Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

Dühöngő (politikamentes)

Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Status: Offline

Dühöngő (politikamentes)

HozzászólásSzerző: Feri » 2015. június 26., péntek 23:05

Dühöngő (politikamentes)
www.metaldetector.hu

Joe66
Hadnagy
Hadnagy

Re: Dühöngő (politikamentes)

HozzászólásSzerző: Joe66 » 2015. november 17., kedd 7:28

Na ezt,én már biztosan nem értem.

seipai
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: seipai » 2015. november 17., kedd 8:14

Egyeseknek a homokozóban kellene játszani, nem pedig itt.

June
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: June » 2015. november 17., kedd 9:06

Ezt a buzeránst! Valaki bassza már ki!

Röno
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: Röno » 2015. november 17., kedd 9:51

Miért jo neked,hogy szétcseszed a forumot????????????

Eagle
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: Eagle » 2015. november 17., kedd 10:12

Az is lehet valami fincsi vírusos oldal! :/

Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Feri » 2015. november 17., kedd 10:20

Megtalálták a fórumot a spammerek. Ezentúl a regisztráláshoz admin jóváhagyás kell.
www.metaldetector.hu

ul69
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: ul69 » 2015. december 16., szerda 16:47

Hozzászólás jelentése
Idézet

Olvasatlan hozzászólásSzerző: Gabor » Ma, 11:48

buktaede írta:
Tisztelt kanbagoly, és Gabor!

Akkor, hogy stílszerű legyek, idézném egyik fórumozó tagunk (ul69) egyik találó mondatát. Nem pontosan, csak nagyjából, mert nem volt kedvem visszaolvasni 2-300 hozzászólást.

Nos tehát! Fiúk, szólok, hogy gerenda van a szemetekben.

Voltam már egy másik topicban Gabor által paranoidnak nevezve, most pedig kanbagoly által skizonak kikiáltva (aki két néven fórumozik más teljesen más stílusban). Ezt Gabor az "ezt találtam"-ban is meggyőződéssel hirdeti.
Erre én csak annyit javasolnék nektek, hogy egy pár napra tiltsátok el magatokat a fórumtól, a világ zajától (ingerszegény környezet), és relaxáljatok. Az is jót tenne nektek, ha kimennétek, akár csak a szomszéd, vagy saját kertetekbe, és lengetnétek egyet a friss levegőn. Bocs, Gabor, Te menj le a Balcsira, mert egy párszor már elmondtad, hogy neked oda van engedélyed. Jó idő van, még nem kell fakutya.
Ha ez sem segít, forduljatok szakemberhez, mert ez, amit csináltok, már nagyon beteges, és előbb-utóbb a szeretteitek fogják ezt megsínyleni. Mást se csináltok, csak bojkottáljátok még az előre mutató fórumozást is, meg összeesküvés elméleteket gyártotok.
Ha segít a relax és nem kell orvos, akkor kérdezzétek meg kheperát, ő lehet, tudja a titok nyitját.
Ha viszont még az orvos sem tud javulást elérni, akkor higgyetek magatokban. Elismerem nektek, hogy én tényleg ő vagyok, sőt a másik fórumról misike, de lehet, hogy még khepera is, de nem Attila, hanem Ede, vagy Etele. Sőt én voltam a rézfaszú bagoly is, előző életemben Mata Hari.

Na erre varrjatok gombot.

Kedves Ede!

Először is engem több nicken írogatónak bélyegzett többször is ul69..., aztán a provokatív hozzászólásai csak kárt okoztak a fórumon!
Én próbáltam segíteni engedély ügyben a fórumon!!!! El lehet olvasni ul69 hozzászólásait és lehet mérlegelni kinek is van igaza és ki segít, meg ki is a paranoid!

nagyjából átmásoltam ide a problémátok :D kicsit nem figyelek az ovodára mindjárt elszalad veletek a ló :D kicsit elhavazódtam a fémkeresős egyesület létrehozása témában.annyit már tudok hogy cégbiróságon kell bejegyezni és ezért jogi személynek minősül tehát elméletileg kérhetek ill az egyesület kérhet engedélyt földterületekre.na szóval ezzel voltam elfoglalva nem tudtam figyelni az üldözési mániátokra :D :D

kis-vakond
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: kis-vakond » 2015. december 16., szerda 17:03

=))

Ricordo
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Ricordo » 2015. december 16., szerda 18:05

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ricordo 2016. május 4., szerda 20:50-kor.

khepera
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: khepera » 2015. december 23., szerda 19:53

ul69 írta:Hozzászólás jelentése
Idézet

Olvasatlan hozzászólásSzerző: Gabor » Ma, 11:48

buktaede írta:
Tisztelt kanbagoly, és Gabor!

Akkor, hogy stílszerű legyek, idézném egyik fórumozó tagunk (ul69) egyik találó mondatát. Nem pontosan, csak nagyjából, mert nem volt kedvem visszaolvasni 2-300 hozzászólást.

Nos tehát! Fiúk, szólok, hogy gerenda van a szemetekben.

Voltam már egy másik topicban Gabor által paranoidnak nevezve, most pedig kanbagoly által skizonak kikiáltva (aki két néven fórumozik más teljesen más stílusban). Ezt Gabor az "ezt találtam"-ban is meggyőződéssel hirdeti.
Erre én csak annyit javasolnék nektek, hogy egy pár napra tiltsátok el magatokat a fórumtól, a világ zajától (ingerszegény környezet), és relaxáljatok. Az is jót tenne nektek, ha kimennétek, akár csak a szomszéd, vagy saját kertetekbe, és lengetnétek egyet a friss levegőn. Bocs, Gabor, Te menj le a Balcsira, mert egy párszor már elmondtad, hogy neked oda van engedélyed. Jó idő van, még nem kell fakutya.
Ha ez sem segít, forduljatok szakemberhez, mert ez, amit csináltok, már nagyon beteges, és előbb-utóbb a szeretteitek fogják ezt megsínyleni. Mást se csináltok, csak bojkottáljátok még az előre mutató fórumozást is, meg összeesküvés elméleteket gyártotok.
Ha segít a relax és nem kell orvos, akkor kérdezzétek meg kheperát, ő lehet, tudja a titok nyitját.
Ha viszont még az orvos sem tud javulást elérni, akkor higgyetek magatokban. Elismerem nektek, hogy én tényleg ő vagyok, sőt a másik fórumról misike, de lehet, hogy még khepera is, de nem Attila, hanem Ede, vagy Etele. Sőt én voltam a rézfaszú bagoly is, előző életemben Mata Hari.

Na erre varrjatok gombot.

Kedves Ede!

Először is engem több nicken írogatónak bélyegzett többször is ul69..., aztán a provokatív hozzászólásai csak kárt okoztak a fórumon!
Én próbáltam segíteni engedély ügyben a fórumon!!!! El lehet olvasni ul69 hozzászólásait és lehet mérlegelni kinek is van igaza és ki segít, meg ki is a paranoid!

nagyjából átmásoltam ide a problémátok :D kicsit nem figyelek az ovodára mindjárt elszalad veletek a ló :D kicsit elhavazódtam a fémkeresős egyesület létrehozása témában.annyit már tudok hogy cégbiróságon kell bejegyezni és ezért jogi személynek minősül tehát elméletileg kérhetek ill az egyesület kérhet engedélyt földterületekre.na szóval ezzel voltam elfoglalva nem tudtam figyelni az üldözési mániátokra :D :D

Na hogy állunk jelenleg ezzel az egyesületesdivel? Lehet már jelentkezni tagnak?
The ship is safe in a harbour, but this is not why ships built for...

buktaede

HozzászólásSzerző: buktaede » 2015. december 23., szerda 20:11

A rosszindulatú, gáncsoskodókból már megvagyunk elegen.

Ha értelmes embernek tartanád magad, nem most kérdeztél volna be.

Egyébként mindenkinek békés, boldog Karácsonyt és szebb jövőt! Kitartás fiúk!

Bukta Ede, alias ul69.

khepera
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: khepera » 2015. december 23., szerda 20:53

buktaede írta:A rosszindulatú, gáncsoskodókból már megvagyunk elegen.

Bukta Ede, alias ul69.

Nem BE kérdeztem, kérdeztem. Lentebb írtad ez ügyben járkáltál egész nap. Csak van valami eredménye? Ez nem azért dühöngő mert muszáj dühöngeni :) Ahogy egy barátom fia mondta: nyugodj meg, attól megnyugszol :)
The ship is safe in a harbour, but this is not why ships built for...

ul69
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: ul69 » 2015. december 23., szerda 21:47

khepera írta:
buktaede írta:A rosszindulatú, gáncsoskodókból már megvagyunk elegen.

Bukta Ede, alias ul69.

Nem BE kérdeztem, kérdeztem. Lentebb írtad ez ügyben járkáltál egész nap. Csak van valami eredménye? Ez nem azért dühöngő mert muszáj dühöngeni :) Ahogy egy barátom fia mondta: nyugodj meg, attól megnyugszol :)

Ede ezt egy kicsit túlreagáltad :D :D bizti nem volt benne hátsó szándék :lol:
na szóval nagyjából leírom hol tart a dolog bár nagyjából sehol de azért még is :D
karácsonyra egész biztos nem lesz belőle még semmi tehát ne aggódjatok :D
először próbáltam a dolgot kisebb tőggyel megelletni.ismerősnek létezik egyesületete amolyan univerziális alapítású mindenre jó..erre azonban még sem lesz alkalmas mert ha nincs pontosan minden beleírva az alapító okiratba az engedély kiadásakor bele fognak kötni (nem mintha feltételezném a rosszindulatot.. amúgy de :D ) tehát az egészet a keresőzéshez kell igazitani. na ennek a szakszövegnek nem fogtam hozzá egyrészt mert karácsony van másrészt mert jön a mikulás de majd..
a másik hogy számlát kell nyitni az egyesület nevére könyveltetni kell adószám cégbíróság és az elnök egy személyben saját vagyonával felel a tagok elkövetett dolgaiért.
ebből sajna az következik hogy akárki nem lesz tag rögvest
nem lesz országos egyesület belőle mert nem tudok ott lenni mindenhol és nem is terveztem ilyesmit..
sajna lesz tagdij nem tudni mennyi mert ebből kell fizetni a bankszámla fenntartását amit a könyvelő fog lekönyvelni és ezért a számláról kell neki a maradék pénzt kifizetni..szóval azért van az egyik hogy legyen pénze mindkettőnek és mi tudjunk fizetni tagdijat amit amúgy nem kellene... :lol: :lol:
de mielőtt örülne vagy szomorkodna bárki is nem adtam fel csak nem olyan sürgős ez most..ha megszülöm arra egész biztos jó lesz hogy precedenst teremtsen és alakulhat ennek a mintájára több egyesület azoknak akik ezt igénylik.
esetleg akkor lehetne belőle országos mozgalom ha Ede lesz az elnök és felelősséget vállal mindenkiért de erre csekély esélyt látok :lol: :lol:

Pirate
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: Pirate » 2015. december 24., csütörtök 10:42

Csak ilyen adószámos elnökfelelős egyesület lehetséges?
Nem vagyok jogász, de szerintem ha tízen összeállunk és azt mondjuk hogy mi vagyunk a "Rőtszakallú Kincskereső Klub", akkor az vagyunk. Adószám, tb kártya és áfabevallás nélkül is.

ul69
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: ul69 » 2015. december 24., csütörtök 11:37

Pirate írta:Csak ilyen adószámos elnökfelelős egyesület lehetséges?
Nem vagyok jogász, de szerintem ha tízen összeállunk és azt mondjuk hogy mi vagyunk a "Rőtszakallú Kincskereső Klub", akkor az vagyunk. Adószám, tb kártya és áfabevallás nélkül is.

egyesület csak adószmmal ügyvéddel bizottsággal stb alakulhat mivel a cégbíróságon kell bejegyeztetni.onnantól hivatalos.engedélyért csak jogi személy folyamodhat.az egyesület és az egyén az jogi személy a klubb nem az.amilyen a jogi helyzet és ahogyan viszonyulnak hozzánk a kincskereső szó még csak utalásként sem szerepelhet :lol: :lol: :lol: Magyarországon mindent lehet de csak akkor ha mellébeszélsz pont úgy mint a politikusok :lol: :lol:

Ricordo
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: Ricordo » 2015. december 24., csütörtök 12:06

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ricordo 2016. május 4., szerda 20:52-kor.

Krajczár
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: Krajczár » 2015. december 24., csütörtök 12:26

Az egyén nem jogi személy. Az egyén természetes személy. Jogi személynek minősül az olyan szervezet amely úgymond jogképes. Például társadalmi szervezetek, cégek.

ul69
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: ul69 » 2015. december 24., csütörtök 18:52

Ricordo írta:"...az egyén az jogi személy..." - ennek azért nézz még utána, bármit is jelentsen ez.

igen hamar írtam nem pontosan fogalmaztam.aki az egyesület alapítója azt lehet büntetőjogilag felelősségre vonni akár bárkit aki engedélyt kap..
közben beszéltem kutyafuttában olyannal aki eléggé ismeri ezeket a folyamatokat.sajnos pont az idén változott a törvény.ezelőtt bárki orrba szájba alapíthatott egyesületet alapítványt de mivel rengeteg volt a visszaélés lopás csalás megszigorították.aki most akar pl egyesületet alapítani az számíthat kb 100ft ügyvédi költségre majd a cégbíróságnál az engedélyeztetés kb 1-1.5év ha minden rendben van akkor is.. szóval vissza kell térnem az A tervhez az ismerős hagyományőrző egyesületéhez.egyszerűbb bővíteni a tevékenységi körét egy meglévő egyesületnek mint újat létre hozni.a hagyományőrzésbe belefér akár ez is.mennek a hagyományőrzők és lengetik amijük van :D :D :D

Brumi
Tizedes
Tizedes

HozzászólásSzerző: Brumi » 2015. december 24., csütörtök 19:09

Ez most így vakvágánynak tűnik. Egyesületet ügyvéd nélkül is lehet alapítani, a bejegyzés ingyenes és az alább írtaktól rövidebb (ha elsőre rendesen be van nyújtva).

Vissza: “Média, közösségi”