Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Újságírás

ficuscucis
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: ficuscucis » 2016. december 21., szerda 8:32

(%)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ficuscucis 2017. október 28., szombat 7:25-kor.



Avatar
a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2015. július 11., szombat 10:38
Tartózkodási hely: London
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: a.kezdo » 2016. december 22., csütörtök 9:19

Na meg ilyen sincs otthon ;)
Tombola az egyik angol fórumon. Előre kellett jegyet venni a sorsolásra.

[bbvideo=560,315]https://www.youtube.com/watch?v=lZh2EIcd4M0[/bbvideo]



Avatar
Együgyű Károly
Százados
Százados
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:00
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Együgyű Károly » 2016. december 22., csütörtök 9:57

a.kezdo írta:Na meg ilyen sincs otthon ;)
Tombola az egyik angol fórumon. Előre kellett jegyet venni a sorsolásra.

[bbvideo=560,315]https://www.youtube.com/watch?v=lZh2EIcd4M0[/bbvideo]
Talán jobb is, hogy nincs itthon ilyen :D

Viccet félre téve a Gary's detecting oldalán régebben (amíg nem lett fizetős a fóruma) volt olyan, hogy leteszteltek egy mondjuk 450 fontos bulgár gépet, és azt sorsolta ki a Gary úgy, hogy előtte lehetett venni 45 db 10 fontos tombolát (no overseas).

Ezt a Feri is megcsinálhatná, hogy 2600 Ftért adna egy Magnum tombolát. Amikor elfogyna a 100 darab tombola, akkor lenne a sorsolás! :dance:

Vagy tovább megyek: karácsonyra való tekintettel az első 100 regisztráló között sorsolná ki az ajándék Magnumját =p~



attis
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015. október 24., szombat 18:28
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: attis » 2016. december 22., csütörtök 17:37

a.kezdo írta:Na meg ilyen sincs otthon ;)
Tombola az egyik angol fórumon. Előre kellett jegyet venni a sorsolásra.

[bbvideo=560,315]https://www.youtube.com/watch?v=lZh2EIcd4M0[/bbvideo]
Azért a sokorói találkozón csak kisorsoltak egy deust!!(rengeteg más mellett)
Nekem külön motiváció ha van sorsolás.Tavaly azért is mentem le.



Avatar
billybad74
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2015. július 4., szombat 5:56
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: billybad74 » 2016. december 23., péntek 19:51



Nem számít hány éves vagy,mennyi pénzed van,mekkora a hatalmad,mit értél el...
Ha anyád megkérdi,hogy miért nincs papucs a lábadon úgyis összeszarod magad...

ficuscucis
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: ficuscucis » 2016. december 28., szerda 20:19

(%)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ficuscucis 2017. október 28., szombat 7:26-kor.



Guriga
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. szeptember 10., szombat 18:23
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Guriga » 2017. január 25., szerda 18:45




ficuscucis
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: ficuscucis » 2017. január 25., szerda 19:16

(%)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ficuscucis 2017. október 28., szombat 7:27-kor.



Avatar
Darwin
Százados
Százados
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. október 1., csütörtök 16:23
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Darwin » 2017. január 26., csütörtök 14:42

ficuscucis írta:
Elolvastam. Értem. A cikk szerint a 'Zorbán szabálytalanul zárta el a fűtést ezért szétdurrant a csővezeték ami eláztatta 150 év dokumentációját. Egy pártnak sem voltam és nem is vagyok sem tagja, sem híve. Én középen állok és innen mondom (és ne töröld Feri!) hogy elmegy a jók..va anyjába a cikk írója hogy egy igen sajnálatos műszaki balesetbe belekeveri a miniszterelnököt. Hát hol élünk?!!!
:D Kiváló cikk! Most NEM minket tesznek felelőssé a kulturális örökség pusztulásáért. Ezt is tudni kell értékelni. :)


Delta, Cobra, Magnum és lelkesedés

Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: norman » 2017. január 26., csütörtök 15:18

Darwin írta:
ficuscucis írta:
Elolvastam. Értem. A cikk szerint a 'Zorbán szabálytalanul zárta el a fűtést ezért szétdurrant a csővezeték ami eláztatta 150 év dokumentációját. Egy pártnak sem voltam és nem is vagyok sem tagja, sem híve. Én középen állok és innen mondom (és ne töröld Feri!) hogy elmegy a jók..va anyjába a cikk írója hogy egy igen sajnálatos műszaki balesetbe belekeveri a miniszterelnököt. Hát hol élünk?!!!
:D Kiváló cikk! Most NEM minket tesznek felelőssé a kulturális örökség pusztulásáért. Ezt is tudni kell értékelni. :)
Azért az eléggé ironikus ,hogyha egy múzeumba lenne csőtörés a pincében, akkor ott is mennyi minden semmisülne meg.
Az évek alatt felhalmozott régészeti " jelentőségű" holmik amik zsákokban rohadnak egyébként is. :(


:?:

newage
Százados
Százados
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2016. március 8., kedd 14:48
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: newage » 2017. január 26., csütörtök 16:03




tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. január 26., csütörtök 16:18

Ahogy elnézem az egész problémát, nálatok ezt a keresőzést egy kicsit "inteligensebben" oldották meg mind nálunk - Felvidék...Egyszerűen elétek álitottak annyi problémát, hogy komplikálják a dolgot, és az embernek lassan elmegy a kedve a papirok után szaladgálni, nálunk meg egyszerűen betiltották.... :lol: :lol: :lol:



ChiliPepper
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016. november 12., szombat 13:08
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: ChiliPepper » 2017. január 27., péntek 10:55

"A használat engedélyeztetéshez mostantól szükséges egy múzeummal kötött megállapodás, mely a múzeum és a fémkeresős tevékenységet végző személy között jön létre"
Ez most komoly? Én még eléggé kezdő vagyok, de több helyre van engedélyem szóban a tulajdonosoktól és írásban is megadják ha kell. Tudtommal ennyi elég, ezzel mehetek engedélyért.



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2017. január 27., péntek 11:25

Valószínűleg a rönkházas bírósági cirkusz után és a trolloknak köszönhetően nincs vége a szigornak. Ma jött ki a ránk vonatkozó büntethetőségi tételek rendelete (10 ezertől 250 millióig!!!) Nem értem erre mi szükség. Pár ember az önös érdekeit előtérbe helyezve állandóan belefosik a közösbe. Ezt a képet egyenesen a régészek oldalára tette fel egy troll, találgatásokba nem akarok már belemenni pedig lenne tippem, hogy ki. :(
TROLL.jpg
TROLL.jpg (67.71 KiB) Megtekintve 13129 alkalommal


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

ChiliPepper
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016. november 12., szombat 13:08
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: ChiliPepper » 2017. január 27., péntek 12:05

Hát én ezt nem értem! Miért az ilyen trollokkal foglalkoznak?
Itt vettünk ketten egy detektort, mert a gránátot fordított ki az eke tavaly. Korábban is több ilyen eset volt, építkezésnél is. Átnézzük a területeinket, hogy ne kelljen már 70 év után is ezektől tartani. Jó hobbinak is tartom, érdekes, hogy mit lehet találni, az ember nem is hinné. Na most nem fogunk milliókat kifizetni hivatalos mentesítő cégnek, amikor mi ingyen, szórakozásból is megcsináljuk. Ebben semmi rosszat nem látok.



ficuscucis
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: ficuscucis » 2017. január 27., péntek 17:46

(%)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ficuscucis 2017. október 28., szombat 7:28-kor.



ficuscucis
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: ficuscucis » 2017. január 27., péntek 17:53

(%)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ficuscucis 2017. október 28., szombat 7:29-kor.



garrettace150
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: garrettace150 » 2017. január 27., péntek 21:24




Avatar
oldtimer
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2015. július 29., szerda 18:36
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: oldtimer » 2017. január 28., szombat 9:54

ficuscucis írta:
kanbagoly írta:Valószínűleg a rönkházas bírósági cirkusz után és a trolloknak köszönhetően nincs vége a szigornak. Ma jött ki a ránk vonatkozó büntethetőségi tételek rendelete (10 ezertől 250 millióig!!!) Nem értem erre mi szükség. Pár ember az önös érdekeit előtérbe helyezve állandóan belefosik a közösbe. Ezt a képet egyenesen a régészek oldalára tette fel egy troll, találgatásokba nem akarok már belemenni pedig lenne tippem, hogy ki. :(
TROLL.jpg
Hol lehet elolvasni ezt az új rendeletet? (Én nem látom olyan borúsan a számokat elvégre egy valóban hobbi lengető hogy tudna belefutni 250 milliós büntetésbe. Ahhoz kb. egy új seuso ügybe kellene keverednie.)
Tévedsz! Simán belefuthat bárki, mert adott esetben nem a tárgy "piaci értékét" veszik figyelembe, hanem az "eszmei jelentőségét". Az "eszmei jelentőséget" pedig a szakhatóság állapítja meg, nem az elkövető. Előfordulhat tehát, hogy egy "piaci értéken" kommersz tárgyat (például érmét) több százezer, vagy akár millió forintra értékelnek fel. Így a tájékozatlan, naiv keresős nyugodt szívvel áll a vizsgálat elé, gondolván, hogy csak néhány "vacak" apróságot talált, és aztán hideg zuhanyként jön a több milliós bírság...
Volt már erről többször szó itt a fórumon.



Avatar
oldtimer
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2015. július 29., szerda 18:36
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: oldtimer » 2017. január 28., szombat 9:57

ChiliPepper írta:Hát én ezt nem értem! Miért az ilyen trollokkal foglalkoznak?
Itt vettünk ketten egy detektort, mert a gránátot fordított ki az eke tavaly. Korábban is több ilyen eset volt, építkezésnél is. Átnézzük a területeinket, hogy ne kelljen már 70 év után is ezektől tartani. Jó hobbinak is tartom, érdekes, hogy mit lehet találni, az ember nem is hinné. Na most nem fogunk milliókat kifizetni hivatalos mentesítő cégnek, amikor mi ingyen, szórakozásból is megcsináljuk. Ebben semmi rosszat nem látok.
Szórakozásból gránátmentesíteni? Ez annyira durva, hogy el sem hiszem. Szerintem csak viccből írtad.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára oldtimer 2017. január 28., szombat 11:47-kor.



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2017. január 28., szombat 11:11

ficuscucis írta:
kanbagoly írta:Valószínűleg a rönkházas bírósági cirkusz után és a trolloknak köszönhetően nincs vége a szigornak. Ma jött ki a ránk vonatkozó büntethetőségi tételek rendelete (10 ezertől 250 millióig!!!) Nem értem erre mi szükség. Pár ember az önös érdekeit előtérbe helyezve állandóan belefosik a közösbe. Ezt a képet egyenesen a régészek oldalára tette fel egy troll, találgatásokba nem akarok már belemenni pedig lenne tippem, hogy ki. :(
Hol lehet elolvasni ezt az új rendeletet? (Én nem látom olyan borúsan a számokat elvégre egy valóban hobbi lengető hogy tudna belefutni 250 milliós büntetésbe. Ahhoz kb. egy új seuso ügybe kellene keverednie.)
1.jpg
1.jpg (46.62 KiB) Megtekintve 14503 alkalommal
2.jpg
2.jpg (46.68 KiB) Megtekintve 14503 alkalommal
https://net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc. ... 100191.kor


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

ficuscucis
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: ficuscucis » 2017. január 28., szombat 13:07

(%)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ficuscucis 2017. október 28., szombat 7:16-kor.



Avatar
oldtimer
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2015. július 29., szerda 18:36
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: oldtimer » 2017. január 28., szombat 13:34

ficuscucis írta:
kanbagoly írta:
ficuscucis írta:
kanbagoly írta:Valószínűleg a rönkházas bírósági cirkusz után és a trolloknak köszönhetően nincs vége a szigornak. Ma jött ki a ránk vonatkozó büntethetőségi tételek rendelete (10 ezertől 250 millióig!!!) Nem értem erre mi szükség. Pár ember az önös érdekeit előtérbe helyezve állandóan belefosik a közösbe. Ezt a képet egyenesen a régészek oldalára tette fel egy troll, találgatásokba nem akarok már belemenni pedig lenne tippem, hogy ki. :(
Hol lehet elolvasni ezt az új rendeletet? (Én nem látom olyan borúsan a számokat elvégre egy valóban hobbi lengető hogy tudna belefutni 250 milliós büntetésbe. Ahhoz kb. egy új seuso ügybe kellene keverednie.)
1.jpg
2.jpg
https://net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc. ... 100191.kor
Köszönöm a segítséget, - elolvastam.
Viszont valamit nem értek. Azt írtad, hogy most jött ki, viszont ez a 191/2001.(X.18) kormányrendelet most pedig 2017-et írunk. A kihirdetés után 16 évvel helyezték volna hatályba? Nekem kicsit furcsa.
Miért furcsa? A kormányrendelet 2001-es, de többször módosították. Ez a jelenleg hatályos változat. Ha megnézted az oldalt, ezt az elején oda is írták.



ficuscucis
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: ficuscucis » 2017. január 28., szombat 14:09

(%)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ficuscucis 2017. október 28., szombat 7:22-kor.



Avatar
oldtimer
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2015. július 29., szerda 18:36
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: oldtimer » 2017. január 28., szombat 14:17

Lehet, hogy csupán egy félreértés történt. Nem azt írják, hogy 2017. január 28-án lépett érvénybe a rendelet, hanem, hogy (idézem): "A jogszabály mai napon (2017.01.28.) hatályos állapota".



ficuscucis
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: ficuscucis » 2017. január 28., szombat 14:50

(%)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ficuscucis 2017. október 28., szombat 7:23-kor.



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2017. január 28., szombat 18:00

ficuscucis írta:
oldtimer írta:Lehet, hogy csupán egy félreértés történt. Nem azt írják, hogy 2017. január 28-án lépett érvénybe a rendelet, hanem, hogy (idézem): "A jogszabály mai napon (2017.01.28.) hatályos állapota".
Pontosan. De azért "kapaszkodtam bele" a hsz.-be mert szerintem nem olyan sanyarú és kilátástalan a helyzetünk mint ahogy néhányan látják. Sok a félreértelmezésen, vagy feltételezésen alapuló vélemény. Nem véletlenül írtam az engedélyek oldalra, hogy akinek van már konkrét személyes tapasztalata a múzeumi hozzáállással kapcsolatban az írja meg. Így valós képet alkothatunk a helyzetünkről. (Amúgy ha lesz egy kis időm rá, próbából felkeresem az én illetékes múzeumomat. Majd megírom a végeredményt.)
További szép napot!
Valóban benéztem, ez a hatályos. Ha jól tudom 2016-ban hozták a büntetési tételeket. Viszont ami itt ment korábban a fórumon annak bizony van köze a szigorításhoz, de nem akarom elölről kezdeni a cirkuszt. Így is már olyanokkal vádolnak egyesek amihez nekem semmi közöm.


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

Atlantisz
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015. augusztus 5., szerda 22:42
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Atlantisz » 2017. január 30., hétfő 18:50




Reader
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. december 4., vasárnap 22:43
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Reader » 2017. február 1., szerda 15:44




Avatar
Indy1000
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2016. április 23., szombat 13:44
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Indy1000 » 2017. február 1., szerda 16:30

Fémkeresők érdekvédelme

Végre ezzel is foglalkozik valaki!



Avatar
Indy1000
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2016. április 23., szombat 13:44
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Indy1000 » 2017. február 1., szerda 16:32

Ők se tesznek eleget minden előírásnak. Mindig az kiabál akinek a háza ég! :angry-extinguishflame: :lol:



Avatar
Zoli13
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 14:17
Tartózkodási hely: Heves-Budapest
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Zoli13 » 2017. február 8., szerda 13:01




ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2017. február 8., szerda 20:49




Avatar
Fater
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 9:31
Tartózkodási hely: Egom
Status: Offline

Újságírás

Hozzászólás Szerző: Fater » 2017. február 28., kedd 17:59




Avatar
Jain
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2015. október 19., hétfő 19:38
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: Jain » 2017. február 28., kedd 19:47


Gratula nekik.Csak egy csepp szenzációhajhászatot érzek a cikkben.



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: templomos » 2017. március 1., szerda 11:37

Jain írta:

Gratula nekik.Csak egy csepp szenzációhajhászatot érzek a cikkben.

Szerintem nem baj egy kis szenzációkeltés ,hasonló esetben itthon megindulna a lejárató kampány :)
Csodálatos dolgokat találtak,f@szomnak se kellene :liar: Csak reménykedni tudok hasonlóban :pray: %%-



ChiliPepper
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016. november 12., szombat 13:08
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: ChiliPepper » 2017. március 6., hétfő 14:11

oldtimer írta:
ChiliPepper írta:Hát én ezt nem értem! Miért az ilyen trollokkal foglalkoznak?
Itt vettünk ketten egy detektort, mert a gránátot fordított ki az eke tavaly. Korábban is több ilyen eset volt, építkezésnél is. Átnézzük a területeinket, hogy ne kelljen már 70 év után is ezektől tartani. Jó hobbinak is tartom, érdekes, hogy mit lehet találni, az ember nem is hinné. Na most nem fogunk milliókat kifizetni hivatalos mentesítő cégnek, amikor mi ingyen, szórakozásból is megcsináljuk. Ebben semmi rosszat nem látok.
Szórakozásból gránátmentesíteni? Ez annyira durva, hogy el sem hiszem. Szerintem csak viccből írtad.
Ez egy jó hobbi szerintem, sok mindent találtunk. Gránátot azt pont nem :D De ha találunk, hívjuk a tűzszerészeket. Nem fogjuk piszkálni. Az a fontos, hogy amit átnéztünk, ott nyugodtak lehetünk, hogy NINCS vagy ha van, olyan mélyen hogy nem fog már előkerülni. Tudtommal sokan hadiznak, és olyanok ajánlották a Cobra gépet és elmondták, mi a teendő.



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2017. március 7., kedd 21:57




Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: norman » 2017. március 8., szerda 18:29

Szép leletek.
Megint csak jól látszik hogy néz ki egy feltárás.Milyen mélységekben és technikával.A sima fémkereső ilyen mélységbe sose lát le.
http://vs.hu/magazin/osszes/rezkori-lel ... ozben-0308
Na de ez egy lerágott téma.


:?:

ficuscucis
Status: Offline

Re: Újságírás

Hozzászólás Szerző: ficuscucis » 2017. március 9., csütörtök 9:52

(%)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ficuscucis 2017. október 28., szombat 7:24-kor.



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma