Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Segítség!

Laci5000
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:31
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Laci5000 » 2018. május 6., vasárnap 14:21

talentum írta:
Laci5000 írta:Helo
Tesoro Tejont használ valaki?
Kiváncsi lennék rá hogy milyen gép.
Szia! Copfi kolléga használt régebben, ha jól tévedek... (vagy lehet, h. most is használja még...) Írj neki privit, valszeg válaszolni fog, mikor én csevegtem vele erről, vegyes érzelmekkel beszélt róla :)
Köszi!
Írok neki



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: allando » 2018. május 6., vasárnap 17:51

Laci5000 írta:
talentum írta:
Laci5000 írta:Helo
Tesoro Tejont használ valaki?
Kiváncsi lennék rá hogy milyen gép.
Szia! Copfi kolléga használt régebben, ha jól tévedek... (vagy lehet, h. most is használja még...) Írj neki privit, valszeg válaszolni fog, mikor én csevegtem vele erről, vegyes érzelmekkel beszélt róla :)
Köszi!
Írok neki
Hello Laci 5000
Meg az elejen tisztazom, hogy nem okoskodni akarok csak leirom a sajat velemenyemet:
Az a baj a keresovel, mint az okostelefonokkal. Mindig adnak ki ujabbakat es azert az 1-2 centiert erdemes e valtani. Ezt kell eldonteni. Meg aztan mindennek van gyenge es erosebb oldala. Ha ujakat probalsz ki a gatyad rakoltod mert uj aron nem tudod eladni. Ha meg hasznaltba nezelodsz ott sok mellefogas lehet. En mindeenkepp fordiva kezdem. Eloszor is korbeneznek mennyiert lehet tuladni rajt ha megunom illetve korbeerdeklodnek, hogy az esetleges hibakat hol es mennyiert javitanak meg.... A regi gepek javitasa sokszor lehetetlen....
Ez a telefonoknal ugyan igy van.


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

borbas
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2018. február 20., kedd 9:57
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: borbas » 2018. május 7., hétfő 10:44

Sziasztok!

Tud valaki segiteni mi ez és menyit ér? Paprikakapállás közben talátam.
mi.jpg
mi.jpg (265.11 KiB) Megtekintve 14618 alkalommal


mia.jpg
mia.jpg (279.58 KiB) Megtekintve 14618 alkalommal



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: allando » 2018. május 7., hétfő 12:06

borbas írta:Sziasztok!

Tud valaki segiteni mi ez és menyit ér? Paprikakapállás közben talátam.
mi.jpg


mia.jpg
Mivel kapálsz?
A kapa vegen mekkora fej (akarom mondani kapa) van?
Szép, csak kár, hogy ki van furva.
Az értéke felbecsülhetetlen de az ára sajnos egy fél doboz cigaretta...


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

Pasubio
Százados
Százados
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 10:07
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Pasubio » 2018. május 7., hétfő 23:13

Valami ilyennek a másolata:
http://www.monnaiesdantan.com/vso17/louis-xiv-c28.htm
a NAV REX és a BENEDICTUM részlete látszik belőle.



tejesember
Százados
Százados
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:19
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: tejesember » 2018. május 8., kedd 16:07

allando írta:
Laci5000 írta:
talentum írta:
Laci5000 írta:Helo
Tesoro Tejont használ valaki?
Kiváncsi lennék rá hogy milyen gép.
Szia! Copfi kolléga használt régebben, ha jól tévedek... (vagy lehet, h. most is használja még...) Írj neki privit, valszeg válaszolni fog, mikor én csevegtem vele erről, vegyes érzelmekkel beszélt róla :)
Köszi!
Írok neki
Hello Laci 5000
Meg az elejen tisztazom, hogy nem okoskodni akarok csak leirom a sajat velemenyemet:
Az a baj a keresovel, mint az okostelefonokkal. Mindig adnak ki ujabbakat es azert az 1-2 centiert erdemes e valtani. Ezt kell eldonteni. Meg aztan mindennek van gyenge es erosebb oldala. Ha ujakat probalsz ki a gatyad rakoltod mert uj aron nem tudod eladni. Ha meg hasznaltba nezelodsz ott sok mellefogas lehet. En mindeenkepp fordiva kezdem. Eloszor is korbeneznek mennyiert lehet tuladni rajt ha megunom illetve korbeerdeklodnek, hogy az esetleges hibakat hol es mennyiert javitanak meg.... A regi gepek javitasa sokszor lehetetlen....
Ez a telefonoknal ugyan igy van.
A tejont még gyártják



Laci5000
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:31
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Laci5000 » 2018. május 8., kedd 21:29

Tesorohoz való 4 pin-es csatlakozót hol lehet kapni?



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: allando » 2018. május 9., szerda 12:23

Laci5000 írta:Tesorohoz való 4 pin-es csatlakozót hol lehet kapni?
Na erről próbáltam írni egy párral feljebb. Sehol sem találni az ilyen gépekhez semmit.... Sajnos


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. május 9., szerda 23:13

allando írta:
Laci5000 írta:Tesorohoz való 4 pin-es csatlakozót hol lehet kapni?
Na erről próbáltam írni egy párral feljebb. Sehol sem találni az ilyen gépekhez semmit.... Sajnos


Már Tejes is írta: a Tejont még gyártják. Azért nem ugyanaz, mint egy 30 éves öreg dekó...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: allando » 2018. május 10., csütörtök 6:19

talentum írta:
allando írta:
Laci5000 írta:Tesorohoz való 4 pin-es csatlakozót hol lehet kapni?
Na erről próbáltam írni egy párral feljebb. Sehol sem találni az ilyen gépekhez semmit.... Sajnos


Már Tejes is írta: a Tejont még gyártják. Azért nem ugyanaz, mint egy 30 éves öreg dekó...
Oke.Biztos igazad van. De akkor a Laci valaszara konkretan ird meg legyszives hol tudja beszerezni a csatit es ez mennyibe kerul, illetvi ki szereli at es mennyiert?
Szerintem nem fogsz ra tudni valaszolni....
Amikor az xp adventis2 volt amit szinten gyartottak es garanciaba foglalkoztak vele itthon magyarba akkor az en nem garis gepemet franciaba akartak kuldeni es horror aron...

Kivancsian varom a valaszt.
Koszonom


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. május 10., csütörtök 9:14

Azért nem kel az egész dolgott ennyire elkomplikálni....biztos van valakinek egy régi leharcolt feje, amelyről át lehett dobni, vagy csak egyszerűen megkérdezni a Ferit, biztosan van több infója mind bárkinek.....vagy bevinni a fejett egy márkás elektronikai boltba és rákerdezni - na fiúk, ilyien csatlakozót szeretnék, meg tudjátok rendelni és mennyiért.....



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. május 10., csütörtök 9:59

allando írta:
talentum írta:
allando írta:
Laci5000 írta:Tesorohoz való 4 pin-es csatlakozót hol lehet kapni?
Na erről próbáltam írni egy párral feljebb. Sehol sem találni az ilyen gépekhez semmit.... Sajnos


Már Tejes is írta: a Tejont még gyártják. Azért nem ugyanaz, mint egy 30 éves öreg dekó...
Oke.Biztos igazad van. De akkor a Laci valaszara konkretan ird meg legyszives hol tudja beszerezni a csatit es ez mennyibe kerul, illetvi ki szereli at es mennyiert?
Szerintem nem fogsz ra tudni valaszolni....
Amikor az xp adventis2 volt amit szinten gyartottak es garanciaba foglalkoztak vele itthon magyarba akkor az en nem garis gepemet franciaba akartak kuldeni es horror aron...

Kivancsian varom a valaszt.
Koszonom
Pl. Vakonddal rendeltetni. Vagy tesorot árusító bolttal. De én még eddig sem mennék el, valami nagyobb elektronikai bizbaszokat árusító cégnél néznék rá a termékkatalógusra ( pl. RET, Stb.) Halandó ember el sem tudja képzelni, mennyi kütyüt kapni... Egy ilyen mikrofoncsati nem akadály.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. május 10., csütörtök 10:03

Laci5000 írta:Tesorohoz való 4 pin-es csatlakozót hol lehet kapni?
Laci ha nem boldogulsz küldd el a csatid méreteit ,fényképét ,ha este ráérek és nem felejtem el keresek valamit neked.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2018. május 10., csütörtök 12:32

Ez nem olyan? https://www.seriousdetecting.com/produc ... detectors/

Sajnos azt nem mutatja hány pines, de talán ez lesz (de nem biztos):
tesoro.jpg
tesoro.jpg (27.68 KiB) Megtekintve 14188 alkalommal
közelről:
tesoro2.jpg
tesoro2.jpg (87.09 KiB) Megtekintve 14188 alkalommal


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2018. május 10., csütörtök 12:52

Végső esetben át kell szerelni ilyenre.
4pin.jpg
4pin.jpg (90.52 KiB) Megtekintve 14186 alkalommal
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kanbagoly 2018. május 10., csütörtök 13:03-kor.


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

HUN73r
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2016. február 5., péntek 14:48
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: HUN73r » 2018. május 10., csütörtök 13:00

kanbagoly írta:Ez nem olyan? https://www.seriousdetecting.com/produc ... detectors/

Sajnos azt nem mutatja hány pines, de talán ez lesz (de nem biztos):
tesoro.jpg
közelről:
tesoro2.jpg
Ez mikrofon csatlakozó, azt hiszem. Elektronika boltokban lehet beszerezni szerintem.



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2018. május 10., csütörtök 13:06

HUN73r írta:
Ez mikrofon csatlakozó, azt hiszem. Elektronika boltokban lehet beszerezni szerintem.


Szerintem a csatlakozó egyedi formája okozza a problémát:
csat.jpg
csat.jpg (86.3 KiB) Megtekintve 14182 alkalommal


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

Laci5000
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:31
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Laci5000 » 2018. május 10., csütörtök 13:14

kanbagoly írta:
HUN73r írta:
Ez mikrofon csatlakozó, azt hiszem. Elektronika boltokban lehet beszerezni szerintem.


Szerintem a csatlakozó egyedi formája okozza a problémát:
csat.jpg
Koszi a válaszokat!
Már felvettem a kapcsolatot 1-2 céggel,várom hogy válaszoljanak.



Mackó
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018. május 9., szerda 21:58
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Mackó » 2018. május 10., csütörtök 15:58

Laci5000 írta:Tesorohoz való 4 pin-es csatlakozót hol lehet kapni?
Szia!
Itt rendelheted meg. A dugó: SL 404FX
aljzat : SL 174 MX

A Tejon, vaquero, lobo egyforma dugó és kompatibilis fejek.
Az a 3-4 khz különbség nem számít a gyártóknak nem csinálnak külön fejet.
http://www.switchcraft.com/productsumma ... Parent=598



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: allando » 2018. május 11., péntek 0:07

Mackó írta:
Laci5000 írta:Tesorohoz való 4 pin-es csatlakozót hol lehet kapni?
Szia!
Itt rendelheted meg. A dugó: SL 404FX
aljzat : SL 174 MX

A Tejon, vaquero, lobo egyforma dugó és kompatibilis fejek.
Az a 3-4 khz különbség nem számít a gyártóknak nem csinálnak külön fejet.
http://www.switchcraft.com/productsumma ... Parent=598
Alakul ez...
Nem komplikalom tul csak leirtam a velemenyemet. Vagy veszel ujat ami garis vagy a harom magyarbol valasztasz egyet amit itthon magyarba a gyarto megoldja ha problema lenne a geppel....
Latjatok. Egy szaros csatlakozo mekkora fejtorest okozott. Mi lenne ha maga a muszer krepalna be?
Megmondom elore... Kuka.
Na mindegy hagyjuk. Nem kotozkodni akartam csak hogy megertsetek a lenyeget. Minden garis gepet (ami nem magyar) az osszes forgalmazo a gyartonak kuldi javitasra. Na marmost a nem garis gepekkel is ezt tennek de sajnos olyan horror aron javitanak, hogy nem erdemes megcsinaltatni. Na nem egy csatira gondolok hanem ha az alaplapon szall el valami.
Majd mindenki a sajat karan megtanulja ( mint en az xp adventis2 gepemmel)
A fejet, szarat eladtam kulon de a muszerdoboz meg most is a fiokba "alszik"


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

Mackó
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018. május 9., szerda 21:58
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Mackó » 2018. május 11., péntek 8:50

Nehézkes a javítás mert sok hetet kell várni az alkatrészekre...
Mit művelt az xp? Hátha nem olyan nagy a baj.



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: allando » 2018. május 11., péntek 13:23

Mackó írta:Nehézkes a javítás mert sok hetet kell várni az alkatrészekre...
Mit művelt az xp? Hátha nem olyan nagy a baj.
De. Sajna.
Mar ugy vettem, hogy egy kulon poti volt beszerelve...
Belul. Elfustolt a panelon vali....
Ha valaki lat benne fantaziat neki adom szivesen.
Szemelyesen szekesfehervaron....
Az ara 2 dobozos sor....
Alkatresznek hatha jo lesz valakinek....


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

tejesember
Százados
Százados
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:19
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: tejesember » 2018. május 11., péntek 20:34

Annyit meg ér nekem ha komoly az ajánlat. A tejon csak nálunk nem elterjedt típus, a cseheknel nagyon megy. Köszi tejes



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: allando » 2018. május 11., péntek 20:42

tejesember írta:Annyit meg ér nekem ha komoly az ajánlat. A tejon csak nálunk nem elterjedt típus, a cseheknel nagyon megy. Köszi tejes
Persze. Szivesen odaadom. Nekem nem kell. Ha barki hasznat veszi ám legyen. Irj ram privatban es ha erdekel odaadom......A ket sort csak irtam. Ingyen adom....
Nalam csak a fiokot foglalja...


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

T.Csaba
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. szeptember 22., kedd 23:05
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: T.Csaba » 2018. május 12., szombat 7:15

allando írta:
Mackó írta:
Laci5000 írta:Tesorohoz való 4 pin-es csatlakozót hol lehet kapni?
Szia!
Itt rendelheted meg. A dugó: SL 404FX
aljzat : SL 174 MX

A Tejon, vaquero, lobo egyforma dugó és kompatibilis fejek.
Az a 3-4 khz különbség nem számít a gyártóknak nem csinálnak külön fejet.
http://www.switchcraft.com/productsumma ... Parent=598
Alakul ez...
Nem komplikalom tul csak leirtam a velemenyemet. Vagy veszel ujat ami garis vagy a harom magyarbol valasztasz egyet amit itthon magyarba a gyarto megoldja ha problema lenne a geppel....
Latjatok. Egy szaros csatlakozo mekkora fejtorest okozott. Mi lenne ha maga a muszer krepalna be?
Megmondom elore... Kuka.
Na mindegy hagyjuk. Nem kotozkodni akartam csak hogy megertsetek a lenyeget. Minden garis gepet (ami nem magyar) az osszes forgalmazo a gyartonak kuldi javitasra. Na marmost a nem garis gepekkel is ezt tennek de sajnos olyan horror aron javitanak, hogy nem erdemes megcsinaltatni. Na nem egy csatira gondolok hanem ha az alaplapon szall el valami.
Majd mindenki a sajat karan megtanulja ( mint en az xp adventis2 gepemmel)
A fejet, szarat eladtam kulon de a muszerdoboz meg most is a fiokba "alszik"
Nagyon igaz. A magyarnak ez a nagy előnye is van. Nekem a Magnumommal volt egy kis gond múl hónapban. Éppen a csatlakozó, rácsuktam a csomagtartót és megszakadt. Indultunk éppen lengetni. Hát akkor marad a másik gép. Felhívom Ferit. Mikor vihetem? MOST. Vittem, csere, mehettünk. Hétvégén. Mennyivel tartozom? Semmivel - pedig ez azért nem garis dolog.
Én maradok a magyarnál, ez is fontos. Ez nem fog a szekrény mögött pihenni. A Cobrám is 10 évnél öregebb, de azt se fogom se eladni, se félre tenni.
Be van tervezve, a gyári nagyszériás terméknél az élettartam. Gari ideig kell neki jól működni aztán szevasz, vegyél újat, vagy horror pénz a javíttatás. A magyarnál ilyen nincsen. Cobrában csak az aksit kellett cserélni a 11 év alatt.
Gyerek HP laptopja 2 év garival: 2 év és egy hónap múlva nem indult el. Szervíz: alaplap csere. Mikor? Érdeklődjek 3 nap múlva, 40 000 kürül lesz a javítás. 89 volt újonnan a komplett gép. Azóta is javítják, már vettünk újat. Haver Sovereignje azóta is pihen hogy egyszer használta. Megvette, egyszer használta, hát ez nem frankó valahogy. Hibás. Nincs garipapír, különben se gyártják már, nem tudni ki volt a kereskedő, felhív egyet: ez az amivel a múltkor is hívtak? Az előző tulaj se tudta javíttatni, hát rásózta. Telefont nem veszi fel persze.



Mackó
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018. május 9., szerda 21:58
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Mackó » 2018. május 12., szombat 21:45

Oké!
Azért nem romlik minden gép el ami külföldi. Rengetegszer hallani, Bandi helyrepofozta a deltát. Miért elromlott a 2 éves gép?
Annyit a forró kínai táp is elbír. Pont a Tesoro cégnek van élettartam garanciája a gépekre.(USA) Bármilyen régi ótvar géped van küldenek egy ujjat helyette.( nem hiszem, hogy tökölnek vele.) Sokak állattal utált, szidott makro racer hibás fejeket dobott a piacra. Ingyen cseréli posta fordultával. Ha más baj van vele elküldesz egy videót mi a baj és a gépszámát. Küldik a cserét. Persze nem gyors megoldás sok idő.
De nem parázok azon , mert külföldi a gépem. Nem ártana vigyázni rájuk. Akinek kiszakad a csatlakozó kábele, annak el kéne gondolkodnia jó században él-e.



Csuvi
Százados
Százados
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2015. október 28., szerda 11:42
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Csuvi » 2018. május 14., hétfő 12:22

Udv, tapasztalt aka-soktol szeretnek velemenyt kerni. A Signum mfd tenyleg van megkozelitoleg olyan jo mint amiket a teszteken lathatunk a videokban vagy csak parasztvakitas? Lehet komplett melykeresokent is praktikusan hasznalni s ha igen mennyire pontos? Elallitodhat illetve sokat kell utanallitani kereses kozben? Mennyire zavarja a magasfeszultseg kozelsege? Valaszokat alore is koszonom. :)



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. május 14., hétfő 13:25

Csuvi írta:Udv, tapasztalt aka-soktol szeretnek velemenyt kerni. A Signum mfd tenyleg van megkozelitoleg olyan jo mint amiket a teszteken lathatunk a videokban vagy csak parasztvakitas? Lehet komplett melykeresokent is praktikusan hasznalni s ha igen mennyire pontos? Elallitodhat illetve sokat kell utanallitani kereses kozben? Mennyire zavarja a magasfeszultseg kozelsege? Valaszokat alore is koszonom. :)

Van már egy Topic az AKA keresőkről, olvasd el...aztán itt: www.en.akaforums.com



Cumulus
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2016. november 3., csütörtök 6:46
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Cumulus » 2018. május 14., hétfő 13:47

Mackó írta:Oké!
Azért nem romlik minden gép el ami külföldi. Rengetegszer hallani, Bandi helyrepofozta a deltát. Miért elromlott a 2 éves gép?
Annyit a forró kínai táp is elbír. Pont a Tesoro cégnek van élettartam garanciája a gépekre.(USA) Bármilyen régi ótvar géped van küldenek egy ujjat helyette.( nem hiszem, hogy tökölnek vele.) Sokak állattal utált, szidott makro racer hibás fejeket dobott a piacra. Ingyen cseréli posta fordultával. Ha más baj van vele elküldesz egy videót mi a baj és a gépszámát. Küldik a cserét. Persze nem gyors megoldás sok idő.
De nem parázok azon , mert külföldi a gépem. Nem ártana vigyázni rájuk. Akinek kiszakad a csatlakozó kábele, annak el kéne gondolkodnia jó században él-e.
Valahol a kettő között van az igazság. Nekem egy magyar 14 éves !!! Cobrám van ami az első széria lehet, amelyik négygombos. Azóta is megbízható jó barátom, soha nem romlott el. Egyszer vittem vissza átnézetni, azt a készítő megtette azonnal, ingyen, és tökéletes volt a gép. Akkumulátorokat kellett egyszer cserélni.
Minek van manapság 14 éves élettartama? :lol:
Sok a pozitív példa is, de ha nem megbízható helyről veszed, akkor gyakran szívás van. Vagy akkor is ha megbízhatóról. Van ismerősöm, aki az a tökéletesen működő, újszerű 300-400 ezres gépeit évek óta árulja. Semmi inkorretség, csak nincs rá annyiért vevő, amit kér, max félárban volna. Azért sincs mert bizalmatlanok az emberek, ha használt a gép, nem tudhatod, mi baja van, amit az eladó nem mond meg. Az én Cobrámat viszont az évek alatt többször is megvették volna, pedig nem eladó :)



Csuvi
Százados
Százados
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2015. október 28., szerda 11:42
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Csuvi » 2018. május 14., hétfő 21:42

tibike írta:
Csuvi írta:Udv, tapasztalt aka-soktol szeretnek velemenyt kerni. A Signum mfd tenyleg van megkozelitoleg olyan jo mint amiket a teszteken lathatunk a videokban vagy csak parasztvakitas? Lehet komplett melykeresokent is praktikusan hasznalni s ha igen mennyire pontos? Elallitodhat illetve sokat kell utanallitani kereses kozben? Mennyire zavarja a magasfeszultseg kozelsege? Valaszokat alore is koszonom. :)

Van már egy Topic az AKA keresőkről, olvasd el...aztán itt: http://www.en.akaforums.com
Nagyon szepen koszonom! :)



Avatar
András76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2017. június 14., szerda 10:57
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: András76 » 2018. május 20., vasárnap 22:05

Üdv
Egy kis segítséget kaphatok, köszönöm?
Csatolmányok
IMG_20180520_230354.jpg
IMG_20180520_230354.jpg (276.2 KiB) Megtekintve 15823 alkalommal
IMG_20180520_230410.jpg
IMG_20180520_230410.jpg (276.89 KiB) Megtekintve 15823 alkalommal



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: allando » 2018. május 20., vasárnap 22:10

András76 írta:Üdv
Egy kis segítséget kaphatok, köszönöm?
"Lyukas garas"
:)) =))


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

Avatar
András76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2017. június 14., szerda 10:57
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: András76 » 2018. május 20., vasárnap 22:39

^:)^ :D



Avatar
András76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2017. június 14., szerda 10:57
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: András76 » 2018. május 20., vasárnap 22:47

Erről is jo volna egy kis info !
Csatolmányok
IMG_20180520_234410.jpg
IMG_20180520_234410.jpg (253.41 KiB) Megtekintve 15814 alkalommal
IMG_20180520_234429.jpg
IMG_20180520_234429.jpg (248.02 KiB) Megtekintve 15814 alkalommal



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. május 20., vasárnap 22:51

András76 írta:Erről is jo volna egy kis info !


https://en.numista.com/catalogue/pieces39928.html


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
András76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2017. június 14., szerda 10:57
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: András76 » 2018. május 20., vasárnap 22:56

Köszönöm szépen



Pasubio
Százados
Százados
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 10:07
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Pasubio » 2018. május 21., hétfő 23:53

András76 írta:Üdv
Egy kis segítséget kaphatok, köszönöm?
Nürnbergi zseton
https://www.numisbids.com/n.php?p=lot&sid=2597&lot=1652
Üdv P



Avatar
András76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2017. június 14., szerda 10:57
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: András76 » 2018. május 22., kedd 21:32

Köszönöm szépen !



nicecool
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2018. február 4., vasárnap 15:31
Status: Offline

VALLON VMH3CS vélemények

Hozzászólás Szerző: nicecool » 2018. június 6., szerda 12:29

Sziasztok!
Van valakinek infója a fémkeresőről? Annyit tudok hogy katonai holmi és nem szelektál... Elsősorban a mélységi adatok érdekelnének... Meddig is képes ez lelátni... Van egy eladó kereső,ami fehér színű fejjel rendelkezik. Úgy tudom hogy az egész keresőnek olajzöldnek kellene lennie. Hadizni alkalmas lenne? Árkozni stb... Tippem szerint nem... Várom a hozzászólásokat!!! Köszi :)



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: allando » 2018. június 17., vasárnap 18:50

Tudnátok ebbe segíteni mit ábrázol?
Csatolmányok
20180617_143347-0.jpg
20180617_143347-0.jpg (353.69 KiB) Megtekintve 15364 alkalommal
20180617_143455-0.jpg
20180617_143455-0.jpg (345.22 KiB) Megtekintve 15364 alkalommal


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

Válasz küldése Előző témaKövetkező téma