Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

Minelab

Fémkereséshez való eszközök
hangya
Őrmester
Őrmester
Status: Offline

Re: Minelab

HozzászólásSzerző: hangya » 2016. június 4., szombat 20:21

erről mi a véleményetek szakértők (nem gúnyból)? https://www.youtube.com/watch?v=tYNILQjc25A

minelab go find 40-es feje lecserélve 13"-os DD mars tiger tekercsre! pontos nincs fals jelzés! a go find 60-al is működne szerintetek?
ha jól értelmeztem akkor a go find-ba direktbe van forrasztva a kábel, azt kell csak megoldani. csatit rászerkeszteni a törzsben és a fej csatiját összehozni vele.

Gabor
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: Gabor » 2016. június 4., szombat 21:10

hangya írta:erről mi a véleményetek szakértők (nem gúnyból)? https://www.youtube.com/watch?v=tYNILQjc25A

minelab go find 40-es feje lecserélve 13"-os DD mars tiger tekercsre! pontos nincs fals jelzés! a go find 60-al is működne szerintetek?
ha jól értelmeztem akkor a go find-ba direktbe van forrasztva a kábel, azt kell csak megoldani. csatit rászerkeszteni a törzsben és a fej csatiját összehozni vele.

Szakértő nem vagyok, szerintem nem érdemes kísérletezni vele, először is ugrik a garancia, nem fejcserésre lett tervezve a GO-Find és mono tekercses. Megfelelő fejjel működhet, de ki tudja meddig és egy ilyen fej + kereső árából vehetsz egy komolyabb keresőt.

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2016. június 4., szombat 21:48

Tudomásom szerint, ebből a fejből csak egy darab volt legyártva...... :D

hangya
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: hangya » 2016. június 4., szombat 21:56

én még mindig ott tartok hogy meg akarok egy go find 60-at tartani tarcsiba. nem azért mert olyan gagyi/vitrinbe való, hanem mert nekem tetszik az a része hogy mobil, csendes, egyszerű, szép, modern. csak a feje nem jön be a pontatlanságával! ezért agyalok még ezen a lehetőségen is hogy inkább költenék rá de akkor legyen neki új fejecske ami erősebb, pontosabb, (nehezebb). semelyik másik gépbe nincs ennyi lehetőség mint ami az én igényeimnek kell! az egyik szemem sír mert így nem használom és cserélni/eladni akarok egyet, a másik szemem meg vigyorog mert látom magam ezzel a géppel és a másik fejjel hogy mekkora jó masina válhat belőle amitől nem válnék meg!

templomos
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: templomos » 2016. június 6., hétfő 19:55

hangya írta:én még mindig ott tartok hogy meg akarok egy go find 60-at tartani tarcsiba. nem azért mert olyan gagyi/vitrinbe való, hanem mert nekem tetszik az a része hogy mobil, csendes, egyszerű, szép, modern. csak a feje nem jön be a pontatlanságával! ezért agyalok még ezen a lehetőségen is hogy inkább költenék rá de akkor legyen neki új fejecske ami erősebb, pontosabb, (nehezebb). semelyik másik gépbe nincs ennyi lehetőség mint ami az én igényeimnek kell! az egyik szemem sír mert így nem használom és cserélni/eladni akarok egyet, a másik szemem meg vigyorog mert látom magam ezzel a géppel és a másik fejjel hogy mekkora jó masina válhat belőle amitől nem válnék meg!

Valahol láttam egy Orosz videón rátettek egy nagy fejet,felhívtam a forgalmazót de nincs neki..egyébként nem is bírná el roppantaná a szárat.Olyan szépen lehet vele menni napraforgó és kukoricában....sajnos ma ez a menő kis fej.Bár Deus 28 fejjel nagyon bejönne ...lehet meglepem magamat..bár nem nagyon éri meg drága gépet venni... :think: %%-

talentum
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: talentum » 2016. június 6., hétfő 20:25

templomos írta:
hangya írta:én még mindig ott tartok hogy meg akarok egy go find 60-at tartani tarcsiba. nem azért mert olyan gagyi/vitrinbe való, hanem mert nekem tetszik az a része hogy mobil, csendes, egyszerű, szép, modern. csak a feje nem jön be a pontatlanságával! ezért agyalok még ezen a lehetőségen is hogy inkább költenék rá de akkor legyen neki új fejecske ami erősebb, pontosabb, (nehezebb). semelyik másik gépbe nincs ennyi lehetőség mint ami az én igényeimnek kell! az egyik szemem sír mert így nem használom és cserélni/eladni akarok egyet, a másik szemem meg vigyorog mert látom magam ezzel a géppel és a másik fejjel hogy mekkora jó masina válhat belőle amitől nem válnék meg!

Valahol láttam egy Orosz videón rátettek egy nagy fejet,felhívtam a forgalmazót de nincs neki..egyébként nem is bírná el roppantaná a szárat.Olyan szépen lehet vele menni napraforgó és kukoricában....sajnos ma ez a menő kis fej.Bár Deus 28 fejjel nagyon bejönne ...lehet meglepem magamat..bár nem nagyon éri meg drága gépet venni... :think: %%-

Miért, a régi gépet is visszakaptad, nem? :) :twisted:
talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

templomos
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: templomos » 2016. június 14., kedd 6:27

talentum írta:
templomos írta:

Miért, a régi gépet is visszakaptad, nem? :) :twisted:

Igen,de anyagi okokból el kellet adnom :| és később ennyire telt,de jó van ez így :)

tejesember
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: tejesember » 2016. június 15., szerda 17:27

tejesember írta:Üdv!Én szeretnék egy magyar nyelvű leírást az x-terra 705-höz,és nagyon megköszönném.

zoli87
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2016. június 17., péntek 18:03

Üdv!X-terra 70-hez tudok adni.Szinte ugyan az mint a 705.Ha érdekel kérnék egy email címet.

tejesember
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: tejesember » 2016. június 18., szombat 20:00

Szia!Köszönöm,privibe megy a mail cím.

a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: a.kezdo » 2016. június 26., vasárnap 19:12

Állítólag egy könnyített CTX jön ki jövő tavasszal. Angol fórumon olvastam.
Magnum kerek fej eladó!

DELTA1967
Hadnagy
Hadnagy

Re: Minelab safari

HozzászólásSzerző: DELTA1967 » 2016. július 16., szombat 19:54

Sziasztok..Ha valaki küldene egy tuti beállítást a safari ra nagyon megköszönném......

zoli87
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2016. július 16., szombat 20:23

Üdv!Milyen beállításra gondolsz?Túl sok mindent nem lehet állítani rajt mint az e-trac-on.

andromeda

HozzászólásSzerző: andromeda » 2016. július 16., szombat 20:40

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andromeda 2017. június 28., szerda 11:16-kor.

fehérember
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: fehérember » 2016. július 17., vasárnap 21:55

Sziasztok !
Van feleslegesen egy DETECH EXCELERATOR II 12.5" Expihez és egy Expi elektronika.
Ha valakit érdekel, keressen PM-ben.
Üdv !
MAGYARORSZÁG A MAGYAROKÉ !

seci59
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: seci59 » 2016. július 22., péntek 10:32

Sziasztok van valakinek Minelab e-track-hoz magyar nyelvü leirás ?

Csuvi
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: Csuvi » 2016. július 22., péntek 19:31

seci59 írta:Sziasztok van valakinek Minelab e-track-hoz magyar nyelvü leirás ?

Szia, ha kudlessz e-mail cimet privatban, atkuldom neked :)

DELTA1967
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: DELTA1967 » 2016. augusztus 8., hétfő 16:16

Sziasztok....Van nálam egy Minelab safari. probálgatni...L :naughty: evegő teszten az árpít nem érzékeli..ilyen szar ez a gép vagy én nem csinálok valamit jól;

zoli87
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2016. augusztus 8., hétfő 18:56

Kell,hogy jelezze.Az ilyen pénzekben jó igazán ez a gép.Csak a vas van kiszűrve vagy más is?Coin módban a kijelző alján a sávban a fekete rublikák meddig vannak bejelölve?

andromeda

HozzászólásSzerző: andromeda » 2016. augusztus 20., szombat 22:00

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andromeda 2017. június 28., szerda 11:23-kor.

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”