Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

XP

Fémkereséshez való eszközök
Nowy
Százados
Százados
Status: Offline

Re: XP

HozzászólásSzerző: Nowy » 2017. január 7., szombat 22:34

A gyárival tudsz szinte max érzékenységen menni,egyik ismerősnek volt ultimate fej,de nem tudott max érzékenységen menni vele mert ciripelt,így nem tudom mennyit tudhat többet egy gyári max érzékenységű fejnél.

norman írta:
shadow20 írta:
norman írta:Ezekről a fejekről van valakinek tapasztalata?Mivel jobb vagy rosszabb a gyári ekkora méretű XP fejektől?

http://www.nuggets.at/NEL-BIG-XP-GoldMa ... -395x45-cm

Még régen itt vettem Big Nel fejet az At Pro- ra, de irgalmatlan nehéz volt!! Csináltam hámot is, de az sem ért semmit!

Pedig pont azt emlegetik hogy milyen könnyűek.A Big fejet Én is néztem de az irgalmatlan nagy is.Igaz olcsóbb mint a gyári ekkora xp fej de nem tudom azonkívül jobb-e.
A Nel Tornádót nézegetem még.Az is jónak tűnik.

norman
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: norman » 2017. január 8., vasárnap 9:01

Nowy írta:A gyárival tudsz szinte max érzékenységen menni,egyik ismerősnek volt ultimate fej,de nem tudott max érzékenységen menni vele mert ciripelt,így nem tudom mennyit tudhat többet egy gyári max érzékenységű fejnél.

norman írta:
shadow20 írta:
norman írta:Ezekről a fejekről van valakinek tapasztalata?Mivel jobb vagy rosszabb a gyári ekkora méretű XP fejektől?

Még régen itt vettem Big Nel fejet az At Pro- ra, de irgalmatlan nehéz volt!! Csináltam hámot is, de az sem ért semmit!

Pedig pont azt emlegetik hogy milyen könnyűek.A Big fejet Én is néztem de az irgalmatlan nagy is.Igaz olcsóbb mint a gyári ekkora xp fej de nem tudom azonkívül jobb-e.

Köszi a választ.
Igen ez tény hogy maxra állítva sem gerjed a gyári fej.
Ami még érdekes hogy hogy a plusz százalék melyik "gyári"fejhez mérten vonatkozik?Szerintem az eredeti fejnek a 22.5 ös számít.A 27 es már mélyebbre lát valamennyivel.
XP GoldMaxx Power
Aki keres az talál,de aki talál az keres?

Nowy
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Nowy » 2017. január 8., vasárnap 13:05

Jó kérdés,ezt én sem tudom melyik fejhez mérten lát lejjebb. Ezt is érdekes lenne tudni. :D

norman írta:
Nowy írta:A gyárival tudsz szinte max érzékenységen menni,egyik ismerősnek volt ultimate fej,de nem tudott max érzékenységen menni vele mert ciripelt,így nem tudom mennyit tudhat többet egy gyári max érzékenységű fejnél.

norman írta:
shadow20 írta:

Köszi a választ.
Igen ez tény hogy maxra állítva sem gerjed a gyári fej.
Ami még érdekes hogy hogy a plusz százalék melyik "gyári"fejhez mérten vonatkozik?Szerintem az eredeti fejnek a 22.5 ös számít.A 27 es már mélyebbre lát valamennyivel.

yoember
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: yoember » 2017. április 29., szombat 15:19

Valaki kérte az XP Goldmaxx Power kézikönyvet.
Az XP honlapján található user manual 5., 6., 9. fejezetének fordítása itt található:

http://s1.toldacuccot.hu/letoltes?sid=7 ... agyar.docx

Az oldalszámok az angol verzióra utalnak.

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”