Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

AKA fémkeresők.

Csuvi
Hadnagy
Hadnagy
Status: Offline

Re: AKA fémkeresők.

HozzászólásSzerző: Csuvi » 2018. május 15., kedd 10:15

Udv, melykereso funkcioval hasznalta e mar valaki a Signum mfd-t? Illetve ermezo funkcioban mennyire szelektal? Olvastam itt hogy zavarja a villanypasztor, gondolom akkor azok a bazinagy magasfeszkos villanyoszlopok kornyeken sem remekel igazan jol... de gondolom azert ott is hasznalhato valamilyen szinten. Viszonyitok most a trakihoz, azt is zavarja elegge de azert a sok cicerges kozott ki lehet hallani a jo hangot s baromi jol szelektal. Vasas talajra valo kerdesre nem kaptunk valaszt ez engem is erdekelne, sot donto ok lenne amiert lecserelnem az e-tracomat az mfd-re s ha mar lecserelnem szeretnem ha legalabb annyira jo, azaz inkabb jobb lenne a trakinal. De ha mar csak annyira jo mint a traki az is szuper mivel van benne melykereso funkcio, igy sokoldalubbnak mondhato s mar ezert is megerne lecserelni. Velemenyekre lennek kivancsi, hogy mik a pozitivumok es negativumok mas gepekhez kepest legyen az e-trak vagy deus mivel ezeket a magyar foldon mar ismerjuk s ezekhez tudnank viszonyitani. Elore is koszonom :D

tibike
Ezredes
Ezredes
Status: Offline

Re: AKA fémkeresők.

HozzászólásSzerző: tibike » 2018. május 15., kedd 13:02

Mélykereső módba nem használtam, ez nem az én kávém.....de amitt a holland gyerek küldött fottót, akkor brutál mélyből szedte ki a sisakokatt....de 45-ös, 3kHz fejjel....

Vissza: “Egyéb témák”