Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Segítség!

Teki
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:39
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Teki » 2016. május 7., szombat 15:39

00fonix írta:Minden településnek van rendezési terve, cssk nem tedzik elérhetővé, akkor is érdemes az építési osztályt megkeresni!
Ez jól hangzik, köszönöm



Russky
Százados
Százados
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2015. október 12., hétfő 20:16
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Russky » 2016. május 7., szombat 19:26

Teki írta:
00fonix írta:Minden településnek van rendezési terve, cssk nem tedzik elérhetővé, akkor is érdemes az építési osztályt megkeresni!
Ez jól hangzik, köszönöm
A rendezési tervet kifüggesztik az önkormányzatban olyan helyen, ahol bárki megtekintheti sőt még akár másolják is ha kéri.



Teki
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:39
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Teki » 2016. május 7., szombat 21:08

Russky írta:
Teki írta:
00fonix írta:Minden településnek van rendezési terve, cssk nem tedzik elérhetővé, akkor is érdemes az építési osztályt megkeresni!
Ez jól hangzik, köszönöm
A rendezési tervet kifüggesztik az önkormányzatban olyan helyen, ahol bárki megtekintheti sőt még akár másolják is ha kéri.
Köszönöm, megtaláltam, legalább ennyivel beljebb vagyok :roll:



Avatar
00fonix
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2015. október 3., szombat 16:50
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: 00fonix » 2016. május 7., szombat 21:58

Teki írta:
Russky írta:
Teki írta:
00fonix írta:Minden településnek van rendezési terve, cssk nem tedzik elérhetővé, akkor is érdemes az építési osztályt megkeresni!
Ez jól hangzik, köszönöm
A rendezési tervet kifüggesztik az önkormányzatban olyan helyen, ahol bárki megtekintheti sőt még akár másolják is ha kéri.
Köszönöm, megtaláltam, legalább ennyivel beljebb vagyok :roll:
Sok sikert! :-bd



Teki
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:39
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Teki » 2016. május 7., szombat 22:53

00fonix írta:
Teki írta:
Russky írta:
Teki írta:
00fonix írta:Minden településnek van rendezési terve, cssk nem tedzik elérhetővé, akkor is érdemes az építési osztályt megkeresni!
Ez jól hangzik, köszönöm
A rendezési tervet kifüggesztik az önkormányzatban olyan helyen, ahol bárki megtekintheti sőt még akár másolják is ha kéri.
Köszönöm, megtaláltam, legalább ennyivel beljebb vagyok :roll:
Sok sikert! :-bd
Köszönöm ;)



Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2016. május 8., vasárnap 17:21

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 11., péntek 20:46-kor.



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2016. május 8., vasárnap 19:28

Pherry írta:Sziasztok!
Garrett euro ace beállításhoz kérnék egy kis segítséget. AZ a problémám, hogy füves, bozótos terepen egy csomó hamis jelet ad. Sőt, néha csak simán mozgatáskor is. Van erre valami megoldás? Az érzékenységet visszavettem két vonallal, de így is.
A csatlakozó van hogy kilazul. Ellenőrizni kell. A fejcsavar is legywen rendesen meghúzva és a vezeték is legyen rendesen feltekerve, hogy ne lengjen be picit se, mert arra is bejelezhet. A garrettek egyik problémája, hogy lötyöghet a szár csatlakozása. ezt is érdemes valahogy fixálni, olvastam rá tippeket már korábban. Nekem is volt garrettem de én annak a híve voltam, hogy garrettel lassan kell menni, nem szabad csapkodni.


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

Avatar
kovalik
Százados
Százados
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 12:27
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kovalik » 2016. május 8., vasárnap 19:40

kanbagoly írta:
Pherry írta:Sziasztok!
Garrett euro ace beállításhoz kérnék egy kis segítséget. AZ a problémám, hogy füves, bozótos terepen egy csomó hamis jelet ad. Sőt, néha csak simán mozgatáskor is. Van erre valami megoldás? Az érzékenységet visszavettem két vonallal, de így is.
A csatlakozó van hogy kilazul. Ellenőrizni kell. A fejcsavar is legywen rendesen meghúzva és a vezeték is legyen rendesen feltekerve, hogy ne lengjen be picit se, mert arra is bejelezhet. A garrettek egyik problémája, hogy lötyöghet a szár csatlakozása. ezt is érdemes valahogy fixálni, olvastam rá tippeket már korábban. Nekem is volt garrettem de én annak a híve voltam, hogy garrettel lassan kell menni, nem szabad csapkodni.

Előszeretettel jelez be kisebb növényekre, facsemetére is, engem is az őrületbe szokott kergetni. Most, hogy már jó nagy az aljnövényzet, szinte lehetetlen vele lengetni, minden szarra jelez. Ki/bekapcs, néha megoldja a problémát, néha nem. Marad most az erdő, ahol nincs, vagy gyér az aljnövényzet :cry:



Berez
Százados
Százados
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2015. december 14., hétfő 12:44
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Berez » 2016. május 8., vasárnap 20:45

kovalik írta:
kanbagoly írta:
Pherry írta:Sziasztok!
Garrett euro ace beállításhoz kérnék egy kis segítséget. AZ a problémám, hogy füves, bozótos terepen egy csomó hamis jelet ad. Sőt, néha csak simán mozgatáskor is. Van erre valami megoldás? Az érzékenységet visszavettem két vonallal, de így is.
A csatlakozó van hogy kilazul. Ellenőrizni kell. A fejcsavar is legywen rendesen meghúzva és a vezeték is legyen rendesen feltekerve, hogy ne lengjen be picit se, mert arra is bejelezhet. A garrettek egyik problémája, hogy lötyöghet a szár csatlakozása. ezt is érdemes valahogy fixálni, olvastam rá tippeket már korábban. Nekem is volt garrettem de én annak a híve voltam, hogy garrettel lassan kell menni, nem szabad csapkodni.

Előszeretettel jelez be kisebb növényekre, facsemetére is, engem is az őrületbe szokott kergetni. Most, hogy már jó nagy az aljnövényzet, szinte lehetetlen vele lengetni, minden szarra jelez. Ki/bekapcs, néha megoldja a problémát, néha nem. Marad most az erdő, ahol nincs, vagy gyér az aljnövényzet :cry:
Biztos nincs vasbetét a bakancsban?
Vagy fémből készült patent,csat?
Ha a fej bármihez hozzáér lengetés közben az is bejelezhet?
Nagyfesz vezeték a közelben?
Amikor mobil csatlakozik a hálózathoz az is behallatszik.



Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2016. május 8., vasárnap 21:27

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 8., kedd 9:17-kor.



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2016. május 8., vasárnap 22:17

Pherry írta:A cstlakozások rendben, acélbetét nincs, stb. De fűre, facsemetére, néha gyökérre is bejelez. Kár, mert amúgy nem rossz gép lenne. Úgy látszik, csak szántóföldön használható. Vajon az ace 250 is ezt csinálja? Vagy az AT pro?
A 250-es ugyanez. Az At pro viszont már egy stabil gép. Ütődésre az egész ace széria érzékeny de óvatosan lehet használni fűben is. Még annyit lehet csinálni ha van fejvédő azt néha le kell venni és kitisztítani. Állítólag volt már olyan akinek valami beékelődött szutyok okozott gondot.


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2016. május 8., vasárnap 22:54

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 8., kedd 9:18-kor.



Berez
Százados
Százados
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2015. december 14., hétfő 12:44
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Berez » 2016. május 9., hétfő 9:19

Pherry írta:Kösz, ezt a fejvédős dolgot megnézem, mert van rajta. Még egy kérdés lenne: A 2500GTI mennyivel tud többet, mint az AT pro?
Még eszembe jutott,hogy a ki-be kapcsológomb pár másodpercig benyomva tartása reseteli a földkiegyenlítést,csippan egyet ha megtörtént.



Avatar
kovalik
Százados
Százados
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 12:27
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kovalik » 2016. május 9., hétfő 10:14

Berez írta:
Pherry írta:Kösz, ezt a fejvédős dolgot megnézem, mert van rajta. Még egy kérdés lenne: A 2500GTI mennyivel tud többet, mint az AT pro?
Még eszembe jutott,hogy a ki-be kapcsológomb pár másodpercig benyomva tartása reseteli a földkiegyenlítést,csippan egyet ha megtörtént.
Wow, ezt nem is tudtam..250-esnél is?



Berez
Százados
Százados
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2015. december 14., hétfő 12:44
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Berez » 2016. május 9., hétfő 11:46

kovalik írta:
Berez írta:
Pherry írta:Kösz, ezt a fejvédős dolgot megnézem, mert van rajta. Még egy kérdés lenne: A 2500GTI mennyivel tud többet, mint az AT pro?
Még eszembe jutott,hogy a ki-be kapcsológomb pár másodpercig benyomva tartása reseteli a földkiegyenlítést,csippan egyet ha megtörtént.
Wow, ezt nem is tudtam..250-esnél is?


Igen 4-5 másodperc és 2 rövid csipogás a jel :o)



Avatar
kovalik
Százados
Százados
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 12:27
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kovalik » 2016. május 10., kedd 9:00

Kipróbáltam, tényleg történik valami: átállítja magát coins módba és visszavesz 2 csíkot az érzékenységből. Ha utána visszaállítom all metal módba és ráadom a max érzékenységet tökéletesen működik! Köszi Berez! :-D



Avatar
Prowler
Százados
Százados
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 22:57
Tartózkodási hely: A hold sötét oldala!
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Prowler » 2016. május 11., szerda 8:47

Pherry írta:A cstlakozások rendben, acélbetét nincs, stb. De fűre, facsemetére, néha gyökérre is bejelez. Kár, mert amúgy nem rossz gép lenne. Úgy látszik, csak szántóföldön használható. Vajon az ace 250 is ezt csinálja? Vagy az AT pro?
Tuti,hogy csatlakozó!Szedd szét és forraszd át a vezetékeket,és 100%,hogy jó lesz, full sensen tudsz majd vele lengetni.


Amit ma meglengethetsz,ne halaszd holnapra!

Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2016. május 11., szerda 10:30

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 8., kedd 9:18-kor.



Berez
Százados
Százados
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2015. december 14., hétfő 12:44
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Berez » 2016. május 11., szerda 14:21

Pherry írta:A vicc az, hogy ha lecsatlakoztatom a keresőfejet, mozgatásra akkor is gyakran bejelez, össze-vissza hülyeségeket...
Fej nélkűl minden gép összevissza jelez



garrettace150
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: garrettace150 » 2016. május 11., szerda 17:04

Berez írta:
Pherry írta:A vicc az, hogy ha lecsatlakoztatom a keresőfejet, mozgatásra akkor is gyakran bejelez, össze-vissza hülyeségeket...
Fej nélkűl minden gép összevissza jelez



Szia, ez a gond 150-nel is elofordult, mondjuk akkor mikor az elemek meg elevenek voltak :D aztan mikor picit merult abba maradt, illetve akkor csinalt ilyet, ha a fej feletti reszen a kabelt megmozgattam, ergo probald meg azt h bekapcsolva megpiszkalod, es ha jelez addig igazisd mig elnem hallgat, amugy elem cserere gondoltal mar? Nem hinnem hogy rossz lenne, kikell probalni masik fejjel is... Nekem instabil volt a lepke fejem (eletukben eloszor nalam csereltek gariba,( metector) viszont ott a kabelt ami nem engedi megtorni vagott bele csikot, erdemes idonkent a kabelt alul mashogy feltekerni ne mindig ugyan ugy...



Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2016. május 12., csütörtök 12:58

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 11., péntek 20:45-kor.



Avatar
Polaris
Százados
Százados
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 14:17
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Polaris » 2016. május 13., péntek 17:40

garrettace150 írta:
Berez írta:
Pherry írta:A vicc az, hogy ha lecsatlakoztatom a keresőfejet, mozgatásra akkor is gyakran bejelez, össze-vissza hülyeségeket...
Fej nélkűl minden gép összevissza jelez



Szia, ez a gond 150-nel is elofordult, mondjuk akkor mikor az elemek meg elevenek voltak :D aztan mikor picit merult abba maradt, illetve akkor csinalt ilyet, ha a fej feletti reszen a kabelt megmozgattam, ergo probald meg azt h bekapcsolva megpiszkalod, es ha jelez addig igazisd mig elnem hallgat, amugy elem cserere gondoltal mar? Nem hinnem hogy rossz lenne, kikell probalni masik fejjel is... Nekem instabil volt a lepke fejem (eletukben eloszor nalam csereltek gariba,( metector) viszont ott a kabelt ami nem engedi megtorni vagott bele csikot, erdemes idonkent a kabelt alul mashogy feltekerni ne mindig ugyan ugy...
Nálam azért jelentkezett ilyen probléma a régi gépemen, mert az egyébként új állapotú gépet az előző tulaj egyáltalán nem használta de az elemeket berohasztotta. Sehogy sem akartak tökéletesen érintkezni, de egy műszerész megónozta. De már egy másik keresőtársat boldogít.



attis
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015. október 24., szombat 18:28
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: attis » 2016. május 16., hétfő 20:11

Üdv.
Minelab fejeink romokban,leharcolva vannak.
Javításra várnának.
Nem tudjátok esetleg hogy hol lehet beszerezni kábelt hozzá?Etrack és SE gépekről van szó.
Csokis neked írtam privit,mert mintha régebben mondtad volna hogy tudod hol lehet ilyen kábelt beszerezni.



Zox
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2015. július 27., hétfő 0:10
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Zox » 2016. május 23., hétfő 8:53

Sziasztok!
Használt már közületek valaki Nexus Standar MKII-t? Mik a tapasztalatok?
Aki ért hozzá az kérem írjon!!
Előre is köszi!



lénárd
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:28
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: lénárd » 2016. május 25., szerda 20:38




Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: zoli » 2016. május 26., csütörtök 6:31




Avatar
oldtimer
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2015. július 29., szerda 18:36
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: oldtimer » 2016. május 26., csütörtök 6:44

Kétmotoros.
Me 210-re hajaz...



tejesember
Százados
Százados
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:19
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: tejesember » 2016. május 27., péntek 13:50

Üdv! X-Terra 705 szeretnék magyar nyelvű leírást ha valaki kisegítene megköszönném.üdv tejes



tejesember
Százados
Százados
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:19
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: tejesember » 2016. május 30., hétfő 23:17

Csak van valakinek?



Avatar
a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2015. július 11., szombat 10:38
Tartózkodási hely: London
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: a.kezdo » 2016. június 19., vasárnap 21:23

Volt régebben, pár éve itt valaki, aki Spanyolországban dolgozott, ha jól emlékszem bányában. Tett fel találatokat is.
Tud róla valaki valamit? Hazajött? Esetleg még itt van a fórumon?



Avatar
Röno
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 10:47
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Röno » 2016. június 19., vasárnap 21:26

Ja meg volt olyan is aki dunsztos üvegben talált órákat.Róla valami ? Él még vajon?Mi lett az órákkal?



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2016. június 19., vasárnap 22:21

a.kezdo írta:Volt régebben, pár éve itt valaki, aki Spanyolországban dolgozott, ha jól emlékszem bányában. Tett fel találatokat is.
Tud róla valaki valamit? Hazajött? Esetleg még itt van a fórumon?
Álmodozó ha jól emlékszem és a Leóni külszíni szénbányáknál dolgozott.


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: talentum » 2016. június 19., vasárnap 23:58

Röno írta:Ja meg volt olyan is aki dunsztos üvegben talált órákat.Róla valami ? Él még vajon?Mi lett az órákkal?
Imi 32 volt a szerencsés, ha jól tévedek...
Reméljük él még :) 2 éve lehetett az eset, gondolom nincs még 40 éves most sem..


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2015. július 11., szombat 10:38
Tartózkodási hely: London
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: a.kezdo » 2016. június 20., hétfő 11:59

kanbagoly írta:
a.kezdo írta:Volt régebben, pár éve itt valaki, aki Spanyolországban dolgozott, ha jól emlékszem bányában. Tett fel találatokat is.
Tud róla valaki valamit? Hazajött? Esetleg még itt van a fórumon?
Álmodozó ha jól emlékszem és a Leóni külszíni szénbányáknál dolgozott.
Mit szedsz, hogy ilyen jó a memóriád? :think:
Köszi! Tényleg Álmodozó volt a neve!



buszos
Százados
Százados
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 19:02
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: buszos » 2016. június 27., hétfő 16:31

Nem tudtam melyik topicba rakni , így beteszem ide:
http://gyujtemeny.vatera.hu/erme_penz_p ... 69400.html
Szerintetek ez milyen korból származhat?
Nem én árulom, még mielőtt valaki félreértené a dolgot!



papai
Százados
Százados
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2015. július 24., péntek 11:22
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: papai » 2016. június 28., kedd 10:14

üdv mindenkinek! Valakinek tapasztalata xp gold maxx power érmézésre mennyire jó?



annapetigergő
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015. augusztus 18., kedd 21:33
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: annapetigergő » 2016. június 28., kedd 10:17

Megteszi



Avatar
Simba
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015. november 19., csütörtök 8:36
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Simba » 2016. június 28., kedd 10:27

papai írta:üdv mindenkinek! Valakinek tapasztalata xp gold maxx power érmézésre mennyire jó?
Egyik legjobb. Nem lát igazán mélyre viszont.



Nowy
Százados
Százados
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 22:02
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Nowy » 2016. június 28., kedd 15:36

papai írta:üdv mindenkinek! Valakinek tapasztalata xp gold maxx power érmézésre mennyire jó?
Nagyon jó kis gép,nem fogsz benne csalódni.



papai
Százados
Százados
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2015. július 24., péntek 11:22
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: papai » 2016. június 28., kedd 20:19

papai írta:üdv mindenkinek! Valakinek tapasztalata xp gold maxx power érmézésre mennyire jó?
köszi mindenkinek az infókat!



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma