Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

XP

Fémkereséshez való eszközök
tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: tibike » 2015. szeptember 26., szombat 16:04

Ezen nincs mit dumálni, USB bemenet, kimenet, 5Volt, csak a terhelés és a kapacitás más, de ez nem nagyon számít, maximum tovább tart a töltés....



kézi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:50
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: kézi » 2015. szeptember 30., szerda 18:48

Eladó, xp deus ,távirányitó,
sw4 füles/vezetéknélküli/
28cm fej,,gyári nyél magyar garanciás 6 hónapos,
// 1 éves 22,5cm fej --nem gyári nyél //
,töltöszett ,öszes papir,dobozában,,börtok,adatkábel,,
macro pinpointer,
,,410e,,
Tel,06-20-322-86-90



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2015. december 10., csütörtök 19:55

Sziasztok!



Eladó egy zsír új 22.5cm , 4.6 khz keresőfej XP Adventis 2 -keresőkhöz .Koptatóval .
25-ezer
Csere is érdekel értelmes dolgokra



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: norman » 2015. december 20., vasárnap 20:43

Hali.
Szerintetek Gold Maxx Power-nél a 27cm es fejhez képest hogy dolgozik a 45x38 as?Különösen pici érméknél.


:?:

Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: norman » 2016. január 14., csütörtök 10:27

Hali.
Ezekről a beállítási lehetőségekről kinek mi a véleménye?Az érdekes hogy az érzékenységet max 12 óráig állítja.Közelében sincs a piros tartománynak.
http://www.metaldetectingforum.co.uk/vi ... 42&t=32664


:?:

Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2016. január 15., péntek 12:26

norman írta:Hali.
Ezekről a beállítási lehetőségekről kinek mi a véleménye?Az érdekes hogy az érzékenységet max 12 óráig állítja.Közelében sincs a piros tartománynak.
http://www.metaldetectingforum.co.uk/vi ... 42&t=32664
Én még nem vagyok régi XP-s,de én is 12 óránál használom. Kíváncsi lennék én is beállításokra. Nem titkolom,h még nem értek annyira hozzá,hogy pöpecre belőjem.



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: norman » 2016. január 15., péntek 12:42

Hali!
A régi fórumon is a régi XP-sek a pirosba húzták. Max érzékenységre. :?:
Én is így használom és teljesen jól mükszik.


:?:

Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2016. január 15., péntek 20:02

norman írta:Hali!
A régi fórumon is a régi XP-sek a pirosba húzták. Max érzékenységre. :?:
Én is így használom és teljesen jól mükszik.
Félre értettél. Én is pirosba húzom az érzékenységet,a Groundra értettem az előző írásomat.



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: norman » 2016. január 15., péntek 20:05

Nowy írta:
norman írta:Hali!
A régi fórumon is a régi XP-sek a pirosba húzták. Max érzékenységre. :?:
Én is így használom és teljesen jól mükszik.
Félre értettél. Én is pirosba húzom az érzékenységet,a Groundra értettem az előző írásomat.
Semmi gond.Érdemes átnézni a beállítási lehetőségeket.Több is van de nem sok az eltérés.Ami a lényeg hogy az érzékenységet 12 ig húzza csak.


:?:

Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2016. január 15., péntek 20:10

norman írta:
Nowy írta:
norman írta:Hali!
A régi fórumon is a régi XP-sek a pirosba húzták. Max érzékenységre. :?:
Én is így használom és teljesen jól mükszik.
Félre értettél. Én is pirosba húzom az érzékenységet,a Groundra értettem az előző írásomat.
Semmi gond.Érdemes átnézni a beállítási lehetőségeket.Több is van de nem sok az eltérés.Ami a lényeg hogy az érzékenységet 12 ig húzza csak.
Igen több videón is láttam,hogy valamiért csak 12 re tekerik az érzékenységet és nem értem,h miért.



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: norman » 2016. január 15., péntek 20:12

Nowy írta:
norman írta:
Nowy írta:
norman írta:Hali!
A régi fórumon is a régi XP-sek a pirosba húzták. Max érzékenységre. :?:
Én is így használom és teljesen jól mükszik.
Félre értettél. Én is pirosba húzom az érzékenységet,a Groundra értettem az előző írásomat.
Semmi gond.Érdemes átnézni a beállítási lehetőségeket.Több is van de nem sok az eltérés.Ami a lényeg hogy az érzékenységet 12 ig húzza csak.
Igen több videón is láttam,hogy valamiért csak 12 re tekerik az érzékenységet és nem értem,h miért.
Elvileg leírások szerint ha nagyon gerjed a gép vissza kell venni a senst,viszont ezzel a mélység nem csökken.


:?:

Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2016. január 15., péntek 20:21

norman írta:
Nowy írta:
norman írta:
Nowy írta:
norman írta:Hali!
A régi fórumon is a régi XP-sek a pirosba húzták. Max érzékenységre. :?:
Én is így használom és teljesen jól mükszik.
Félre értettél. Én is pirosba húzom az érzékenységet,a Groundra értettem az előző írásomat.
Semmi gond.Érdemes átnézni a beállítási lehetőségeket.Több is van de nem sok az eltérés.Ami a lényeg hogy az érzékenységet 12 ig húzza csak.
Igen több videón is láttam,hogy valamiért csak 12 re tekerik az érzékenységet és nem értem,h miért.
Elvileg leírások szerint ha nagyon gerjed a gép vissza kell venni a senst,viszont ezzel a mélység nem csökken.
Hát nekem még nem nagyon gerjedt pirosban sem,ezért pislogok h 12 óránál van minden videóban.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: tibike » 2016. január 15., péntek 20:24

Nem szeretnék it valami vitát kezdeni, de a külföldi fórumok szerint van elég eltérés az XP keresők közt...nem valami nagy, de érzékelhető....



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: norman » 2016. január 15., péntek 20:30

tibike írta:Nem szeretnék it valami vitát kezdeni, de a külföldi fórumok szerint van elég eltérés az XP keresők közt...nem valami nagy, de érzékelhető....
Ez megvan a hazai gépek között is.A videókat nézve nem is kicsit.


:?:

tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: tibike » 2016. január 15., péntek 20:33

Hát ha még V2-es csippel van felszerelve.....



Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2016. január 15., péntek 21:28

tibike írta:Nem szeretnék it valami vitát kezdeni, de a külföldi fórumok szerint van elég eltérés az XP keresők közt...nem valami nagy, de érzékelhető....
Annyit észrevettem ezeken a videókon,hogy nem kell nagy ásó kiásni a fémet,igazából homokozós lapáttal is elindulhatnak.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: tibike » 2016. január 15., péntek 21:35

Hát ha az XP sorozatra gondolsz, akkor becsúszot egy kis tévedés, mert ezek tudnak jól megásatni....külömben a sok Youtube videó nagyon tévedős, főleg az amcsik tudnak nagymenők lenni, dicsekvők mind mindenben..... :lol: eljátszadoztam már elég keresővel, és töbször sikerült jobb beállítást találni mind ezeken a videókon, csak nem kel félni, tekergetni és méricskézni kel.....de ez elléggé idő igényes....



Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2016. január 15., péntek 23:41

tibike írta:Hát ha az XP sorozatra gondolsz, akkor becsúszot egy kis tévedés, mert ezek tudnak jól megásatni....külömben a sok Youtube videó nagyon tévedős, főleg az amcsik tudnak nagymenők lenni, dicsekvők mind mindenben..... :lol: eljátszadoztam már elég keresővel, és töbször sikerült jobb beállítást találni mind ezeken a videókon, csak nem kel félni, tekergetni és méricskézni kel.....de ez elléggé idő igényes....
Igen,abszolút XP-re gondolok. Dobnál egy olyan beállítást priviben amit te használsz vagy használtál XP Poweren,ha jó idő lesz kipróbálom földben mennyiben tér el a hatékonyság a mostani beállításhoz képest.



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: norman » 2016. január 16., szombat 7:46

Nowy írta:
tibike írta:Hát ha az XP sorozatra gondolsz, akkor becsúszot egy kis tévedés, mert ezek tudnak jól megásatni....külömben a sok Youtube videó nagyon tévedős, főleg az amcsik tudnak nagymenők lenni, dicsekvők mind mindenben..... :lol: eljátszadoztam már elég keresővel, és töbször sikerült jobb beállítást találni mind ezeken a videókon, csak nem kel félni, tekergetni és méricskézni kel.....de ez elléggé idő igényes....
Igen,abszolút XP-re gondolok. Dobnál egy olyan beállítást priviben amit te használsz vagy használtál XP Poweren,ha jó idő lesz kipróbálom földben mennyiben tér el a hatékonyság a mostani beállításhoz képest.
A Tibikének szerintem nem volt XP-je.
Az amcsi videóknál meg azért mennek kis ásóval mert a történelmükből adódóan semmi sincs mélyen.Ha megnézel egy két műsort akkor kiderűl hogy egy 1800 as évekbeli érmének örülnek,mint majom a farkának.
Én nem szoktam méricskélni.Minek is?Adott helyen adott földben méregetsz,aztán kimész terepre és más talajon teljesen másként viselkedik a gép.


:?:

Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2016. január 16., szombat 8:17

norman írta:
Nowy írta:
tibike írta:Hát ha az XP sorozatra gondolsz, akkor becsúszot egy kis tévedés, mert ezek tudnak jól megásatni....külömben a sok Youtube videó nagyon tévedős, főleg az amcsik tudnak nagymenők lenni, dicsekvők mind mindenben..... :lol: eljátszadoztam már elég keresővel, és töbször sikerült jobb beállítást találni mind ezeken a videókon, csak nem kel félni, tekergetni és méricskézni kel.....de ez elléggé idő igényes....
Igen,abszolút XP-re gondolok. Dobnál egy olyan beállítást priviben amit te használsz vagy használtál XP Poweren,ha jó idő lesz kipróbálom földben mennyiben tér el a hatékonyság a mostani beállításhoz képest.
A Tibikének szerintem nem volt XP-je.
Az amcsi videóknál meg azért mennek kis ásóval mert a történelmükből adódóan semmi sincs mélyen.Ha megnézel egy két műsort akkor kiderűl hogy egy 1800 as évekbeli érmének örülnek,mint majom a farkának.
Én nem szoktam méricskélni.Minek is?Adott helyen adott földben méregetsz,aztán kimész terepre és más talajon teljesen másként viselkedik a gép.
Nem csak amcsi videókra gondolok,Angol,Német videókban is mutatja a beállításait és aki az érzékenységet 12 órára teszi annál értettem,h nem nagy gödröket ás.



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: norman » 2016. január 16., szombat 8:26

Egyébként a legtöbb teszt a 22.5 ös fejjel van.A Goldi eleve érméző gép.18 khz.Senki nem mondta hogy 50 cm re lelát.Minek is látna?Vannak gépek amik mélyről szednek de a pici érmek ha feljebb vannak ottmaradnak.
Egy biztos ha érme van a fej alatt azt kiszedi.Persze ésszerű keretek közt.


:?:

Tunis
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2015. november 11., szerda 21:40
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: Tunis » 2016. január 22., péntek 22:10

Goldmaxx power-t nem fogják frissíteni? Csak a Deust tunningolják? :-)



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2016. január 24., vasárnap 10:33

Eladó ,cserélhető!

XP Adventis 2 gyári kis fejet 1x használt , eladnám cserélném.
25ezer
csere, pinpointer, tablet, de bármit meghallgatok
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti01 2016. március 6., vasárnap 21:43-kor.



Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2016. január 24., vasárnap 18:21

Tunis írta:Goldmaxx power-t nem fogják frissíteni? Csak a Deust tunningolják? :-)
Hát én nem hallottam ilyesmiről,de érdekes lenne az biztos.



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2016. március 5., szombat 19:13

Sziasztok !

Véleményetekre , tanácsotokra lennék kíváncsi !
Adventis 2 -gépemen a ground-ot azt közép állásba használom ami a gyári meg jelölés . Az érdekel hogy mikor érdemes és ajánlatos alá illetve fölé tekerni ? Az érzékenységet kb 3-4 óra állásba használom .A szűrést pedig D/2 a potmétert meg a FOIL-szó O-I betűi környékén . Erről is érdekelne a véleményetek .Amúgy nagyon jól muzsikál ezekkel a beállításokkal .



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. március 7., hétfő 21:03

valaki legyen már olyan jó mérje meg a deus fejcsatlakozójának az átmérőjét meg a csavarjáét és irja meg.jó lesz privátba is.barkácshoz kell :D



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2016. március 8., kedd 21:54

Sziasztok !

XP géphez keresek WS/ 1,2,3 vezeték nélküli fülest .



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. március 16., szerda 13:28

Kép
Kép
eladó a képeken látható üvegszál epoxi kompozit teljes szár xp-hez.súlya 570gr összecsukva 65cm.azért ilyen olcsó mert még prototipus pár esztétikai hibával :D
22000 rúpia :D



Gladiátor
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: Gladiátor » 2016. március 16., szerda 14:36

ul69 írta:Kép
Kép
eladó a képeken látható üvegszál epoxi kompozit teljes szár xp-hez.súlya 570gr összecsukva 65cm.azért ilyen olcsó mert még prototipus pár esztétikai hibával :D
22000 rúpia :D


Ennyi pénzért ajándék! :)
Más gépekhez is tudsz gyártani???
Pl: Delta vagy Magnum?



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. március 16., szerda 15:52

Gladiátor írta:
ul69 írta:Kép
Kép
eladó a képeken látható üvegszál epoxi kompozit teljes szár xp-hez.súlya 570gr összecsukva 65cm.azért ilyen olcsó mert még prototipus pár esztétikai hibával :D
22000 rúpia :D


Ennyi pénzért ajándék! :)
Más gépekhez is tudsz gyártani???
Pl: Delta vagy Magnum?
Kép
csak a fejcsatlakozón múlik.a képen pl Ede Argusának alsó szára látható meg egy másik ami még bármi lehet :D



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. március 16., szerda 16:28

Ha már témánál vagyunk, ennek még mindig nem lehet tudni az árát?
http://en.marsmd.com/catalog/marsmd-universal-shaft/



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: tibike » 2016. március 16., szerda 18:06




buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. március 16., szerda 18:59

Elég drága!
Meg kell várni , hogy a lovecpokladu forgalmazza. Ott szerintem olcsóbb lesz , mint minden!



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. március 16., szerda 20:59

buszos írta:Elég drága!
Meg kell várni , hogy a lovecpokladu forgalmazza. Ott szerintem olcsóbb lesz , mint minden!
na kiderült hogy túl olcsón raktam fel mert még féláron sincs :lol: ha kirügyeztek lehet olcsóbb lesz vagy 5ezerrel de igy annyiba kerül mint egy eredeti xp nyél :D



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. március 16., szerda 21:05

ul69 írta:
buszos írta:Elég drága!
Meg kell várni , hogy a lovecpokladu forgalmazza. Ott szerintem olcsóbb lesz , mint minden!
na kiderült hogy túl olcsón raktam fel mert még féláron sincs :lol: ha kirügyeztek lehet olcsóbb lesz vagy 5ezerrel de igy annyiba kerül mint egy eredeti xp nyél :D
Nem a te homemade száradra írtam a dolgot, erre akartam válaszolni: http://pieterman-detectors.nl/web/index ... ors-detail

Visszatérve a te száradra , felénk ugyan ilyet csinált egy srác , 3 ezer forintból, csak az még terep szinűre is le lett fújva :mrgreen:



Avatar
Együgyű Károly
Százados
Százados
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:00
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: Együgyű Károly » 2016. március 16., szerda 21:09

buszos írta:
ul69 írta:
buszos írta:Elég drága!
Meg kell várni , hogy a lovecpokladu forgalmazza. Ott szerintem olcsóbb lesz , mint minden!
na kiderült hogy túl olcsón raktam fel mert még féláron sincs :lol: ha kirügyeztek lehet olcsóbb lesz vagy 5ezerrel de igy annyiba kerül mint egy eredeti xp nyél :D
Nem a te homemade száradra írtam a dolgot, erre akartam válaszolni: http://pieterman-detectors.nl/web/index ... ors-detail

Visszatérve a te száradra , felénk ugyan ilyet csinált egy srác , 3 ezer forintból, csak az még terep szinűre is le lett fújva :mrgreen:
Ha már nyél, akkor én ezt választanám, persze nem olyan mint a deus nyél, de nem tűnik rossznak:

http://www.ebay.co.uk/itm/Set-construct ... 1855369669



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. március 16., szerda 21:18

Együgyű Károly írta:
buszos írta:
ul69 írta:
buszos írta:Elég drága!
Meg kell várni , hogy a lovecpokladu forgalmazza. Ott szerintem olcsóbb lesz , mint minden!
na kiderült hogy túl olcsón raktam fel mert még féláron sincs :lol: ha kirügyeztek lehet olcsóbb lesz vagy 5ezerrel de igy annyiba kerül mint egy eredeti xp nyél :D
Nem a te homemade száradra írtam a dolgot, erre akartam válaszolni: http://pieterman-detectors.nl/web/index ... ors-detail

Visszatérve a te száradra , felénk ugyan ilyet csinált egy srác , 3 ezer forintból, csak az még terep szinűre is le lett fújva :mrgreen:
Ha már nyél, akkor én ezt választanám, persze nem olyan mint a deus nyél, de nem tűnik rossznak:

http://www.ebay.co.uk/itm/Set-construct ... 1855369669
3ezerből a fele alapanyag se jön ki nem hogy a terepszin.mondjuk ha bermancsőből faragja talán annyi viszont kicsit kókadtan lógnak akkor a botok felétek :lol: :lol: :lol:



Avatar
Eugen
Százados
Százados
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 19:26
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: Eugen » 2016. március 16., szerda 21:38

Én nem tudom megérteni, hogy miért küzdötök (szerintem csúnya, mókolt és elnézést kérek a gyártótól, de ez a saját véleményem) ilyen szárakkal mikor a gyáriak is megfelelnek. Én nem rontanám a gépem esztétikáját ilyennel. Nekem ugyan Deltám van, de az jó úgy ahogy a Bandi legyártotta.
Ha valakit megsértettem elnézést kérek.
Úgy döntöttem, hogy csak nagyon keveset fogok hozzászólni a fórumon elhangzottakhoz mert szerintem ez a fórum is "felhígult".
Nem veszem fel senkivel sem a "kesztyűt"!



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. március 16., szerda 22:17

Eugen írta:Én nem tudom megérteni, hogy miért küzdötök (szerintem csúnya, mókolt és elnézést kérek a gyártótól, de ez a saját véleményem) ilyen szárakkal mikor a gyáriak is megfelelnek. Én nem rontanám a gépem esztétikáját ilyennel. Nekem ugyan Deltám van, de az jó úgy ahogy a Bandi legyártotta.
Ha valakit megsértettem elnézést kérek.
Úgy döntöttem, hogy csak nagyon keveset fogok hozzászólni a fórumon elhangzottakhoz mert szerintem ez a fórum is "felhígult".
Nem veszem fel senkivel sem a "kesztyűt"!
akinek a mankódizájn bejön és megfelel valamint esztétikusnak érzi semmi képpen se cserélje le :D a kinézetén még van mit javitani ez igaz de kényelmesebb könnyebb és pillanat alatt összecsukható és strapabiró erős.a fő szempontok ezek voltak.majd lesz még szebb is eccer :lol:



newage
Százados
Százados
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2016. március 8., kedd 14:48
Status: Offline

Re: XP

Hozzászólás Szerző: newage » 2016. március 23., szerda 5:28

Deeus.hoz keresek magyar használatit akinek van az írjon legyen szíves.. köszönöm.



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma