Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

akárki szalámi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 20:53
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: akárki szalámi » 2016. március 9., szerda 13:06

Azért az óvatosság nem árt.
Tavaly én is jártam úgy, hogy a földútról érkeztem éppen a műútra és pont ott dekkoltak a rend őrei.
Gép a hátsó ülésen sárosan valamint én is eléggé szutykos állapotban leledzettem :D
Zsaruk leintettek. (huhh...)

Papírokat elkérte- elvitte, gondolom lekérdezték a pedigrémet, majd jó 10 perc után visszahozta. Elnézést kért, hogy megváratott, jó utat kívánt és ennyi...
Pedig látta mi újság. (Nekem is mákom volt.)
....................................................................................................................................................................................
Bevallom olvasgattam itt az előző bejegyzéseket.
Én kerestem a kapcsolatot a megyém régészeivel, és sikerült is őket "némi" infóval ellátni (kb. majd be**tak örömükben), de mindennek ellenére kb. úgy tekintenek rám/ránk mint a leprásokra. (Legalábbis itt.) Jogod van mindent bejelenteni odaadni és meg is köszönik szépen, de nem kérnek belőlem. Pedig még lett volna a tarsolyomban ez-az. De mindegy én nyitottam-megpróbáltam.

Úgyhogy....

Kissé megkeseredtem és unom a bujkálást. Ha engem lefotózgatnak, zsarut hívnak rám akkor a jópár lengetéssel eltöltött szép évem tapasztalatait az ÖSSZES (!!!!) fémkeresős fórumon meg fogom osztani.
Ezt kb. úgy képzelem mint : lelőhelyek, azok pontos gps. koordinátái, megközelítésük, hol érdemes parkolni.
MINDENT! Három megyére kiterjedően.

És b******ák meg!!!!!!!!!!!!!!!!


https://www.youtube.com/watch?v=g_zMp9t6-x4

Timber
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2016. január 8., péntek 11:26
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: Timber » 2016. március 9., szerda 18:30

akárki szalámi írta:Azért az óvatosság nem árt.
Tavaly én is jártam úgy, hogy a földútról érkeztem éppen a műútra és pont ott dekkoltak a rend őrei.
Gép a hátsó ülésen sárosan valamint én is eléggé szutykos állapotban leledzettem :D
Zsaruk leintettek. (huhh...)

Papírokat elkérte- elvitte, gondolom lekérdezték a pedigrémet, majd jó 10 perc után visszahozta. Elnézést kért, hogy megváratott, jó utat kívánt és ennyi...
Pedig látta mi újság. (Nekem is mákom volt.)
....................................................................................................................................................................................
Bevallom olvasgattam itt az előző bejegyzéseket.
Én kerestem a kapcsolatot a megyém régészeivel, és sikerült is őket "némi" infóval ellátni (kb. majd be**tak örömükben), de mindennek ellenére kb. úgy tekintenek rám/ránk mint a leprásokra. (Legalábbis itt.) Jogod van mindent bejelenteni odaadni és meg is köszönik szépen, de nem kérnek belőlem. Pedig még lett volna a tarsolyomban ez-az. De mindegy én nyitottam-megpróbáltam.

Úgyhogy....

Kissé megkeseredtem és unom a bujkálást. Ha engem lefotózgatnak, zsarut hívnak rám akkor a jópár lengetéssel eltöltött szép évem tapasztalatait az ÖSSZES (!!!!) fémkeresős fórumon meg fogom osztani.
Ezt kb. úgy képzelem mint : lelőhelyek, azok pontos gps. koordinátái, megközelítésük, hol érdemes parkolni.
MINDENT! Három megyére kiterjedően.

És b******ák meg!!!!!!!!!!!!!!!!
Megértelek. Melyik megyében volt? Ha nem túl indiszkrét. Az ilyen mért jó a múzeumnak?
Az itteni KMB rendőr jó cimborám és elmondta milyen szinten érdekli a zsarukat ez az egész. Nem is az hogy mákod volt, hanem csak van jobb dolguk is. Nem fát lopni vagy orvvadászni voltál, rendbe vannak a papírok, mehetsz.



marika
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: marika » 2016. március 9., szerda 19:00

akárki szalámi írta: (kb. majd be**tak örömükben), de mindennek ellenére kb. úgy tekintenek rám/ránk mint a leprásokra. ....de nem kérnek belőlem.
Fejtsd ki ezen részeket légyszi részletesebben! Mit mondanak, miből gondolod, mit szerettél volna, ami nem jött be?
(Isten biza nem csesztetni akarlak bármi is jön le esetleges korábbi hozzászólásaimból, félre van mind magyarázva, értelmezve, bele vannak olyan dolgok költve, amiket én nem mondtam.)



Avatar
Csiga
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. november 17., kedd 14:22
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: Csiga » 2016. március 10., csütörtök 10:36

kincsvadász írta:
Prowler írta:Leírok egy tavalyi történetet,mert az időm most engedi.Tavaly dec.29-én történt az eset.A haverral lengetünk egy szántón a műúttól 200-250 m-re.Egyszer csak megáll egy autó,kipattan belőle egy emberke,és elkezd minket fényképezni,vagy kamerázni,nem tudom.Mi hátat fordítottunk neki,a gépet magunk elé vettük,gondoltuk hagy fényképezzen.Egy pár fotót csinált,utána beült az autóba és elment.Rá 15-20 percre jöttek a rend éber őrei,megálltak,mi odamentünk hozzájuk.Kérdezték,hogy mit is csinálunk,mert a közeli város múzeum igazgatója hívta fel őket,hogy árpád-kori területen "vasat kaparászunk a föld közepén".Mondom ,keresőzünk a földtulaj engedélyével.Igazoltatás,beszélgetés,után megkérdeztek bennünket,hogy nincs-e kedvünk segíteni nekik.Kérdezem hogyan gondolták?Azt mondja úgy,hogy pl. múltkor megkéseltek valakit a kést pedig eldobták,ők meg keresgélték fél napig a kést mire meglett.Másik eset,orvvadászt fogtak és kellet nekik a bizonyíték,akkor meg térden kúszva kutatták a hüvelyeket.Mondtuk,hogy természetesen segítünk,ha tudunk.Telefonszám csere után sok szerencsét kívántak,és elmentek.Ennyi lenne az én rövid történetem a hatósággal.
Én nagyon boldog lennék ha minden kinti találkozás a rendőrséggel hasonlóan alakulna,de vannak kivételek is. Pár éve két ismerősömet egy régész vette észre távcsővel,aki fotózás helyett a saját terepjáróján két rendőrrel tért vissza akik tudták mi a dolguk. Motozás,gépelkobzás majd feljelentés,házkutatás,pénzbirság stb,annak ellenére hogy egyiküknél sem találtak semmit. A régészeknél a hely Árpádházi lelőhelyként volt nyilvántartva és a szántásban ásott kisebb gödrök pedig lelőhelyrongálásnak számitottak.
Hogyan lehet megtudni melyik hely van nyilvántartásban hogy lelőhely?



Avatar
Prowler
Százados
Százados
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 22:57
Tartózkodási hely: A hold sötét oldala!
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: Prowler » 2016. március 10., csütörtök 10:58

akárki szalámi írta:Azért az óvatosság nem árt.
Tavaly én is jártam úgy, hogy a földútról érkeztem éppen a műútra és pont ott dekkoltak a rend őrei.
Gép a hátsó ülésen sárosan valamint én is eléggé szutykos állapotban leledzettem :D
Zsaruk leintettek. (huhh...)

Papírokat elkérte- elvitte, gondolom lekérdezték a pedigrémet, majd jó 10 perc után visszahozta. Elnézést kért, hogy megváratott, jó utat kívánt és ennyi...
Pedig látta mi újság. (Nekem is mákom volt.)
....................................................................................................................................................................................
Bevallom olvasgattam itt az előző bejegyzéseket.
Én kerestem a kapcsolatot a megyém régészeivel, és sikerült is őket "némi" infóval ellátni (kb. majd be**tak örömükben), de mindennek ellenére kb. úgy tekintenek rám/ránk mint a leprásokra. (Legalábbis itt.) Jogod van mindent bejelenteni odaadni és meg is köszönik szépen, de nem kérnek belőlem. Pedig még lett volna a tarsolyomban ez-az. De mindegy én nyitottam-megpróbáltam.

Úgyhogy....

Kissé megkeseredtem és unom a bujkálást. Ha engem lefotózgatnak, zsarut hívnak rám akkor a jópár lengetéssel eltöltött szép évem tapasztalatait az ÖSSZES (!!!!) fémkeresős fórumon meg fogom osztani.
Ezt kb. úgy képzelem mint : lelőhelyek, azok pontos gps. koordinátái, megközelítésük, hol érdemes parkolni.
MINDENT! Három megyére kiterjedően.

És b******ák meg!!!!!!!!!!!!!!!!
A lelőhelyek érdekelnének :p :p :p


Amit ma meglengethetsz,ne halaszd holnapra!

Avatar
Túró
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. július 13., hétfő 11:38
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: Túró » 2016. április 15., péntek 1:06

Megosztok veletek egy kis történet ami nem olyan régen esett meg velem.
Páran össze futottunk (random) keresősök, kimentünk egy helyre (szintén random), nem egy teljesen kihalt környék , túrázók, kerékpárosok járnak arra néha egy föld úton. Körülbelül másfél órát voltunk ott mert nem egy nagy terület, jött is ez az amaz... ;) dehát egyszer minden véget ér és "elfogyott" a terület,így hát elkezdtünk pakolni. Már szedtük szét a gépet mikor látom, hogy egy autó közeledik szép lassan felénk, és lám persze, hogy a rend rendkívül éber őrei voltak, első gondolatom :"na szuper én leszek az első az újságokban meg a híradóban ". Begurul mellénk,kiszállnak s jön a szokásos szöveg jó napot papírokat stb stb stb.
Na és ami ezután jött! Egyikük ellenőrzi a papírokat másikkal beszélgetünk addig, ami meglepő volt számomra, hogy teljesen tisztába a volt a törvénnyel és, hogy változott, mikor változott, mit lehet, mit nem és hogyan lehet, ekkor láttam jobb lesz ha csöndben maradok mert még nagyobb bajba is kerülhetek.
És a lényeg! Közölte velünk, hogy nem érdekli van e engedélyünk vagy nincs, meg az sem hogy itt keresőzünk! Őket az érdekli van e nálunk robbanószer, éles lőszer és hasonlók, mondtuk hogy minket ilyenek nem érdekelnek, felületesen kipakoltattak a táskákat tudomásul vették, hogy igazat mondtunk mivel tényleg nem volt nálunk semmi ilyen . Közben kérdezgettek a gépekről miket szoktunk találni és, hogy megyünk e még valahova mert akkor oda nem jönnek ki. Nagyon rendesek voltak mindvégig, normális emberi hangon beszéltek velünk azt is elmondta, hogy telefonos bejelentésre jöttek. Végül érzékeny búcsút vettünk egymástól és mindenki SZABADON távozott. Hát ennyi bocsánat ha a kicsit hosszú lett. :D


Azért küzdj, hogy győzz, ne azért, hogy ne veszíts!

Avatar
khepera
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 8:12
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: khepera » 2016. április 15., péntek 6:09

Túró írta:Megosztok veletek egy kis történet ami nem olyan régen esett meg velem.
Páran össze futottunk (random) keresősök, kimentünk egy helyre (szintén random), nem egy teljesen kihalt környék , túrázók, kerékpárosok járnak arra néha egy föld úton. Körülbelül másfél órát voltunk ott mert nem egy nagy terület, jött is ez az amaz... ;) dehát egyszer minden véget ér és "elfogyott" a terület,így hát elkezdtünk pakolni. Már szedtük szét a gépet mikor látom, hogy egy autó közeledik szép lassan felénk, és lám persze, hogy a rend rendkívül éber őrei voltak, első gondolatom :"na szuper én leszek az első az újságokban meg a híradóban ". Begurul mellénk,kiszállnak s jön a szokásos szöveg jó napot papírokat stb stb stb.
Na és ami ezután jött! Egyikük ellenőrzi a papírokat másikkal beszélgetünk addig, ami meglepő volt számomra, hogy teljesen tisztába a volt a törvénnyel és, hogy változott, mikor változott, mit lehet, mit nem és hogyan lehet, ekkor láttam jobb lesz ha csöndben maradok mert még nagyobb bajba is kerülhetek.
És a lényeg! Közölte velünk, hogy nem érdekli van e engedélyünk vagy nincs, meg az sem hogy itt keresőzünk! Őket az érdekli van e nálunk robbanószer, éles lőszer és hasonlók, mondtuk hogy minket ilyenek nem érdekelnek, felületesen kipakoltattak a táskákat tudomásul vették, hogy igazat mondtunk mivel tényleg nem volt nálunk semmi ilyen . Közben kérdezgettek a gépekről miket szoktunk találni és, hogy megyünk e még valahova mert akkor oda nem jönnek ki. Nagyon rendesek voltak mindvégig, normális emberi hangon beszéltek velünk azt is elmondta, hogy telefonos bejelentésre jöttek. Végül érzékeny búcsút vettünk egymástól és mindenki SZABADON távozott. Hát ennyi bocsánat ha a kicsit hosszú lett. :D
Jó a sztori, két tanulsága van:
1, bejelentésre jöttek. Tehát valaki telefonált, a rendőrök meg kijöttek... Ezt mindenképpen elérte a média, egyre többen tudják, ha valaki egy hülye tányérral söpröget a szántásban az bűnözik.
2, A rendőrök (momentán) jó fejek voltak, ami veszélyes azt keresték. Gondolom nem volt nálatok egy komplett Claudius mellszobor vagy bronzkori tokos balta gyűjtemény, a reszlik meg nem érdekelték.

Viszont ha nem ők jönnek hanem mások akkor ez az ügy is simán végződhetett volna úgy, mint a kétegyházi...


The ship is safe in a harbour, but this is not why ships built for...

Avatar
Prowler
Százados
Százados
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 22:57
Tartózkodási hely: A hold sötét oldala!
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: Prowler » 2016. április 15., péntek 9:38

Túró írta:Megosztok veletek egy kis történet ami nem olyan régen esett meg velem.
Páran össze futottunk (random) keresősök, kimentünk egy helyre (szintén random), nem egy teljesen kihalt környék , túrázók, kerékpárosok járnak arra néha egy föld úton. Körülbelül másfél órát voltunk ott mert nem egy nagy terület, jött is ez az amaz... ;) dehát egyszer minden véget ér és "elfogyott" a terület,így hát elkezdtünk pakolni. Már szedtük szét a gépet mikor látom, hogy egy autó közeledik szép lassan felénk, és lám persze, hogy a rend rendkívül éber őrei voltak, első gondolatom :"na szuper én leszek az első az újságokban meg a híradóban ". Begurul mellénk,kiszállnak s jön a szokásos szöveg jó napot papírokat stb stb stb.
Na és ami ezután jött! Egyikük ellenőrzi a papírokat másikkal beszélgetünk addig, ami meglepő volt számomra, hogy teljesen tisztába a volt a törvénnyel és, hogy változott, mikor változott, mit lehet, mit nem és hogyan lehet, ekkor láttam jobb lesz ha csöndben maradok mert még nagyobb bajba is kerülhetek.
És a lényeg! Közölte velünk, hogy nem érdekli van e engedélyünk vagy nincs, meg az sem hogy itt keresőzünk! Őket az érdekli van e nálunk robbanószer, éles lőszer és hasonlók, mondtuk hogy minket ilyenek nem érdekelnek, felületesen kipakoltattak a táskákat tudomásul vették, hogy igazat mondtunk mivel tényleg nem volt nálunk semmi ilyen . Közben kérdezgettek a gépekről miket szoktunk találni és, hogy megyünk e még valahova mert akkor oda nem jönnek ki. Nagyon rendesek voltak mindvégig, normális emberi hangon beszéltek velünk azt is elmondta, hogy telefonos bejelentésre jöttek. Végül érzékeny búcsút vettünk egymástól és mindenki SZABADON távozott. Hát ennyi bocsánat ha a kicsit hosszú lett. :D

Melyik megyében történt az eset? (A tippem Bács -kiskun) :D :D


Amit ma meglengethetsz,ne halaszd holnapra!

Avatar
khepera
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 8:12
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: khepera » 2016. április 15., péntek 11:46

Csiga írta:
kincsvadász írta:
Prowler írta:Leírok egy tavalyi történetet,mert az időm most engedi.Tavaly dec.29-én történt az eset.A haverral lengetünk egy szántón a műúttól 200-250 m-re.Egyszer csak megáll egy autó,kipattan belőle egy emberke,és elkezd minket fényképezni,vagy kamerázni,nem tudom.Mi hátat fordítottunk neki,a gépet magunk elé vettük,gondoltuk hagy fényképezzen.Egy pár fotót csinált,utána beült az autóba és elment.Rá 15-20 percre jöttek a rend éber őrei,megálltak,mi odamentünk hozzájuk.Kérdezték,hogy mit is csinálunk,mert a közeli város múzeum igazgatója hívta fel őket,hogy árpád-kori területen "vasat kaparászunk a föld közepén".Mondom ,keresőzünk a földtulaj engedélyével.Igazoltatás,beszélgetés,után megkérdeztek bennünket,hogy nincs-e kedvünk segíteni nekik.Kérdezem hogyan gondolták?Azt mondja úgy,hogy pl. múltkor megkéseltek valakit a kést pedig eldobták,ők meg keresgélték fél napig a kést mire meglett.Másik eset,orvvadászt fogtak és kellet nekik a bizonyíték,akkor meg térden kúszva kutatták a hüvelyeket.Mondtuk,hogy természetesen segítünk,ha tudunk.Telefonszám csere után sok szerencsét kívántak,és elmentek.Ennyi lenne az én rövid történetem a hatósággal.
Én nagyon boldog lennék ha minden kinti találkozás a rendőrséggel hasonlóan alakulna,de vannak kivételek is. Pár éve két ismerősömet egy régész vette észre távcsővel,aki fotózás helyett a saját terepjáróján két rendőrrel tért vissza akik tudták mi a dolguk. Motozás,gépelkobzás majd feljelentés,házkutatás,pénzbirság stb,annak ellenére hogy egyiküknél sem találtak semmit. A régészeknél a hely Árpádházi lelőhelyként volt nyilvántartva és a szántásban ásott kisebb gödrök pedig lelőhelyrongálásnak számitottak.
Hogyan lehet megtudni melyik hely van nyilvántartásban hogy lelőhely?
Az a vicc jutott az eszembe, hogy hogyan lehet megismerni a tűzoltót civil ruhában?
- fúúú baromi nehezen...
Nos ez hasonló. Ha a településnek van publikus (neten) rendezési terve akkor ott szerepelnek a régészetileg nyilvántartott területek. Emellett meg a múzeum segít ha akar, mármint mengmondja talán, hogy az általad jelölt helyeken van-e ismert vagy védett terület. De ez kétélű. Egyrészt te is kinyitod a kis kapudat, másrészt a múzeum ha azt mondja igen, gondolhatja, hogy ez neked olyan infó ami alapján nagy eséllyel rámész...


The ship is safe in a harbour, but this is not why ships built for...

Avatar
Túró
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. július 13., hétfő 11:38
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: Túró » 2016. április 16., szombat 16:32

Prowler írta:
Túró írta:Megosztok veletek egy kis történet ami nem olyan régen esett meg velem.
Páran össze futottunk (random) keresősök, kimentünk egy helyre (szintén random), nem egy teljesen kihalt környék , túrázók, kerékpárosok járnak arra néha egy föld úton. Körülbelül másfél órát voltunk ott mert nem egy nagy terület, jött is ez az amaz... ;) dehát egyszer minden véget ér és "elfogyott" a terület,így hát elkezdtünk pakolni. Már szedtük szét a gépet mikor látom, hogy egy autó közeledik szép lassan felénk, és lám persze, hogy a rend rendkívül éber őrei voltak, első gondolatom :"na szuper én leszek az első az újságokban meg a híradóban ". Begurul mellénk,kiszállnak s jön a szokásos szöveg jó napot papírokat stb stb stb.
Na és ami ezután jött! Egyikük ellenőrzi a papírokat másikkal beszélgetünk addig, ami meglepő volt számomra, hogy teljesen tisztába a volt a törvénnyel és, hogy változott, mikor változott, mit lehet, mit nem és hogyan lehet, ekkor láttam jobb lesz ha csöndben maradok mert még nagyobb bajba is kerülhetek.
És a lényeg! Közölte velünk, hogy nem érdekli van e engedélyünk vagy nincs, meg az sem hogy itt keresőzünk! Őket az érdekli van e nálunk robbanószer, éles lőszer és hasonlók, mondtuk hogy minket ilyenek nem érdekelnek, felületesen kipakoltattak a táskákat tudomásul vették, hogy igazat mondtunk mivel tényleg nem volt nálunk semmi ilyen . Közben kérdezgettek a gépekről miket szoktunk találni és, hogy megyünk e még valahova mert akkor oda nem jönnek ki. Nagyon rendesek voltak mindvégig, normális emberi hangon beszéltek velünk azt is elmondta, hogy telefonos bejelentésre jöttek. Végül érzékeny búcsút vettünk egymástól és mindenki SZABADON távozott. Hát ennyi bocsánat ha a kicsit hosszú lett. :D

Melyik megyében történt az eset? (A tippem Bács -kiskun) :D :D
Szia
Somogyban.


Azért küzdj, hogy győzz, ne azért, hogy ne veszíts!

Avatar
kovalik
Százados
Százados
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 12:27
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: kovalik » 2016. április 18., hétfő 8:46

Kedves "Kopasz Kollégák"!

Ha már arra adjátok a fejeteket, hogy hobbinak a fémkeresőzést választjátok, kérlek benneteket, hogy:
- Annyi fáradtságot vegyetek, hogy nézzetek utána a történelemnek és ne teli pofával hőbörögjetek, hogy: itten pedig haver taláát máá' román (sic!) rézpézzt, picsába, pedig ez a "tetektor" majdem fél millába vót, minnyá' kettéb*szom stb.
- Ha már van egy fasza Deusod és jó mélyről hozza a jeleket, akkor légyszíves temesd vissza a fél méteres gödreidet, mert eléggé szomorú látvány,
amit magad után hagysz.
De a legjobb az lenne, ha inkább új felnit vennél a BMW-dre és ezt a hobbit olyan emberekre hagynád, akik szívvel-lélekkel és legfőképpen alázattal végzik. És inkább járd le a saját településed környékét.. Köszönöm!



Avatar
khepera
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 8:12
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: khepera » 2016. április 18., hétfő 11:29

kovalik írta:Kedves "Kopasz Kollégák"!

Ha már arra adjátok a fejeteket, hogy hobbinak a fémkeresőzést választjátok, kérlek benneteket, hogy:
- Annyi fáradtságot vegyetek, hogy nézzetek utána a történelemnek és ne teli pofával hőbörögjetek, hogy: itten pedig haver taláát máá' román (sic!) rézpézzt, picsába, pedig ez a "tetektor" majdem fél millába vót, minnyá' kettéb*szom stb.
- Ha már van egy fasza Deusod és jó mélyről hozza a jeleket, akkor légyszíves temesd vissza a fél méteres gödreidet, mert eléggé szomorú látvány,
amit magad után hagysz.
De a legjobb az lenne, ha inkább új felnit vennél a BMW-dre és ezt a hobbit olyan emberekre hagynád, akik szívvel-lélekkel és legfőképpen alázattal végzik. És inkább járd le a saját településed környékét.. Köszönöm!
Akármi is váltotta ki belőled, mélyen egyetértek.


The ship is safe in a harbour, but this is not why ships built for...

Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2016. április 18., hétfő 11:44

kovalik írta:Kedves "Kopasz Kollégák"!

Ha már arra adjátok a fejeteket, hogy hobbinak a fémkeresőzést választjátok, kérlek benneteket, hogy:
- Annyi fáradtságot vegyetek, hogy nézzetek utána a történelemnek és ne teli pofával hőbörögjetek, hogy: itten pedig haver taláát máá' román (sic!) rézpézzt, picsába, pedig ez a "tetektor" majdem fél millába vót, minnyá' kettéb*szom stb.
- Ha már van egy fasza Deusod és jó mélyről hozza a jeleket, akkor légyszíves temesd vissza a fél méteres gödreidet, mert eléggé szomorú látvány,
amit magad után hagysz.
De a legjobb az lenne, ha inkább új felnit vennél a BMW-dre és ezt a hobbit olyan emberekre hagynád, akik szívvel-lélekkel és legfőképpen alázattal végzik. És inkább járd le a saját településed környékét.. Köszönöm!
Ámen! Inkább saját település környékét se inkább,mert akkor ott is a félméteres gödrökből ítélik meg a másik keresőst,aki nem hagy hold felszínt maga után.



akárki szalámi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 20:53
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: akárki szalámi » 2016. április 18., hétfő 19:44

kovalik írta:Kedves "Kopasz Kollégák"!

Ha már arra adjátok a fejeteket, hogy hobbinak a fémkeresőzést választjátok, kérlek benneteket, hogy:
- Annyi fáradtságot vegyetek, hogy nézzetek utána a történelemnek és ne teli pofával hőbörögjetek, hogy: itten pedig haver taláát máá' román (sic!) rézpézzt, picsába, pedig ez a "tetektor" majdem fél millába vót, minnyá' kettéb*szom stb.
- Ha már van egy fasza Deusod és jó mélyről hozza a jeleket, akkor légyszíves temesd vissza a fél méteres gödreidet, mert eléggé szomorú látvány,
amit magad után hagysz.
De a legjobb az lenne, ha inkább új felnit vennél a BMW-dre és ezt a hobbit olyan emberekre hagynád, akik szívvel-lélekkel és legfőképpen alázattal végzik. És inkább járd le a saját településed környékét.. Köszönöm!

:D Ez annyira tetszett!!!!

Amúgy minden soroddal egyetértek!


https://www.youtube.com/watch?v=g_zMp9t6-x4

KincskeresőKisködmön
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: KincskeresőKisködmön » 2016. április 18., hétfő 20:30

kovalik írta:Kedves "Kopasz Kollégák"!

Ha már arra adjátok a fejeteket, hogy hobbinak a fémkeresőzést választjátok, kérlek benneteket, hogy:
- Annyi fáradtságot vegyetek, hogy nézzetek utána a történelemnek és ne teli pofával hőbörögjetek, hogy: itten pedig haver taláát máá' román (sic!) rézpézzt, picsába, pedig ez a "tetektor" majdem fél millába vót, minnyá' kettéb*szom stb.
- Ha már van egy fasza Deusod és jó mélyről hozza a jeleket, akkor légyszíves temesd vissza a fél méteres gödreidet, mert eléggé szomorú látvány,
amit magad után hagysz.
De a legjobb az lenne, ha inkább új felnit vennél a BMW-dre és ezt a hobbit olyan emberekre hagynád, akik szívvel-lélekkel és legfőképpen alázattal végzik. És inkább járd le a saját településed környékét.. Köszönöm!
Gratulálok, akkor ezek szerint Te is átestél a "tűzkeresztségen" azaz összefutottál a kemény maggal. Pár éve én is, de óvatos duhaj vagyok így nem lett belőle konfliktus a káromra. Vigyázni kell ezekkel a megélhetési lengetősökkel mert nem csak legenda, hogy hamar lerohanják az embert.



HUN73r
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 5., péntek 14:48
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: HUN73r » 2016. április 18., hétfő 21:37

Vigyázni kell az ilyenekkel. A holdkráterekbe nem értem, miért nem lehet visszaásni a földet? A szemétről nem is szólva :(
Ez olyan unintelligens dolog mint az erdőben a térdmagasságban elvágott fák.



desman
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2015. június 30., kedd 23:58
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: desman » 2016. április 23., szombat 0:41

kovalik írta:Kedves "Kopasz Kollégák"!

Ha már arra adjátok a fejeteket, hogy hobbinak a fémkeresőzést választjátok, kérlek benneteket, hogy:
- Annyi fáradtságot vegyetek, hogy nézzetek utána a történelemnek és ne teli pofával hőbörögjetek, hogy: itten pedig haver taláát máá' román (sic!) rézpézzt, picsába, pedig ez a "tetektor" majdem fél millába vót, minnyá' kettéb*szom stb.
- Ha már van egy fasza Deusod és jó mélyről hozza a jeleket, akkor légyszíves temesd vissza a fél méteres gödreidet, mert eléggé szomorú látvány,
amit magad után hagysz.
De a legjobb az lenne, ha inkább új felnit vennél a BMW-dre és ezt a hobbit olyan emberekre hagynád, akik szívvel-lélekkel és legfőképpen alázattal végzik. És inkább járd le a saját településed környékét.. Köszönöm!
A mások gödreivel én sem értek egyet de otthagyja azt az is aki 20 éve is ott hagyta megszokásból. Aki meg Deusal fél méterre ás az vagy qwára tud valamit vagy abszolút nem... Nekem is az van és értelmes dolog még nem volt félméteren... Egy instabilabb vagy nehezebben érthető de mélyebbre látó géppel elképzelhető gmp,delta stb....


A fémkeresőzés egy hobby - nem bűncselekmény. Ezt csak azok találták ki akik újabb bűnösöket akarnak, pedig így is van belőlük elég - akikre még nem találtak ki törvényeket!

marika
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: marika » 2016. április 23., szombat 10:12

gödör írta:gödör, gödör, gödrök mindenütt

Valahova el kell tüntetni a hatóságot, gazdát, konkurenciát... =)) =))



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. április 23., szombat 12:53

marika írta:
gödör írta:gödör, gödör, gödrök mindenütt

Valahova el kell tüntetni a hatóságot, gazdát, konkurenciát... =)) =))
majd egyszer elkapnak a helyi deuszosok és pirosra csapkodják a hátsód :lol:



KincskeresőKisködmön
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: KincskeresőKisködmön » 2016. május 3., kedd 12:23

Tegnap említettem a vadkamerákat.
Ma dacolva sárral és esővel kimentem egy olyan helyre ami pár éve telente a fatolvajok útvonala -- volt. Ma már nem az. Ott található ez a két nyugdíjas odvas fatörzs. A nagytestvér nem csak az országúton figyel, de ha akar akkor az erdőben is. És akar. Nem piti szájhősök figyelésére telepítenek technikát, de ha őket is rögzíti azt eltárolják. Ha idővel elszemtelenednek akkor mindig lesz "véletlenül pont ott" egy ügyeletes halőr vagy lakossági bejelentő, a további ügymenet pedig már ismert. El lehet gondolkodni. Kép Kép Kép



Avatar
khepera
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 8:12
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: khepera » 2016. május 3., kedd 14:07

KincskeresőKisködmön írta:Tegnap említettem a vadkamerákat.
Ma dacolva sárral és esővel kimentem egy olyan helyre ami pár éve telente a fatolvajok útvonala -- volt. Ma már nem az. Ott található ez a két nyugdíjas odvas fatörzs. A nagytestvér nem csak az országúton figyel, de ha akar akkor az erdőben is. És akar. Nem piti szájhősök figyelésére telepítenek technikát, de ha őket is rögzíti azt eltárolják. Ha idővel elszemtelenednek akkor mindig lesz "véletlenül pont ott" egy ügyeletes halőr vagy lakossági bejelentő, a további ügymenet pedig már ismert. El lehet gondolkodni. Kép Kép Kép
Ködmön, írtam privát üzenetet, nézd meg légyszíves!


The ship is safe in a harbour, but this is not why ships built for...

KincskeresőKisködmön
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: KincskeresőKisködmön » 2016. május 3., kedd 18:28

Még egy utolsó kiegészítés a vadkamerás témához.
Nem biztos, hogy mindegyik ilyen olcsó ami felé a gazdája ráadásul fehér esővédőt fog tenni. Egy drágább terepszínű esőálló kamera alatt kilombosodás után úgy elsétálsz, hogy nem is veszed észre.
Kép Nem látod?
Kép Pedig ott van, -na látod.



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. május 3., kedd 18:47

KincskeresőKisködmön írta:Még egy utolsó kiegészítés a vadkamerás témához.
Nem biztos, hogy mindegyik ilyen olcsó ami felé a gazdája ráadásul fehér esővédőt fog tenni. Egy drágább terepszínű esőálló kamera alatt kilombosodás után úgy elsétálsz, hogy nem is veszed észre.
Kép Nem látod?
Kép Pedig ott van, -na látod.

Az egészben a legszebb amikor a méregdrága kamerákat begyűjtik a réti niggerek ;)



HUN73r
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 5., péntek 14:48
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: HUN73r » 2016. május 3., kedd 18:51

Ezeket be lehet mérni jelkeresővel, ugye? Egyszer láttam a biztonsági kamerásokat, és mutatták is a közeli kamerák képét a kis monitorjukon. Amelyik nem hozzájuk tartozott, azokat is. Nekem nagyon nem tetszik ez a nagy testvér dolog. Kamerák figyelik, hogy merre jársz és bejeleznek ha nincs bekötve az öved. És már az erdőben is figyelnek :(



Ricordo
Százados
Százados
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:49
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: Ricordo » 2016. május 3., kedd 19:17

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ricordo 2016. május 4., szerda 21:00-kor.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: tibike » 2016. május 3., kedd 19:51

Ricordo - nekem is van kettő darab ilyen kamera, modern típus, vettem bele egy mobil SIM kártát és még Hollandiába is elküldte a képet SMS formájában, csak hogy 20,-Eurót megett egy hét alat.....lehet tárolni a képeket max 16GB kártyára - ez már egy pár ezer kép, a gép 8 ellemel kb egy fél évig dolgozik....

HUN73r - amire Te gondolsz, azok beépített vezetékes kamerák, amelyek üzemekbe vagy városokba vannak felszerelve, sokról fent van az Interneten a hozzáférés - főleg városi kamerákhoz......



Ricordo
Százados
Százados
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:49
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: Ricordo » 2016. május 3., kedd 20:17

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ricordo 2016. május 4., szerda 21:00-kor.



KincskeresőKisködmön
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: KincskeresőKisködmön » 2016. május 3., kedd 21:15

Jól kell viselkedni és akkor nézhet a nagytesó míg el nem fárad. :lol:



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2016. május 3., kedd 21:40

KincskeresőKisködmön írta:Jól kell viselkedni és akkor nézhet a nagytesó míg el nem fárad. :lol:
:-bd


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

csinga
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015. október 16., péntek 11:23
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: csinga » 2016. május 3., kedd 21:43




Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: norman » 2016. május 3., kedd 21:54

KincskeresőKisködmön írta:Jól kell viselkedni és akkor nézhet a nagytesó míg el nem fárad. :lol:
Miért van az az érzésem hogy beindult a paráztatás azoknak is akik inkább az erdőt járják?Ha valaki erdőbe megy akkor minden odvas fát nézzen meg :x


:?:

KincskeresőKisködmön
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: KincskeresőKisködmön » 2016. május 3., kedd 23:10

Azért van téves érzeted kedves norman kolléga mert nem az elejétől olvastad.
Keresd meg ebben a témában az első bejegyzésemet--nem kell sokat visszagörgetned. Paráznod sem kell az erdőben, odvas fát sem kell figyelned, --ha nem lelőhelyen sétálgatsz mert ha igen, akkor viszont előfordulhat hogy lesznek kitéve álcázott eszközök. ...Ennyi az egész. Figyelem, összpontosítás, szövegértés és nincs para.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KincskeresőKisködmön 2016. május 4., szerda 9:44-kor.



Ricordo
Százados
Százados
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:49
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: Ricordo » 2016. május 3., kedd 23:21

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ricordo 2016. május 4., szerda 21:00-kor.



Ricordo
Százados
Százados
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:49
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: Ricordo » 2016. május 3., kedd 23:38

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ricordo 2016. május 4., szerda 21:00-kor.



KincskeresőKisködmön
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: KincskeresőKisködmön » 2016. május 4., szerda 9:27

Ricordo írta:Nem alaptalan paráztatás. Van egy ismerősöm, aki erdőgazdaságban dolgozik és egész nap kinn van a terepen, tőle már tavaly nyáron hallottam, hogy náluk a vadászokon kívül az erdőbirtokossági társulat is vett jó pár vadkamerát, mert megunták az állandó falopásokat. Csak ott ment félre egy kicsit a dolog, hogy a rendőrségnek nem elég, ha olyan fotót csatolnak a feljelentéshez, amelyen a fával megrakott jármű látszik, mert csak azt fogadják el bizonyítékként, ha az is látszik, amikor a fát kivágják. Ezért már nem csak az utak mellé telepítik őket, hanem mindenfelé. És ezeket a cuccokat nem könnyű felfedezni. Olyan a működési elvük, hogy csak minimális kompromittáló elektromágneses kisugárzásuk van, tehát ez alapján reménytelen felderíteni őket. Passzív mozgásérzékelőjük van, tehát azt se lehet bemérni. Vannak olyan lézeres szkennerek, amivel a vadkamera optika tükröződése - vagy akár egy száloptikáé is - felderíthető, de ezeket jellemzően beltéri használatra tervezték, tehát erdőben nem igazán alkalmazhatók. Egy tuti módszer van: éjszaka a vadkamera infravörös tartományban dolgozó vakuval villant, ezt a jelet megfelelő eszközzel el lehet csípni.
D e ! ! !
A l a p t a l a n a p a r á z t a t á s, mert onnan és azzal a céllal indítottam a történetet, hogy a maguknak mindent megengedő, tilosban is járó lengetők nem lehetnek nyugodtak. Ennyi a mondanivaló. Te írod, hogy a f a l o p á s t unták meg azért rakták tele az erdőt kamerákkal. Lopni mégy?
Amit felvetettem nem azt a címet viseli, hogy variációk egy témára, tehát vonjuk le a tanulságot úgy, hogy maradjunk meg a valóság fonalánál. Ez nem teleregény ahol, hogy minél tovább tudják húzni, nyújtani, még a kanyarokba is tesznek kanyarokat. ... Köszönöm !



Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2016. május 4., szerda 10:15

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gabor 2016. május 5., csütörtök 15:21-kor.



Ricordo
Százados
Százados
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:49
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: Ricordo » 2016. május 4., szerda 11:37

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ricordo 2016. május 4., szerda 21:00-kor.



Ricordo
Százados
Százados
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 19:49
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: Ricordo » 2016. május 4., szerda 11:40

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ricordo 2016. május 4., szerda 21:00-kor.



Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2016. május 4., szerda 13:33

,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gabor 2016. május 5., csütörtök 15:21-kor.



rudis
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 22:57
Status: Offline

Re: Találkozás hatósággal, gazdákkal, konkurenciával

Hozzászólás Szerző: rudis » 2016. május 4., szerda 17:29

Ricordo írta:Huhh, Te valamit nagyon benéztél, vagy én értettem félre, tehát félreértés detected. Szerintem én nem támadtalak semmivel és kikérem magamnak, hogy tolvajokkal hasonlítasz össze. Légy szíves visszanézni a korábbi hozzászólásaimat és látni fogod, hogy mindig határozottan kiálltam a jogszerű keresőzés mellett. Tehát nem értem ezt az ingerült reakciót és nem is akarok ezzel többet foglalkozni. A részemről ez a téma határozottan lezárva. ha ez ügyben bármi továbbit írsz, arra nem fogok reagálni.
KincskeresőKisködmön írta:D e ! ! ! A l a p t a l a n a p a r á z t a t á s, mert onnan és azzal a céllal indítottam a történetet, hogy a maguknak mindent megengedő, tilosban is járó lengetők nem lehetnek nyugodtak. Ennyi a mondanivaló. Te írod, hogy a f a l o p á s t unták meg azért rakták tele az erdőt kamerákkal. Lopni mégy?
Amit felvetettem nem azt a címet viseli, hogy variációk egy témára, tehát vonjuk le a tanulságot úgy, hogy maradjunk meg a valóság fonalánál. Ez nem teleregény ahol, hogy minél tovább tudják húzni, nyújtani, még a kanyarokba is tesznek kanyarokat. ... Köszönöm !

Kérdezném, hogy csak én látom azt, hogy mennyire gusztustalan beszélgetések zajlanak mostanság a fórumon? Ferinek a múltkor már törölni is kellett az egyik topicból.... Ha ilyenek a nem tilosban járó, "jogszerű" emberek, akkor milyen a "sötét" oldal? Aki meg azért szerel fel vadkamerát, hogy a keresősöket figyelgesse, az meg nyilván valamilyen komoly mentális problémával küszködik, de szerintem le se szarja senki ezt, csak néhány embernek az itt az érdeke, hogy folyamatosan presszúrálja és paráztassa a többieket, mert így akar kitűnni a nagy szürke masszából. Jó lenne már, ha befejeznétek ezt a folyamatos hisztériakeltést, ezzel se szimpatikusabbak nem lesztek, se a jó útra nem tereltek több embert, mert bennem pl. visszatetszést kelt az ilyen dolog, mint ami pl. ebben a vadkamera ügyben zajlik!



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma