Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Újságírás

buktaede
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: buktaede » 2015. október 11., vasárnap 20:16

Szia ul69!

Nem tudom, miért pont Te vetted fel az "inget", eredendően nem rólad írtam amit. Szerintem Te sem azzal nyomod, és a távolság neked is csak "üveggolyó". :lol:

Egyébként igen tudom, hogy mennyit kell ásni, több katona, és egyéb elhalt személy exhumásálán is részt vettem.



Avatar
Fater
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 9:31
Tartózkodási hely: Egom
Status: Offline

Újságírás

Hozzászólás Szerző: Fater » 2015. október 12., hétfő 18:03




Avatar
Kisvakond
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015. szeptember 21., hétfő 9:44
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Kisvakond » 2015. október 12., hétfő 18:35

Megjelent az elefánt a porcelánboltban.



Petrvs
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:41
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Petrvs » 2015. október 12., hétfő 19:53

Ez az ember.... Éppen hogy csak nem béget.....



Ricordo
Százados
Százados
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:49
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Ricordo » 2015. október 15., csütörtök 17:59

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ricordo 2016. május 4., szerda 20:42-kor.



Raro
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 12:16
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Raro » 2015. október 16., péntek 17:56




Avatar
a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2015. július 11., szombat 10:38
Tartózkodási hely: London
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: a.kezdo » 2015. október 17., szombat 21:35




guny
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2015. október 19., hétfő 13:04
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: guny » 2015. október 19., hétfő 13:05




Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: talentum » 2015. október 19., hétfő 13:16

Szia Guny! Hát megtaláltál minket? :)
Azért jó látni, hogy ilyen magas ára van a Lengyel garasnak! :) Na meg a krajciknak... :) 100000 Ft darabja majdnem!


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

valamitviszavíz
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 14:07
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: valamitviszavíz » 2015. október 19., hétfő 17:44

Őket pont ismerem :) Voltam a helyen ahonnan előjött a csupor csupa ezüsttel :D



Archer
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2015. október 12., hétfő 13:37
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Archer » 2015. október 26., hétfő 22:20

Nem írják, mekkora pénzjutalmat kaptak.
Szerintem ezek most nagyon szívhatják a fogukat, mert aligha lettek milliomosok :mrgreen:



valamitviszavíz
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 14:07
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: valamitviszavíz » 2015. október 27., kedd 5:43

Egy havi közmunkás-bérrel akarták kiverni a szemüket.



Pirate
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2015. augusztus 30., vasárnap 19:08
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Pirate » 2015. október 27., kedd 11:56

Nagyon motivál a leadásra...



buktaede
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: buktaede » 2015. október 27., kedd 13:57

Gonoszok vagytok! Abból az összegből meg lehet élni. :twisted:



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: templomos » 2015. október 27., kedd 19:03

Archer írta:
Nem írják, mekkora pénzjutalmat kaptak.
Szerintem ezek most nagyon szívhatják a fogukat, mert aligha lettek milliomosok :mrgreen:
Csak nehogy visszanyaljon a fagyi ,kár volt a túlzott 110 milliós becsült ár ,mindjárt fémkeresőre cserélik a csákányt vagy legközelebb kussolnak...gondolom fejenként 10-20 eft kaptak persze Erzsébet -utalványban.Ha csak 1 vagy két munkás találta volna meg tuti megfújná ,én nem tenném :liar:



Avatar
Jain
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2015. október 19., hétfő 19:38
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Jain » 2015. október 27., kedd 19:17

templomos írta:
Archer írta:
Nem írják, mekkora pénzjutalmat kaptak.
Szerintem ezek most nagyon szívhatják a fogukat, mert aligha lettek milliomosok :mrgreen:
Csak nehogy visszanyaljon a fagyi ,kár volt a túlzott 110 milliós becsült ár ,mindjárt fémkeresőre cserélik a csákányt vagy legközelebb kussolnak...gondolom fejenként 10-20 eft kaptak persze Erzsébet -utalványban.Ha csak 1 vagy két munkás találta volna meg tuti megfújná ,én nem tenném :liar:
Nem becsülték azt annyira......

[bbvideo=560,315]https://www.youtube.com/watch?v=MD32F5ucLZA[/bbvideo]



Bobbácsi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 15:34
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Bobbácsi » 2015. október 27., kedd 20:02

Én úgy hallottam,hogy hatszáz ezret kaptak összesen. Talán tizenegyen kapták.
Arra kell figyelni,hogy a nagy tisztítgatásban,nehogy "elkopjanak" az érmék! :)))))))



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: templomos » 2015. november 6., péntek 19:52

Ha ezt találták volna meg a közmunkások,mennyi a jutalom? :lol:

10-tonna kínai érme került elő....gondold el ezt római ezüstben ~x( :ympray:




Avatar
Jain
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2015. október 19., hétfő 19:38
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Jain » 2015. november 6., péntek 19:56

templomos írta:Ha ezt találták volna meg a közmunkások,mennyi a jutalom? :lol:

10-tonna kínai érme került elő....gondold el ezt római ezüstben ~x( :ympray:


Pár napja gondoltam milyen lehet a kínai keresősöknek ha vannak....szerintem ott kalasnyikovval járkálnak kb,mert a kormány nem adna semmit a találatból,meg virágzik a fekete piaca szerintem.Több milliárd ha nem trilliárd dollár értékű tárgyat és történelmi fontosságú leletet tüntethettek már el,aminek hatása lett volna a világra is.



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: templomos » 2015. november 6., péntek 20:12

Jain írta:
templomos írta:Ha ezt találták volna meg a közmunkások,mennyi a jutalom? :lol:

10-tonna kínai érme került elő....gondold el ezt római ezüstben ~x( :ympray:


Pár napja gondoltam milyen lehet a kínai keresősöknek ha vannak....szerintem ott kalasnyikovval járkálnak kb,mert a kormány nem adna semmit a találatból,meg virágzik a fekete piaca szerintem.Több milliárd ha nem trilliárd dollár értékű tárgyat és történelmi fontosságú leletet tüntethettek már el,aminek hatása lett volna a világra is.
Ja amúgy ,a egyre több gyűjteményes érme :liar: kínai van az Ebay-n és a Gal.sván...ki a fasznak kell ...persze apám is azt mondta minden árúnak meg van a gazdája.....valahol :lol:



Kossuth
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 9:17
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Kossuth » 2015. november 17., kedd 8:22




obolus
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. július 20., hétfő 9:01
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: obolus » 2015. november 17., kedd 20:27

Pár kép még a kolléga által közreadott cikkhez. Bár nem vagyok benne biztos, hogy ugyanarról a leletről van szó :)

[bbvideo=560,315]https://youtu.be/lLY1YQbgdwA[/bbvideo]

Angol cikk: http://www.thehistoryblog.com/archives/34111
http://www.xpmetaldetectorsamericas.com ... -detector/

Jó hely ez az Anglia, mennyi kincs van ott elásva :)



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: templomos » 2015. november 18., szerda 20:09

Hallgassátok meg,figyelmesen vannak jó hozzászólások :)

A riportban hangzó ,fémkeresős hangja ismerős :lol: a szemétkupacos...

https://www.youtube.com/watch?v=pD50wKCIeIQ



Ricordo
Százados
Százados
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:49
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Ricordo » 2015. november 25., szerda 18:12

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ricordo 2016. május 4., szerda 20:38-kor.



buktaede
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: buktaede » 2015. november 25., szerda 20:00

Hát nagyon nagy királyunk udvari bolondjai már megint nagyot alkottak. Nem volt nekik elég Brad Pityu dugós pisztolyaival való besülés, ill. az azóta is tartó szárnyalásuk, most lecsaptak a szélsőségesekre, akik a király életére akartak törni. Szánalmas, és felháborító. Főleg az, hogy egy ilyen briganti társaságot, a még brigantibb vezetőjükkel már réges-régen szélnek kellett volna ereszteni. Javasolnék nekik (természetesen a színvonalas munkájuk gyümölcseként) 47. 000 Ft-os közmunkát.



Avatar
Charlie Firpo
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2015. november 1., vasárnap 18:49
Tartózkodási hely: Bp.
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Charlie Firpo » 2015. november 25., szerda 21:22

Kísértetiesen emlekéztet a Tomcat féle "Bombagyárra". Előre megmondtam, hogy ez lesz. Ha nincs "tenorista" hát kreáljunk. Vagyis vigyázni az éles háborús cuccal, legjobb otthagyni, amiben van "anyag".



Agent Smith
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 23:06
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Agent Smith » 2015. november 25., szerda 23:22

buktaede írta:Hát nagyon nagy királyunk udvari bolondjai már megint nagyot alkottak. Nem volt nekik elég Brad Pityu dugós pisztolyaival való besülés, ill. az azóta is tartó szárnyalásuk, most lecsaptak a szélsőségesekre, akik a király életére akartak törni. Szánalmas, és felháborító. Főleg az, hogy egy ilyen briganti társaságot, a még brigantibb vezetőjükkel már réges-régen szélnek kellett volna ereszteni. Javasolnék nekik (természetesen a színvonalas munkájuk gyümölcseként) 47. 000 Ft-os közmunkát.
:lol: :lol:
Nincs Európában még egy ilyen lúzer társaság. Nem mai duma, hogy a fejétől bűzlik a hal!
Attól a sastól a címerben meg a barett sapkás outlooktól még nem lesz profi senkiből.



Cujo
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015. november 25., szerda 9:40
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Cujo » 2015. november 26., csütörtök 10:13

Agent Smith írta:
buktaede írta:Hát nagyon nagy királyunk udvari bolondjai már megint nagyot alkottak. Nem volt nekik elég Brad Pityu dugós pisztolyaival való besülés, ill. az azóta is tartó szárnyalásuk, most lecsaptak a szélsőségesekre, akik a király életére akartak törni. Szánalmas, és felháborító. Főleg az, hogy egy ilyen briganti társaságot, a még brigantibb vezetőjükkel már réges-régen szélnek kellett volna ereszteni. Javasolnék nekik (természetesen a színvonalas munkájuk gyümölcseként) 47. 000 Ft-os közmunkát.
:lol: :lol:
Nincs Európában még egy ilyen lúzer társaság. Nem mai duma, hogy a fejétől bűzlik a hal!
Attól a sastól a címerben meg a barett sapkás outlooktól még nem lesz profi senkiből.
http://m.mandiner.hu/cikk/20151126_bede ... megvedenie

"A terrorizmus az erőszak alkalmazásának, vagy az azzal való fenyegetésnek olyan stratégiája, melynek elsődleges célja félelem, zavar keltése és ennek révén meghatározott politikai, ideológiai vagy vallási célok elérése."
Nem kétséges akkor hogy ki a terrorista. :D
Már csak az hiányzik, hogy a siklóernyősöket úgy mutassák be, mint akik a Körszállóba becsapódva akarnak új 9/11-es terrortámadást végrehajtani.



buktaede
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: buktaede » 2015. november 26., csütörtök 10:27

Az eszement ötletek tárháza kiaknázhatatlan sajnos. Ez a csapat nem azért van, mint amit a nevük akar takargatni. Ők egy a 30-as, 40-es években, Európában hatalomra került bomlott elméjű vezető által létrehozott magánhadsereg mintájára készültek. Ezt Hajdú is lenyilatkozta, amikor arra utalt nyilatkozatában, hogy Ők kinek a védelmében jártak el. A többi csak körítés, hiszen valamivel alá kell támasztaniuk a nélkülözhetetlenségüket, illetve a brutális anyagi és eszközi ellátottságukat a "prosztó" hétköznapi rendőrökhöz képest. Nekik jár a Q7, a négy csillagos wellness szálloda a "bevetések" alkalmával, míg a járőrök megfulladhattak a filléres panzióban. Skandalum.



Cujo
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2015. november 25., szerda 9:40
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Cujo » 2015. november 26., csütörtök 11:23

buktaede írta:Az eszement ötletek tárháza kiaknázhatatlan sajnos. Ez a csapat nem azért van, mint amit a nevük akar takargatni. Ők egy a 30-as, 40-es években, Európában hatalomra került bomlott elméjű vezető által létrehozott magánhadsereg mintájára készültek. Ezt Hajdú is lenyilatkozta, amikor arra utalt nyilatkozatában, hogy Ők kinek a védelmében jártak el. A többi csak körítés, hiszen valamivel alá kell támasztaniuk a nélkülözhetetlenségüket, illetve a brutális anyagi és eszközi ellátottságukat a "prosztó" hétköznapi rendőrökhöz képest. Nekik jár a Q7, a négy csillagos wellness szálloda a "bevetések" alkalmával, míg a járőrök megfulladhattak a filléres panzióban. Skandalum.
A Nagy és Bölcs Vezér =))
Én "roncsos" vagyok, tehát ismerős a móri történet is közelről. Gondolok itt nemcsak az érte lecsukott Kaiserre, akiről tudva tudták, hogy nem ő volt, hanem inkább az ügyet a zsaruk helyett megoldó Szebenyire gondolok, aki szintén "roncsos" és a meghurcolására. Ez az egész rohadt úgy ahogy van. A hétköznapi rendőr, aki beáll ezeket szolgálni és védeni, falaz nekik, segít embereket meghurcolni csak hogy megkapja a megalázó havi nettóját, az ugyanúgy lealacsonyítja magát mint ezek a gyászhuszárok.



Avatar
Jain
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2015. október 19., hétfő 19:38
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Jain » 2015. november 26., csütörtök 16:51

Nagyon elcsöndesedtek a lengyel aranyvonatról szóló hírek,valaki nem tud véletlen valamit?

Ha már megszólaltam:
http://www.blikk.hu/aktualis/vilag-titk ... en/fp2yxfm



Ricordo
Százados
Százados
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:49
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Ricordo » 2015. november 27., péntek 22:55

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ricordo 2016. május 4., szerda 20:48-kor.



Pirate
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2015. augusztus 30., vasárnap 19:08
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Pirate » 2015. november 28., szombat 11:43

Ricordo írta:http://444.hu/2015/11/27/a-belugyminisz ... -akcioihoz

A miniszter behazudta, hogy ezeket a keresősök kocsijában foglalták le.
Igen, mi tudjuk, hogy hazugság, le is leplezik sok helyen, viszont a tévében ezt mutatták be és a millió "átlagpógár" agyába bement egy újabb kis morzsa, hogy fémkeresős = :evil:
Most is a Pintér a belügyes? Akkor miért olyan nagy csoda, hogy a belügyminiszter nyilvánosan és pofátlanul hazudozik? Don Corleone egy kedves, törvénytisztelő öregúr ehhez képest:
http://privatkopo.hu/WebArticleShow.asp ... =Hungarian
És ez csak egy miniszter...



Marcus Antonius
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. október 20., kedd 10:40
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Marcus Antonius » 2015. december 1., kedd 12:37

Jain írta:Nagyon elcsöndesedtek a lengyel aranyvonatról szóló hírek,valaki nem tud véletlen valamit?

Ha már megszólaltam:
http://www.blikk.hu/aktualis/vilag-titk ... en/fp2yxfm
Nagyon óvatosak. Túlságosan is. Valami tényleg lehet ott, mert ennyi idő alatt kiáshatták volna akár a piramisokat is.
A detektorosok, úgy látszik, megvannak. És nem sikerült befogni a szájukat. Még.

http://www.cnbc.com/2015/11/10/nazi-gol ... lside.html



Marcus Antonius
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. október 20., kedd 10:40
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Marcus Antonius » 2015. december 1., kedd 12:44

Pirate írta:
Ricordo írta:http://444.hu/2015/11/27/a-belugyminisz ... -akcioihoz

A miniszter behazudta, hogy ezeket a keresősök kocsijában foglalták le.
Igen, mi tudjuk, hogy hazugság, le is leplezik sok helyen, viszont a tévében ezt mutatták be és a millió "átlagpógár" agyába bement egy újabb kis morzsa, hogy fémkeresős = :evil:
Most is a Pintér a belügyes? Akkor miért olyan nagy csoda, hogy a belügyminiszter nyilvánosan és pofátlanul hazudozik? Don Corleone egy kedves, törvénytisztelő öregúr ehhez képest:
http://privatkopo.hu/WebArticleShow.asp ... =Hungarian
És ez csak egy miniszter...
Az a főosztályvezető, aki meg merte cáfolni a pintért és elmondta, hogy ezek igazándiból nem is a fémkeresők kocsijában voltak, az még mindig főosztályvezető?
Csak egy pici betű választja el a gazságot az igazságtól.



Krajczár
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 4:16
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Krajczár » 2015. december 1., kedd 17:13

Ricordo írta:http://444.hu/2015/11/27/a-belugyminisz ... -akcioihoz

A miniszter behazudta, hogy ezeket a keresősök kocsijában foglalták le.
Na igen, a 444.hu egy rendkívül megbízható és autentikus hírforrás és még véletlenül sincs köze a balliberális oldalhoz és Soros Gyuri bácsihoz. De amiért rászántam magam az írásra az nem ez. Sokkal inkább az hogy jól megfigyelhető itt a fórumon is hogy vannak bizonyos kollégák...mindig ugyanazok...akik rendszeres kormányellenes propagandát fejtenek ki. Sokszor elgondolkodtam rajta hogy ti srácok ezt meggyőződésből csináljátok vagy fizetnek nektek ezért?
Már csak azért mert ha meggyőződésből csináljátok akkor szimplán ostobák vagytok. Viszont ha pénzért teszitek akkor az sokkal rosszabb mert akkor gazemberek vagytok.
Ugyanis rossz még belegondolni is abba hogy a jelenlegi történelmi helyzetben mi történne hazánkban ha a balliberális oldal kormányozná az országot...és egy ilyen helyzetben van bőr a képeteken agitálni az ellen a kormány ellen ami minden tőle telhetőt megtesz az országért. És most nehogy előhozakodjatok azzal hogy ti bizony jobbikosok vagytok...
Talán egy picit erősen fogalmaztam de szükségét éreztem ennek...már csak a fórum érdekében is. Mert azt látom hogy egyre kevesebb keresős látogat fel ide a fórumra. Leginkább azok tűntek el akik értékes és szakmai hozzászólásaikkal hozzájárultak ahhoz hogy valóban értékes tudás halmozódjon fel itt a fórumon. Ezek a kollégák pedig pontosan az egyre csökkenő szellemi nívó miatt léptek le...magyarul nem volt a továbbiakban kedvük a hülyeséget olvasni és alacsony szellemi szintű emberekkel vitatkozni. Ezelőtt 5-6 évvel ennek a fórumnak az elődjét-elődjeit élvezet volt olvasni...valóban magas szintű tudással rendelkező keresősök osztották meg a tudásukat és értékes információkat lehetett megtanulni, megtudni tőlük. Ma már ez nincs így...
Azt hiszem én sem fogom látogatni a fórumot a továbbiakban...



buktaede
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: buktaede » 2015. december 1., kedd 18:26

Nos, hát igen. Hitelesség, megbízhatóság. Az valószínűleg nagyon autentikus sajtótájékoztató, ahol a az asztalokra nem ebben az ügyben lefoglalt eszközöket pakolunk ki, hanem mindenfélét, amire azt mondjuk, hogy ilyenek voltak ám ott is. Épp most hallottam a Class FM. híreiében, hogy "a tűzszerészek szó szerint leizzadtak" a sok robbanóanyag láttán. Hát kérem ez a hiteles hír ugye? Az, hogy a bíróság figyelemmel a Btk-ra, és a Be-re, ezt az embert nem tartóztatta le, no nekem ez a megbízható info.
Életem során elég sok olyan esettel találkoztam, és nem csak hallottam róla, amikor a hatóság ennek töredékével fogta meg a delikvenst. Ott egytől-egyig mindet becsukták, mint a malacot.

De nézzük tovább.

"Sokkal inkább az hogy jól megfigyelhető itt a fórumon is hogy vannak bizonyos kollégák...mindig ugyanazok...akik rendszeres kormányellenes propagandát fejtenek ki. Sokszor elgondolkodtam rajta hogy ti srácok ezt meggyőződésből csináljátok vagy fizetnek nektek ezért?
Már csak azért mert ha meggyőződésből csináljátok akkor szimplán ostobák vagytok. Viszont ha pénzért teszitek akkor az sokkal rosszabb mert akkor gazemberek vagytok. Ugyanis rossz még belegondolni is abba hogy a jelenlegi történelmi helyzetben mi történne hazánkban ha a balliberális oldal kormányozná az országot...és egy ilyen helyzetben van bőr a képeteken agitálni az ellen a kormány ellen ami minden tőle telhetőt megtesz az országért."

Én ezt az inget magamra vettem, mert nem titkolom, a jelenlegi kormányzással, hogy finoman fogalmazzak, nem vagyok megelégedve. Pedig nem vagyok sem jobbos, seb balos. Egy egyszerű ember vagyok, aki megpróbálok a családommal ebben az országban élni. Nem tudom, hogy te egyáltalán ebben az országban élsz-e? Ha igen, valószínűleg valami burok vehet körül. Menj el Fejér megyébe kérdezd meg a gazdákat, vagy kérdezd az EÜ-ben dolgozókat, pedagógusokat, katonákat, rendvédelmis hivatásosokat, nyuggereket, bányászokat, rokikat és még sorolhatnám. Kérdezd meg, hogy szerintük a jelenlegi kormányzás mit tesz az országért, az emberekért. Ja, hogy kerítést építettünk, hogy megvédjük a hazát a jelenlegi helyzetben? Ezt nem ők találták ki, hiszen még egy páran emlékszünk rá, hogy volt ilyen. Sőt tovább megyek, a hazát amióta haza, mindenkor meg kellett védeni.

És végül kikérem, hogy leostobázol itt embereket csupán azért, mert nem úgy látják a királyságot, mint te. De ha kell, megmutatom neked a számlakivonatomat, hogy ez a gondos jelenlegi kormányzás havi szinten mennyivel károsítja meg a családomat.

Ja, és valóban, az előző fórum tényleg jobb volt, ezzel egyetértek. Csak azóta azok az emberek, akik konchoz juthattak, önkéntes rendőrt kívánnak játszani, és ők a másik oldalról propagálnak.

És akkor most ki kezdte, és ki az ostoba? Nézőpont kérdése.



Ricordo
Százados
Százados
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:49
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Ricordo » 2015. december 1., kedd 18:40

.
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Ricordo 2016. május 4., szerda 20:48-kor.



Avatar
kovalik
Százados
Százados
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 12:27
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: kovalik » 2015. december 1., kedd 18:58

Szerintem hagyjuk a politikát a picsába. A mindenkori kormány kritizálását ne mossuk össze mindenféle pártoskodással. Igazatok van, régen jobb volt, de régen minden sokkal jobb volt, de rajtunk (is) múlik, hogy milyen lesz a jövőben, úgyhogy inkább erre koncentráljunk PLZ!



Pirate
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2015. augusztus 30., vasárnap 19:08
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Pirate » 2015. december 1., kedd 20:24

Ha tenni akarunk, valóban nem ártana akkor az egy véleményen lévőknek összefogni.

Lehetne egy "Múzeumbarát Egyesület", ezek kapnának valami féllegális papírt, cserébe mindent leadnának, mindenkit felszólítanak a fórumon, hogy "addleamúzeumnak!!!" :)
A "Jog Az Én Szabályom Egyesület" tagjai állampolgári öntudattól hajtva hivatalos engedély után kajtatnának, és amíg az nincs, lelakatolnák a keresőjüket, kedvezőbb jogszabályokat igyekeznének kijárni és tisztelettudóan megkérnék a "fentieket", a médiát és a politikusokat, hogy ne hazudjanak már olyan gátlástalanul rólunk. :)
A harmadik társaság tagjai pedig egyszerűen keresőznének. Ami sajnos illegális, így mi egyesületet sem alapíthatunk. Csak vagyunk. :D

Van egyébként olyan, hogy ORFE, aztán egy Sümegh egyesület is, ami nem látszik valami komolynak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pirate 2015. december 1., kedd 21:02-kor.



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma