Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

DELTA

Fémkereséshez való eszközök
Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2017. január 24., kedd 15:59

Kutató írta:
talentum írta:
Kutató írta:Huu ez nagyon jó a doboz is frankon rà megy?
Règebben nem lehetett kapni kulon szàrat Feritol , akkor ez valtozott làtom.
A delta-argus doboz szorítóbilincsekkel kapaszkodik a szárra, simán rá letet mókolni, igen. Bár nekem más a doboz, de ez lényegtelen

Az Argusnak ugyanolyan a doboz felfogató mint a réginek?
Persze


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
Darwin
Százados
Százados
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. október 1., csütörtök 16:23
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Darwin » 2017. január 24., kedd 16:05

talentum írta:
Kutató írta:
talentum írta:
Kutató írta:Huu ez nagyon jó a doboz is frankon rà megy?
Règebben nem lehetett kapni kulon szàrat Feritol , akkor ez valtozott làtom.
A delta-argus doboz szorítóbilincsekkel kapaszkodik a szárra, simán rá letet mókolni, igen. Bár nekem más a doboz, de ez lényegtelen

Az Argusnak ugyanolyan a doboz felfogató mint a réginek?
Persze
Azt hiszem, nekem is upgrade lesz, veszek külön szárat a Deltámra is. Most kérdeztem a Ferit, kicsit felment az ára de lehet.


Delta, Cobra, Magnum és lelkesedés

Kutató
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016. május 23., hétfő 14:21
Tartózkodási hely: Birmingham
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Kutató » 2017. január 24., kedd 20:28

talentum írta:
Kutató írta:
talentum írta:
Kutató írta:Huu ez nagyon jó a doboz is frankon rà megy?
Règebben nem lehetett kapni kulon szàrat Feritol , akkor ez valtozott làtom.
A delta-argus doboz szorítóbilincsekkel kapaszkodik a szárra, simán rá letet mókolni, igen. Bár nekem más a doboz, de ez lényegtelen

Az Argusnak ugyanolyan a doboz felfogató mint a réginek?
Persze
Köszi az infókat :)


just dig !

Avatar
Chiquita
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016. január 31., vasárnap 20:25
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Chiquita » 2017. február 3., péntek 14:53

Sziasztok,

Eladó deltát/argust keresnék Budapest környékén, ami fontos hogy ne legyen nagyon széthasznál/ütött kopott.

Ha esetleg van valakinek az privátban keressen meg és egyeztetünk.

Előre is köszönöm



valamitviszavíz
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 14:07
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: valamitviszavíz » 2017. február 20., hétfő 10:32

Sziasztok. Elveszett Bandi száma és szükségem lenne rá. Ha valaki lenne oly bratyóm és elküldené hálás lennék érte.



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2017. február 20., hétfő 11:51

valamitviszavíz írta:Sziasztok. Elveszett Bandi száma és szükségem lenne rá. Ha valaki lenne oly bratyóm és elküldené hálás lennék érte.

harmincas- 976 5665 Hankó Bandi 'bá.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

valamitviszavíz
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015. szeptember 19., szombat 14:07
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: valamitviszavíz » 2017. február 20., hétfő 12:40

Köszöntem uram!



Avatar
Garrett
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 7:33
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Garrett » 2017. február 25., szombat 10:42

üdv deltások!
sikerült vennem egy jo kis deltát!volt már pár gépem:garrett 150-350, minelab sovering, expi2 e-trak stb.van egy pici erdő a házunk melett az ősszes gépemmel lejártam,tesztelés szempotból.volt találat azért.nem mondom hogy ezek rossz gépek.na de a delta azért még mindig talált jo dolgokat azon a lejárt helyen!
nekem nagyon tetszik a delta.grat az épitőnek!!
üdv!



Avatar
Chiquita
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016. január 31., vasárnap 20:25
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Chiquita » 2017. február 26., vasárnap 8:31

Garrett írta:üdv deltások!
sikerült vennem egy jo kis deltát!volt már pár gépem:garrett 150-350, minelab sovering, expi2 e-trak stb.van egy pici erdő a házunk melett az ősszes gépemmel lejártam,tesztelés szempotból.volt találat azért.nem mondom hogy ezek rossz gépek.na de a delta azért még mindig talált jo dolgokat azon a lejárt helyen!
nekem nagyon tetszik a delta.grat az épitőnek!!
üdv!

Udv,

en is nem reg vagyok deltas kb 2-3hete(ace250utan) es eddig 3x sikerult kimennem terepre,ma csinalok majd vele foldtesztet ha minden jol megy.

Te milyen beallitasokat hasznalsz? nekem 3 pontis van (nem argus,hanem sima delta csak at lett alakitva)



Solidus
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2016. június 5., vasárnap 21:41
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Solidus » 2017. március 1., szerda 16:22

Üdv.
Fejekkel kapcsolatban lenne kérdésem nálam jártasabb Delta felhasználó(k)hoz.
Létezik a gyári (30-cm) fejnél nagyobb Deltára, olyan 38-40-cm körül? A gyártó foglalkozik egyéb, hasonló méretű fejek gyártásával? Esetleg valaki más? Előny csak az lenne, ha némileg ovál lenne a fej.
Szeretnék készíttetni Deltát (Argust, vagy amelyik a legújabb - már nem tudom követni a szálat -) olyan 8-10-Khz közöttit és ehhez mennél nagyobb opcionális keresőfejet szeretnék.
Kifejezetten mélységi kutatásra szeretném a műszert.
Köszi



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: talentum » 2017. március 1., szerda 21:57

solidus írta:Üdv.
Fejekkel kapcsolatban lenne kérdésem nálam jártasabb Delta felhasználó(k)hoz.
Létezik a gyári (30-cm) fejnél nagyobb Deltára, olyan 38-40-cm körül? A gyártó foglalkozik egyéb, hasonló méretű fejek gyártásával? Esetleg valaki más? Előny csak az lenne, ha némileg ovál lenne a fej.
Szeretnék készíttetni Deltát (Argust, vagy amelyik a legújabb - már nem tudom követni a szálat -) olyan 8-10-Khz közöttit és ehhez mennél nagyobb opcionális keresőfejet szeretnék.
Kifejezetten mélységi kutatásra szeretném a műszert.
Köszi

Hali!
Első körben azt tenném a helyedben, hogy felhívnám a készítőt (száma fentebb látható) és mindezt megkérdezném tőle.
Nagyobb fej létezik, de nem biztos, hogy gyárt még a készítő. Még ovál is egy kicsit...
Ilyen frekis létezik, de nem biztos, hogy gyárt még a készítő.

Második körben (ha az első nem volt pozitív) használtat keresnék.
Mélységi kutatásra nem akarsz nagyfejes Cobrát inkább?


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli » 2017. március 4., szombat 22:45

solidus írta:Üdv.
Fejekkel kapcsolatban lenne kérdésem nálam jártasabb Delta felhasználó(k)hoz.
Létezik a gyári (30-cm) fejnél nagyobb Deltára, olyan 38-40-cm körül? A gyártó foglalkozik egyéb, hasonló méretű fejek gyártásával? Esetleg valaki más? Előny csak az lenne, ha némileg ovál lenne a fej.
Szeretnék készíttetni Deltát (Argust, vagy amelyik a legújabb - már nem tudom követni a szálat -) olyan 8-10-Khz közöttit és ehhez mennél nagyobb opcionális keresőfejet szeretnék.
Kifejezetten mélységi kutatásra szeretném a műszert.
Köszi


Szerintem az Argus a 30-as fejjel a legtökéletesebb , arra lett megtervezve és ahhoz is lett tökéletesítve .
Valamilyen minimális mélységet rátesz a nagy fej is , de az csak centiméterekben mérhető csodákra ne számíts . Nekem ovális filigrán van és a tapasztalatom szerint inkább hatékonysága jobb , nagyobb területet lát egyszerre és így haladósabb a keresés ezzel a fajta fejjel .
Én speciel nagyon szeretem és imádok vele keresőzni nagyon hálás vagyok HG-nek hogy kitalálta ezt a fejszerkezetet .

HG valószínűleg nem készít már több ilyen fejet , legalábbis én úgy tudom , Bandit pedig ha megkérdezed szinte biztos hogy le fog a nagy fejről beszélni , legalábbis én valamiért nagyon úgy érzem így fog történni ;-) .
Végül is mélységben nem olyan rossz ez a gép alapból , All Metallban a nagy vasat elég mélyről tudja jelezni , attól függ mit szeretnél vele keresni :-) azért mindenképpen próbáld meg Bandit felhívni hátha tud olyan gépet összerakni nagy fej nélkül amilyenre te vágysz :-) .



Solidus
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2016. június 5., vasárnap 21:41
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Solidus » 2017. március 5., vasárnap 8:06

Köszi Nektek a segítséget. Lehet hogy bitófára vetnek a következő kijelentésem végett, de a Magnum mellé szeretnénk egy kifejezetten mélyre látó műszert (Cobra nagy fejjel? -eléggé súlyos már úgy). Talán félig meddig ebbe a topikba való a kérdésem, de azon vacillálok hogy Magnumhoz legyen egy nagy fej vagy készíttessek egy alacsonyabb frekvenciás Argust. Ha a Magnumra vásárolnék nagy fejet akkor egyértelmű hogy némileg kompaktabb-mobilisabb lenne a történet, hiszen csak egy nagyobb fejet kellene magamnál tartani, nem kellene másik fémkereső, na meg költséghatékonyabb is a dolog. Bár a kompaktságot egy Mars MD szárral orvosolni lehetne, na de az plussz kiadás.
Mint ahogy írtad is, viszonylag kisebb tárgyak esetén valóban centikről van szó, de nagyobb felületű tárgyaknál ez a plusz már igazán észrevehető.
Azért vetettem fel az Argus kérdést, ugyanis a régi első generációs Deltával, meghökkentő 2 méteres mélységben találtam nagyobb (kb. 1m x 1m) felületű vasakat (kb. 30db 40mm kilőtt vas és rézhüvelyek egy kupacon). Nyilván ezt nagyon sok hasonló kategóriájú fémkereső megfogta volna és ha akkor rendelkezésemre állt volna Magnum, értelemszerűen ránéztem volna azzal is. (Na jó volt egy Euro Ace is mellettem, sajnos ott és akkor ütközetben elesett, meg sem nyikkant, de ettől a műszertől nem is várható el egy ilyen jellegű dolog megtalálása ebben a mélységben. Nem arra lett kitalálva.)
Ez a jel amolyan erős, cirógató jel volt. Kaptam rá jelet normál keresésben és mélységi kapcsolóval is, nyilván erősebbet.
Szépen körülhatárolható volt a jel, szakavatott füllel pedig kihallható hogy nagyobb felületű, eredeti összefüggésében lévő tárgyakról van szó, viszonylag nagyobb mélységben. Hozzáteszem hogy a talaj adottságai is segítették a műszert. Homokos, kellően nedves, tömörödött talaj amely nem áll mezőgazdasági megművelés alatt. Mint kiderült a háború végén a falu lakosságát kizavarták az oroszok a megmaradt hadianyag eltemetése céljából. Ez egy légvédelmi állás volt. Két helyre temették be a hadianyagot. Az egyik amit megtaláltam, a másik pedig egy még ma is jól látható nagy gödör ahova jelentősen nagyobb számú hadianyagot tettek le, majd robbantottak fel. Mint kiderült nem egészen sikeresen, ugyanis a tűzszerészeknek is akadt munka ott. A terület egy nagyszabású vidéki szabadtéri fesztiválnak ad helyet, ennek kapcsán került képbe a műszeres kutatás és lettek megtalálva a tárgyak. A topikot nem szeretném kizökkenteni ezzel a sztorival az aktuális téma- /tárgykörétől.
Könnyen előfordulhat az a variáció hogy nézek egy Deltát vagy Argust illetve Magnumhoz nagy fejet is, használom 1-2-évig mindkettőt majd elválik hogy a nagy fej megy piacra vagy a Delta-Argus. Esetleg használ itt valaki ilyesmi kombót és van is némi tapasztalata?



Avatar
Jain
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2015. október 19., hétfő 19:38
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Jain » 2017. március 5., vasárnap 14:47

solidus írta:Köszi Nektek a segítséget. Lehet hogy bitófára vetnek a következő kijelentésem végett, de a Magnum mellé szeretnénk egy kifejezetten mélyre látó műszert (Cobra nagy fejjel? -eléggé súlyos már úgy). Talán félig meddig ebbe a topikba való a kérdésem, de azon vacillálok hogy Magnumhoz legyen egy nagy fej vagy készíttessek egy alacsonyabb frekvenciás Argust. Ha a Magnumra vásárolnék nagy fejet akkor egyértelmű hogy némileg kompaktabb-mobilisabb lenne a történet, hiszen csak egy nagyobb fejet kellene magamnál tartani, nem kellene másik fémkereső, na meg költséghatékonyabb is a dolog. Bár a kompaktságot egy Mars MD szárral orvosolni lehetne, na de az plussz kiadás.
Mint ahogy írtad is, viszonylag kisebb tárgyak esetén valóban centikről van szó, de nagyobb felületű tárgyaknál ez a plusz már igazán észrevehető.
Azért vetettem fel az Argus kérdést, ugyanis a régi első generációs Deltával, meghökkentő 2 méteres mélységben találtam nagyobb (kb. 1m x 1m) felületű vasakat (kb. 30db 40mm kilőtt vas és rézhüvelyek egy kupacon). Nyilván ezt nagyon sok hasonló kategóriájú fémkereső megfogta volna és ha akkor rendelkezésemre állt volna Magnum, értelemszerűen ránéztem volna azzal is. (Na jó volt egy Euro Ace is mellettem, sajnos ott és akkor ütközetben elesett, meg sem nyikkant, de ettől a műszertől nem is várható el egy ilyen jellegű dolog megtalálása ebben a mélységben. Nem arra lett kitalálva.)
Ez a jel amolyan erős, cirógató jel volt. Kaptam rá jelet normál keresésben és mélységi kapcsolóval is, nyilván erősebbet.
Szépen körülhatárolható volt a jel, szakavatott füllel pedig kihallható hogy nagyobb felületű, eredeti összefüggésében lévő tárgyakról van szó, viszonylag nagyobb mélységben. Hozzáteszem hogy a talaj adottságai is segítették a műszert. Homokos, kellően nedves, tömörödött talaj amely nem áll mezőgazdasági megművelés alatt. Mint kiderült a háború végén a falu lakosságát kizavarták az oroszok a megmaradt hadianyag eltemetése céljából. Ez egy légvédelmi állás volt. Két helyre temették be a hadianyagot. Az egyik amit megtaláltam, a másik pedig egy még ma is jól látható nagy gödör ahova jelentősen nagyobb számú hadianyagot tettek le, majd robbantottak fel. Mint kiderült nem egészen sikeresen, ugyanis a tűzszerészeknek is akadt munka ott. A terület egy nagyszabású vidéki szabadtéri fesztiválnak ad helyet, ennek kapcsán került képbe a műszeres kutatás és lettek megtalálva a tárgyak. A topikot nem szeretném kizökkenteni ezzel a sztorival az aktuális téma- /tárgykörétől.
Könnyen előfordulhat az a variáció hogy nézek egy Deltát vagy Argust illetve Magnumhoz nagy fejet is, használom 1-2-évig mindkettőt majd elválik hogy a nagy fej megy piacra vagy a Delta-Argus. Esetleg használ itt valaki ilyesmi kombót és van is némi tapasztalata?
Hát én lehet rosszul tudom de a Magnum egyben mélykereső is.Tehát van benne ilyen mód,ami egy megfelelő fejjel tökéletesen kihasználható.



Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2017. május 22., hétfő 19:50

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 11., péntek 20:30-kor.



Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli » 2017. május 22., hétfő 21:02

Pherry írta:Sziasztok!
Az alufólia kiszűrésére nincs valami mód? Amit találok, annak kb a fele alufólia. Illetve a másik gondom, hogy mintha a mozgó fúszálakra, bokorra is jelez a gép. Van valakinek valami ötlete? Régebbi, 2 potis gépem van.
Az alufóliára mindig is jó jelet adott a Delta ;-) ,de szerintem azt más gépek is igen beszívják , ha csak nem tudod kiszűrni a szelektálással , na a Delta az nem olyan .
Azt hogy ne ciceregjen minden fűszálra azt szerintem be lehet állítani , ha csak nem régi a géped és esetleg meg van sérülve a fej , mert akkor is azt csinálja , jelez minden fűszálra , főleg ha kicsit nedves a fű .



orgy
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. június 7., kedd 15:34
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: orgy » 2017. május 23., kedd 8:53

Jó állapotú delta eladó. weisteren@freemail.hu



Solidus
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2016. június 5., vasárnap 21:41
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Solidus » 2017. június 4., vasárnap 12:23

Sziasztok
Szeretnék néhány fotót a legújabb típusú delta / argus műszerről, pontosabban a műszerdobozról (potméterek,stb) és a fejről.
Mennyibe kerül jelenleg új delta?
Köszi nektek



mauser
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2016. február 8., hétfő 10:51
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: mauser » 2017. június 8., csütörtök 17:56

Sziasztok!!!
olyan kérdésem lenne! hogy lenne egy 16.5 khz argusom!
arra volnék kiváncsi illetve érdekelne hogy mi a különbség pl egy alacsonyabb frekis gép között?
gyártó szerinte semmi.... ! a mostaniaknál... pl egy 13.5 és a 16.5 között? többen mondták régebben hogy semmi különbség nincs ..
pl "olaszra" nagyobb érmékre stb.... meik lenne a kedvezőbb? mélységre stb...
van e nagy különbség?
használt e valaki ? alacsony illetve magasabb frekis argust? szívesen venném a tapasztalatokat!
segítséget megköszönném!

üdv mauser



andromeda
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: andromeda » 2017. június 10., szombat 15:35

Deltához nincs valami jó , használható vezeték nélküli füles?Deteknix és társaitól olcsóbbra gondolok.



Kossuth
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 9:17
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Kossuth » 2017. június 10., szombat 21:29

andromeda írta:Deltához nincs valami jó , használható vezeték nélküli füles?Deteknix és társaitól olcsóbbra gondolok.
Nekem Magnumhoz ez vált be: http://www.easy-shop.hu/rapoo-h3070-fas ... adset.html
Nem késik a jel.



andromeda
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: andromeda » 2017. június 10., szombat 21:54

Kossuth írta:
andromeda írta:Deltához nincs valami jó , használható vezeték nélküli füles?Deteknix és társaitól olcsóbbra gondolok.
Nekem Magnumhoz ez vált be: http://www.easy-shop.hu/rapoo-h3070-fas ... adset.html
Nem késik a jel.
Köszi Kossuth!



Avatar
00fonix
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2015. október 3., szombat 16:50
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: 00fonix » 2017. június 11., vasárnap 12:00

Pherry írta:Sziasztok!
Az alufólia kiszűrésére nincs valami mód? Amit találok, annak kb a fele alufólia. Illetve a másik gondom, hogy mintha a mozgó fúszálakra, bokorra is jelez a gép. Van valakinek valami ötlete? Régebbi, 2 potis gépem van.
Alufólia kiszűrése sajna nem megy! Gondolom a fűszálakhoz érve jelez, nálam is volt ilyen, amit kábelszakadás okozott! Nézessed át a gyártóval! Persze előtte nézd át nincs-e kilazulva a csatlakozó, fej kábel a szárhoz viszonylag szorosan van rátekerve! A mozgó kábel is okoz hibás jelet!
Üdv



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2017. június 11., vasárnap 14:07

andromeda írta:
Kossuth írta:
andromeda írta:Deltához nincs valami jó , használható vezeték nélküli füles?Deteknix és társaitól olcsóbbra gondolok.
Nekem Magnumhoz ez vált be: http://www.easy-shop.hu/rapoo-h3070-fas ... adset.html
Nem késik a jel.
Köszi Kossuth!
megkerestem eredetiben :D
http://www.ebay.com/itm/Ear-Pads-Cushio ... DQK_EuJwiA
http://www.ebay.com/itm/Ear-Pads-Cushio ... DQK_EuJwiA
ezt még mondjuk nem próbáltam de nekem a magas hangokat rosszul adják be.eddig az összes csak bugyborgott nem csilingelt...



Russky
Százados
Százados
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2015. október 12., hétfő 20:16
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Russky » 2017. június 11., vasárnap 17:08

andromeda írta:Deltához nincs valami jó , használható vezeték nélküli füles?Deteknix és társaitól olcsóbbra gondolok.
Adok egy Dereknix fülest 25-ért. Ott voltál amikor vettem a találkozón és azóta csak itthon használtam, hogy ne menjen tönkre az akkuja.



Kossuth
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 9:17
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Kossuth » 2017. június 11., vasárnap 19:22

ul69 írta:
andromeda írta:
Kossuth írta:
andromeda írta:Deltához nincs valami jó , használható vezeték nélküli füles?Deteknix és társaitól olcsóbbra gondolok.
Nekem Magnumhoz ez vált be: http://www.easy-shop.hu/rapoo-h3070-fas ... adset.html
Nem késik a jel.
Köszi Kossuth!
megkerestem eredetiben :D
http://www.ebay.com/itm/Ear-Pads-Cushio ... DQK_EuJwiA
http://www.ebay.com/itm/Ear-Pads-Cushio ... DQK_EuJwiA
ezt még mondjuk nem próbáltam de nekem a magas hangokat rosszul adják be.eddig az összes csak bugyborgott nem csilingelt...
Basszus, ezt korábban is linkelhetted volna, akkor nem adok ki érte 10.000 ft.-ot.
Nekem egyébként teljesen jól adja a magas hangokat, csilingel szépen. Kábellel és kábel nélkül is tökéletes a Magnummal.



Avatar
Risingsun
Százados
Százados
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. március 13., vasárnap 9:18
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Risingsun » 2017. június 11., vasárnap 19:25

Azért ez némi óvatosságra ad okot... "Item location: SHANGHAI, China" :roll:
Most olvasom, ez csak a párna...
Kossuth írta:
ul69 írta:
andromeda írta:
Kossuth írta:
andromeda írta:Deltához nincs valami jó , használható vezeték nélküli füles?Deteknix és társaitól olcsóbbra gondolok.
Nekem Magnumhoz ez vált be: http://www.easy-shop.hu/rapoo-h3070-fas ... adset.html
Nem késik a jel.
Köszi Kossuth!
megkerestem eredetiben :D
http://www.ebay.com/itm/Ear-Pads-Cushio ... DQK_EuJwiA
http://www.ebay.com/itm/Ear-Pads-Cushio ... DQK_EuJwiA
ezt még mondjuk nem próbáltam de nekem a magas hangokat rosszul adják be.eddig az összes csak bugyborgott nem csilingelt...
Basszus, ezt korábban is linkelhetted volna, akkor nem adok ki érte 10.000 ft.-ot.
Nekem egyébként teljesen jól adja a magas hangokat, csilingel szépen. Kábellel és kábel nélkül is tökéletes a Magnummal.


www.femkereso.eoldal.hu

Kossuth
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 9:17
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Kossuth » 2017. június 11., vasárnap 19:29

[quote="Risingsun"]Azért ez némi óvatosságra ad okot... "Item location: SHANGHAI, China" :roll:
Most olvasom, ez csak a párna...

Valóban csak a párna. Akkor már nem is olyan olcsó.



Kossuth
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 9:17
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Kossuth » 2017. június 11., vasárnap 19:31

andromeda írta:Deltához nincs valami jó , használható vezeték nélküli füles?Deteknix és társaitól olcsóbbra gondolok.
Ez is jó lehet szerintem. Úgy nézem ez a Deteknix másolata, csak olcsóbb. Ez postával együtt kb. 20.000 ft., Angliából: http://www.ebay.com/itm/METAL-DETECTING ... 1739677821



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2017. június 11., vasárnap 21:21

Kossuth írta:
Risingsun írta:Azért ez némi óvatosságra ad okot... "Item location: SHANGHAI, China" :roll:
Most olvasom, ez csak a párna...

Valóban csak a párna. Akkor már nem is olyan olcsó.
ne reménykedj nem csak a párna ha nem az egész kompletten 2400 körül van postával együtt :D kiváncsi lennék mivel másabb a 6000 tipus a másiktól..lehet bemondja kinaiul mit talált a gép :lol:



Kossuth
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 9:17
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Kossuth » 2017. június 11., vasárnap 21:25

ul69 írta:
Kossuth írta:
Risingsun írta:Azért ez némi óvatosságra ad okot... "Item location: SHANGHAI, China" :roll:
Most olvasom, ez csak a párna...

Valóban csak a párna. Akkor már nem is olyan olcsó.
ne reménykedj nem csak a párna ha nem az egész kompletten 2400 körül van postával együtt :D kiváncsi lennék mivel másabb a 6000 tipus a másiktól..lehet bemondja kinaiul mit talált a gép :lol:
Sajnos ez tényleg csak a csere párna. Írja is, hogy mi van a csomagban:

"Package included:
1.(1 pairs)Ear Pads Cushion Replacement For RAPOO H6080 H6020 H3070 H3050 S500 Headset Headphone
2.Velcro x 1 Pcs"



lénárd
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:28
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: lénárd » 2017. június 12., hétfő 19:14

Sziasztok!
Delta 30-as fejjel. Plusz egy kicsi kk-ra 14,5cm * 24cm. Használva volt elég sokat a kapaszkodó kicsit lötyög fel lazul. Talán kell rá egy új nyél.
Az ár nem irányár!!!! 95000 Forint. Pm-ben küldök képet, vagy küldjél mail címet. Pár napon belül.



andromeda
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: andromeda » 2017. június 19., hétfő 12:42

Deltások!
Nem tudja valaki,hogy szár, füles, elem nélkül mennyiért adja a Möster a gépet?Tehát a fejet és az elektronikát.



Kossuth
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 9:17
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: Kossuth » 2017. június 19., hétfő 13:13

andromeda írta:Deltások!
Nem tudja valaki,hogy szár, füles, elem nélkül mennyiért adja a Möster a gépet?Tehát a fejet és az elektronikát.
Asszem úgy 100.000.-
De a legegyszerűbb, ha felhívod és megkérdezed :)



orgy
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. június 7., kedd 15:34
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: orgy » 2017. június 20., kedd 21:44

Delta fémkereső, megkímélt állapotban eladó.
80000. érd: weisteren@freemail.hu



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: allando » 2017. június 21., szerda 0:13

orgy írta:Delta fémkereső, megkímélt állapotban eladó.
80000. érd: weisteren@freemail.hu
Miert kell ide is kulon feltenni? Az elado topik erre van...


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: zoli » 2017. július 14., péntek 15:21

Sziasztok !

Valaki eltudná nekem küldeni a Delta, vagy Argus használatiját , egyik ismerősömnek ígértem és nem találom sehol .

Előre is nagyon köszönöm !



kopasz79
Százados
Százados
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 22:32
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: kopasz79 » 2017. július 17., hétfő 8:42

Kép



kopasz79
Százados
Százados
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 22:32
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: kopasz79 » 2017. július 17., hétfő 8:43

Kép



kopasz79
Százados
Százados
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 22:32
Status: Offline

Re: DELTA

Hozzászólás Szerző: kopasz79 » 2017. július 17., hétfő 8:45

Bocs a minőségért, most csak ezt találtam... az argus -et később megkeresem



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma