Kép
Hírek:
-A MAGNUM ezentúl új, jelentősen továbbfejlesztett szoftverrel működik. Részletek és videók a MAGNUM témánál és a videógalériában.

-A fórum frissítésre került a legújabb verzióra.
-Az új regisztrációk aktiválása a továbbiakban e-mailen keresztül történik, mivel új, igen hatékony spammerszűrőt kapott a fórum. Ez a regisztráló adatait a stopforumspam.com számára elküldi ellenőrzésre.
-Fontosabb fórum újdonságok: Postimage gyors képfeltöltés hozzászólásnál, Youtube galéria (Videos, fenn), közösségi megosztás.

Minelab

Fémkereséshez való eszközök
tibike
Ezredes
Ezredes
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tibike » 2019. október 17., csütörtök 7:56

zoli87 írta:
2019. október 16., szerda 21:48
tibike írta:
2019. október 16., szerda 19:56
Szerintem érdemes.... már abból a szempontból is, hogy új fajta - tehnológia van benne....Gold Maxx sorozat már kb 10 éves.... már egy kicsit öregebb....
Lehet,hogy öregebb de nem biztos,hogy hatékonyabb az eq.

:lol: :lol: :lol: Össze kellene hasonlitani egy komoly földi tesztbe, DE az Equinos tulajnak nagyon tapasztalatnak kel lennie, mert van egy pár komoly beállitáas az Equin amihez érteni kel... a Gold Maxxos tulaj - ha érti a keresőjét, biztos ráver az Equira ha nem értenek hozzá.... :lol: :lol: :lol:

RTK DVD
Lengető
Lengető

Hozzászólás Szerző: RTK DVD » 2019. október 17., csütörtök 8:14

tibike írta:
2019. október 17., csütörtök 7:56
zoli87 írta:
tibike írta:
Szerintem érdemes.... már abból a szempontból is, hogy új fajta - tehnológia van benne....Gold Maxx sorozat már kb 10 éves.... már egy kicsit öregebb....

:lol: :lol: :lol: Össze kellene hasonlitani egy komoly földi tesztbe, DE az Equinos tulajnak nagyon tapasztalatnak kel lennie, mert van egy pár komoly beállitáas az Equin amihez érteni kel... a Gold Maxxos tulaj - ha érti a keresőjét, biztos ráver az Equira ha nem értenek hozzá.... :lol: :lol: :lol:
Május óta van meg a gold maxx power. Használtan, még a régi szériás gépet vettem. Első keresőm. Szerintem még a GM-hoz sem értek rendesen. Mivel régi gép, gondoltam eladom és veszek egy másikat, mielőtt kileheli a lelkét.

luckyotter
Százados
Százados

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2019. október 17., csütörtök 8:47

RTK DVD írta:
2019. október 17., csütörtök 8:14
tibike írta:
2019. október 17., csütörtök 7:56
zoli87 írta:
tibike írta:

Május óta van meg a gold maxx power. Használtan, még a régi szériás gépet vettem. Első keresőm. Szerintem még a GM-hoz sem értek rendesen. Mivel régi gép, gondoltam eladom és veszek egy másikat, mielőtt kileheli a lelkét.
Üdv!
Mennyibe is kerül egy fej az Equihez?
Én két- háromféle fejet is tartok a gépemhez, és azok is elromlanak időnként.

tibike
Ezredes
Ezredes

Hozzászólás Szerző: tibike » 2019. október 17., csütörtök 8:48

Hú... itt nehéz a javaslatt.... egy fél év alatt ki lehett tapasztalni a keresőt, de járni kel sokatt főleg ha kezdő vagy.... neked még nem javasolnám a cserét...az Equi kicsitt komplikáltabb, már érteni kel egy pár beállitáshoz - netán ha van a közelbe valaki, aki már érti az Equit és segit....és hogy meghal - attól ne félj... volt a kezembe 35 éves Fisher CZ vagy Troy X5-ös... ha Te nem baxod el, akkor kibir egy pár tiz évet.... :D

András76
Hadnagy
Hadnagy

Hozzászólás Szerző: András76 » 2019. október 31., csütörtök 20:16

Szép estét !
Van e itt valaki, illetve tudtok e valakit aki Equinoxot használ ?
Köszönöm szépen !

sjonna35
Tizedes
Tizedes

Hozzászólás Szerző: sjonna35 » 2019. november 1., péntek 8:54

András76 írta:
2019. október 31., csütörtök 20:16
Szép estét !
Köszönöm szépen !
Igen. Legyűri a Magnumot és a Deltát is felénk, amihez nyilván a szerencse is hozzájárul, viszont az, hogy mindig és minden helyen a legjobb, azért elég sokatmondó. Ez erősen szubjektív tapasztalat és csak egy ember véleménye, a fórumon kb mintha szidja. :)

zoli87
Ezredes
Ezredes

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2019. november 1., péntek 17:41

sjonna35 írta:
2019. november 1., péntek 8:54
András76 írta:
Szép estét !
Köszönöm szépen !
Igen. Legyűri a Magnumot és a Deltát is felénk, amihez nyilván a szerencse is hozzájárul, viszont az, hogy mindig és minden helyen a legjobb, azért elég sokatmondó. Ez erősen szubjektív tapasztalat és csak egy ember véleménye, a fórumon kb mintha szidja. :)
"
Vissza a tetejére

"én csak hirdetem
Magnumosoknak nem ajánlom.. nagyon nagy visszalépés lenne."

Ezen dőltem a nevetéstől!
Mielőtt megjelent az Equinox akkor ketten is rendeltek előre a baráti körből, mondván majd mi jól megmutatjuk. Mert különben is a Minelabról lett másolva. Megmutatták  A Minelab Equinoxot lehet egy gyenge Magnum másolat inkább. Se mélységben se szelektálásban nincs sehol a Magnumhoz képest.
Én nagyon magyar párti vagyok azóta hogy a Cobrát először a kezembe vettem már több mint tíz éve, Magnumom is régóta van ezért is örülök, hogy ez a jó.

Egyébként az újítások sokat dobnak rajta, be lett rakva egy kis áramkör, és 3.51 helyett 4.17 a szoftver száma. Most már én is azt mondom, hogy a Cobra mélységét is eléri, ami nagy szó. "

Üdv!Tényleg nem kötekedésből kérdem de mit vettetek észre?Eq miben jobb mint Magnum?

sjonna35
Tizedes
Tizedes

Hozzászólás Szerző: sjonna35 » 2019. november 1., péntek 23:07

zoli87 írta:
2019. november 1., péntek 17:41
sjonna35 írta:
2019. november 1., péntek 8:54
András76 írta:
Szép estét !
Köszönöm szépen !
"
Vissza a tetejére

"én csak hirdetem
Magnumosoknak nem ajánlom.. nagyon nagy visszalépés lenne."

Ezen dőltem a nevetéstől!
Mielőtt megjelent az Equinox akkor ketten is rendeltek előre a baráti körből, mondván majd mi jól megmutatjuk. Mert különben is a Minelabról lett másolva. Megmutatták  A Minelab Equinoxot lehet egy gyenge Magnum másolat inkább. Se mélységben se szelektálásban nincs sehol a Magnumhoz képest.
Én nagyon magyar párti vagyok azóta hogy a Cobrát először a kezembe vettem már több mint tíz éve, Magnumom is régóta van ezért is örülök, hogy ez a jó.

Egyébként az újítások sokat dobnak rajta, be lett rakva egy kis áramkör, és 3.51 helyett 4.17 a szoftver száma. Most már én is azt mondom, hogy a Cobra mélységét is eléri, ami nagy szó. "

Üdv!Tényleg nem kötekedésből kérdem de mit vettetek észre?Eq miben jobb mint Magnum?

Két haversrác lenget általában együtt. Egyik magnum, másik eq. Eq mindig lényegesen többet és gyorsabban szed/halad ugyanonnan. Szerencsére is foghatjuk, nem tudom..

Szelektálásban magnum és delta hasonlóan muzsikált, míg eq elvérzett ha szög került a coin közelébe.

Válasz küldése Előző témaKövetkező téma