Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Fémkeresős napok / találkozók

Romulus
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016. február 14., vasárnap 22:06
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: Romulus » 2016. augusztus 6., szombat 20:03

Szar volt, mit szépitsünk rajta.
Van aki tud találkozót szervezni van aki nem.
Jövőre ezt tuti kihagyom.
Ennél még egy falusi búcsú is mozgalmasabb:)
A lényeg hogy vegyük a fémkeresőt hogy legyen forgalom, de tenni érte ?
Inkább rendelek a neten gépet :)



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. augusztus 6., szombat 23:25

templomos írta:Én is most toppantam vissza Egerbe...nekem nincs viszonyítási alapom,először voltam,az biztos tegnap jobban éreztem magam sikerült ismerkedni ,elfogyott a bor és a tinci tánci valamikor hajnalban lett vége...Ma a reggeli faxa,volt ebéd kicsit sós de szerintem jó volt,előadások is .....szerintem a tegnapi gaztett nyomta rá a bélyeget a találkozóra érezni lehetett a feszkót,minden esetre undorító dolgot végzett a "kolléga"(gák) este..mondjuk enyves volt a kezük...Én 10-ből 8 at adnék a talira..remélem jövőre lesz és ,vidámabban megyünk haza.
Mi volt? Géplopás? :shock:


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
Röno
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 10:47
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: Röno » 2016. augusztus 6., szombat 23:40

Nem géplopás volt,hanem a pénzlopás.Valaki enyveskezű,szarházi meglopta a brigádot.Eddig soha nem volt ilyen! Szabadon hagyhattuk a gépeket,nyitott kocsiknál,senki nem nyúlt a máséhoz.Most meg volt egy mocsok,aki pofátlanul lopott,hogy rohadjon le a keze......és még finom voltam!
A másik,hogy pár paraszt felzabálta a többiek ebédjét is! Mert nekik egy adag nem volt elég....
Szóval jó pár parasztot odasodort a szellő most,sajnos.Igen,meg is látszott a hangulaton ez mind.
A szervező meg csak kapkodta a fejét,hogy most mi van????? Eddig mindenki tök normális volt,kollégák,barátok egy brigád.....most meg beszabadult pár faragatlan bunkók,akik nem tisztelték a többieket.



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. augusztus 7., vasárnap 1:13

Röno írta:Nem géplopás volt,hanem a pénzlopás.Valaki enyveskezű,szarházi meglopta a brigádot.Eddig soha nem volt ilyen! Szabadon hagyhattuk a gépeket,nyitott kocsiknál,senki nem nyúlt a máséhoz.Most meg volt egy mocsok,aki pofátlanul lopott,hogy rohadjon le a keze......és még finom voltam!
A másik,hogy pár paraszt felzabálta a többiek ebédjét is! Mert nekik egy adag nem volt elég....
Szóval jó pár parasztot odasodort a szellő most,sajnos.Igen,meg is látszott a hangulaton ez mind.
A szervező meg csak kapkodta a fejét,hogy most mi van????? Eddig mindenki tök normális volt,kollégák,barátok egy brigád.....most meg beszabadult pár faragatlan bunkók,akik nem tisztelték a többieket.
Hát akkor nyugodt szívvel ,tiszta elmével kijelenthetjük, hogy az a retek azonnal látogassa meg a kurtizán édesanyja ánuszát!


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
billybad74
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2015. július 4., szombat 5:56
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: billybad74 » 2016. augusztus 7., vasárnap 11:00

Röno írta:Nem géplopás volt,hanem a pénzlopás.Valaki enyveskezű,szarházi meglopta a brigádot.Eddig soha nem volt ilyen! Szabadon hagyhattuk a gépeket,nyitott kocsiknál,senki nem nyúlt a máséhoz.Most meg volt egy mocsok,aki pofátlanul lopott,hogy rohadjon le a keze......és még finom voltam!
A másik,hogy pár paraszt felzabálta a többiek ebédjét is! Mert nekik egy adag nem volt elég....
Szóval jó pár parasztot odasodort a szellő most,sajnos.Igen,meg is látszott a hangulaton ez mind.
A szervező meg csak kapkodta a fejét,hogy most mi van????? Eddig mindenki tök normális volt,kollégák,barátok egy brigád.....most meg beszabadult pár faragatlan bunkók,akik nem tisztelték a többieket.
Hogy lehetett felzabálni más ebédjét?Az első talin voltam akkor odaadtam a jegyet és kész egy belépő egy kaja.Ott az baxta el aki osztotta a kaját.
Hozzá kell tenni azt,hogy a régi fórumhoz képest nézzétek meg mennyi retard van ezen a fórumon akik kavarják a sz..t akik játsszák a nagymenőt.Én személy szerint biztos voltam benne,hogy a találkozón is lesz belőlük 1-2.


Nem számít hány éves vagy,mennyi pénzed van,mekkora a hatalmad,mit értél el...
Ha anyád megkérdi,hogy miért nincs papucs a lábadon úgyis összeszarod magad...

Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: templomos » 2016. augusztus 7., vasárnap 11:10

billybad74 írta:
Röno írta:Nem géplopás volt,hanem a pénzlopás.Valaki enyveskezű,szarházi meglopta a brigádot.Eddig soha nem volt ilyen! Szabadon hagyhattuk a gépeket,nyitott kocsiknál,senki nem nyúlt a máséhoz.Most meg volt egy mocsok,aki pofátlanul lopott,hogy rohadjon le a keze......és még finom voltam!
A másik,hogy pár paraszt felzabálta a többiek ebédjét is! Mert nekik egy adag nem volt elég....
Szóval jó pár parasztot odasodort a szellő most,sajnos.Igen,meg is látszott a hangulaton ez mind.
A szervező meg csak kapkodta a fejét,hogy most mi van????? Eddig mindenki tök normális volt,kollégák,barátok egy brigád.....most meg beszabadult pár faragatlan bunkók,akik nem tisztelték a többieket.
Hogy lehetett felzabálni más ebédjét?Az első talin voltam akkor odaadtam a jegyet és kész egy belépő egy kaja.Ott az baxta el aki osztotta a kaját.
Hozzá kell tenni azt,hogy a régi fórumhoz képest nézzétek meg mennyi retard van ezen a fórumon akik kavarják a sz..t akik játsszák a nagymenőt.Én személy szerint biztos voltam benne,hogy a találkozón is lesz belőlük 1-2.
Szerencsém volt,én a laptopomat otthagytam az asztalon és este 10-kor kértem meg egy kollégát vigye be mert esik az eső,még jó hogy nem kelt lába :) szerencsére szimpatikus,megbízható kollégák ültek az asztalnál %%-



Avatar
Röno
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 10:47
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: Röno » 2016. augusztus 7., vasárnap 12:45

Minden megváltozott!

Már:
-nincs összetartás,furás,köpködés,okoskodás...
-nincs bizalom,kitudja...?
-nincs segítés,(na jó ritkán igen,de nem jellemző már)
-ez már nem az a fórum...
-ez már nem az a brigád...
-ide már csak olvasgatni járnak a régiek,talán...
EZ MÁR NEM AZ A HOBBI :(



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. augusztus 7., vasárnap 16:27

Röno írta:Minden megváltozott!

Már:
-nincs összetartás,furás,köpködés,okoskodás...
-nincs bizalom,kitudja...?
-nincs segítés,(na jó ritkán igen,de nem jellemző már)
-ez már nem az a fórum...
-ez már nem az a brigád...
-ide már csak olvasgatni járnak a régiek,talán...
EZ MÁR NEM AZ A HOBBI :(


Jó és erős idegek kellenek ahhoz, hogy az ember akármelyik módon is űzze ezt a tevénykenységet...

Ha legálisan akarod, akkor csak közeledni, közeledni, és közeledni a múzeumhoz, aztán meg csak várni, várni rá...majdnem mindegy mit adsz le, valahol csak akkor fog kapu nyílni, ha kihalnak a vaskalapos öreg régészek... de lehet hogy addigra már mi is megöregszünk :think:

Ha saját engedéllyel próbálod, akkor is tetemes papírmunka, utánajárás, léleköldöklés... nekem pl a közelben minden Natura 2000, esély sincs rá...messzebb meg melyik ismeretlen földtulajt fűzzem be?

Illegalitásban sem oly felhőtlen már,( mint kikapcsolódás, rekreáció) ,az ember össze-összerezzen, mikor felrebben mellőle egy fácán, vagy terepgumik ropogását hallja :roll: pedig mi amatőrök főleg ezért űztük... :| Nem tudom, az adrenalin erős áramlása hosszútávon jó, avagy rossz-e szervezetünknek :think:

Viszont a szántásból akkor is ki kell menteni a korrodáló fémeket, ennyivel tartozunk azoknak, akik nehéz, verejtékes munkával verték a pénzt, rontották az ezüstöt, tekerték a fibularugót :roll: Legyünk méltók őseinkhez, mentsük ami menthető, még magángyűjteményben is jobb helye van annak a dénárnak,mint a műtrágya, eke karmaiban, mert ott biztos tönkremegy, a keresősnél meg biztosan nem, és ha gazdát is cserél, akkor is megvan az valahol egy embernél, aki esetleg ráébredvén lehetőségére, akár közkinccsé is teheti majd egyszer :idea: ... aki meg múzeumnak lead a zárt kapuk ellenéreis jelenleg, az nem mindennapi ember, nagy respect neki!!! De figyeljétek meg, az idő minket fog igazolni, mert lehet pár év múlva több múzeum is észbe fog kapni, és nyitni fog irányunkba, rendeződni fognak az érdekellentétek,és lehet majd barátkozni is akár, (persze csak azok, akikben eme jelenkori helyzet nem hagyott mélyebb ,rossz emlékeket, sérüléseket)

Nem utolsósorban számolni kell (nagy számok törvénye alapján) némi közegellenállással is akár, ez nehéz ügy , mindenki döntse el, hogy mi éri meg neki, mennyit szán a hobbyra :think: Az embernek lehetnek peches napjai. :| Na valahol itt a lélektani határ, itt dől el, hogy az ember komolyan gondolta-e a hobbyt, vagy akkor abbahagyja a lengetést...

Nem kettő keresős van, aki becsülettel állja a sarat, és talán? mindent lead, értékeset is, :!: annak ellenére, hogy nincs múzeumi engedélye, és egyenlőre zárt kapukat dönget, de nem sértődik meg , nem orrol a régészekre, na ezek a faszik azok, akik rést nyitnak az ellenzők soraiban, és magatartásukkal, türelmükkel, becsületességükkel majd mások számára is lehetőséget biztosítanak a legális hobbyhoz. Na előttük emelem kalapom!

Elleben rendkívül irritál, hogy van itt tag, aki ,--LEADOTT LELETEK NÉLKÜL,--pik-pak ,hip-hop, már kézhez is vette a múzeumi engedélyt (csók neki, és kapcsolattartójának is), és veri szegény kolléga faszával a csalánt, hogy mi a törvény, és a becsület, meg etika :? :doh: Na kérlek gyerek menj a p...ba!

Jaja, ez nem az a hobby már...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2016. augusztus 8., hétfő 9:41

talentum írta:
Röno írta:Minden megváltozott!

Már:
-nincs összetartás,furás,köpködés,okoskodás...
-nincs bizalom,kitudja...?
-nincs segítés,(na jó ritkán igen,de nem jellemző már)
-ez már nem az a fórum...
-ez már nem az a brigád...
-ide már csak olvasgatni járnak a régiek,talán...
EZ MÁR NEM AZ A HOBBI :(


Jó és erős idegek kellenek ahhoz, hogy az ember akármelyik módon is űzze ezt a tevénykenységet...

Ha legálisan akarod, akkor csak közeledni, közeledni, és közeledni a múzeumhoz, aztán meg csak várni, várni rá...majdnem mindegy mit adsz le, valahol csak akkor fog kapu nyílni, ha kihalnak a vaskalapos öreg régészek... de lehet hogy addigra már mi is megöregszünk :think:

Ha saját engedéllyel próbálod, akkor is tetemes papírmunka, utánajárás, léleköldöklés... nekem pl a közelben minden Natura 2000, esély sincs rá...messzebb meg melyik ismeretlen földtulajt fűzzem be?

Illegalitásban sem oly felhőtlen már,( mint kikapcsolódás, rekreáció) ,az ember össze-összerezzen, mikor felrebben mellőle egy fácán, vagy terepgumik ropogását hallja :roll: pedig mi amatőrök főleg ezért űztük... :| Nem tudom, az adrenalin erős áramlása hosszútávon jó, avagy rossz-e szervezetünknek :think:

Viszont a szántásból akkor is ki kell menteni a korrodáló fémeket, ennyivel tartozunk azoknak, akik nehéz, verejtékes munkával verték a pénzt, rontották az ezüstöt, tekerték a fibularugót :roll: Legyünk méltók őseinkhez, mentsük ami menthető, még magángyűjteményben is jobb helye van annak a dénárnak,mint a műtrágya, eke karmaiban, mert ott biztos tönkremegy, a keresősnél meg biztosan nem, és ha gazdát is cserél, akkor is megvan az valahol egy embernél, aki esetleg ráébredvén lehetőségére, akár közkinccsé is teheti majd egyszer :idea: ... aki meg múzeumnak lead a zárt kapuk ellenéreis jelenleg, az nem mindennapi ember, nagy respect neki!!! De figyeljétek meg, az idő minket fog igazolni, mert lehet pár év múlva több múzeum is észbe fog kapni, és nyitni fog irányunkba, rendeződni fognak az érdekellentétek,és lehet majd barátkozni is akár, (persze csak azok, akikben eme jelenkori helyzet nem hagyott mélyebb ,rossz emlékeket, sérüléseket)

Nem utolsósorban számolni kell (nagy számok törvénye alapján) némi közegellenállással is akár, ez nehéz ügy , mindenki döntse el, hogy mi éri meg neki, mennyit szán a hobbyra :think: Az embernek lehetnek peches napjai. :| Na valahol itt a lélektani határ, itt dől el, hogy az ember komolyan gondolta-e a hobbyt, vagy akkor abbahagyja a lengetést...

Nem kettő keresős van, aki becsülettel állja a sarat, és talán? mindent lead, értékeset is, :!: annak ellenére, hogy nincs múzeumi engedélye, és egyenlőre zárt kapukat dönget, de nem sértődik meg , nem orrol a régészekre, na ezek a faszik azok, akik rést nyitnak az ellenzők soraiban, és magatartásukkal, türelmükkel, becsületességükkel majd mások számára is lehetőséget biztosítanak a legális hobbyhoz. Na előttük emelem kalapom!

Elleben rendkívül irritál, hogy van itt tag, aki ,--LEADOTT LELETEK NÉLKÜL,--pik-pak ,hip-hop, már kézhez is vette a múzeumi engedélyt (csók neki, és kapcsolattartójának is), és veri szegény kolléga faszával a csalánt, hogy mi a törvény, és a becsület, meg etika :? :doh: Na kérlek gyerek menj a p...ba!

Jaja, ez nem az a hobby már...


Kedves talentum!

Amennyiben az írásod végén rám célzol, akkor tévesek az információid! Vannak leleteim a múzeumban és lelőhely hitelesítés is folyamatban van. Több mint két éve keresőzöm, tavaly is igényeltem már engedélyt, rengeteg időt/energiát/pénzt fektettem ebbe a hobbiba, azért, mert szeretem. A múzeumi szerződést viszonylag hamar megkaptam idén nyár elején, ebben szerencsém volt, nyitottak voltak, mentem múzeumi keresős kutatásra, múzeumba, megismerkedtem a régészekkel a helyi keresősökkel, tehát nyitottam a múzeumok felé. Azzal a hozzáállással, hogy jobb ha xy szedi ki az érmét, mint a műtrágya szétmarja, semmilyen múzeumnál nem fognak szerződést adni! A régészeknek az információ a fontos, milyen kontextusba tudják helyezni, ők tudományos alapon nézik a lehetséges lelőhelyet. Tavasszal közben lesérültem, éppenhogy megúsztam a műtétet, ennek ellenére rendszeresen járok ki keresőzni, fizikailag jelenleg 1 órákat bírok gyalogolni egyenetlen talajon, örömmel megyek, amennyit bírok, a fájdalmakkal is kevésbé foglalkozom. A bürokratikus dolgokat is kivártam türelemmel(nem volt annyira pik-pak), szabályosan vezetem a naplózást, előre lejelentést, lelet koordinátákat, stb..
A törvény szerintem is túlszabályozott, a bürokrácia macerás, de ez van. Baranyában nagyon szigorúan veszik a törvényt, más megyékben kicsit lazábban értelmezik, könnyebben kapnak engedélyt, stb.. Örülök, ha egyre többen nyitnak a legális keresőzés felé! A becsület meg becsület, ezen nincs mit magyarázni, engedéllyel rendelkezők között is vannak tisztességtelenek és engedély nélkül is vannak becsületesek! Aki komolyan gondolja a fémkeresőzést, mint hobbit, akkor nyitnia kell a múzeumok, engedély felé szerintem, nem a múzeumokra várni...
Ezen információk után átgondolhatod a véleményed rólam, ha nem változik engem az sem zavar, mert tudom mi a valóság, mennyit küzdöttem/küzdök, hogy űzhessem ezt a hobbit, ez a lényeg, nem az, hogy félinformációk után próbálj megítélni.
A politikai vonalat, amit pedzegettél más topikban, szintén elfelejtheted esetemben, rühellem a politikusokat pártállástól függetlenül, lehetőleg kerülöm a hazai belpolitika figyelését, mert nem akarok feleslegesen idegeskedni...

Üdv,
Gábor



Romulus
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016. február 14., vasárnap 22:06
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: Romulus » 2016. augusztus 8., hétfő 12:33

Még hogy Baranyában szigorúan veszik a törvényt ??
Rakás fémkeresős nyilvántartott régészeti lelőhelyen sose keresőzhetne mégha ott van a régész akkor se akármilyen papírral se!
Csak ha régész az illető!
Lásd Mohács , Cserdi villa .
Erről ennyit , még hogy szigorúan veszik !??
Inkább egy rakás önjelölt celeb aki sajátos módon értelmezi a törvényt !!!
Ha hasznára vagy maradhatsz ha nem hülye vagy és húzz el innen!
Nem alkalmasak a feladatuk ellátására!!



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. augusztus 8., hétfő 12:40

Gabor írta:
talentum írta:
Röno írta:Minden megváltozott!

Már:
-nincs összetartás,furás,köpködés,okoskodás...
-nincs bizalom,kitudja...?
-nincs segítés,(na jó ritkán igen,de nem jellemző már)
-ez már nem az a fórum...
-ez már nem az a brigád...
-ide már csak olvasgatni járnak a régiek,talán...
EZ MÁR NEM AZ A HOBBI :(


Jó és erős idegek kellenek ahhoz, hogy az ember akármelyik módon is űzze ezt a tevénykenységet...

Ha legálisan akarod, akkor csak közeledni, közeledni, és közeledni a múzeumhoz, aztán meg csak várni, várni rá...majdnem mindegy mit adsz le, valahol csak akkor fog kapu nyílni, ha kihalnak a vaskalapos öreg régészek... de lehet hogy addigra már mi is megöregszünk :think:

Ha saját engedéllyel próbálod, akkor is tetemes papírmunka, utánajárás, léleköldöklés... nekem pl a közelben minden Natura 2000, esély sincs rá...messzebb meg melyik ismeretlen földtulajt fűzzem be?

Illegalitásban sem oly felhőtlen már,( mint kikapcsolódás, rekreáció) ,az ember össze-összerezzen, mikor felrebben mellőle egy fácán, vagy terepgumik ropogását hallja :roll: pedig mi amatőrök főleg ezért űztük... :| Nem tudom, az adrenalin erős áramlása hosszútávon jó, avagy rossz-e szervezetünknek :think:

Viszont a szántásból akkor is ki kell menteni a korrodáló fémeket, ennyivel tartozunk azoknak, akik nehéz, verejtékes munkával verték a pénzt, rontották az ezüstöt, tekerték a fibularugót :roll: Legyünk méltók őseinkhez, mentsük ami menthető, még magángyűjteményben is jobb helye van annak a dénárnak,mint a műtrágya, eke karmaiban, mert ott biztos tönkremegy, a keresősnél meg biztosan nem, és ha gazdát is cserél, akkor is megvan az valahol egy embernél, aki esetleg ráébredvén lehetőségére, akár közkinccsé is teheti majd egyszer :idea: ... aki meg múzeumnak lead a zárt kapuk ellenéreis jelenleg, az nem mindennapi ember, nagy respect neki!!! De figyeljétek meg, az idő minket fog igazolni, mert lehet pár év múlva több múzeum is észbe fog kapni, és nyitni fog irányunkba, rendeződni fognak az érdekellentétek,és lehet majd barátkozni is akár, (persze csak azok, akikben eme jelenkori helyzet nem hagyott mélyebb ,rossz emlékeket, sérüléseket)

Nem utolsósorban számolni kell (nagy számok törvénye alapján) némi közegellenállással is akár, ez nehéz ügy , mindenki döntse el, hogy mi éri meg neki, mennyit szán a hobbyra :think: Az embernek lehetnek peches napjai. :| Na valahol itt a lélektani határ, itt dől el, hogy az ember komolyan gondolta-e a hobbyt, vagy akkor abbahagyja a lengetést...

Nem kettő keresős van, aki becsülettel állja a sarat, és talán? mindent lead, értékeset is, :!: annak ellenére, hogy nincs múzeumi engedélye, és egyenlőre zárt kapukat dönget, de nem sértődik meg , nem orrol a régészekre, na ezek a faszik azok, akik rést nyitnak az ellenzők soraiban, és magatartásukkal, türelmükkel, becsületességükkel majd mások számára is lehetőséget biztosítanak a legális hobbyhoz. Na előttük emelem kalapom!

Elleben rendkívül irritál, hogy van itt tag, aki ,--LEADOTT LELETEK NÉLKÜL,--pik-pak ,hip-hop, már kézhez is vette a múzeumi engedélyt (csók neki, és kapcsolattartójának is), és veri szegény kolléga faszával a csalánt, hogy mi a törvény, és a becsület, meg etika :? :doh: Na kérlek gyerek menj a p...ba!

Jaja, ez nem az a hobby már...


Kedves talentum!

Amennyiben az írásod végén rám célzol, akkor tévesek az információid! Vannak leleteim a múzeumban és lelőhely hitelesítés is folyamatban van. Több mint két éve keresőzöm, tavaly is igényeltem már engedélyt, rengeteg időt/energiát/pénzt fektettem ebbe a hobbiba, azért, mert szeretem. A múzeumi szerződést viszonylag hamar megkaptam idén nyár elején, ebben szerencsém volt, nyitottak voltak, mentem múzeumi keresős kutatásra, múzeumba, megismerkedtem a régészekkel a helyi keresősökkel, tehát nyitottam a múzeumok felé. Azzal a hozzáállással, hogy jobb ha xy szedi ki az érmét, mint a műtrágya szétmarja, semmilyen múzeumnál nem fognak szerződést adni! A régészeknek az információ a fontos, milyen kontextusba tudják helyezni, ők tudományos alapon nézik a lehetséges lelőhelyet. Tavasszal közben lesérültem, éppenhogy megúsztam a műtétet, ennek ellenére rendszeresen járok ki keresőzni, fizikailag jelenleg 1 órákat bírok gyalogolni egyenetlen talajon, örömmel megyek, amennyit bírok, a fájdalmakkal is kevésbé foglalkozom. A bürokratikus dolgokat is kivártam türelemmel(nem volt annyira pik-pak), szabályosan vezetem a naplózást, előre lejelentést, lelet koordinátákat, stb..
A törvény szerintem is túlszabályozott, a bürokrácia macerás, de ez van. Baranyában nagyon szigorúan veszik a törvényt, más megyékben kicsit lazábban értelmezik, könnyebben kapnak engedélyt, stb.. Örülök, ha egyre többen nyitnak a legális keresőzés felé! A becsület meg becsület, ezen nincs mit magyarázni, engedéllyel rendelkezők között is vannak tisztességtelenek és engedély nélkül is vannak becsületesek! Aki komolyan gondolja a fémkeresőzést, mint hobbit, akkor nyitnia kell a múzeumok, engedély felé szerintem, nem a múzeumokra várni...
Ezen információk után átgondolhatod a véleményed rólam, ha nem változik engem az sem zavar, mert tudom mi a valóság, mennyit küzdöttem/küzdök, hogy űzhessem ezt a hobbit, ez a lényeg, nem az, hogy félinformációk után próbálj megítélni.
A politikai vonalat, amit pedzegettél más topikban, szintén elfelejtheted esetemben, rühellem a politikusokat pártállástól függetlenül, lehetőleg kerülöm a hazai belpolitika figyelését, mert nem akarok feleslegesen idegeskedni...

Üdv,
Gábor
Valahol sejtettem ám hogy félrenyúltam megint és én vagyok a hülye , elnézést akkor a kellemetlenkedésért , a régészek pár év múlva semilyen kontexusba nem fognak helyezni semmit a szántásból , lényeg hogy egy hajóban evezünk csak valaki fordítva ül a lapátnál.Van aki tesz egy ügyért , van aki keresztbe. Kérem kapcsolja ki...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

kutakodo
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 12:20
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: kutakodo » 2016. augusztus 8., hétfő 15:33

Jujj!Nem ám összeveszni!!!Arra vannak itt sokkal okosabbak nálatok! :)
Szia talentum!Úgy látom nem sokat vesztettem az idei találkozó kihagyásával!Falunap volt nálunk(mondjuk tavaly meg tavalyelőtt is)és inkább ott voltam.Pedig bánkódtam először,de most már nem bánom,mert a tavalyi sem volt valami nagy szám.Pl. a korrekt keresős verseny meg ilyenek.Vagy az már tavalyelőtt volt?Mindegy.Vakond nem rendez idén valami kis összeröffenést?Tudja valaki?Az mindig olyan kis családias,beszélgetős,szinte mindenki mindenkit ismerős.aztán egy kis közös keresőzés a fődön. :)


"Ember lelkű földeken sétál gyöngy tekintetem,titkos madárral sűrűbe száll,
Ha érthetnélek süllyedő ólomszívű múlt idő elmondanád,hogy van hazám..."

Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. augusztus 8., hétfő 19:11

kutakodo írta:Jujj!Nem ám összeveszni!!!Arra vannak itt sokkal okosabbak nálatok! :)
Szia talentum!Úgy látom nem sokat vesztettem az idei találkozó kihagyásával!Falunap volt nálunk(mondjuk tavaly meg tavalyelőtt is)és inkább ott voltam.Pedig bánkódtam először,de most már nem bánom,mert a tavalyi sem volt valami nagy szám.Pl. a korrekt keresős verseny meg ilyenek.Vagy az már tavalyelőtt volt?Mindegy.Vakond nem rendez idén valami kis összeröffenést?Tudja valaki?Az mindig olyan kis családias,beszélgetős,szinte mindenki mindenkit ismerős.aztán egy kis közös keresőzés a fődön. :)
Na szia kollega!
Jaja, úgy tűnik felejtős volt, legalábbis azt olvastam. Vakondnál meg nem olvasom h.lenne. De te meg úgyis eladod a sziszegőt, mert meghalni sem érsz rá. :( Azért ezen még gondolkodj egy kicsit , a polcon nem kér kenyeret ám...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

kutakodo
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 12:20
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: kutakodo » 2016. augusztus 8., hétfő 19:32

talentum írta:
kutakodo írta:Jujj!Nem ám összeveszni!!!Arra vannak itt sokkal okosabbak nálatok! :)
Szia talentum!Úgy látom nem sokat vesztettem az idei találkozó kihagyásával!Falunap volt nálunk(mondjuk tavaly meg tavalyelőtt is)és inkább ott voltam.Pedig bánkódtam először,de most már nem bánom,mert a tavalyi sem volt valami nagy szám.Pl. a korrekt keresős verseny meg ilyenek.Vagy az már tavalyelőtt volt?Mindegy.Vakond nem rendez idén valami kis összeröffenést?Tudja valaki?Az mindig olyan kis családias,beszélgetős,szinte mindenki mindenkit ismerős.aztán egy kis közös keresőzés a fődön. :)
Na szia kollega!
Jaja, úgy tűnik felejtős volt, legalábbis azt olvastam. Vakondnál meg nem olvasom h.lenne. De te meg úgyis eladod a sziszegőt, mert meghalni sem érsz rá. :( Azért ezen még gondolkodj egy kicsit , a polcon nem kér kenyeret ám...
Nem adom el!Le is vettem a hirdetést is.85-öt kínáltak érte,de annyiért nem potyálom el.Most kurvára ráérek sajnos mert megszűnt a munkahelyem.De nem nagyon van nálunk hely ahova kimehetnék.Ha lesz Vakondnál valami akkor ott összefuthatnánk! :)


"Ember lelkű földeken sétál gyöngy tekintetem,titkos madárral sűrűbe száll,
Ha érthetnélek süllyedő ólomszívű múlt idő elmondanád,hogy van hazám..."

Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. augusztus 8., hétfő 19:46

kutakodo írta:
talentum írta:
kutakodo írta:Jujj!Nem ám összeveszni!!!Arra vannak itt sokkal okosabbak nálatok! :)
Szia talentum!Úgy látom nem sokat vesztettem az idei találkozó kihagyásával!Falunap volt nálunk(mondjuk tavaly meg tavalyelőtt is)és inkább ott voltam.Pedig bánkódtam először,de most már nem bánom,mert a tavalyi sem volt valami nagy szám.Pl. a korrekt keresős verseny meg ilyenek.Vagy az már tavalyelőtt volt?Mindegy.Vakond nem rendez idén valami kis összeröffenést?Tudja valaki?Az mindig olyan kis családias,beszélgetős,szinte mindenki mindenkit ismerős.aztán egy kis közös keresőzés a fődön. :)
Na szia kollega!
Jaja, úgy tűnik felejtős volt, legalábbis azt olvastam. Vakondnál meg nem olvasom h.lenne. De te meg úgyis eladod a sziszegőt, mert meghalni sem érsz rá. :( Azért ezen még gondolkodj egy kicsit , a polcon nem kér kenyeret ám...
Nem adom el!Le is vettem a hirdetést is.85-öt kínáltak érte,de annyiért nem potyálom el.Most kurvára ráérek sajnos mert megszűnt a munkahelyem.De nem nagyon van nálunk hely ahova kimehetnék.Ha lesz Vakondnál valami akkor ott összefuthatnánk! :)
Hát sztem nem fog tartani, nagyon kevés érdklődő volt tavaly is. De ha legalább 20 ember összejönne, már lenne értelme egy találkának. Úgyis megtapiztam volna a GM5-öt ,hogy miben más mint a 4.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Laci5000
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:31
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: Laci5000 » 2016. augusztus 22., hétfő 9:23




Avatar
billybad74
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2015. július 4., szombat 5:56
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: billybad74 » 2016. augusztus 22., hétfő 15:56

Ha szerencsétek lesz az a tolvajbanda nem lesz ott aki Sokorón tevékenykedett.


Nem számít hány éves vagy,mennyi pénzed van,mekkora a hatalmad,mit értél el...
Ha anyád megkérdi,hogy miért nincs papucs a lábadon úgyis összeszarod magad...

Csuvi
Százados
Százados
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2015. október 28., szerda 11:42
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: Csuvi » 2016. augusztus 22., hétfő 20:00

billybad74 írta:
Ha szerencsétek lesz az a tolvajbanda nem lesz ott aki Sokorón tevékenykedett.
Lehet tudni , hogy hol lessz ez a talalkozo?



Pirate
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2015. augusztus 30., vasárnap 19:08
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: Pirate » 2016. augusztus 23., kedd 15:01

A Vakond tali jó szokott lenni ;)
Azzal nem értek százszázalékig egyet, hogy itt csak fúrás és ellenségeskedés megy és nincs összetartás. Igenis vannak összetartó baráti körök és csapatok a fémkereső közösségben is. Szándékosan csinálják egyesek a balhét!
A fórumban is sok segítséget lehet kapni, én is szívesen irok néha. Nemcsak a negatívum van!!!



kutakodo
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 12:20
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: kutakodo » 2016. augusztus 28., vasárnap 13:31

Naugye!Jól sejtettem,hogy lesz valami vakondnál!Kösz Laci,hogy feltetted!Remélem el tudok menni és veled is összefutunk! ;)


"Ember lelkű földeken sétál gyöngy tekintetem,titkos madárral sűrűbe száll,
Ha érthetnélek süllyedő ólomszívű múlt idő elmondanád,hogy van hazám..."

kutakodo
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 12:20
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: kutakodo » 2016. augusztus 28., vasárnap 13:36

Csuvi írta:
billybad74 írta:
Ha szerencsétek lesz az a tolvajbanda nem lesz ott aki Sokorón tevékenykedett.
Lehet tudni , hogy hol lessz ez a talalkozo?
Zalaudvarnokon szokott lenni a fogadóban.


"Ember lelkű földeken sétál gyöngy tekintetem,titkos madárral sűrűbe száll,
Ha érthetnélek süllyedő ólomszívű múlt idő elmondanád,hogy van hazám..."

Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. augusztus 28., vasárnap 20:42

kutakodo írta:
Csuvi írta:
billybad74 írta:
Ha szerencsétek lesz az a tolvajbanda nem lesz ott aki Sokorón tevékenykedett.
Lehet tudni , hogy hol lessz ez a talalkozo?
Zalaudvarnokon szokott lenni a fogadóban.
Meg a Köveskúti kilátónál is.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

akárki szalámi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 20:53
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: akárki szalámi » 2016. szeptember 1., csütörtök 20:56



https://www.youtube.com/watch?v=g_zMp9t6-x4

Avatar
zeus
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:42
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: zeus » 2016. szeptember 5., hétfő 20:37

akárki szalámi írta:http://www.vakond.hu/blog/index.php?id=lcq82t0j


A meghívó.
Úgy tűnik kisebb kihagyás után ismét ott leszünk :clap:



dunapentele
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 2:06
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: dunapentele » 2016. szeptember 6., kedd 9:47

zeus írta: Úgy tűnik kisebb kihagyás után ismét ott leszünk :clap:
Ha errefele gurulnátok el arra,valószínűleg szívesen beszállnék az üzemanyagköltségbe is :)



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2016. szeptember 7., szerda 21:26

Hohó, ez egy úrinői köpéstávolságra lesz csak! Ha nem nézitek ki az olyan amatőrök új arcokat, akiknek nagy eséllyel úgy áll a kezükben a detektor, mint szűz lány kezében a sárgarépa, akkor lehet, hogy ellátogatok én is. :)



Avatar
zeus
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:42
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: zeus » 2016. szeptember 10., szombat 16:24

Mindenki jöhet érdeklődő is akár van gépe akár nincs senki nincs kinézve csak a lengetés számít,,mindörökké ámen.



dunapentele
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 2:06
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: dunapentele » 2016. szeptember 12., hétfő 19:24

Tervezi valaki más is a sátorozást,aki már nem kapott szállást,vagy csak én agyalok ezen ?



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. szeptember 13., kedd 0:30

dunapentele írta:Tervezi valaki más is a sátorozást,aki már nem kapott szállást,vagy csak én agyalok ezen ?
Talán nem is tanácsos sátorozni, esőt jósolgatnak szombatra. Ill. jó lenne, ha estére érne csak oda a front.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
zeus
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:42
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: zeus » 2016. szeptember 19., hétfő 19:33

Üdv mindenkinek:
Vakond találkozó:Pénteken az időjárás és a hangulat szuper volt Zala folyóban a mágnes dobálás és nekem híd alatt ladikból az iszapban landolás ,,,hévízi csatorna is tetszett legközelebb jobban felkészülünk. Szombaton az időjárás változékonnyá vált de senkit nem zavart a vadvirágvendéglő teraszán és előtte lévő gyepen.Igazi baráti összejövetel volt az ország minden csücskéből Debrecentől -Nagyatádig Szegedtől -Sopronig bocsi aki ezenkívül van.



Avatar
zeus
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:42
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: zeus » 2016. szeptember 19., hétfő 20:59

zeus írta:Üdv mindenkinek:
Vakond találkozó:Pénteken az időjárás és a hangulat szuper volt Zala folyóban a mágnes dobálás és nekem híd alatt ladikból az iszapban landolás ,,,hévízi csatorna is tetszett legközelebb jobban felkészülünk. Szombaton az időjárás változékonnyá vált de senkit nem zavart a vadvirágvendéglő teraszán és előtte lévő gyepen.Igazi baráti összejövetel volt az ország minden csücskéből Debrecentől -Nagyatádig Szegedtől -Sopronig bocsi aki ezenkívül van.
UÍÍÍ. köszönjük neked a szervezést és a teli holdat.... :-ss



andromeda
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: andromeda » 2017. április 30., vasárnap 10:44

Állítólag májusba lesz valami kis találkozó a Tibi szervezi. Erről van infó valakinek?



arpadfrank
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015. augusztus 26., szerda 9:25
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: arpadfrank » 2017. április 30., vasárnap 11:00

[img][img][/img][/img]
andromeda írta:Állítólag májusba lesz valami kis találkozó a Tibi szervezi. Erről van infó valakinek?



Avatar
a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2015. július 11., szombat 10:38
Tartózkodási hely: London
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: a.kezdo » 2017. április 30., vasárnap 17:27

arpadfrank írta:[img][img][/img][/img]
andromeda írta:Állítólag májusba lesz valami kis találkozó a Tibi szervezi. Erről van infó valakinek?
Ez a link nem működik! Vagy ismerőse kell, hogy legyél a fotó feltöltőjének, vagy valami csoportban kell lenni hozzá.



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: templomos » 2017. május 1., hétfő 17:54

a.kezdo írta:
arpadfrank írta:[img][img][/img][/img]
andromeda írta:Állítólag májusba lesz valami kis találkozó a Tibi szervezi. Erről van infó valakinek?
Ez a link nem működik! Vagy ismerőse kell, hogy legyél a fotó feltöltőjének, vagy valami csoportban kell lenni hozzá.

2017.05.20

Gps kord:47.523359 17.380585 :)



arpadfrank
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015. augusztus 26., szerda 9:25
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: arpadfrank » 2017. május 3., szerda 10:14

a.kezdo írta:
arpadfrank írta:[img][img][/img][/img]
andromeda írta:Állítólag májusba lesz valami kis találkozó a Tibi szervezi. Erről van infó valakinek?
Ez a link nem működik! Vagy ismerőse kell, hogy legyél a fotó feltöltőjének, vagy valami csoportban kell lenni hozzá.
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5985BE7C



andromeda
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: andromeda » 2017. május 3., szerda 10:23

arpadfrank írta:
a.kezdo írta:
arpadfrank írta:[img][img][/img][/img]
andromeda írta:Állítólag májusba lesz valami kis találkozó a Tibi szervezi. Erről van infó valakinek?
Ez a link nem működik! Vagy ismerőse kell, hogy legyél a fotó feltöltőjének, vagy valami csoportban kell lenni hozzá.
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5985BE7C
Jó messzire rakták, sokoró sincs közel , de ez.....
No comment , sajnos ez is kimarad idén.



Avatar
Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 18:41
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: Feri » 2017. június 2., péntek 18:30

Kép


www.metaldetector.hu

Vasmacska
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2017. május 19., péntek 18:35
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: Vasmacska » 2017. június 8., csütörtök 10:36

Feri írta:Kép
Ebből a találkozóból lesz valami? A megadott számot nem veszik fel... Nem szeretnék 150, oda-vissza 300 km autókázni a semmiért.
Főleg a keresős találkozó érdekelne, tapasztalat csere miatt, de a megadott koordináta nagyon nem Tázláron van! Esetleg némi infóval rendelkezik valaki, aki meg is osztaná? Talán mást is érdekelne...

Köszönöm.



Vasmacska
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2017. május 19., péntek 18:35
Status: Offline

Re: Fémkeresős napok / találkozók

Hozzászólás Szerző: Vasmacska » 2017. június 8., csütörtök 11:19

Vasmacska írta:
Feri írta:Kép
Ebből a találkozóból lesz valami? A megadott számot nem veszik fel... Nem szeretnék 150, oda-vissza 300 km autókázni a semmiért.
Főleg a keresős találkozó érdekelne, tapasztalat csere miatt, de a megadott koordináta nagyon nem Tázláron van! Esetleg némi infóval rendelkezik valaki, aki meg is osztaná? Talán mást is érdekelne...

Köszönöm.
Meg lesz tartva a találkozó! Sikerült telefonon beszélnem a szervezővel!



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma