Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Partnerkeresés lengetéshez

loba2981
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019. augusztus 6., kedd 12:44
Status: Offline

Partnerkeresés lengetéshez

Hozzászólás Szerző: loba2981 » 2019. augusztus 6., kedd 12:56

Sziasztok.Talán mindenki volt úgy hogy unalmas egy kicsit ha egyedül keresgél.Én már 16 éve foglalatoskodok ezzel.Tudom miről beszélek.De talán itt össze lehetne hozni egy két lengetést valahol.Akár itthon akár Németországban.Bárki aki hasonlóan gondolja írjon.És megpróbáljuk összehozni.Mindenkinek a legjobbakat.Ja és üzenem az oldal készítőinek hogy igen jók vagytok.Csak gratulálni tudok.És természetesen ajánlani fogom mindenkinek.Legyen szép napotok.És jó találatot. %%- %%- %%- %%- %%-



peugeot308
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:04
Status: Offline

Re: Partnerkeresés lengetéshez

Hozzászólás Szerző: peugeot308 » 2019. augusztus 6., kedd 14:11

Szia!
Már előzőleg volt ilyen topic nyitva...

viewtopic.php?f=3&t=50


loba2981 írta:
2019. augusztus 6., kedd 12:56
Sziasztok.Talán mindenki volt úgy hogy unalmas egy kicsit ha egyedül keresgél.Én már 16 éve foglalatoskodok ezzel.Tudom miről beszélek.De talán itt össze lehetne hozni egy két lengetést valahol.Akár itthon akár Németországban.Bárki aki hasonlóan gondolja írjon.És megpróbáljuk összehozni.Mindenkinek a legjobbakat.Ja és üzenem az oldal készítőinek hogy igen jók vagytok.Csak gratulálni tudok.És természetesen ajánlani fogom mindenkinek.Legyen szép napotok.És jó találatot. %%- %%- %%- %%- %%-



Omnipotens
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019. augusztus 14., szerda 8:08
Tartózkodási hely: Miskolc
Status: Offline

Re: Partnerkeresés lengetéshez

Hozzászólás Szerző: Omnipotens » 2019. augusztus 14., szerda 8:17

Szia miskolci vagyok , szívesen csatlakozom egy nspos túràk érdekelnek elsősorban. ciao



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Partnerkeresés lengetéshez

Hozzászólás Szerző: templomos » 2019. augusztus 14., szerda 14:04

Nem,akartam leírni de hátha tanultok belőle,hat éve én is lengetős partnert kerestem és találtam,számos helyen voltunk és baráti volt a kapcsolat volt,sajnos egyszer én megjártam lekapcsoltak minket a földön... :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára templomos 2019. augusztus 18., vasárnap 11:17-kor.



sjonna35
Status: Offline

Re: Partnerkeresés lengetéshez

Hozzászólás Szerző: sjonna35 » 2019. augusztus 14., szerda 15:11

Szerintem épeszű ember nem jelentkezik ilyesmire. Senkit nem akarok megsérteni.



csakmester
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2018. március 5., hétfő 18:24
Status: Offline

Re: Partnerkeresés lengetéshez

Hozzászólás Szerző: csakmester » 2019. augusztus 14., szerda 15:21

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csakmester 2019. augusztus 17., szombat 13:11-kor.



Avatar
petyapunisher
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 23:20
Tartózkodási hely: B.A.Z. megye
Status: Offline

Re: Partnerkeresés lengetéshez

Hozzászólás Szerző: petyapunisher » 2019. augusztus 16., péntek 9:38

Ki ez az alávaló galád személy? Csak azért kérdem nehogy összefussak vele esetleg én is valahol...


Golden Mask 4PRO 18KHz :)

sjonna35
Status: Offline

Re: Partnerkeresés lengetéshez

Hozzászólás Szerző: sjonna35 » 2019. augusztus 16., péntek 12:33

petyapunisher írta:
2019. augusztus 16., péntek 9:38
Ki ez az alávaló galád személy? Csak azért kérdem nehogy összefussak vele esetleg én is valahol...
Ez engem is érdekel..



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma