Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Segítség!

toni
Százados
Százados
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2016. január 18., hétfő 6:17
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: toni » 2017. június 14., szerda 16:30

Próbálj 3 oszlopot. R1_2, R2_3, R3_4 . És egyenlőre igy,egy oszlopban 12 szám.



Pasubio
Százados
Százados
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 10:07
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Pasubio » 2017. június 14., szerda 20:36

Nem tudom hogy jól értem-e, de ha beírod excelbe a számokat, kezdőlap,feltételes formázás, színskálák és egy ilyent fog kiadni:
Kép



Avatar
Risingsun
Százados
Százados
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. március 13., vasárnap 9:18
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Risingsun » 2017. június 14., szerda 20:52

xls-ben a feltételes formázásban a szín skálák szabályaihoz lehetne rendelni az értékeket, hogy milyen számnál milyen színűre váltson a cella.
Szerintem így lehetne vizuális képet alkotni az értékekből.


www.femkereso.eoldal.hu

draperjozsi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2017. május 8., hétfő 16:37
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: draperjozsi » 2017. június 14., szerda 22:18

Risingsun írta:xls-ben a feltételes formázásban a szín skálák szabályaihoz lehetne rendelni az értékeket, hogy milyen számnál milyen színűre váltson a cella.
Szerintem így lehetne vizuális képet alkotni az értékekből.

èn is valami ilyenre gondoltam, de kellene a szinek közötti àtmenet is szerintem. ilyen keves szamnal talan erdemes lehet egy szint valasztani, es annak több àrnyalatàt. vagy valami ilyesmi. nem biztos, nem làtok bele sajnos.



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2017. június 14., szerda 23:47

draperjozsi írta:
Risingsun írta:xls-ben a feltételes formázásban a szín skálák szabályaihoz lehetne rendelni az értékeket, hogy milyen számnál milyen színűre váltson a cella.
Szerintem így lehetne vizuális képet alkotni az értékekből.

èn is valami ilyenre gondoltam, de kellene a szinek közötti àtmenet is szerintem. ilyen keves szamnal talan erdemes lehet egy szint valasztani, es annak több àrnyalatàt. vagy valami ilyesmi. nem biztos, nem làtok bele sajnos.
2016-os exelben van ilyen. megadod a színt, illetve árnyalatot, a típust szám formátumnak a minimum-maximumot és kész:
exel.jpg
exel.jpg (186.51 KiB) Megtekintve 15125 alkalommal
Pld: 1000-1050 narancs, 1051-1100 sötétebb narancs, 1101-1150 mégsötétebb narancs..... stb.


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

draperjozsi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2017. május 8., hétfő 16:37
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: draperjozsi » 2017. június 15., csütörtök 0:17

Szuper! Ha holnap hazaèrek melòbòl ès nem előz meg màs, akkor összehozom Toninak. A fősuli òta nem hasznàltam az excellt. Legalàbb felfrissìtem kicsit a dolgokat pàr èv utàn. :)



toni
Százados
Százados
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2016. január 18., hétfő 6:17
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: toni » 2017. június 15., csütörtök 11:36

Köszönöm fiúk.
Volt egy régebbi Future "föld radarom".Annak a softverébe sikerült beírnom.Jobb mint a semmi.
RES1.jpg
RES1.jpg (56.83 KiB) Megtekintve 15079 alkalommal



draperjozsi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2017. május 8., hétfő 16:37
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: draperjozsi » 2017. június 18., vasárnap 19:49

allando írta:
draperjozsi írta:Hello,
tud valaki olyan gèpet,amit nem zavar a vasùti felsővezetèk? Egy vasùt mellett hùzòdò erdősàv èrdekelne.
Hello. Az MD3030 az egy elegge jol hasznalhato gep erre es melysege es szelektalasa is kiemelkedoen jo. Igaz a levegoteszt nem mervado de a pici 1 ft-ot 30 cm- rol tisztan jelzi. Na azert annyira mervado ha valami a levegoben sem lat 20 cm- nel messzebb akkor a foldben szinte semmenyire.
Hidd el nem beszelek melle... A makro racer mellett hu tarsam marad az MD-3030.
Hello, közben ràjöttem, hogy az ùj deus HF fejet sem zavarja. 15- 20 mèterre meg tudtam közelìteni a vasutat. 10-ből 2 vonatnàl előfordult, hogy màr messziről zavart, de az csak pàr perc volt. Öröm ès boldogsàg ;)



Peet83
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016. június 6., hétfő 20:33
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Peet83 » 2017. június 22., csütörtök 21:09

Uraim! aki tudna nekem segíteni ezüst érme tisztításban az kérem privátban a telefon számát küldje már el. köszönöm



andromeda
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: andromeda » 2017. június 26., hétfő 8:37

Volt itt a fórumon egy tag, aki írta,hogy van MARS MD szár 30 ezer + postáért.
Valaki meg tudná adni az elérhetőségét?
Vagy a nick nevét , aztán ráírok.
Köszönöm előre is!



Vasmacska
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2017. május 19., péntek 18:35
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Vasmacska » 2017. június 26., hétfő 10:59

Szia! Tracker a nick neve a hírdetőnek. Fent a keresőbe írd be az általad keresett szár típusát és adja rá a találatokat ;)
andromeda írta:Volt itt a fórumon egy tag, aki írta,hogy van MARS MD szár 30 ezer + postáért.
Valaki meg tudná adni az elérhetőségét?
Vagy a nick nevét , aztán ráírok.
Köszönöm előre is!



andromeda
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: andromeda » 2017. június 26., hétfő 12:39

Vasmacska írta:Szia! Tracker a nick neve a hírdetőnek. Fent a keresőbe írd be az általad keresett szár típusát és adja rá a találatokat ;)
andromeda írta:Volt itt a fórumon egy tag, aki írta,hogy van MARS MD szár 30 ezer + postáért.
Valaki meg tudná adni az elérhetőségét?
Vagy a nick nevét , aztán ráírok.
Köszönöm előre is!
Köszönöm hálásan! :)



Avatar
00fonix
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2015. október 3., szombat 16:50
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: 00fonix » 2017. június 30., péntek 12:29

Sziasztok!
Valakinek van infója, hogy ez mi lehet?
Kép
Köszönöm



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2017. június 30., péntek 14:14

00fonix írta:Sziasztok!
Valakinek van infója, hogy ez mi lehet?
Kép
Köszönöm
Mérlegsúly


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

Avatar
00fonix
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2015. október 3., szombat 16:50
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: 00fonix » 2017. június 30., péntek 14:23

kanbagoly írta:
00fonix írta:Sziasztok!
Valakinek van infója, hogy ez mi lehet?
Kép
Köszönöm
Mérlegsúly
Köszi, na mindenre gondoltam, de erre nem!
Nem a megszokott, elég lapos 4mm*28mm



lénárd
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:28
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: lénárd » 2017. július 3., hétfő 19:14




Bobbácsi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 15:34
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Bobbácsi » 2017. július 3., hétfő 20:25

Hali!
Elsőre nekem valami római vagy bizánci medálnak....vagy valami ilyesminek tűnik.
A pali arca olyan mint Theodosiusé! :lol:



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2017. július 4., kedd 0:15

Bobbácsi írta:
Hali!
Elsőre nekem valami római vagy bizánci medálnak....vagy valami ilyesminek tűnik.
A pali arca olyan mint Theodosiusé! :lol:
Romai es az ott Sol romai istenseg sugarkoronaban. Gyonyoru darab!


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

lénárd
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:28
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: lénárd » 2017. július 4., kedd 5:11

kanbagoly írta:
Bobbácsi írta:
Hali!
Elsőre nekem valami római vagy bizánci medálnak....vagy valami ilyesminek tűnik.
A pali arca olyan mint Theodosiusé! :lol:
Romai es az ott Sol romai istenseg sugarkoronaban. Gyonyoru darab!
Köszönöm szépen a segítséget !



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: talentum » 2017. július 4., kedd 22:13

lénárd írta:
kanbagoly írta:
Bobbácsi írta:
Hali!
Elsőre nekem valami római vagy bizánci medálnak....vagy valami ilyesminek tűnik.
A pali arca olyan mint Theodosiusé! :lol:
Romai es az ott Sol romai istenseg sugarkoronaban. Gyonyoru darab!
Köszönöm szépen a segítséget !


Hát Lénárd, ez nagyon odabas...!


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2017. július 6., csütörtök 17:02

talentum írta:
lénárd írta:
kanbagoly írta:
Bobbácsi írta:
Hali!
Elsőre nekem valami római vagy bizánci medálnak....vagy valami ilyesminek tűnik.
A pali arca olyan mint Theodosiusé! :lol:
Romai es az ott Sol romai istenseg sugarkoronaban. Gyonyoru darab!
Köszönöm szépen a segítséget !


Hát Lénárd, ez nagyon odabas...!
Ha gombászás közben találtad vidd be múzeumba, biztos nagyon örülnének neki. Ha keresővel, akkor nemtom mi a helyzet... de ez tényleg nagyon ütős darab.


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

guny
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2015. október 19., hétfő 13:04
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: guny » 2017. július 6., csütörtök 21:40

gratula! meg is tudtam gyorsan, hogy vasárnap az 321 márc. 7 óta "pihenőnap", mikor is Nagy Konstantin császár ezt kihírdette....hogy minden elöljáró és városlakó nyugodtan megfürdőzhessen a ragyogó Nap sugaraiban....gondolom...és persze hogy a hét ezzel a nappal kezdődött és nem hétfővel...(és vannak országok-kontinensek,,a hol ez még mindig így van)....hogy minden naphoz volt rendelve istenség (Nap(Sol), Hold(Luna), Merkúr, Mars, Vénusz, Jupiter, Szaturnusz)...és hát persze hogy ezek égitestek is egyben, éppen ezért....és a 7 nap struktúrát az egyiptomiaktól adaptálták....és egy csomó más érdekességet is...:)...juhéééj....
még egyszer szép találat, és kösz!
bocs aki tudta és elolvasta és untattam és nem néz utána mert nem is érdekli és hagyjammár.......



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2017. július 6., csütörtök 22:01

:clap:
én nem tudtam,ezért köszi!
guny írta:gratula! meg is tudtam gyorsan, hogy vasárnap az 321 márc. 7 óta "pihenőnap", mikor is Nagy Konstantin császár ezt kihírdette....hogy minden elöljáró és városlakó nyugodtan megfürdőzhessen a ragyogó Nap sugaraiban....gondolom...és persze hogy a hét ezzel a nappal kezdődött és nem hétfővel...(és vannak országok-kontinensek,,a hol ez még mindig így van)....hogy minden naphoz volt rendelve istenség (Nap(Sol), Hold(Luna), Merkúr, Mars, Vénusz, Jupiter, Szaturnusz)...és hát persze hogy ezek égitestek is egyben, éppen ezért....és a 7 nap struktúrát az egyiptomiaktól adaptálták....és egy csomó más érdekességet is...:)...juhéééj....
még egyszer szép találat, és kösz!
bocs aki tudta és elolvasta és untattam és nem néz utána mert nem is érdekli és hagyjammár.......



Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: zoli » 2017. július 7., péntek 8:28

kanbagoly írta:
talentum írta:
lénárd írta:
kanbagoly írta:
Bobbácsi írta:
Hali!
Elsőre nekem valami római vagy bizánci medálnak....vagy valami ilyesminek tűnik.
A pali arca olyan mint Theodosiusé! :lol:
Romai es az ott Sol romai istenseg sugarkoronaban. Gyonyoru darab!
Köszönöm szépen a segítséget !


Hát Lénárd, ez nagyon odabas...!



Ha gombászás közben találtad vidd be múzeumba, biztos nagyon örülnének neki. Ha keresővel, akkor nemtom mi a helyzet... de ez tényleg nagyon ütős darab.

Ez nagyon szép találat , gratulálok !

Ennek biztos örülnének bármelyik múzeumban az tuti hogy szívesen fogadnák , csoda szép állapotban van és nem is mindennapi találat .



Imre69
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. október 29., szombat 13:17
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Imre69 » 2017. július 7., péntek 14:29

Üdv!Tud valaki olyan szakít aki keresőfej javítást vállal? Elérhetőséggel ha lehet .Előre és köszi.Nel Tornado-rol lenne szó.



lénárd
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:28
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: lénárd » 2017. július 7., péntek 23:33

kanbagoly írta:
talentum írta:
lénárd írta:
kanbagoly írta:
Bobbácsi írta:
Hali!
Elsőre nekem valami római vagy bizánci medálnak....vagy valami ilyesminek tűnik.
A pali arca olyan mint Theodosiusé! :lol:
Romai es az ott Sol romai istenseg sugarkoronaban. Gyonyoru darab!
Köszönöm szépen a segítséget !


Hát Lénárd, ez nagyon odabas...!
Ha gombászás közben találtad vidd be múzeumba, biztos nagyon örülnének neki. Ha keresővel, akkor nemtom mi a helyzet... de ez tényleg nagyon ütős darab.
Szép estét a kedves kollégáknak! És a nem kollégáknak. Köszi a jó tanácsokat! Az adott kérdésre akartam választ kapni! A lelkes kolégáknak akik jó viszonyt ápolnak a múzeummal az adja le. Nem találtam! Egy gyüjtemény felszámolásból szármarik. Gondoltam elcserélem a gépemre. De inkább meghagyom a tulajnak hogy adja le oda ahová akarja. Vagy tegye a többi cucca közé.

További szépet a lelkes kollégáknak. Nálam a lelkesedés elszált. Lessz itt olyan olvasó aki érti hogy miért.
Üdv mindenkinek!



Avatar
Risingsun
Százados
Százados
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. március 13., vasárnap 9:18
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Risingsun » 2017. július 9., vasárnap 19:05



www.femkereso.eoldal.hu

Solidus
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2016. június 5., vasárnap 21:41
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Solidus » 2017. július 15., szombat 14:35

Sziasztok!
Ámbár aligha aktuális még a dolog, vagy sikerült megtalálni az illetőt, de keresem azt az úriembert aki pár éve , ha jól emlékszem befőttesüvegekben több száz Doxa órát talált. Ide is, vagy tán a régi fórumra kiposztolta. Szeretnék vásárolni belőle! Eléggé szemetgyönyörködtető találat volt, így biztos van köztünk, aki emlékszik rá.

Hálás köszönet



garrettace150
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: garrettace150 » 2017. július 15., szombat 16:49

solidus írta:Sziasztok!
Ámbár aligha aktuális még a dolog, vagy sikerült megtalálni az illetőt, de keresem azt az úriembert aki pár éve , ha jól emlékszem befőttesüvegekben több száz Doxa órát talált. Ide is, vagy tán a régi fórumra kiposztolta. Szeretnék vásárolni belőle! Eléggé szemetgyönyörködtető találat volt, így biztos van köztünk, aki emlékszik rá.

Hálás köszönet

Erre en is emlekszem , nekem is megfordult a fejemben hogy felkene venni a kapcsolatot vele, de szerintem az mar reg nincs meg.. :/



reinold
Százados
Százados
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 1:13
Tartózkodási hely: Belfast ui:Egy kávára a vendégeim lehettek, ha erre jártok! :D
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: reinold » 2017. július 15., szombat 21:16

solidus írta:Sziasztok!
Ámbár aligha aktuális még a dolog, vagy sikerült megtalálni az illetőt, de keresem azt az úriembert aki pár éve , ha jól emlékszem befőttesüvegekben több száz Doxa órát talált. Ide is, vagy tán a régi fórumra kiposztolta. Szeretnék vásárolni belőle! Eléggé szemetgyönyörködtető találat volt, így biztos van köztünk, aki emlékszik rá.

Hálás köszönet
Sziasztok!
Miért ennyire különlegesek ezek a Doxa órák? Márkás vagy luxus óráknak számítanak? Világosítsatok fel?


Minden embernek alanyi joga, hogy hülye legyen, és sokan élnek is ezzel a jogukkal.Én is! ;)

Solidus
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2016. június 5., vasárnap 21:41
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Solidus » 2017. július 16., vasárnap 21:13

Ámbár nem eleme a csoportnak ez a téma -ezért elnézést is kérek, de szívesen válaszolok a kérdésedre- pár szóban leírom a saját szemszögem alapján.
A doxa egy népóra volt anno a középosztály részére ami a technika fejlődésével arányosan feledésbe merült (jobb, strapabíróbb modern órák megjelenése).
Viszonylag szűk réteg foglalkozik a doxákkal. Magam azért mert egyes típusai nagyon tetszenek, kedvesek számomra.
Minden doxa esetén, legyen az bármilyen anyagú vagy típusú szerkezettel szerelt, az óraszerkezetek meghökkentően pontosak és a svájci minőség mind anyagminőségben mind összeszerelés szakértelmében minden egyes darabnál jelen volt.
Egyébként a rendbe rakott darabok ma is hordhatók (magam is ezt hordom) mert hajszálpontosak, 4-5-évente ajánlott átnézetni őket.
Annyit figyelembe kell venni hogy egy 60-70-80-90 éves óra nem ütés és vízálló.
Röviden ennyi. Tehát semmi misztifikáció nincs a dologban. :)

reinold írta:
solidus írta:Sziasztok!
Ámbár aligha aktuális még a dolog, vagy sikerült megtalálni az illetőt, de keresem azt az úriembert aki pár éve , ha jól emlékszem befőttesüvegekben több száz Doxa órát talált. Ide is, vagy tán a régi fórumra kiposztolta. Szeretnék vásárolni belőle! Eléggé szemetgyönyörködtető találat volt, így biztos van köztünk, aki emlékszik rá.

Hálás köszönet
Sziasztok!
Miért ennyire különlegesek ezek a Doxa órák? Márkás vagy luxus óráknak számítanak? Világosítsatok fel?



reinold
Százados
Százados
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 1:13
Tartózkodási hely: Belfast ui:Egy kávára a vendégeim lehettek, ha erre jártok! :D
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: reinold » 2017. július 16., vasárnap 22:56

solidus írta:Ámbár nem eleme a csoportnak ez a téma -ezért elnézést is kérek, de szívesen válaszolok a kérdésedre- pár szóban leírom a saját szemszögem alapján.
A doxa egy népóra volt anno a középosztály részére ami a technika fejlődésével arányosan feledésbe merült (jobb, strapabíróbb modern órák megjelenése).
Viszonylag szűk réteg foglalkozik a doxákkal. Magam azért mert egyes típusai nagyon tetszenek, kedvesek számomra.
Minden doxa esetén, legyen az bármilyen anyagú vagy típusú szerkezettel szerelt, az óraszerkezetek meghökkentően pontosak és a svájci minőség mind anyagminőségben mind összeszerelés szakértelmében minden egyes darabnál jelen volt.
Egyébként a rendbe rakott darabok ma is hordhatók (magam is ezt hordom) mert hajszálpontosak, 4-5-évente ajánlott átnézetni őket.
Annyit figyelembe kell venni hogy egy 60-70-80-90 éves óra nem ütés és vízálló.
Röviden ennyi. Tehát semmi misztifikáció nincs a dologban. :)

reinold írta:
solidus írta:Sziasztok!
Ámbár aligha aktuális még a dolog, vagy sikerült megtalálni az illetőt, de keresem azt az úriembert aki pár éve , ha jól emlékszem befőttesüvegekben több száz Doxa órát talált. Ide is, vagy tán a régi fórumra kiposztolta. Szeretnék vásárolni belőle! Eléggé szemetgyönyörködtető találat volt, így biztos van köztünk, aki emlékszik rá.

Hálás köszönet
Sziasztok!
Miért ennyire különlegesek ezek a Doxa órák? Márkás vagy luxus óráknak számítanak? Világosítsatok fel?
Köszönöm a válaszodat! Ez egyébként egy átlag embernek megfizethető volt, vagy teljesen elérhetetlen anno?


Minden embernek alanyi joga, hogy hülye legyen, és sokan élnek is ezzel a jogukkal.Én is! ;)

kopasz79
Százados
Százados
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 22:32
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: kopasz79 » 2017. július 17., hétfő 8:50

Üdv mindenkinek. Cobra töltőt eltökítettem valahová (sajna), milyet használhatok helyette?

- feszültség, teljesítmény, dugó polaritás stb. gondolok -

Köszönöm



Maszat
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015. december 19., szombat 10:31
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Maszat » 2017. augusztus 7., hétfő 14:36

Hali srácok.

Kicsit off lesz, de teszek egy próbát, hátha...

Nincs köztetek/ esetleg közeli ismerős-rokon...stb aki foglalkozik pénzváltással ? Volna/ vagyis majd lesz egy kis valutám (font) de a bank nagyon lehúzta most az értékét, ezálltal keresénk olyat akivel lehet koóperálni ez ügybe. Ha valaki tud benne segíteni vagy hogy merre érdeklődjek azt nagy szívesen fogadnám. Akár privátban is.

Minden jót.



Avatar
Zoli13
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 14:17
Tartózkodási hely: Heves-Budapest
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Zoli13 » 2017. augusztus 13., vasárnap 17:38

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy DETEKNIX W3 UNIVERZÁLIS VEZETÉK NÉLKÜLI FEJHALLGATÓT,közületek használ valaki ilyet?
Vélemény,tapasztalat?Jöhet privátba is...
Előre is köszönöm a segítséget!! ^:)^



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. augusztus 13., vasárnap 18:13

Zoli13 írta:Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy DETEKNIX W3 UNIVERZÁLIS VEZETÉK NÉLKÜLI FEJHALLGATÓT,közületek használ valaki ilyet?
Vélemény,tapasztalat?Jöhet privátba is...
Előre is köszönöm a segítséget!! ^:)^

Szerintem ne ezt válaszd....a füles nem valami strapabiró, és a mérete sem biztos hogy passzolni fog ép a Te fejedre.....nekem ez van:
http://phasetechnical.com.au/product/de ... efree-kit/
és olyan fülest kötök hozzá, amilyet akarok....szeretem a nagy, bezárt füleseket, vagy a kis dugó tipust....ez a tipus nekem nem jött be...az adó rajta van a keresőn, a vevő meg a zsebembe, átkötve a fülessel.....



Avatar
Zoli13
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 14:17
Tartózkodási hely: Heves-Budapest
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Zoli13 » 2017. augusztus 14., hétfő 17:06

Köszi az infót!!



ccrash
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017. augusztus 11., péntek 14:25
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: ccrash » 2017. augusztus 15., kedd 9:57

Sziasztok!

Fémkereső várárlása előtt állok és nem tudom eldönteni hogy mit vegyek a Garrett at max nézem, de nem tudom, hogy milyen lehet. Nektek mi a véleményetek?
Köszi



Avatar
Zoli13
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 14:17
Tartózkodási hely: Heves-Budapest
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Zoli13 » 2017. augusztus 15., kedd 10:55

Hello!!

Melyik a jobb füles szerintetek?

XP WS1 / WS2 vagy XP WS3.

Köszi..



Adri04
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2017. augusztus 14., hétfő 20:25
Status: Offline

Re: Segítség!

Hozzászólás Szerző: Adri04 » 2017. augusztus 15., kedd 18:16

Sziasztok!

Remélem jó topicba írok, segítségre lenne szükségem, és ide illik leginkább a problémám.
Nem vagyok fémkereső, ezért szeretném a Ti segítségeteket kérni. Múlthét pénteken (08.11.) elhagytam Zamárdi területén, a Balatonban szeretett jegygyűrűm. Kb 3 óra vakon keresgélés után feladtam a dolgot. Még aznap felkerestem 2 hivatásos (vagy legalábbis a honlapokon annak nevezett) fémkeresőt, ám rettentő magas árak mellett sem tudták garantálni, hogy megtalálják a gyűrűmet.
A gyűrűm mások számára nem nagy érték, számomra viszont hihetetlen érzelmi értékkel bír :(
Keresnék itt Köztetek olyan embert/ embereket, akik szoktak azon a területen keresni és esetleg segítenének nekem. Természetesen az elvesztés helyét kb meg tudom mondani/ mutatni, és a megtalálót jutalomban is részesítem!
(a gyűrű: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... 1gyuru.jpg )

Remélem maradhat ez az írás, és találok itt Köztetek segítő embereket!
További szép napot! :)

Adrienn



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma