Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

Műholdról látható objektumok

templomos
Ezredes
Ezredes
Status: Offline

Re: Műholdról látható objektumok

HozzászólásSzerző: templomos » 2017. november 7., kedd 18:04

templomos írta:
abence írta:Sziasztok! Erről a kettőről mi a véleményetek, érdemes lehet megnézni?

Kép
Kép

Nem rossz én az alsó helyre röppenék rà,màrmint alsóképen szereplőre :D

https://ibb.co/jQpw7b

Hasonlóan jó :D

tibike
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: tibike » 2017. november 7., kedd 18:36

Érdekesek az ilyen kérdések....ha a műholdas kép a közelbe van, mindig érdemes rámenni....nem is kel kérdezni....de utazni emiatt 150-200 km-tert már egy kicsit meggondolandó..... :lol:

abence
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: abence » 2017. november 7., kedd 18:49

tibike írta:Érdekesek az ilyen kérdések....ha a műholdas kép a közelbe van, mindig érdemes rámenni....nem is kel kérdezni....de utazni emiatt 150-200 km-tert már egy kicsit meggondolandó..... :lol:

Itt van a közelben, ha az időm engedi átnézem mindkét helyet majd, csak kíváncsi voltam a tapasztaltabbak véleményére :D

yoember
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: yoember » 2017. november 7., kedd 19:24

abence írta:
tibike írta:Érdekesek az ilyen kérdések....ha a műholdas kép a közelbe van, mindig érdemes rámenni....nem is kel kérdezni....de utazni emiatt 150-200 km-tert már egy kicsit meggondolandó..... :lol:

Itt van a közelben, ha az időm engedi átnézem mindkét helyet majd, csak kíváncsi voltam a tapasztaltabbak véleményére :D

Tisztelt abence, te kezdő fémkeresős vagy? A vonatkozó törvényeket ismered? Csak azért kérdem, mert a terület elég nyíltnak tűnik, és ha földvár területén (ex-lege védettség) elkapnak keresővel a kezedben, akkor csúnya dádá lesz a vége. Persze azt teszel, amit akarsz, meg egyébként se írtad, hogy keresővel mész oda, csak "megnézed".

abence
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: abence » 2017. november 7., kedd 20:10

yoember írta:
abence írta:

Tisztelt abence, te kezdő fémkeresős vagy? A vonatkozó törvényeket ismered? Csak azért kérdem, mert a terület elég nyíltnak tűnik, és ha földvár területén (ex-lege védettség) elkapnak keresővel a kezedben, akkor csúnya dádá lesz a vége. Persze azt teszel, amit akarsz, meg egyébként se írtad, hogy keresővel mész oda, csak "megnézed".

Inkább "újrakezdő"-nek mondanám magam. Persze csak megnézem, mint ahogy a többi forumozó is csak nézelődni szokott :whistle:

176523
Tizedes
Tizedes

HozzászólásSzerző: 176523 » 2017. november 8., szerda 7:06

Na de micsoda hülye kérdés volt ez!? :D
A négyzet valami kegyetlen nagy blöff lesz. A körön meg nem fogsz semmi fémet találni. De én nem értek hozzá!

Vissza: “Egyéb témák”