Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

DEUS

Fémkereséshez való eszközök
Avatar
Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 18:41
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Status: Offline

DEUS

Hozzászólás Szerző: Feri » 2015. június 26., péntek 20:00

DEUS


www.metaldetector.hu

kézi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:50
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kézi » 2015. június 27., szombat 11:50

xp deus,eladó, 28cm fej, távirányitó, gyári nyél,töltöszett,
magyar garanciás,2015,03,17,vásárolt, 310 e tel,,06-30-793-8404



Xp. István
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. július 8., szerda 11:39
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Xp. István » 2015. július 8., szerda 11:44

Szép napot mindenkinek!!! Csak fülesem van a Deus-hoz érdekelne, hogy kinek, melyik program vált be?



kézi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:50
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kézi » 2015. július 8., szerda 16:02

hali,ha igazán tutit akarsz ,csakis egyedi beállitás, // ahoz viszont távirányitóra lessz szükséged--legalábbis a beállitás idejére//



jaaman
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2015. július 15., szerda 17:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: jaaman » 2015. július 15., szerda 17:50

Sziasztok!

Én is deus light-hoz v2.0-hoz kérnék segítséget beállítások terén.
Ugye csak füles van hozzá érdekelne kinek milyen beállítás jött be hozzá.

Köszi!



reinold
Százados
Százados
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 1:13
Tartózkodási hely: Belfast ui:Egy kávára a vendégeim lehettek, ha erre jártok! :D
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: reinold » 2015. július 16., csütörtök 22:32

Szép estét!
Lenne egy hülye kérdésem:
Valaki próbálta már a Deus-t roncsozni?Hadszíntérre mennyire lehet alkalmas? :?:


Minden embernek alanyi joga, hogy hülye legyen, és sokan élnek is ezzel a jogukkal.Én is! ;)

reinold
Százados
Százados
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 1:13
Tartózkodási hely: Belfast ui:Egy kávára a vendégeim lehettek, ha erre jártok! :D
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: reinold » 2015. július 16., csütörtök 22:32

Szép estét!
Lenne egy hülye kérdésem:
Valaki próbálta már a Deus-t roncsozni?Hadszíntérre mennyire lehet alkalmas? :?:


Minden embernek alanyi joga, hogy hülye legyen, és sokan élnek is ezzel a jogukkal.Én is! ;)

kézi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:50
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kézi » 2015. július 18., szombat 21:07

xp deus,eladó, 28cm fej, távirányitó, gyári nyél,töltöszett,
magyar garanciás,2015,03,17,vásárolt, 310 e tel,,06-30-793-8404



Raro
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 12:16
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Raro » 2015. július 21., kedd 12:48

Deus frissítéshez letöltöttem a programot. Kérdés: Csak a ws 4 fülest kell frissíteni, és azon keresztül a fejet is frissíti, vagy a fejet is rá kell csatlakoztatni később a sz.géphez?

Köszi: Raro

Ja! :oops: v2.0 van rajta most, v 3.2-re szeretném frissíteni.



Xp. István
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. július 8., szerda 11:39
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Xp. István » 2015. július 24., péntek 14:37

Üdvözletem! Érdeklődnék, hogy Dunaparton Deus-sal csak fülhallgatóval milyen programmal érdemes kutakodni



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Garou » 2015. augusztus 12., szerda 15:34

Raro írta:Deus frissítéshez letöltöttem a programot. Kérdés: Csak a ws 4 fülest kell frissíteni, és azon keresztül a fejet is frissíti, vagy a fejet is rá kell csatlakoztatni később a sz.géphez?

Köszi: Raro

Ja! :oops: v2.0 van rajta most, v 3.2-re szeretném frissíteni.
A fejet rá tudod csatlakoztatni a számítógépre? ha jól emlékszem frissítés után bekapcsolod a fülest és a fejet akkor automatikusan át mennek az új adatok, de javítsatok ki ha tévednék.



Raro
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 12:16
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Raro » 2015. augusztus 15., szombat 10:00

Elméletileg rá, de azóta megtudtam hogy csak távirányítóval lehet frissíteni...



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Garou » 2015. augusztus 16., vasárnap 22:48

Tudja e valaki, a TX power 1-3-ig lehet állítani, gyárilag melyik értékre van állítva? ezzel ha jól sejtem a fejből ki sugárzott jel erősségét lehet állítani, választ előre is köszi.



Avatar
a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2015. július 11., szombat 10:38
Tartózkodási hely: London
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: a.kezdo » 2015. augusztus 16., vasárnap 23:12

Gabi673 írta:Tudja e valaki, a TX power 1-3-ig lehet állítani, gyárilag melyik értékre van állítva? ezzel ha jól sejtem a fejből ki sugárzott jel erősségét lehet állítani, választ előre is köszi.
Így van, jól sejted. Gyárilag beállított érték az 2. Relic módban azt hiszem magától 3-ra állítja be. Fast-ban pedig 1 lenne logikus, de ez csak tipp.
Ha nem szemetes a talaj, fel lehet tenni 3-ra, de csak ekkor van értelme. Hamarabb is merül, ha 3-ra teszed. Egyesen pedig akkor érdemes, ha nagyon vasas / ásványos a talaj. Mert nincs értelme mélyebbre látni, a gép csak instabilabb lesz a sok jeltől. A használati útmutató szerint "vasas talaj esetén a TX-et levéve 1-re annyit vagy többet találsz, mint ugyanitt TX 2-3-mal" .



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Garou » 2015. augusztus 17., hétfő 11:44

a.kezdo írta:
Gabi673 írta:Tudja e valaki, a TX power 1-3-ig lehet állítani, gyárilag melyik értékre van állítva? ezzel ha jól sejtem a fejből ki sugárzott jel erősségét lehet állítani, választ előre is köszi.
Így van, jól sejted. Gyárilag beállított érték az 2. Relic módban azt hiszem magától 3-ra állítja be. Fast-ban pedig 1 lenne logikus, de ez csak tipp.
Ha nem szemetes a talaj, fel lehet tenni 3-ra, de csak ekkor van értelme. Hamarabb is merül, ha 3-ra teszed. Egyesen pedig akkor érdemes, ha nagyon vasas / ásványos a talaj. Mert nincs értelme mélyebbre látni, a gép csak instabilabb lesz a sok jeltől. A használati útmutató szerint "vasas talaj esetén a TX-et levéve 1-re annyit vagy többet találsz, mint ugyanitt TX 2-3-mal" .
Köszi a választ, felém sajna elég erősen vas szemetes a föld így nem piszkálom.



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Garou » 2015. augusztus 18., kedd 21:38

Van arra megoldás ha növelem a rectot, kettőről háromra ne adj isten kettőröl négyre akkor elkezd ciripelni ciceregni a gép, ezt a cicergést lehet valamivel csökkenteni? tudom a sens visszavétele megoldás lehet erre de a sens vissza vétele nélkül is megoldható a ciripelés csökkentése?
Programom: 18kHz, Disc:6.3, Sens: 98-99, amit enged a terület, React:2, Audioresp:6 vagy 7, Silencer:1, fej 28cm, mélység is jó ezzel a progival csak ajánlani tudom, de ha emelem 2-ről 3-ra a reaktot akkor ideges lesz a szerkezet és ciripel, ha 2-ről 4-re akkor nagyon, erre valami megoldás, választ előre is köszi.



obolus
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. július 20., hétfő 9:01
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: obolus » 2015. augusztus 19., szerda 8:32

Ezeknél a beállításoknál azért elég jól felhúztál pár dolgot. A TX power növelése csak további zajjal fog járni, akármit is csinálsz.
Mint erős ködben felkapcsolni a reflektort, kevesebbet fogsz látni. A zaj pedig lehet jobban elfedi azokat gyengén szóló mélyebb jeleket, amit amúgy kiszúrnál. Persze érdemes leásott tárggyal kipróbálni és alaposan letesztelni.



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Garou » 2015. augusztus 19., szerda 23:35

obolus írta:Ezeknél a beállításoknál azért elég jól felhúztál pár dolgot. A TX power növelése csak további zajjal fog járni, akármit is csinálsz.
Mint erős ködben felkapcsolni a reflektort, kevesebbet fogsz látni. A zaj pedig lehet jobban elfedi azokat gyengén szóló mélyebb jeleket, amit amúgy kiszúrnál. Persze érdemes leásott tárggyal kipróbálni és alaposan letesztelni.
A Tx -t, minden képpen 2-őn hagyom nem piszkálom.



Avatar
rambo
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2015. július 9., csütörtök 19:40
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: rambo » 2015. augusztus 20., csütörtök 11:01

Üdv!
Valaki leírná nekem, mivel laikus vagyok a témában, hogy a Deushoz a távvezérlő mire való. Lehet-e nélküle használni a gépet?
Köszönöm előre is.



Avatar
Együgyű Károly
Százados
Százados
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:00
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Együgyű Károly » 2015. augusztus 21., péntek 11:42

Üdv! Van valakinek használható beállítása S.O.S. sós vízre??
Egy jó szárazföldi beállítás (mint pl a Gabi 673 által is feljebb írt) az off-os a tengerben, mert jelez a vízre, ezért próbaként beraktam a gyári 7-es programot wet beach-re és láss csodát elég használható lett, de nem lett tökéletes. Egy 10 Ft-os méretű érmét kb 10 cm-ről hozz levegőben, azt így kétségeim vannak, hogy lát-e egyáltalán vmit... És persze még a stabilítás kéne még növelni, hogy csak akkor jelezzen, ha van ott valami.
Amúgy brutál patinát okoz a tengervíz. Sajnos nem hoztam el, de jött egy tenyérnyi bronz/réz lemez ami még haragosabb zöldebb volt ennek a smily fejénél is... :mrgreen:



Balazoli
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 11:39
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Balazoli » 2015. augusztus 21., péntek 14:50

Együgyű Károly írta:Üdv! Van valakinek használható beállítása S.O.S. sós vízre??
Egy jó szárazföldi beállítás (mint pl a Gabi 673 által is feljebb írt) az off-os a tengerben, mert jelez a vízre, ezért próbaként beraktam a gyári 7-es programot wet beach-re és láss csodát elég használható lett, de nem lett tökéletes. Egy 10 Ft-os méretű érmét kb 10 cm-ről hozz levegőben, azt így kétségeim vannak, hogy lát-e egyáltalán vmit... És persze még a stabilítás kéne még növelni, hogy csak akkor jelezzen, ha van ott valami.
Amúgy brutál patinát okoz a tengervíz. Sajnos nem hoztam el, de jött egy tenyérnyi bronz/réz lemez ami még haragosabb zöldebb volt ennek a smily fejénél is... :mrgreen:
Szia

A Deus nekem sem jött be a tengerben. Az alap 7 programmal a tapasztalatom nekem is hasonlóak.
A 7 programon az alábbiakat változtattam, ezek után nagyobb távolságot látott:

Reactivity: 2
TX power: 2
Discri: 12
Frequency: 18K

A véleményem szerint a Deus édes vízben nagyon jó, de sós vízbe Minelabot ajánlok.

Üdv.



obolus
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. július 20., hétfő 9:01
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: obolus » 2015. augusztus 21., péntek 16:11

Akárhogy is próbáltam nekem a Deus zajos volt édesvízben. Tengerben szintúgy, csak ott még zajosabban működött. Erre sajnos nem találtam orvosságot. A zajok között a jó, erős jeleket ki lehet hallani azért, főleg az oda vissza jelzett dolgokra érdemes figyelni, legyen akármilyen gyenge a jelzés.



Balazoli
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 11:39
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Balazoli » 2015. augusztus 21., péntek 18:13

obolus írta:Akárhogy is próbáltam nekem a Deus zajos volt édesvízben. Tengerben szintúgy, csak ott még zajosabban működött. Erre sajnos nem találtam orvosságot. A zajok között a jó, erős jeleket ki lehet hallani azért, főleg az oda vissza jelzett dolgokra érdemes figyelni, legyen akármilyen gyenge a jelzés.
Én édesvízben csak a négyes programmal tudom használni (Pitch üzemmód), azzal hallom a gyenge jeleket is. Az én tapasztalatom, hogy a zajosságon sokat segít amennyiben az antenna kábel a fejről a nyélre a lehető legfeszesebben van átvezetve.



Avatar
Együgyű Károly
Százados
Százados
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:00
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Együgyű Károly » 2015. augusztus 21., péntek 20:53

Üdv! Köszi az érdemi hozzászólásokat! Ma du kipróbáltam (volna), hogy egy elmentett szárazföldi programom alakítom át a LITE-om arra amit javasoltál, de megdöbbentem, hogy csak 60-ig lehet levinni a groundot, így a gyári 27-es értéket meg se tudtam közelíteni. Így tehát maradt a gyári 7es program, sens feltolva, fulltonera. Túl sokat nem voltam a vízben (10 perc), de egyértelmű oda-vissza jelem nem volt egy száll se, de a parton azért jól lehett használni. Ezt a kábel feszítést megpróbálom, hátha segít!



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Garou » 2015. augusztus 22., szombat 18:27

Együgyű Károly írta:Üdv! Köszi az érdemi hozzászólásokat! Ma du kipróbáltam (volna), hogy egy elmentett szárazföldi programom alakítom át a LITE-om arra amit javasoltál, de megdöbbentem, hogy csak 60-ig lehet levinni a groundot, így a gyári 27-es értéket meg se tudtam közelíteni. Így tehát maradt a gyári 7es program, sens feltolva, fulltonera. Túl sokat nem voltam a vízben (10 perc), de egyértelmű oda-vissza jelem nem volt egy száll se, de a parton azért jól lehett használni. Ezt a kábel feszítést megpróbálom, hátha segít!
A kábel feszítés nagyon fontos, érdemes sűrűn kábelkötegelővel erősen sűrűn rögzíteni, az sokat le vesz a cicergésből ha rendesen van rögzítve, nem egy két helyen hanem 5-6 cm enként főleg a fejhez közeli részen, vízben nem kellenek a kihegyezett szárazföldi progik nem is jók a vízbe, de fogadjátok meg Balazoli tanácsait ő nagy szakértője az édesvizi deusozásnak, szia Zoli. :-h ^:)^



Avatar
Együgyű Károly
Százados
Százados
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:00
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Együgyű Károly » 2015. augusztus 22., szombat 22:53

Sziasztok!
Megpróbáltam a dróton feszíteni, bár nem annyira, mint ahogy írtátok, csak olyan nyaralósan, de talán :?: javult a helyzet. Most már volt pár jelem a vízben, de azért azt szokni kell, hogy jó indulatúan 10 cm a mélység ,egy nem olyan kicsi érmére. Amíg a vízben mondjuk 10 percenként volt jel, addig a parton fél/egy percenként. Egy 20 ftos vastagságú érménél már gondot okoz, ha a kiszedésnél elfordul és mondjuk élére kerül, akkor kell buzizni a kavicsot, hogy meglegyen megint a jel. Szóval itt újra meg kell tanulni járni! :o :D



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Garou » 2015. augusztus 23., vasárnap 10:34

Együgyű Károly írta:Sziasztok!
Megpróbáltam a dróton feszíteni, bár nem annyira, mint ahogy írtátok, csak olyan nyaralósan, de talán :?: javult a helyzet. Most már volt pár jelem a vízben, de azért azt szokni kell, hogy jó indulatúan 10 cm a mélység ,egy nem olyan kicsi érmére. Amíg a vízben mondjuk 10 percenként volt jel, addig a parton fél/egy percenként. Egy 20 ftos vastagságú érménél már gondot okoz, ha a kiszedésnél elfordul és mondjuk élére kerül, akkor kell buzizni a kavicsot, hogy meglegyen megint a jel. Szóval itt újra meg kell tanulni járni! :o :D
Károly, te most a Balcsin vagy?



kézi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:50
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kézi » 2015. augusztus 23., vasárnap 19:23

xp deus,eladó, 28cm fej, távirányitó,gyári nyél,töltöszett,magyar
garanciás,2015,03,17,vásárolt, 300 e tel,,06-30-793-8404



Avatar
Együgyű Károly
Százados
Százados
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:00
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Együgyű Károly » 2015. augusztus 23., vasárnap 21:48

Gabi673 írta:
Együgyű Károly írta:Sziasztok!
Megpróbáltam a dróton feszíteni, bár nem annyira, mint ahogy írtátok, csak olyan nyaralósan, de talán :?: javult a helyzet. Most már volt pár jelem a vízben, de azért azt szokni kell, hogy jó indulatúan 10 cm a mélység ,egy nem olyan kicsi érmére. Amíg a vízben mondjuk 10 percenként volt jel, addig a parton fél/egy percenként. Egy 20 ftos vastagságú érménél már gondot okoz, ha a kiszedésnél elfordul és mondjuk élére kerül, akkor kell buzizni a kavicsot, hogy meglegyen megint a jel. Szóval itt újra meg kell tanulni járni! :o :D
Károly, te most a Balcsin vagy?
Hello!
Nem a Balatonon, hanem sós vízen vagyok! ;)
Amúgy egyre jobban kezdek összeszokni a géppel (drót amennyire lehet megvan feszítve a nyélen és a pitch/fulltone jobbnak tűnik mint a 3-4 általános hangjelzés), de ezt nehéz így, hogy család, programok, altatás stb van, nem lehet teljesen erre koncentrálni, sőt... Minden esetre élménynek nagyon szuper!!
Ma azért jött ki pár dolog a vízből, nem csak a partról. Sajnos ékszer, vagy ilyesmi nem, "csak" érmék, meglepően elég sok a már kb 20 éve kivont dínárból és váltójából! A dínár váltója aluminium volt, és úgy szét marta a só és a kavicsok közötti csiszolódás, hogy jobb esetben csak sima korongok, roszabb esetben már lyukasak úgy szét ette már a korrozió! :o
Ez egy városi, helyiek által látogatott kis strand, a dínárokból itélve akár szűz is lehetne a part, de más még sem akar jönni.
Ja a legmeglepőbb találat a mellig érő vízből egy viszonylag jó állapotban lévő ilyen volt:
http://coinquest.com/cgi-bin/cq/coins?main_coin=1653 :o :clap:



Vasili Kolsov
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015. július 5., vasárnap 13:04
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Vasili Kolsov » 2015. augusztus 25., kedd 16:17

Sziasztok!

"A Deus nekem sem jött be a tengerben. Az alap 7 programmal a tapasztalatom nekem is hasonlóak.
A 7 programon az alábbiakat változtattam, ezek után nagyobb távolságot látott:

Reactivity: 2
TX power: 2
Discri: 12
Frequency: 18K"

Ezzel a beállítással találtál is valamit? Szerintem baromian nagy szűrést használtál, react is indokolatlanul magas vízre. Én ezzel a beállítással használtam, tulajdonképpen a goldmax power programot írtam át. Északi partra volt egy külön programom, a beszórt strandok indokolták, szépen kiszűrte az alukockákat, vele együtt azon fémeket is, melyek abba a szűk tartományba kerültek. Még eladó a masinám, az eladó gépek rovatában található... :roll:

React: 1
Disc: 2.1
Freq: 18
Sens: 95
Ground: 90



Avatar
shadow20
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 4:54
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: shadow20 » 2015. augusztus 25., kedd 21:27

Vasili Kolsov írta:Sziasztok!

"A Deus nekem sem jött be a tengerben. Az alap 7 programmal a tapasztalatom nekem is hasonlóak.
A 7 programon az alábbiakat változtattam, ezek után nagyobb távolságot látott:

Reactivity: 2
TX power: 2
Discri: 12
Frequency: 18K"

Ezzel a beállítással találtál is valamit? Szerintem baromian nagy szűrést használtál, react is indokolatlanul magas vízre. Én ezzel a beállítással használtam, tulajdonképpen a goldmax power programot írtam át. Északi partra volt egy külön programom, a beszórt strandok indokolták, szépen kiszűrte az alukockákat, vele együtt azon fémeket is, melyek abba a szűk tartományba kerültek. Még eladó a masinám, az eladó gépek rovatában található... :roll:

React: 1
Disc: 2.1
Freq: 18
Sens: 95
Ground: 90
Szia!

Szántón milyen beállítással lengetsz?



Balazoli
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 11:39
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Balazoli » 2015. augusztus 26., szerda 6:29

Vasili Kolsov írta:Sziasztok!

"A Deus nekem sem jött be a tengerben. Az alap 7 programmal a tapasztalatom nekem is hasonlóak.
A 7 programon az alábbiakat változtattam, ezek után nagyobb távolságot látott:

Reactivity: 2
TX power: 2
Discri: 12
Frequency: 18K"

Ezzel a beállítással találtál is valamit? Szerintem baromian nagy szűrést használtál, react is indokolatlanul magas vízre. Én ezzel a beállítással használtam, tulajdonképpen a goldmax power programot írtam át. Északi partra volt egy külön programom, a beszórt strandok indokolták, szépen kiszűrte az alukockákat, vele együtt azon fémeket is, melyek abba a szűk tartományba kerültek. Még eladó a masinám, az eladó gépek rovatában található... :roll:

React: 1
Disc: 2.1
Freq: 18
Sens: 95
Ground: 90
Szia

Félre értettél valamit, én sós vízben használtam a leírt változtatott 7 programot, édesvízben a 4-es használom, kisebb változtatásokkal.



Vasili Kolsov
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2015. július 5., vasárnap 13:04
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Vasili Kolsov » 2015. augusztus 28., péntek 14:50

shadow20 írta:
Vasili Kolsov írta:Sziasztok!

"A Deus nekem sem jött be a tengerben. Az alap 7 programmal a tapasztalatom nekem is hasonlóak.
A 7 programon az alábbiakat változtattam, ezek után nagyobb távolságot látott:

Reactivity: 2
TX power: 2
Discri: 12
Frequency: 18K"

Ezzel a beállítással találtál is valamit? Szerintem baromian nagy szűrést használtál, react is indokolatlanul magas vízre. Én ezzel a beállítással használtam, tulajdonképpen a goldmax power programot írtam át. Északi partra volt egy külön programom, a beszórt strandok indokolták, szépen kiszűrte az alukockákat, vele együtt azon fémeket is, melyek abba a szűk tartományba kerültek. Még eladó a masinám, az eladó gépek rovatában található... :roll:

React: 1
Disc: 2.1
Freq: 18
Sens: 95
Ground: 90
Szia!

Szántón milyen beállítással lengetsz?
Szia!

Szántón nem használtam a gépet, Balatonhoz volt szoktatva. Szerintem az optimális beállítás nagyban függ az adott hely jellemzőitől, illetve a keresendő tárgyaktól. Vasaktól erősen szennyezett talajon történő apró ezüstérmézéshez magas frekvencia kell (18 Khz) magasabb szűrés kell neki, gyorsaságát is meg kell emelni, az érzékenységéből pedig csökkenteni kell. Nagy római érmékhez nem kell magas frekvencia, földhatást a lehető legalacsonyabb értékre kell állítani, érzékenységet is a végletekig lehet emelni, minimális szűrés mellett. Olyan beállítást ami minden talajra jó, ne keress, mert szerintem nem létezik, ha pedig mégis lenne, majd megírják mások.



krampusz
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 18:57
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: krampusz » 2015. augusztus 29., szombat 20:35

Üdv deus kolégák szeretnék váltani nagyobb keresö fejre ,érmézésre tapasztalatokat és vásárlással kakapcsolatban minden jó ötletet elfogadok .Sok szerencsét mindenkinek .



Avatar
Garou
Százados
Százados
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 21:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Garou » 2015. augusztus 30., vasárnap 15:46

krampusz írta:Üdv deus kolégák szeretnék váltani nagyobb keresö fejre ,érmézésre tapasztalatokat és vásárlással kakapcsolatban minden jó ötletet elfogadok .Sok szerencsét mindenkinek .
Most milyen fejjel dolgozol, a leg kisebbel? (22cm)



krampusz
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 18:57
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: krampusz » 2015. augusztus 30., vasárnap 18:57

Üdv Gabi673 alap fejel járok egy joideje szeretnék váltani , 28 vagy mélykeresö fej legföképp érmézésre és mélységnövelés a fö szempon.



kézi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:50
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kézi » 2015. szeptember 2., szerda 19:18

xp deus,eladó, 28cm fej, távirányitó,gyári nyél
,töltöszett,22,5 fej nemgyári szár//sw4 füles
magyar garancia,
,2015,03,,vásárolt, 400 e tel,,06-30-793-8404



arpadfrank
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015. augusztus 26., szerda 9:25
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: arpadfrank » 2015. szeptember 2., szerda 19:36

Sziasztok!

Egy magyar nyelvű DEUS lite hasznalati utasítást fel tudnatok rakni?



krampusz
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 18:57
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: krampusz » 2015. szeptember 3., csütörtök 16:32

Valaki profin leirná forumon deus 28-as-------------28x34mélykeresö fej között mi a külömbség ,mélységben ,tudásban,korban árpádház,romai,középkor ,verzió,stb régi forumozó, segiteni akaró kolégák válaszát is várom.KÖSZÖNÖM MINDENKINEK.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krampusz 2015. november 7., szombat 9:03-kor.



Laci5000
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:31
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Laci5000 » 2015. október 11., vasárnap 12:46




Válasz küldése Előző témaKövetkező téma