Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Segítség!

Avatar
khepera
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 8:12
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: khepera » 2016. április 20., szerda 6:03

ul69 írta:
Bobbácsi írta:
khepera írta:
ul69 írta:
negimen írta:
ul69 írta:
Romulus írta:Ennek eléggé nyomozás szaga van !
Mért nem az ELTE oldalán van ?
Mindenesetre én nem élek vele köszönöm . [-x

Anonim csak egy jo IP cím kell hozzà

Még hogy volt e már nyilvántartott régészeti lelőhelyen ??
Mi köze ennek bármihez is ??? :-$

Szerintem kamu , egy komoly kutató nem kérdez ilyen suletlensegeket ?! :-@

Jo kis össze írás ez szerintem ! :-bd
akad benne érdekes kérdés :D lehet kevesen jelentkeztek az újságírónak emilben.majd anonim szedik össze az ip cimeket.mondjuk azt meg csak hivatalos úton adja ki a szolgáltató a hozzá tartozó cimet nevet.gondolod felmérés helyett begyűjtést terveznek? :lol: mondjuk volt már ilyen
Erre a baromságra és hozzáállásra már nincs is szó................ legfeljebb annyi hogy SZÁNALMAS.
ne itélkezz a hozzáállásomról mert én kitöltöttem a kérdőívet!mondjuk tudok pár szabad wifit itt ott de az más lapra tartozik :D :D
Azert van kicsi uldozesi maniatok...
Bocs de elsőre engem is egy kihallgatásra emlékeztetnek a kérdések!
Én nem élek a lehetőséggel,Köszi!
akkor engem kihallgattak ma :lol: :lol: az üldözési mániáról csak annyit hogy majd meg szakadtatok kideritsétek ki Ede és még ide ki is raktátok aljasul pofátlanul majd tudom hogy kiből megtudtátok hová postázott nekem és mindezt ip cimekre hivatkozva.pedig már annyira kezdtelek sajnálni benneteket hogy majd nem beirtam hol keressetek :lol: :lol: :lol:
Nem kell azé minket annyira sajnálni, de rossz nyomon jársz... Mi meg nem. Meg mások sem.


The ship is safe in a harbour, but this is not why ships built for...

ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. április 20., szerda 6:16

senkik semmitmondó nyafogása meg a mások se érdekelnek :D



Avatar
khepera
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 8:12
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: khepera » 2016. április 20., szerda 6:51

ul69 írta:senkik semmitmondó nyafogása meg a mások se érdekelnek :D
Semmi baj UL, mindenki teszi a dolgát. Te a tiédet meg mi is a mienket. Ki hogy látja jónak. Tudod azt szokták mondani mindenki jó valamire. Ha másra nem hát rossz példának...


The ship is safe in a harbour, but this is not why ships built for...

KincskeresőKisködmön
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: KincskeresőKisködmön » 2016. április 20., szerda 8:49

Szép az idő, mentem lengetni ! ;)



Avatar
kovalik
Százados
Százados
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 12:27
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kovalik » 2016. április 20., szerda 8:54

KincskeresőKisködmön írta:Szép az idő, mentem lengetni ! ;)
:-bd



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: templomos » 2016. április 26., kedd 18:59

Tud valaki valamit a drága emberről?A régebbi kollégáktól kérdezném :) adok segítséget :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=51-bdDkvIFA



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2016. április 26., kedd 20:33

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni... Az alábbi 20 Ft-ost citromlében áztattam "kicsit", hogy a felszíni kevéske kosz lejöjjön róla. Végül sikerült úgy 3 napig benne felejteni, melynek az eredménye magáért beszél... :D

http://i63.tinypic.com/vosn06.jpg

http://i68.tinypic.com/2uo2h78.jpg

http://i64.tinypic.com/2ue1thz.jpg

Van valakinek valami ötlete, hogy mivel lehetne helyrehozni ezt a barbárkodást?

Köszi előre is!



Avatar
00fonix
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2015. október 3., szombat 16:50
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: 00fonix » 2016. április 26., kedd 20:43

Norbat írta:Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni... Az alábbi 20 Ft-ost citromlében áztattam "kicsit", hogy a felszíni kevéske kosz lejöjjön róla. Végül sikerült úgy 3 napig benne felejteni, melynek az eredménye magáért beszél... :D

http://i63.tinypic.com/vosn06.jpg

http://i68.tinypic.com/2uo2h78.jpg

http://i64.tinypic.com/2ue1thz.jpg

Van valakinek valami ötlete, hogy mivel lehetne helyrehozni ezt a barbárkodást

Köszi előre is!

Szia!
Le kell políroznod, filckoronggal!



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2016. április 26., kedd 21:09

00fonix írta:
Norbat írta:Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni... Az alábbi 20 Ft-ost citromlében áztattam "kicsit", hogy a felszíni kevéske kosz lejöjjön róla. Végül sikerült úgy 3 napig benne felejteni, melynek az eredménye magáért beszél... :D

http://i63.tinypic.com/vosn06.jpg

http://i68.tinypic.com/2uo2h78.jpg

http://i64.tinypic.com/2ue1thz.jpg

Van valakinek valami ötlete, hogy mivel lehetne helyrehozni ezt a barbárkodást

Köszi előre is!

Szia!
Le kell políroznod, filckoronggal!
Szia!

Köszi szépen! :)



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. április 26., kedd 22:05

finom rézkefe
Norbat írta:
00fonix írta:
Norbat írta:Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni... Az alábbi 20 Ft-ost citromlében áztattam "kicsit", hogy a felszíni kevéske kosz lejöjjön róla. Végül sikerült úgy 3 napig benne felejteni, melynek az eredménye magáért beszél... :D

http://i63.tinypic.com/vosn06.jpg

http://i68.tinypic.com/2uo2h78.jpg

http://i64.tinypic.com/2ue1thz.jpg

Van valakinek valami ötlete, hogy mivel lehetne helyrehozni ezt a barbárkodást

Köszi előre is!

Szia!
Le kell políroznod, filckoronggal!
Szia!

Köszi szépen! :)



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: templomos » 2016. április 28., csütörtök 20:44

Norbat írta:Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni... Az alábbi 20 Ft-ost citromlében áztattam "kicsit", hogy a felszíni kevéske kosz lejöjjön róla. Végül sikerült úgy 3 napig benne felejteni, melynek az eredménye magáért beszél... :D

http://i63.tinypic.com/vosn06.jpg

http://i68.tinypic.com/2uo2h78.jpg

http://i64.tinypic.com/2ue1thz.jpg

Van valakinek valami ötlete, hogy mivel lehetne helyrehozni ezt a barbárkodást?

Köszi előre is!
A citromlevet használd a halra,salátára..meg a teqilára :lol: Jobban jársz a hasonló érméknél meleg szappanos víz,kefe.
Nekem van pár "strandi" 20 forintos ha gyűjtöd neked adom őket %%- ;)



Norbat
Százados
Százados
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. március 16., szerda 17:35
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Norbat » 2016. április 28., csütörtök 22:37

:D :D :D
Nagyra értékelem az ajánlatot, és élni is fogok vele, amint előtör belőlem a "20 forintos"-fétis... :D

Az ötletet köszi, a jövőben azzal próbálkozom inkább... :)



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: templomos » 2016. április 29., péntek 21:05

Norbat írta::D :D :D
Nagyra értékelem az ajánlatot, és élni is fogok vele, amint előtör belőlem a "20 forintos"-fétis... :D

Az ötletet köszi, a jövőben azzal próbálkozom inkább... :)
:) nekem tálka-pénz fétisem van :lol: de kinek mi :ugeek: ha kell szólj és elküldöm. %%-



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2016. április 29., péntek 22:04

Üdv!
Ki tudja mi a neve annak a "klips"-nek,amivel lehet a magasságot állítani pl.a mankón?Műanyag és van benne egy fém pöcök...
köszi!



Avatar
khepera
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 8:12
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: khepera » 2016. április 30., szombat 5:30

templomos írta:Tud valaki valamit a drága emberről?A régebbi kollégáktól kérdezném :) adok segítséget :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=51-bdDkvIFA
Azóta kuss van. Szóval én nem.


The ship is safe in a harbour, but this is not why ships built for...

Teki
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:39
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Teki » 2016. május 6., péntek 13:53

Üdv!

Van arra mód, hogy egy szántóföldet adott HRSZ. alapján pontosan körbehatárolt módon megmutasson egy térkép.
Gondolok itt pl. a Mepar oldalra. Ezzel csak az a bajom, hogy a beírt HRSZ. alapján egy piros kör mutatja elnagyoltan a terület helyzetét. Esetleg ha regisztrálok az oldalra akkor pontosan, körbehatárolt módon mutatja az adott területet? :think:



desman
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2015. június 30., kedd 23:58
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: desman » 2016. május 7., szombat 9:52

Teki írta:Üdv!

Van arra mód, hogy egy szántóföldet adott HRSZ. alapján pontosan körbehatárolt módon megmutasson egy térkép.
Gondolok itt pl. a Mepar oldalra. Ezzel csak az a bajom, hogy a beírt HRSZ. alapján egy piros kör mutatja elnagyoltan a terület helyzetét. Esetleg ha regisztrálok az oldalra akkor pontosan, körbehatárolt módon mutatja az adott területet? :think:
Én nem tudok róla, de jó is lenne. Nem hiteles térkép másolat kb 1000ft azt rámérmi a têrképre és kb kész is.


A fémkeresőzés egy hobby - nem bűncselekmény. Ezt csak azok találták ki akik újabb bűnösöket akarnak, pedig így is van belőlük elég - akikre még nem találtak ki törvényeket!

Teki
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:39
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Teki » 2016. május 7., szombat 12:45

desman írta:
Teki írta:Üdv!

Van arra mód, hogy egy szántóföldet adott HRSZ. alapján pontosan körbehatárolt módon megmutasson egy térkép.
Gondolok itt pl. a Mepar oldalra. Ezzel csak az a bajom, hogy a beírt HRSZ. alapján egy piros kör mutatja elnagyoltan a terület helyzetét. Esetleg ha regisztrálok az oldalra akkor pontosan, körbehatárolt módon mutatja az adott területet? :think:
Én nem tudok róla, de jó is lenne. Nem hiteles térkép másolat kb 1000ft azt rámérmi a têrképre és kb kész is.
Erre én is gondoltam. 2600 pénz az ügyfélkapun egy térképmásolat ha tudom az adott terület HRSZ számát. A gondom az, hogy szeretnék találni egynéhány olyan szántót ami egybefüggő terület, de nincs 30 HRSZ rajta. :-s



Avatar
00fonix
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2015. október 3., szombat 16:50
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: 00fonix » 2016. május 7., szombat 15:14

A legjobb az adott település rendezési tervét megnézni! Általában fent van a település honlapján, és nem kerül semmibe!



Avatar
00fonix
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2015. október 3., szombat 16:50
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: 00fonix » 2016. május 7., szombat 15:18

Minden településnek van rendezési terve, cssk nem tedzik elérhetővé, akkor is érdemes az építési osztályt megkeresni!



Teki
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:39
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Teki » 2016. május 7., szombat 15:39

00fonix írta:Minden településnek van rendezési terve, cssk nem tedzik elérhetővé, akkor is érdemes az építési osztályt megkeresni!
Ez jól hangzik, köszönöm



Russky
Százados
Százados
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2015. október 12., hétfő 20:16
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Russky » 2016. május 7., szombat 19:26

Teki írta:
00fonix írta:Minden településnek van rendezési terve, cssk nem tedzik elérhetővé, akkor is érdemes az építési osztályt megkeresni!
Ez jól hangzik, köszönöm
A rendezési tervet kifüggesztik az önkormányzatban olyan helyen, ahol bárki megtekintheti sőt még akár másolják is ha kéri.



Teki
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:39
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Teki » 2016. május 7., szombat 21:08

Russky írta:
Teki írta:
00fonix írta:Minden településnek van rendezési terve, cssk nem tedzik elérhetővé, akkor is érdemes az építési osztályt megkeresni!
Ez jól hangzik, köszönöm
A rendezési tervet kifüggesztik az önkormányzatban olyan helyen, ahol bárki megtekintheti sőt még akár másolják is ha kéri.
Köszönöm, megtaláltam, legalább ennyivel beljebb vagyok :roll:



Avatar
00fonix
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2015. október 3., szombat 16:50
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: 00fonix » 2016. május 7., szombat 21:58

Teki írta:
Russky írta:
Teki írta:
00fonix írta:Minden településnek van rendezési terve, cssk nem tedzik elérhetővé, akkor is érdemes az építési osztályt megkeresni!
Ez jól hangzik, köszönöm
A rendezési tervet kifüggesztik az önkormányzatban olyan helyen, ahol bárki megtekintheti sőt még akár másolják is ha kéri.
Köszönöm, megtaláltam, legalább ennyivel beljebb vagyok :roll:
Sok sikert! :-bd



Teki
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:39
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Teki » 2016. május 7., szombat 22:53

00fonix írta:
Teki írta:
Russky írta:
Teki írta:
00fonix írta:Minden településnek van rendezési terve, cssk nem tedzik elérhetővé, akkor is érdemes az építési osztályt megkeresni!
Ez jól hangzik, köszönöm
A rendezési tervet kifüggesztik az önkormányzatban olyan helyen, ahol bárki megtekintheti sőt még akár másolják is ha kéri.
Köszönöm, megtaláltam, legalább ennyivel beljebb vagyok :roll:
Sok sikert! :-bd
Köszönöm ;)



Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2016. május 8., vasárnap 17:21

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 11., péntek 20:46-kor.



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2016. május 8., vasárnap 19:28

Pherry írta:Sziasztok!
Garrett euro ace beállításhoz kérnék egy kis segítséget. AZ a problémám, hogy füves, bozótos terepen egy csomó hamis jelet ad. Sőt, néha csak simán mozgatáskor is. Van erre valami megoldás? Az érzékenységet visszavettem két vonallal, de így is.
A csatlakozó van hogy kilazul. Ellenőrizni kell. A fejcsavar is legywen rendesen meghúzva és a vezeték is legyen rendesen feltekerve, hogy ne lengjen be picit se, mert arra is bejelezhet. A garrettek egyik problémája, hogy lötyöghet a szár csatlakozása. ezt is érdemes valahogy fixálni, olvastam rá tippeket már korábban. Nekem is volt garrettem de én annak a híve voltam, hogy garrettel lassan kell menni, nem szabad csapkodni.


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

Avatar
kovalik
Százados
Százados
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 12:27
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kovalik » 2016. május 8., vasárnap 19:40

kanbagoly írta:
Pherry írta:Sziasztok!
Garrett euro ace beállításhoz kérnék egy kis segítséget. AZ a problémám, hogy füves, bozótos terepen egy csomó hamis jelet ad. Sőt, néha csak simán mozgatáskor is. Van erre valami megoldás? Az érzékenységet visszavettem két vonallal, de így is.
A csatlakozó van hogy kilazul. Ellenőrizni kell. A fejcsavar is legywen rendesen meghúzva és a vezeték is legyen rendesen feltekerve, hogy ne lengjen be picit se, mert arra is bejelezhet. A garrettek egyik problémája, hogy lötyöghet a szár csatlakozása. ezt is érdemes valahogy fixálni, olvastam rá tippeket már korábban. Nekem is volt garrettem de én annak a híve voltam, hogy garrettel lassan kell menni, nem szabad csapkodni.

Előszeretettel jelez be kisebb növényekre, facsemetére is, engem is az őrületbe szokott kergetni. Most, hogy már jó nagy az aljnövényzet, szinte lehetetlen vele lengetni, minden szarra jelez. Ki/bekapcs, néha megoldja a problémát, néha nem. Marad most az erdő, ahol nincs, vagy gyér az aljnövényzet :cry:



Berez
Százados
Százados
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2015. december 14., hétfő 12:44
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Berez » 2016. május 8., vasárnap 20:45

kovalik írta:
kanbagoly írta:
Pherry írta:Sziasztok!
Garrett euro ace beállításhoz kérnék egy kis segítséget. AZ a problémám, hogy füves, bozótos terepen egy csomó hamis jelet ad. Sőt, néha csak simán mozgatáskor is. Van erre valami megoldás? Az érzékenységet visszavettem két vonallal, de így is.
A csatlakozó van hogy kilazul. Ellenőrizni kell. A fejcsavar is legywen rendesen meghúzva és a vezeték is legyen rendesen feltekerve, hogy ne lengjen be picit se, mert arra is bejelezhet. A garrettek egyik problémája, hogy lötyöghet a szár csatlakozása. ezt is érdemes valahogy fixálni, olvastam rá tippeket már korábban. Nekem is volt garrettem de én annak a híve voltam, hogy garrettel lassan kell menni, nem szabad csapkodni.

Előszeretettel jelez be kisebb növényekre, facsemetére is, engem is az őrületbe szokott kergetni. Most, hogy már jó nagy az aljnövényzet, szinte lehetetlen vele lengetni, minden szarra jelez. Ki/bekapcs, néha megoldja a problémát, néha nem. Marad most az erdő, ahol nincs, vagy gyér az aljnövényzet :cry:
Biztos nincs vasbetét a bakancsban?
Vagy fémből készült patent,csat?
Ha a fej bármihez hozzáér lengetés közben az is bejelezhet?
Nagyfesz vezeték a közelben?
Amikor mobil csatlakozik a hálózathoz az is behallatszik.



Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2016. május 8., vasárnap 21:27

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 8., kedd 9:17-kor.



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2016. május 8., vasárnap 22:17

Pherry írta:A cstlakozások rendben, acélbetét nincs, stb. De fűre, facsemetére, néha gyökérre is bejelez. Kár, mert amúgy nem rossz gép lenne. Úgy látszik, csak szántóföldön használható. Vajon az ace 250 is ezt csinálja? Vagy az AT pro?
A 250-es ugyanez. Az At pro viszont már egy stabil gép. Ütődésre az egész ace széria érzékeny de óvatosan lehet használni fűben is. Még annyit lehet csinálni ha van fejvédő azt néha le kell venni és kitisztítani. Állítólag volt már olyan akinek valami beékelődött szutyok okozott gondot.


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2016. május 8., vasárnap 22:54

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 8., kedd 9:18-kor.



Berez
Százados
Százados
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2015. december 14., hétfő 12:44
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Berez » 2016. május 9., hétfő 9:19

Pherry írta:Kösz, ezt a fejvédős dolgot megnézem, mert van rajta. Még egy kérdés lenne: A 2500GTI mennyivel tud többet, mint az AT pro?
Még eszembe jutott,hogy a ki-be kapcsológomb pár másodpercig benyomva tartása reseteli a földkiegyenlítést,csippan egyet ha megtörtént.



Avatar
kovalik
Százados
Százados
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 12:27
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kovalik » 2016. május 9., hétfő 10:14

Berez írta:
Pherry írta:Kösz, ezt a fejvédős dolgot megnézem, mert van rajta. Még egy kérdés lenne: A 2500GTI mennyivel tud többet, mint az AT pro?
Még eszembe jutott,hogy a ki-be kapcsológomb pár másodpercig benyomva tartása reseteli a földkiegyenlítést,csippan egyet ha megtörtént.
Wow, ezt nem is tudtam..250-esnél is?



Berez
Százados
Százados
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2015. december 14., hétfő 12:44
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Berez » 2016. május 9., hétfő 11:46

kovalik írta:
Berez írta:
Pherry írta:Kösz, ezt a fejvédős dolgot megnézem, mert van rajta. Még egy kérdés lenne: A 2500GTI mennyivel tud többet, mint az AT pro?
Még eszembe jutott,hogy a ki-be kapcsológomb pár másodpercig benyomva tartása reseteli a földkiegyenlítést,csippan egyet ha megtörtént.
Wow, ezt nem is tudtam..250-esnél is?


Igen 4-5 másodperc és 2 rövid csipogás a jel :o)



Avatar
kovalik
Százados
Százados
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 12:27
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kovalik » 2016. május 10., kedd 9:00

Kipróbáltam, tényleg történik valami: átállítja magát coins módba és visszavesz 2 csíkot az érzékenységből. Ha utána visszaállítom all metal módba és ráadom a max érzékenységet tökéletesen működik! Köszi Berez! :-D



Avatar
Prowler
Százados
Százados
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 22:57
Tartózkodási hely: A hold sötét oldala!
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Prowler » 2016. május 11., szerda 8:47

Pherry írta:A cstlakozások rendben, acélbetét nincs, stb. De fűre, facsemetére, néha gyökérre is bejelez. Kár, mert amúgy nem rossz gép lenne. Úgy látszik, csak szántóföldön használható. Vajon az ace 250 is ezt csinálja? Vagy az AT pro?
Tuti,hogy csatlakozó!Szedd szét és forraszd át a vezetékeket,és 100%,hogy jó lesz, full sensen tudsz majd vele lengetni.


Amit ma meglengethetsz,ne halaszd holnapra!

Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2016. május 11., szerda 10:30

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 8., kedd 9:18-kor.



Berez
Százados
Százados
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2015. december 14., hétfő 12:44
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Berez » 2016. május 11., szerda 14:21

Pherry írta:A vicc az, hogy ha lecsatlakoztatom a keresőfejet, mozgatásra akkor is gyakran bejelez, össze-vissza hülyeségeket...
Fej nélkűl minden gép összevissza jelez



garrettace150
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: garrettace150 » 2016. május 11., szerda 17:04

Berez írta:
Pherry írta:A vicc az, hogy ha lecsatlakoztatom a keresőfejet, mozgatásra akkor is gyakran bejelez, össze-vissza hülyeségeket...
Fej nélkűl minden gép összevissza jelez



Szia, ez a gond 150-nel is elofordult, mondjuk akkor mikor az elemek meg elevenek voltak :D aztan mikor picit merult abba maradt, illetve akkor csinalt ilyet, ha a fej feletti reszen a kabelt megmozgattam, ergo probald meg azt h bekapcsolva megpiszkalod, es ha jelez addig igazisd mig elnem hallgat, amugy elem cserere gondoltal mar? Nem hinnem hogy rossz lenne, kikell probalni masik fejjel is... Nekem instabil volt a lepke fejem (eletukben eloszor nalam csereltek gariba,( metector) viszont ott a kabelt ami nem engedi megtorni vagott bele csikot, erdemes idonkent a kabelt alul mashogy feltekerni ne mindig ugyan ugy...



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma