Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Segítség!

MESTER79
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016. december 30., péntek 12:03
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: MESTER79 » 2016. december 31., szombat 18:18

Szia tibike! Köszi szépen a segítséget. Lehet hogy majd lecserélem. Azt lehet tudni,hogy pontosan miért nem jó??



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: tibike » 2016. december 31., szombat 18:50

Hát ha már a kivitelezésnél kezdeném, nem valami kiváló, szelektálás nincs, mélység nincs, össze vissza csipeg mindenre, még arra is, ami nincs a földben....ez is kinai, de van a kinaiak közt is jobb kereső - bár a kinai eggyik sem valami lenyűgöző.....



MESTER79
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016. december 30., péntek 12:03
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: MESTER79 » 2016. december 31., szombat 18:54

Mit ajánlanál érmézésre??



kisködmön
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kisködmön » 2016. december 31., szombat 19:10

MESTER79 írta:Sziasztok,Üdvözlök mindenkit!
Új tag vagyok a fórumon és nagyon kezdő fémkeresős. :-) Ha lehetne,szeretnék tőletek segítséget kérni.
Van egy Seben Extreme Metel Detectorom. Sajnos semmilyen leírásom nincs hozzá és eddig nem is találtam a neten.
Mit lehet kihozni ebből a műszerből? Én érméket szeretnék vele keresni.
Hogy lehetne beállítani?
Előre is köszönöm! Üdv
A gépet nem ismerem, így ítéletet se mondhatok felette, de javaslom hogy teszteld magad. Légtesztekre ne pazarold az idődet, a földben keressük az érméket és csak az számít hogy ott miként képes érzékelni. Áss el néhány érmét különböző mélységekbe, 5, 10, 15, esetleg 20 centi, és az is jó ha különböző anyagúak. Ki kell kísérletezni hogy mit, milyen mélyről és milyen beállításokkal tud érzékelni. Persze ez az adat sem standard, mert a talaj anyaga, szerkezete, szennyezettsége is befolyással van a mért eredményre. Teknetics, Fisher, Garrett, ezek jó márkák és mindegyiknek van kifejezetten kezdőknek, és tipikusan érmézésre szánt gépe már 60 000 körül. Ennyit minimum rá kell áldozni ha komolyan gondolod ezt a hobbit.



MESTER79
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016. december 30., péntek 12:03
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: MESTER79 » 2016. december 31., szombat 19:16

Hát igen... Biztosan van benne igazság. A jót meg kell fizetni. Én a Garret Ace 250-en kezdtem el gondolkodni.



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. december 31., szombat 22:28

MESTER79 írta:Hát igen... Biztosan van benne igazság. A jót meg kell fizetni. Én a Garret Ace 250-en kezdtem el gondolkodni.
Üdv!
Próbáld meg egy 250-essel, de ha tudsz, vegyél rá egy nagyobb fejet...ill. használtan nézz egy nagyfejes szettet...úgy már használható, bár kicsit megdobja az árat :(


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2017. január 2., hétfő 9:22

Üdv! vkinek van tapasztalata a Deteknix Vader pointerről?
Milyenek?Bírják a strapát?Vízálló???
Köszi!



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2017. január 2., hétfő 18:46

Üdv! vkinek van tapasztalata a Deteknix Vader pointerről?
Milyenek?Bírják a strapát?Vízálló???
Köszi!



garrettace150
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: garrettace150 » 2017. január 3., kedd 12:02

MESTER79 írta:Hát igen... Biztosan van benne igazság. A jót meg kell fizetni. Én a Garret Ace 250-en kezdtem el gondolkodni.

Szia,

Igaz nekem Ace 150 esem van de van hozza egy SEF nagy fejem ami valójában szinte új mert garanciában cserélték. 13' as gép, de én szeretem, egy Egyszerű gép, de megtanulni a dolgokat tökéletes, ha gondolod irj ram privatban ha érdekel. Mert eladó..



MESTER79
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016. december 30., péntek 12:03
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: MESTER79 » 2017. január 4., szerda 12:05

Szia! Pár napja azon gondolkodom,hogy Április környékén lehet hogy beruházok egy Garrett Ace 400-ra. Leginkább az engedélyen agyalok mert nekem nem nagyon világos ez az egész. Üdv



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2017. január 4., szerda 13:02

MESTER79 írta:Szia! Pár napja azon gondolkodom,hogy Április környékén lehet hogy beruházok egy Garrett Ace 400-ra. Leginkább az engedélyen agyalok mert nekem nem nagyon világos ez az egész. Üdv
használt 250es pont jó 50 körül vagy ha jobbat szeretnél akkor sokkal inkább egy at pro használtan.ez a 400-as pont az az árkategória ami nem ér annyit.
az engedély kérés meg lakhely függő...mielőtt bármibe beruháznál bemész a múzeumba mert amúgy is be kell menni az engedélyhez és beszélsz az illetékessel.abból kiderül hogy milyen beruházás lesz :D



Bighead
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2015. november 10., kedd 20:02
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Bighead » 2017. január 4., szerda 22:47

garrettace150 írta:
MESTER79 írta:Hát igen... Biztosan van benne igazság. A jót meg kell fizetni. Én a Garret Ace 250-en kezdtem el gondolkodni.

Szia,

Igaz nekem Ace 150 esem van de van hozza egy SEF nagy fejem ami valójában szinte új mert garanciában cserélték. 13' as gép, de én szeretem, egy Egyszerű gép, de megtanulni a dolgokat tökéletes, ha gondolod irj ram privatban ha érdekel. Mert eladó..
Szia!Eladó?
Merre talalható a masina?



MESTER79
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016. december 30., péntek 12:03
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: MESTER79 » 2017. január 5., csütörtök 13:39

Üdv mindenkinek! Köszi az ajánlatot,egyenlőre még sajnos tárgytalan a gép vásárlás. :-(
Átadom a lehetőséget a gyors érdeklődőnek. :-) :-)
Azért még egyszer köszönöm!



garrettace150
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: garrettace150 » 2017. január 5., csütörtök 15:34

Bighead írta:
garrettace150 írta:
MESTER79 írta:Hát igen... Biztosan van benne igazság. A jót meg kell fizetni. Én a Garret Ace 250-en kezdtem el gondolkodni.

Szia,

Igaz nekem Ace 150 esem van de van hozza egy SEF nagy fejem ami valójában szinte új mert garanciában cserélték. 13' as gép, de én szeretem, egy Egyszerű gép, de megtanulni a dolgokat tökéletes, ha gondolod irj ram privatban ha érdekel. Mert eladó..
Szia!Eladó?
Merre talalható a masina?
Szia!

Igen, eladó. Baranya.



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: norman » 2017. január 7., szombat 12:04

Hali.
Valaki rendelt már innen?Ez Német vagy milyen oldal?Az Ultimate kb fele annyiba lenne mint itthon?
https://www.google.com/translate?u=http ... de&ie=UTF8


:?:

Avatar
shadow20
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 4:54
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: shadow20 » 2017. január 7., szombat 16:37

norman írta:Hali.
Valaki rendelt már innen?Ez Német vagy milyen oldal?Az Ultimate kb fele annyiba lenne mint itthon?
https://www.google.com/translate?u=http ... de&ie=UTF8
Én még régen vásároltam tőlük ,de megbízható korrekt bolt!!



seci59
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015. december 20., vasárnap 19:29
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: seci59 » 2017. január 9., hétfő 19:05

Sziasztok nincs valakinek AKA SIGNUM- 7272 MFT-hez magyar nyelvü leirása ?



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. január 9., hétfő 19:36

seci59 írta:Sziasztok nincs valakinek AKA SIGNUM- 7272 MFT-hez magyar nyelvü leirása ?
Már múltkor írtam, hogy átnéztem az egész Netett, sehol semmi más nyelven csak orosz meg angol.....ez van sajnos.....



Avatar
a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2015. július 11., szombat 10:38
Tartózkodási hely: London
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: a.kezdo » 2017. január 10., kedd 9:30

tibike írta:
seci59 írta:Sziasztok nincs valakinek AKA SIGNUM- 7272 MFT-hez magyar nyelvü leirása ?
Már múltkor írtam, hogy átnéztem az egész Netett, sehol semmi más nyelven csak orosz meg angol.....ez van sajnos.....
Az angolba belenéztem, egész profin meg van írva. Nem néz ki rossz gépnek!



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. január 10., kedd 16:18

a.kezdo írta:
tibike írta:
seci59 írta:Sziasztok nincs valakinek AKA SIGNUM- 7272 MFT-hez magyar nyelvü leirása ?
Már múltkor írtam, hogy átnéztem az egész Netett, sehol semmi más nyelven csak orosz meg angol.....ez van sajnos.....
Az angolba belenéztem, egész profin meg van írva. Nem néz ki rossz gépnek!

Hát nem is rossz.....de van egy olcsóbb öccse is......ugyan azt tudja, de fele áron.... :D :D :D



tejesember
Százados
Százados
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:19
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: tejesember » 2017. január 10., kedd 17:44

Nem néz ki rossz gépnek.Nem akarok megbántani senkit de képről a terrára hajaz.Írhatnál róla hogy milyen gép.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. január 10., kedd 19:27

Hát igen, hasonlít a Terrához, de ez csaló, mert a sofwer teljesen más - már a Signumé meg a Berkuté is más.....nekem Berkutom van, de még az oroszok is bevalják, hogy más alapokon van legyártva.....



MESTER79
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016. december 30., péntek 12:03
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: MESTER79 » 2017. január 12., csütörtök 8:00

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék,hogy van-e valakinek,valamilyen tapasztalata a Garrett Ace 300i géppel kapcsolatban??



Robi76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2016. május 8., vasárnap 20:07
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Robi76 » 2017. január 14., szombat 14:31

Minelab musketeer- re rádugtam a minelab explorer xs fejet azóta nem csinál semmit! mi lehet a baj?



attis
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015. október 24., szombat 18:28
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: attis » 2017. január 14., szombat 18:11

Robi76 írta:Minelab musketeer- re rádugtam a minelab explorer xs fejet azóta nem csinál semmit! mi lehet a baj?
Lehet zárlatossá tetted a géped.Viszont azt nem értem hogy miért ugyan olyan a csatlakozása.Ha zárlat akkor szerviz lesz.



Bobbácsi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 15:34
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Bobbácsi » 2017. január 14., szombat 19:17

attis írta:
Robi76 írta:Minelab musketeer- re rádugtam a minelab explorer xs fejet azóta nem csinál semmit! mi lehet a baj?
Lehet zárlatossá tetted a géped.Viszont azt nem értem hogy miért ugyan olyan a csatlakozása.Ha zárlat akkor szerviz lesz.

Vagy csak kilazult az aljzatban az egyik tüske és amikor csatlakoztatod,akkor nem egymásba csúszik a kettő...hanem betolod vele hátra.
Volt már hasonló nekem Deltán.



Robi76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2016. május 8., vasárnap 20:07
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Robi76 » 2017. január 14., szombat 19:23

Bobbácsi írta:
attis írta:
Robi76 írta:Minelab musketeer- re rádugtam a minelab explorer xs fejet azóta nem csinál semmit! mi lehet a baj?
Lehet zárlatossá tetted a géped.Viszont azt nem értem hogy miért ugyan olyan a csatlakozása.Ha zárlat akkor szerviz lesz.

Vagy csak kilazult az aljzatban az egyik tüske és amikor csatlakoztatod,akkor nem egymásba csúszik a kettő...hanem betolod vele hátra.
Volt már hasonló nekem Deltán.

Szétszedtem a csatit úgy is össze dugtam hibátlan az a része.



attis
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015. október 24., szombat 18:28
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: attis » 2017. január 15., vasárnap 12:49

Robi76 írta:
Bobbácsi írta:
attis írta:
Robi76 írta:Minelab musketeer- re rádugtam a minelab explorer xs fejet azóta nem csinál semmit! mi lehet a baj?
Lehet zárlatossá tetted a géped.Viszont azt nem értem hogy miért ugyan olyan a csatlakozása.Ha zárlat akkor szerviz lesz.

Vagy csak kilazult az aljzatban az egyik tüske és amikor csatlakoztatod,akkor nem egymásba csúszik a kettő...hanem betolod vele hátra.
Volt már hasonló nekem Deltán.

Szétszedtem a csatit úgy is össze dugtam hibátlan az a része.
De most már a saját fejével sem jó? Mert én arra írtam hogy zárlatossá tehetted a gépet.Tudtommal a msketeer fej nem kompatibilis az SE,explorer,etrack fejekkel.És azért furcsa hogy egyáltalán rá tudtad dugni.



tejesember
Százados
Százados
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:19
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: tejesember » 2017. január 15., vasárnap 13:00

Az biztos hogy nem lehet expi fejet használni a musketeren.A gépet még fej nélkül sem tanácsos bekapcsolni.Egyáltalán miért dugtad rá a ts800-1000 és egy detecht fej jó rá.Feri keresd meg ő ismeri a muskétást felhasználta a cobra tervezésénél talán tud segíteni a javításba is.Üdv tejes



tejesember
Százados
Százados
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:19
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: tejesember » 2017. január 21., szombat 18:30

Mi lett a muskétással?



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2017. január 22., vasárnap 19:59

Hi!
MEnnyi lehet Ferinél külön a karbon nyél?



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: talentum » 2017. január 22., vasárnap 20:26

Leopold írta:Hi!
MEnnyi lehet Ferinél külön a karbon nyél?
Kb 30000


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2017. január 22., vasárnap 21:30

Köszönöm!
talentum írta:
Leopold írta:Hi!
MEnnyi lehet Ferinél külön a karbon nyél?
Kb 30000



Popersz
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017. január 23., hétfő 14:25
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Popersz » 2017. január 23., hétfő 17:28

Sziasztok.

Egy olyan kérdésem lenne,hogy van e valakinek tapasztalata ,infója a Vibra Tector 730-as vízalatti keresőről!??

Évek óta mindig kihagyom,hogy vigyek magammal egy gépet a Horvátországi nyaralásokra de idén lehet,h benevezek egy ilyen gépre!

Előre is köszönöm!



Avatar
a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2015. július 11., szombat 10:38
Tartózkodási hely: London
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: a.kezdo » 2017. január 23., hétfő 17:36

Popersz írta:Sziasztok.

Egy olyan kérdésem lenne,hogy van e valakinek tapasztalata ,infója a Vibra Tector 730-as vízalatti keresőről!??

Évek óta mindig kihagyom,hogy vigyek magammal egy gépet a Horvátországi nyaralásokra de idén lehet,h benevezek egy ilyen gépre!

Előre is köszönöm!
Nekem volt, írtam is már róla itt :
search.php?keywords=Vibra&terms=all&aut ... it=Keresés

Szerintem jobban jársz egy olyan géppel, ami bírja a tengervizes homokot, nem ad rá fals jeleket ( Magnum tengervizes szoftververzió , Minelab gépek pl)
Az ilyen "bőven behozta az árát" hozzászólásokat, amit egyszer valaki írt az Eladó topikban, felejtsd el! :D



Popersz
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017. január 23., hétfő 14:25
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Popersz » 2017. január 23., hétfő 17:47

a.kezdo írta:
Popersz írta:Sziasztok.

Egy olyan kérdésem lenne,hogy van e valakinek tapasztalata ,infója a Vibra Tector 730-as vízalatti keresőről!??

Évek óta mindig kihagyom,hogy vigyek magammal egy gépet a Horvátországi nyaralásokra de idén lehet,h benevezek egy ilyen gépre!

Előre is köszönöm!
Nekem volt, írtam is már róla itt :
search.php?keywords=Vibra&terms=all&aut ... it=Keresés

Szerintem jobban jársz egy olyan géppel, ami bírja a tengervizes homokot, nem ad rá fals jeleket ( Magnum tengervizes szoftververzió , Minelab gépek pl)
Az ilyen "bőven behozta az árát" hozzászólásokat, amit egyszer valaki írt az Eladó topikban, felejtsd el! :D

Értem!
Köszönöm a segítséget!
Nagy beruházást nem akarok csinálni belőle az évi 1-2 nyaralás végett.
Azért szimpatikus mert pici és elég meggyőző videókat is találtam róla.



Robi76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2016. május 8., vasárnap 20:07
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Robi76 » 2017. január 23., hétfő 19:14

attis írta:
Robi76 írta:
Bobbácsi írta:
attis írta:
Robi76 írta:Minelab musketeer- re rádugtam a minelab explorer xs fejet azóta nem csinál semmit! mi lehet a baj?
Lehet zárlatossá tetted a géped.Viszont azt nem értem hogy miért ugyan olyan a csatlakozása.Ha zárlat akkor szerviz lesz.

Vagy csak kilazult az aljzatban az egyik tüske és amikor csatlakoztatod,akkor nem egymásba csúszik a kettő...hanem betolod vele hátra.
Volt már hasonló nekem Deltán.

Szétszedtem a csatit úgy is össze dugtam hibátlan az a része.
De most már a saját fejével sem jó? Mert én arra írtam hogy zárlatossá tehetted a gépet.Tudtommal a msketeer fej nem kompatibilis az SE,explorer,etrack fejekkel.És azért furcsa hogy egyáltalán rá tudtad dugni.
Ugyan az a csatlakozója! most már semmit nem csinál sajna.



Robi76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2016. május 8., vasárnap 20:07
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Robi76 » 2017. január 23., hétfő 19:16

tejesember írta:Az biztos hogy nem lehet expi fejet használni a musketeren.A gépet még fej nélkül sem tanácsos bekapcsolni.Egyáltalán miért dugtad rá a ts800-1000 és egy detecht fej jó rá.Feri keresd meg ő ismeri a muskétást felhasználta a cobra tervezésénél talán tud segíteni a javításba is.Üdv tejes
Milyen Feri?



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: talentum » 2017. január 23., hétfő 19:20

Robi76 írta:
tejesember írta:Az biztos hogy nem lehet expi fejet használni a musketeren.A gépet még fej nélkül sem tanácsos bekapcsolni.Egyáltalán miért dugtad rá a ts800-1000 és egy detecht fej jó rá.Feri keresd meg ő ismeri a muskétást felhasználta a cobra tervezésénél talán tud segíteni a javításba is.Üdv tejes
Milyen Feri?
Ennek az oldalnak az üzemeltetője, valamint ő gyártogatja a Cobrát, Magnumot is többek között.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Robi76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2016. május 8., vasárnap 20:07
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Robi76 » 2017. január 23., hétfő 19:33

talentum írta:
Robi76 írta:
tejesember írta:Az biztos hogy nem lehet expi fejet használni a musketeren.A gépet még fej nélkül sem tanácsos bekapcsolni.Egyáltalán miért dugtad rá a ts800-1000 és egy detecht fej jó rá.Feri keresd meg ő ismeri a muskétást felhasználta a cobra tervezésénél talán tud segíteni a javításba is.Üdv tejes
Milyen Feri?
Ennek az oldalnak az üzemeltetője, valamint ő gyártogatja a Cobrát, Magnumot is többek között.
Most írtam neki! Aki a Deltát csinálja ő elvileg elválalja



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma