Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

Minelab

Fémkereséshez való eszközök
tibike
Ezredes
Ezredes
Status: Offline

Re: Minelab

HozzászólásSzerző: tibike » 2018. november 7., szerda 19:26

luckyotter írta:Udv!
Explorerek altalaban eleg szarok levegoteszten. Valamiert kell neki a talaj.
Nyugi! Azert pont a vekonyat szeretik a legjobban.

A lámpám nappal nem világít....valamiért kel neki a sötétség..... érdekes, hogy az Expivel nem lehett Air tesztekett csinálni.... és ez csak a Minelabokra vonatkozik....engem is érdekelne, hogy hol és mitt csesztek el, vagy hogy van gyárilag beprogramozva...olyat is hallottam, hogy nem kel GB-t csinálni vele...ez igaz? Akkor hogy a fenébe ismeri fel a tárgyat és csinál külombséget a tárgy és föld között? :shock:

luckyotter
Százados
Százados
Status: Offline

Re: Minelab

HozzászólásSzerző: luckyotter » 2018. november 7., szerda 23:16

tibike írta:
luckyotter írta:Udv!
Explorerek altalaban eleg szarok levegoteszten. Valamiert kell neki a talaj.
Nyugi! Azert pont a vekonyat szeretik a legjobban.

A lámpám nappal nem világít....valamiért kel neki a sötétség..... érdekes, hogy az Expivel nem lehett Air tesztekett csinálni.... és ez csak a Minelabokra vonatkozik....engem is érdekelne, hogy hol és mitt csesztek el, vagy hogy van gyárilag beprogramozva...olyat is hallottam, hogy nem kel GB-t csinálni vele...ez igaz? Akkor hogy a fenébe ismeri fel a tárgyat és csinál külombséget a tárgy és föld között? :shock:

Nem tudom.
Bekapcsolod, beallitod a talajt, adsz neki idot aztan mesz autoba vagy manualba.
Ermere meg gyurure nem is tud olyan melyseget, mint a te Blisstoolod.

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”