Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Újságírás

Avatar
a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2015. július 11., szombat 10:38
Tartózkodási hely: London
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: a.kezdo » 2015. augusztus 11., kedd 15:48

Magyar jegygyűrűt talált egy brit búvár Rodoszon, a Facebookon keresik a tulajdonost

http://index.hu/mindekozben/poszt/2015/ ... lek_gyuru/



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: templomos » 2015. augusztus 13., csütörtök 18:53

Azért kurvára zavar,hogy a halőr-csávóról semmi....:( az sem biztos őt kapták el....nekem bizonyíték kell nem ígéret:)
Egy valamire való újság,tv már felkoncolná az ügyet...nem merik vagy nem járult hozzá a személy ja túloztam a lény.



reinold
Százados
Százados
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 1:13
Tartózkodási hely: Belfast ui:Egy kávára a vendégeim lehettek, ha erre jártok! :D
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: reinold » 2015. augusztus 13., csütörtök 19:14

templomos írta:Azért kurvára zavar,hogy a halőr-csávóról semmi....:( az sem biztos őt kapták el....nekem bizonyíték kell nem ígéret:)
Egy valamire való újság,tv már felkoncolná az ügyet...nem merik vagy nem járult hozzá a személy ja túloztam a lény.
Szerintem a másik két hobytárs sem járult hozzá, hogy nyílvánoságot kapjanak, mégis lett belőle.Nekem is bassza a csőrömet, hogy a halőrel nem tőrténik ugyanez!!! :(


Minden embernek alanyi joga, hogy hülye legyen, és sokan élnek is ezzel a jogukkal.Én is! ;)

Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: templomos » 2015. augusztus 13., csütörtök 19:26

Régen dugtam egy csajt az Rtl-nél melózik,még buzgó mócsingként tanult nálunk informatika-média szakon....látom még ott van :dance: a műsorkészítőknél felvillan a neve %%- ..de megmondom őszintén minek,szóljak neki.Engem is akasztottak már mint tolvaj-rabló =)) meg a kigyúrt állat faszija jó megrakna :-o másképp kell megközelíteni a témát...ügyesen ,rafkósan... :ar!



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2015. augusztus 13., csütörtök 19:42

templomos írta:Régen dugtam egy csajt az Rtl-nél melózik,még buzgó mócsingként tanult nálunk informatika-média szakon....látom még ott van :dance: a műsorkészítőknél felvillan a neve %%- ..de megmondom őszintén minek,szóljak neki.Engem is akasztottak már mint tolvaj-rabló =)) meg a kigyúrt állat faszija jó megrakna :-o másképp kell megközelíteni a témát...ügyesen ,rafkósan... :ar!
ne zaklasd fel szegény nőt.lehet már kezdi túltenni magát a traumán.. :D



MeteoritMan
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: MeteoritMan » 2015. augusztus 14., péntek 11:51

Üdv Mindenkinek! Ha nem ide való ez a bejegyzésem, akkor légyszíves szóljatok, de azért olvassátok is el... ;-)

http://www.lengetes.hu/orszagos-roncs-e ... egyesulet/



obolus
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. július 20., hétfő 9:01
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: obolus » 2015. augusztus 14., péntek 13:33

"- Kézzel írott levél formájában, "tagfelvételi kérelem" címzéssel,"

Egyből nézi a grafológus ?:)



baro5
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 11:38
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: baro5 » 2015. augusztus 14., péntek 13:45

MeteoritMan írta:Üdv Mindenkinek! Ha nem ide való ez a bejegyzésem, akkor légyszíves szóljatok, de azért olvassátok is el... ;-)

http://www.lengetes.hu/orszagos-roncs-e ... egyesulet/
Jó lenne további infó:
Miért jó?
Milyen lehetőségekkel jár?
Ha tag vagy, van engedélyed?



desman
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2015. június 30., kedd 23:58
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: desman » 2015. augusztus 14., péntek 15:28

Engem is érdekel mi ez pontosan milyen lehetőségeket rejt esetleg milyen kötelezetséget??
, a kézírásos levél bár kivitelezhető de nem biztos hogy szemmel el tudjátok olvasni :) "Még önéletrajzot se kérnek már kézírással, na meg a környezet megóvása érdekében tovább kell lépni az e-levelezés felé szerintem.
"a fákat óvni kell mert nem lesz mivel fűteni" - mondá egy ember......"


A fémkeresőzés egy hobby - nem bűncselekmény. Ezt csak azok találták ki akik újabb bűnösöket akarnak, pedig így is van belőlük elég - akikre még nem találtak ki törvényeket!

Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2015. augusztus 14., péntek 16:59

Mi a túró ez a 2 meg 7 méter mélyen kutatás???? Meg vannak ezek húzatva? Mi köze ennek a fémkeresőzéshez???? A mi műszereink jó ha az átlag 20-30 cm-t tudják az előforduló normál tárgyakra.


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

Ranger67
Százados
Százados
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 15:48
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Ranger67 » 2015. augusztus 14., péntek 22:02

MeteoritMan írta:Üdv Mindenkinek! Ha nem ide való ez a bejegyzésem, akkor légyszíves szóljatok, de azért olvassátok is el... ;-)

http://www.lengetes.hu/orszagos-roncs-e ... egyesulet/
Szevasztok MeteoritMan!
Mivel jár a tagság?
Köszönettel!



Jabba
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015. július 24., péntek 22:58
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Jabba » 2015. augusztus 15., szombat 1:07

MeteoritMan írta:Üdv Mindenkinek! Ha nem ide való ez a bejegyzésem, akkor légyszíves szóljatok, de azért olvassátok is el... ;-)

http://www.lengetes.hu/orszagos-roncs-e ... egyesulet/
Szólok.
Háát.A mai helyzetben bizony nem IDEVALÓ.
Manapság egy kicsit gyanakvóak a népek, de ezt bizonyára te is tudod, ha az érzékeny ujjaidat a történések ütőerén tartod.
Először talán , KÉZÍRÁSSAL írd le ide (Az elérhetőségeid se felejtsd ki : telefonszám,cím, ujjlenyomat..) , hogy ki is vagy te, vagy az az egyesület amelyet képviselsz (Mondjuk az egyesület részt megspórolhatod, az csekkolható.)

Aztán, de csak azután jöhet amerika. :-)



Raro
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 12:16
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Raro » 2015. augusztus 15., szombat 9:58




Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: templomos » 2015. augusztus 15., szombat 23:05

Jabba írta:
MeteoritMan írta:Üdv Mindenkinek! Ha nem ide való ez a bejegyzésem, akkor légyszíves szóljatok, de azért olvassátok is el... ;-)

http://www.lengetes.hu/orszagos-roncs-e ... egyesulet/
Szólok.
Háát.A mai helyzetben bizony nem IDEVALÓ.
Manapság egy kicsit gyanakvóak a népek, de ezt bizonyára te is tudod, ha az érzékeny ujjaidat a történések ütőerén tartod.
Először talán , KÉZÍRÁSSAL írd le ide (Az elérhetőségeid se felejtsd ki : telefonszám,cím, ujjlenyomat..) , hogy ki is vagy te, vagy az az egyesület amelyet képviselsz (Mondjuk az egyesület részt megspórolhatod, az csekkolható.)

Aztán, de csak azután jöhet amerika. :-)
Én jelenkezek...majd vasváriból elküldik az anyagomat =)) =))



Jabba
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015. július 24., péntek 22:58
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Jabba » 2015. augusztus 16., vasárnap 20:49

Csak néhány szó és egy 30 perces rádióműsor, annak apropóján, hogy L. Simon ma megkapta a selyemzsinórt.

A felvételen L. Simon és Lassányi Gábor beszélget a Kossuth Rádióban a most hatályos törvényről . A " beszélgetés" szó a részemről túlzó.A "költő" mondja, Gábor pedig helyesel. egy 2014. 12. 03-án felvett műsorban. (Gábor mentségére szolgál, hogy Ő közalkalmazott, köztisztviselő így, ha és amennyiben ellentmond L. Simonnak.Akkor mielőtt a szeme rebbenne, már nem ott inná a reggeli kávét, ahol eddig.Mondjuk beteget is lehetett volna jelentenie. :-) ).
Szerintem érdemes ezt a 30 percet meghallgatni.


http://nava.hu/id/2071062/


Akinek nem megy.Az olvasgasson L.Simontól verseket.:-) :

" régészeti kutatásaim során

egyszer egy marék végbélkúpot találtam

egy megfejthetetlen feliratú régi

agyagcserépben

az első lépés

a világ természetes megértése

gondoltam rágás közben"

Egy másik részlet a "költőtől":


" a hazai művészettörténet elfelejtkezett rólam

miközben én már párizsban báboztam

iskolát alapítottam

és egy röhögő törpét követtem

akivel szétbaszott zsidó kurvák seggéről készítettünk

gipszlenyomatokat"


http://magyar-irodalom.elte.hu/prae/pr/200206/24.html



Avatar
yoember
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 11:40
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: yoember » 2015. augusztus 16., vasárnap 21:22

Jabba írta:Csak néhány szó és egy 30 perces rádióműsor, annak apropóján, hogy L. Simon ma megkapta a selyemzsinórt.
...
Nos, nemsokára talán a tankönyvekbe is bekerülnek halhatatlan sorai. Arany Jánost a líra bölcseleti érvénye fogalalkozatta, József Attilát a lelkiállapot kivetülése, L. Simon Lászlót pedig a végbélkúp. Ebből látni milyen progresszív a magyar irodalom.



Jabba
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015. július 24., péntek 22:58
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Jabba » 2015. augusztus 16., vasárnap 21:28

yoember írta:
Jabba írta:Csak néhány szó és egy 30 perces rádióműsor, annak apropóján, hogy L. Simon ma megkapta a selyemzsinórt.
...
Nos, nemsokára talán a tankönyvekbe is bekerülnek halhatatlan sorai. Arany Jánost a líra bölcseleti érvénye fogalalkozatta, József Attilát a lelkiállapot kivetülése, L. Simon Lászlót pedig a végbélkúp. Ebből látni milyen progresszív a magyar irodalom.
Lehet, hogy csak a barackmagot dönti magába és attól szárnyal. :-)



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Garou » 2015. augusztus 16., vasárnap 22:04

Jabba írta:Csak néhány szó és egy 30 perces rádióműsor, annak apropóján, hogy L. Simon ma megkapta a selyemzsinórt.

A felvételen L. Simon és Lassányi Gábor beszélget a Kossuth Rádióban a most hatályos törvényről . A " beszélgetés" szó a részemről túlzó.A "költő" mondja, Gábor pedig helyesel. egy 2014. 12. 03-án felvett műsorban. (Gábor mentségére szolgál, hogy Ő közalkalmazott, köztisztviselő így, ha és amennyiben ellentmond L. Simonnak.Akkor mielőtt a szeme rebbenne, már nem ott inná a reggeli kávét, ahol eddig.Mondjuk beteget is lehetett volna jelentenie. :-) ).
Szerintem érdemes ezt a 30 percet meghallgatni.


http://nava.hu/id/2071062/


Akinek nem megy.Az olvasgasson L.Simontól verseket.:-) :

" régészeti kutatásaim során

egyszer egy marék végbélkúpot találtam

egy megfejthetetlen feliratú régi

agyagcserépben

az első lépés

a világ természetes megértése
Ez egy vers? Uram Isten, azt hittem hülyéskedsz, amikor rá kattintottam a linkre, akkor jött a döbbenet, hogy ezt az író tényleg komolyan gondolja, ilyen gondolatokkal a felyében ez az ember törvényeket hoz, alkot, módosít, beleszól, nem csoda, hogy sokan el mennek ebből az országból.

Egy másik részlet a "költőtől":


" a hazai művészettörténet elfelejtkezett rólam

miközben én már párizsban báboztam

iskolát alapítottam

és egy röhögő törpét követtem

akivel szétbaszott zsidó kurvák seggéről készítettünk

gipszlenyomatokat"


http://magyar-irodalom.elte.hu/prae/pr/200206/24.html
Ez egy vers? Uram Isten, azt hittem hülyéskedsz, amikor rá kattintottam a linkre, akkor jött a döbbenet, hogy ezt az író tényleg komolyan gondolja, ilyen gondolatokkal a felyében ez az ember törvényeket hoz, alkot, módosít, beleszól, nem csoda, hogy sokan el mennek ebből az országból. x_x



Avatar
Prowler
Százados
Százados
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 22:57
Tartózkodási hely: A hold sötét oldala!
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Prowler » 2015. augusztus 16., vasárnap 23:22

Első gondolataim a "vers" elolvasása után:Úr istenem! Ez tuti,hogy nem normális,mert épeszű ember nem ír ilyen sz@rt!
Szerintem ennek kifúrták a koponyáját, és turmixgéppel összekavartak benne mindent! ~x( ~x( ~x(


Amit ma meglengethetsz,ne halaszd holnapra!

akárki szalámi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 20:53
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: akárki szalámi » 2015. augusztus 17., hétfő 7:46

Jabba írta:Csak néhány szó és egy 30 perces rádióműsor, annak apropóján, hogy L. Simon ma megkapta a selyemzsinórt.

A felvételen L. Simon és Lassányi Gábor beszélget a Kossuth Rádióban a most hatályos törvényről . A " beszélgetés" szó a részemről túlzó.A "költő" mondja, Gábor pedig helyesel. egy 2014. 12. 03-án felvett műsorban. (Gábor mentségére szolgál, hogy Ő közalkalmazott, köztisztviselő így, ha és amennyiben ellentmond L. Simonnak.Akkor mielőtt a szeme rebbenne, már nem ott inná a reggeli kávét, ahol eddig.Mondjuk beteget is lehetett volna jelentenie. :-) ).
Szerintem érdemes ezt a 30 percet meghallgatni.


http://nava.hu/id/2071062/


Akinek nem megy.Az olvasgasson L.Simontól verseket.:-) :

" régészeti kutatásaim során

egyszer egy marék végbélkúpot találtam

egy megfejthetetlen feliratú régi

agyagcserépben

az első lépés

a világ természetes megértése

gondoltam rágás közben"

Egy másik részlet a "költőtől":


" a hazai művészettörténet elfelejtkezett rólam

miközben én már párizsban báboztam

iskolát alapítottam

és egy röhögő törpét követtem

akivel szétbaszott zsidó kurvák seggéről készítettünk

gipszlenyomatokat"


http://magyar-irodalom.elte.hu/prae/pr/200206/24.html

Ez bizony barackmag túladagolásnak tűnik.
A selyemzsinórnak ideje már...


https://www.youtube.com/watch?v=g_zMp9t6-x4

Brumi
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015. június 30., kedd 8:44
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Brumi » 2015. augusztus 17., hétfő 8:41

Ha már egyesület, akkor esetleg meghívhatná egy fórumra L.Simont. Megkérhetnénk, hogy álljon az ügyünk mellé...



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2015. augusztus 17., hétfő 9:16

Kultúráért felelős államtitkár.... ez nagyon beteg. Többet kéne kocsmába járnom, nem vagyok ehhez elég kulturált! =))
De azért elteszem aláírásnak, hogy a látszat meglegyen!


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

Avatar
zeus
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:42
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: zeus » 2015. augusztus 17., hétfő 21:31

Tegyétek ki a Facebook-ra ez az ürgét meg kell szégyeníteni bár én a lenyilazását javaslom.



MeteoritMan
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: MeteoritMan » 2015. augusztus 18., kedd 12:53

kanbagoly írta:Mi a túró ez a 2 meg 7 méter mélyen kutatás???? Meg vannak ezek húzatva? Mi köze ennek a fémkeresőzéshez???? A mi műszereink jó ha az átlag 20-30 cm-t tudják az előforduló normál tárgyakra.
Elnézést, a www.lengetes.hu oldalnak tényleg nincs köze a fémkeresőzéshez, de mivel tagja vagyok a Fémkereső Egyesülenek, és saját honlapjuk nincs, így biztosítok helyet az enyémen. A roncsolásmentes talajvizsgálatok, amivel foglalkozom (pl. Geoscan) akár 50 méter mélyen is pontosak, de ez sem ide tartozik, én csak 7 méterig dolgozom.



MeteoritMan
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: MeteoritMan » 2015. augusztus 18., kedd 13:01

Viszont a Fémkereső Egyesületnek van e-mail címe, ha van kérdésetek, akkor bátran írjatok: orfe.hun@gmail.com



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2015. augusztus 18., kedd 13:06

MeteoritMan írta:
kanbagoly írta:Mi a túró ez a 2 meg 7 méter mélyen kutatás???? Meg vannak ezek húzatva? Mi köze ennek a fémkeresőzéshez???? A mi műszereink jó ha az átlag 20-30 cm-t tudják az előforduló normál tárgyakra.
Elnézést, a http://www.lengetes.hu oldalnak tényleg nincs köze a fémkeresőzéshez, de mivel tagja vagyok a Fémkereső Egyesülenek, és saját honlapjuk nincs, így biztosítok helyet az enyémen. A roncsolásmentes talajvizsgálatok, amivel foglalkozom (pl. Geoscan) akár 50 méter mélyen is pontosak, de ez sem ide tartozik, én csak 7 méterig dolgozom.
Ezzel a cuccal el kellene határolódnod tőlünk. Neked is jobb lenne, meg nekünk is. Ezt gondold végig és kombinálj egy kívülálló észjárásával akinek lövése sincs mi a fémkeresőzés és mik a korlátok.


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

Avatar
Prowler
Százados
Százados
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 22:57
Tartózkodási hely: A hold sötét oldala!
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Prowler » 2015. augusztus 19., szerda 21:47



Amit ma meglengethetsz,ne halaszd holnapra!

Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2015. augusztus 19., szerda 23:49

Azt tudom,h a Szlovákoknál tiltott a keresőzés,de a Cseheknél nem tudom mi a helyzet. Nem derül ki a cikkből,
hogy buktak le. Mondjuk a 10% is szép kis pénz lett volna,nálunk még ennyit sem kapna a megtaláló.



MeteoritMan
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: MeteoritMan » 2015. augusztus 20., csütörtök 9:44

kanbagoly írta:
MeteoritMan írta:
kanbagoly írta:Mi a túró ez a 2 meg 7 méter mélyen kutatás???? Meg vannak ezek húzatva? Mi köze ennek a fémkeresőzéshez???? A mi műszereink jó ha az átlag 20-30 cm-t tudják az előforduló normál tárgyakra.
Elnézést, a http://www.lengetes.hu oldalnak tényleg nincs köze a fémkeresőzéshez, de mivel tagja vagyok a Fémkereső Egyesülenek, és saját honlapjuk nincs, így biztosítok helyet az enyémen. A roncsolásmentes talajvizsgálatok, amivel foglalkozom (pl. Geoscan) akár 50 méter mélyen is pontosak, de ez sem ide tartozik, én csak 7 méterig dolgozom.
Ezzel a cuccal el kellene határolódnod tőlünk. Neked is jobb lenne, meg nekünk is. Ezt gondold végig és kombinálj egy kívülálló észjárásával akinek lövése sincs mi a fémkeresőzés és mik a korlátok.
Értem, amit mondasz, és teljesen igazad is van. Viszont emellett fémkeresős vagyok, ezt nem tagadom le, mert a fémkeresős nem bűnöző! Amikor ilyet hallok, valahogy sosem állom meg, hogy ne világosítsam fel...



Avatar
yoember
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 11:40
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: yoember » 2015. augusztus 20., csütörtök 22:47

http://www.abroadintheyard.com/plymouth ... oom-floor/

A fickó új házba költözés után egy kis egyenetlenséget vett észre a padlón. Gyanúsnak találta, majd ásni kezdett, és végül egy késő középkori kutat valamint annak oldalában egy kardot talált a nappalija alatt.



Avatar
yoember
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 11:40
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: yoember » 2015. augusztus 23., vasárnap 19:57

http://news.yahoo.com/metal-detectors-s ... A310m.html

Két fémkeresős találta a kincset 2012-ben Jersey szigetén. Valószínűleg Caesar seregeinek támadásakor temették el a kb. 70 000 darab érmét, melyek között több arany torkot és ezüst fibulát is találtak. A lelet értékét durván 10 millió fontra becsülik.
https://en.wikipedia.org/wiki/Grouville_Hoard



desman
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2015. június 30., kedd 23:58
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: desman » 2015. augusztus 24., hétfő 9:43

Most kaptam egy kör emailt ha igaz érdekes lesz: most rákerestem és kacsa! :hand:
TBarataim, érdekes és egyszeri a lehetőség!!!

Augusztus 27-én, 00,30 órakor nézzetek fel az éjszakai égboltra. Ezen az éjszakán a Mars bolygó mindössze 34,65 ezer mérföldre fog elhaladni a Földtől. Szabad szemmel a bolygó úgy fog látszani, mint a telihold. A látvány olyan lesz, mintha két hold lenne fölöttünk! Legközelebb az ilyen jelenség, amikor a Mars ennyire meg fogja közelíteni a Földet, csak 2287. évben várható.

Osszátok meg ezt a hírt a barátaitokkal, mert közülük senki ilyet még nem látott, … és már nem is fog.



Csak legyen tiszta az égbolt !


A fémkeresőzés egy hobby - nem bűncselekmény. Ezt csak azok találták ki akik újabb bűnösöket akarnak, pedig így is van belőlük elég - akikre még nem találtak ki törvényeket!

Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: templomos » 2015. augusztus 25., kedd 20:41




Agent Smith
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 23:06
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Agent Smith » 2015. augusztus 25., kedd 22:56

Remélem nem bántok meg senkit, de ez nagyon sz@r. :shifty:

Véletlenül akadtál erre,vagy a rajongók ezrei közé tartozol te is Templomos?



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: templomos » 2015. augusztus 26., szerda 8:37

Nem vagyok rajongó :D Véletlen műve ,igen nem egy slágergyanús szám =))



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2015. augusztus 26., szerda 21:18

Agent Smith írta:
Remélem nem bántok meg senkit, de ez nagyon sz@r. :shifty:

Véletlenül akadtál erre,vagy a rajongók ezrei közé tartozol te is Templomos?
Én se ismertem ezt a fost de van dalszövege is:

"Harcolj halőr, harcolj halőr
Orvhalászoknál* nincs malőr
Harcolj halőr, harcolj halőr
Jobb vagyok én, mint a gátőr
Harcolj halőr, harcolj halőr
Ha kirúgnak, még lehetsz fegyőr
Harcolj velem…
Harcolj halőr!"

Lábjegyzet: (*Orvhalászoknál= értsd ezalatt a fémkeresős konkurenst, hogy szabadon rabolhass, mint egyeduralkodó kiskakas a szemétdombodon!)


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

The Great Rat
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 7:41
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: The Great Rat » 2015. augusztus 27., csütörtök 6:33




Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: templomos » 2015. augusztus 27., csütörtök 18:08

kanbagoly írta:
Agent Smith írta:
Remélem nem bántok meg senkit, de ez nagyon sz@r. :shifty:

Véletlenül akadtál erre,vagy a rajongók ezrei közé tartozol te is Templomos?
Én se ismertem ezt a fost de van dalszövege is:

"Harcolj halőr, harcolj halőr
Orvhalászoknál* nincs malőr
Harcolj halőr, harcolj halőr
Jobb vagyok én, mint a gátőr
Harcolj halőr, harcolj halőr
Ha kirúgnak, még lehetsz fegyőr
Harcolj velem…
Harcolj halőr!"

Lábjegyzet: (*Orvhalászoknál= értsd ezalatt a fémkeresős konkurenst, hogy szabadon rabolhass, mint egyeduralkodó kiskakas a szemétdombodon!)
:dance: Ott a pont jó meglátás... :-bd



Avatar
Együgyű Károly
Százados
Százados
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:00
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Együgyű Károly » 2015. augusztus 27., csütörtök 22:32




Avatar
Együgyű Károly
Százados
Százados
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:00
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Együgyű Károly » 2015. augusztus 28., péntek 20:13




Válasz küldése Előző témaKövetkező téma