Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

Leadtam a múzeumnak

tejesember
Hadnagy
Hadnagy
Status: Offline

Re: Leadtam a múzeumnak

HozzászólásSzerző: tejesember » 2017. október 11., szerda 17:15

hú bammmeg

Hun or
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: Hun or » 2017. október 11., szerda 20:54

Igen süvegcsúcs. Sajnos négy bolygatott sírból jött egy homokbányából.

1 sír pár gyöngy
2 sír csak a csúcs
3 sír emberi koponya,lábszárcsontok, kenyelek, zabla ,egy aranyozott ezüst szemfedőszerűség, nyílhegyek ,ezüst lemez,
három pata .
4. sír lócsontok, emberi állkapocs, nyílhegyek, ezüst karika, valamilyen szerves anyag csomója, tűzcsiholó és pár darab
ezüst Berengár pénz lyukasztva.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én csak egy hír után mentem egy illetőhöz mert nála már ott volt az első három sír anyaga (nem keresős az illető). Nagy nehezen meg is szereztem. Amikor tovább bontották a bányát akkor kezdtem még menteni a menthetőt és hála az égnek a negyedik sír maradványát sikerült részben biztonságba helyezni.
Akit érdekel az egész sztori jöjjön Jászberénybe 18-án mert akkor lesz a sajtótájékoztató.

Ásóbéka
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: Ásóbéka » 2017. október 11., szerda 22:00

Hun or írta:Igen süvegcsúcs. Sajnos négy bolygatott sírból jött egy homokbányából.

1 sír pár gyöngy
2 sír csak a csúcs
3 sír emberi koponya,lábszárcsontok, kenyelek, zabla ,egy aranyozott ezüst szemfedőszerűség, nyílhegyek ,ezüst lemez,
három pata .
4. sír lócsontok, emberi állkapocs, nyílhegyek, ezüst karika, valamilyen szerves anyag csomója, tűzcsiholó és pár darab
ezüst Berengár pénz lyukasztva.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én csak egy hír után mentem egy illetőhöz mert nála már ott volt az első három sír anyaga (nem keresős az illető). Nagy nehezen meg is szereztem. Amikor tovább bontották a bányát akkor kezdtem még menteni a menthetőt és hála az égnek a negyedik sír maradványát sikerült részben biztonságba helyezni.
Akit érdekel az egész sztori jöjjön Jászberénybe 18-án mert akkor lesz a sajtótájékoztató.

Gratulálok! :o

tejesember
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: tejesember » 2017. október 12., csütörtök 18:16

Grat,de sajnos sokan nem tudnak elmenni rá.Ezért ha kérhetném ide is dobhatnál majd fel egy kis összefoglalót.köszi

Vissza: “Fémkeresés”