Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

MAGNUM

Fémkereséshez való eszközök
zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. május 18., péntek 19:07

176523 írta:
Simba írta:"Nálunk is van Deus fehér fejes és nagyon szépen megvagyunk. Szerintem a Magnum jobb, de a Deusos szerint az övé a király."
Már megint az üres hablatyolás hegyek. :) Nem látjátok mit talál a másik? Nem látjátok hány gödröt ásott? Vagy nem tudtok addig elszámolni?
Esetleg nem is jártok együtt, csak néha bemondogatjátok egymásnak? Nem értem az egészet, ez nem ízlés, hanem tények kérdése.

Nekem sosem volt magnumom, nem is láttam közelről sem, viszont pár hónapja feltett egy srác pár élő keresős videót youtubera. Villámgyorsan kicsinálták miszerint kamuzik, blöffvideók, mert lehetetlen, hogy annyit talál. A tipikus középkoros faluhelyeken sétálgatott, szemre nem is volt reménytelen a "lengetési technika". Valami egy délután 13-14 középkori érmét szedve örvendezett, hogy ez micsoda rekord, soha az életben nem talált egy alkalomra ennyit. Na most én annyit mondanék, hogy szerintem ez bődületesen gyenge. Mindezt csak azért, hogy konkrétumok nélkül semmi értelme a fél kilométeres telenovelláknak.
Viszont azt megkérdezném, hogy mások szerint a leírt helyeken mennyi magnummal a realitás? Kellene másik gép, de lövésem nincs mit kellene vennem...
Üdv!Milyen címen van fent az a videó?esetleg belinkelnéd?Jövő héten leszek Magnum tulaj,ez lesz a 18.gépem és addig is néznék róla ezt-azt amit még nem láttam.



Avatar
KingMidas
Százados
Százados
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2015. szeptember 17., csütörtök 9:06
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: KingMidas » 2018. május 18., péntek 19:25

Haha! Én csak csendben nevetek. Én is a Magnumot preferálom, de aki nem, az is jó. Szerintem ez gyakorlati műfaj. Hosszú hétvége, hajrá! Tartalmas és eredményes hétvégét kívánok minden Magnumosnak, XP-snek, Minelabosnak, Deltásnak, Garrettesnek és a többieknek!


There was a king with magic hands
There was a crown and a touch of GOLD.... :royalty-crown:

Avatar
Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 18:41
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Feri » 2018. május 19., szombat 0:58

:lol: Most már én is csak nevetek :lol:

A lényeg, most már tényleg érthetően: ;)
A MAGNUM marad, nem lesz helyette más még sokáig, viszont ez a mostani mindig megújul.
A MAGNUM eleve úgy is készült, hogy folyamatosan fejleszthető legyen.
Vannak olyan elemei mint pl. nyél, keresőfej, mélykereső szondák, stb, amelyekből többféle is készült és fog is készülni még. A műszerdoboz belsejében van a program, amit lehet frissíteni. Jelenleg is össze van állítva a fejlesztőrendszer és azon dolgozom. A MAGNUM jelenleg is olyan, és ez így is marad, hogy minden egyes darab, a legeslegrégebbi is kompatibilis az összes többi elemmel, de ha nem, akkor könnyen azzá tehető - nem kell MAGNUM 2-t, PRO-t, SE-t, 250-et, 800-at stb-t venni, nincs butított meg drágább verzió - nem élek ilyen üzleti fogásokkal. És mindegyiken fut a legújabb szoftver is.
A Cobra fémkereső is olyan, hogy 15 éve gyártásban van és most is igen népszerű fémkereső műszer.
Tehát a MAGNUM se lesz megszüntetve még sok évig, ha valaki esetleg így értette volna.

Köszönöm szépen a javaslatokat, a dicséreteket és a kritikákat is!

Dolgozom máson is, de nem a MAGNUM helyett. A külföldi verziót pedig kár volt elárulnom, mert lelőttem a poént: az igazi nagy poén az lett volna, ha valaki megvásárolja külföldről és utána elterjed, hogy lám-lám: a Feri erről koppintotta a MAGNUM-ot \:D/

Épp az este kaptam egy telefonhívást (nem először), miszerint azt (is) terjesztik, hogy a Magnum koppintás, sőt azt, hogy ez köztudott dolog, és hogy EZT ÉN MAGAM IS ELISMEREM =))
Oké, mi mást is tehetnék ha már így "kilóg a lóláb": természetesen egy magyar fejlesztés csakis a NAAAGY szovjet (bocsánat, most már nem - azóta van másik nyalnivaló s.gg, ahogy Hofi mondta ;) ), tehát: most már a NAAAGY amerikai, ausztrál, francia, de akár bolgár, török, namíbiai, eszkimó fémkereső silány másolata - bármi lehet, csak igazi, eredeti magyar fejlesztés nem. Azért halkan megjegyzem, hogy akinek van oszcilloszkópja, az nagyon gyorsan és könnyen ellenőrizheti, hogy a MAGNUM olyan, egészen speciális jelalakkal működik, amilyennel más fémkereső nem. Aki meg nem képes erre, vagy nem hajlandó megnézni és mellétenni az állítólagos "eredetit", az meg hadd mondja, nem? Egyébként megjelent nyomtatásban is, mert nem titok, hogyan működik, aki olvassa a 2015-ös Rádiótechnika Évkönyvet, az a részletes magyarázatát is elolvashatja ennek a magyar újításnak.
Veszélyes dolog ezt megnézni: akár még az is kiderülhet ám, hogy Magyarországon, a külföldről idetelepített összerelő üzemek, multi áruházláncok és a bérrabszolgák hazájában valaki önállóan eredetit merészelt alkotni ;)
A fémkereső műszer alapelve már a 19. század óta ismert, viszont a konkrét, speciális NSR multifrekvenciás jel, az automata váltó, a különleges diszkriminátor, a döntött mélykereső szonda, a speciális keresőfejek, a különleges karbonszálas nyél, az ekvalizer, de még a beépített súgó is mind az én fejlesztésem. Jó sokat dolgoztam rajta, de aki szeretné tőlem elvenni, hát csak tessék: aki csak azt tudja elképzelni, annak legyen klón ;) Persze a klónok nem szoktak jobbak lenni mint az eredeti, és ha jól látom, azt még a legkritikusabb személy is elismeri, hogy ennek a legjobb a szelektálása. De hát ez egy ilyen klón, naaaa ;)

Tulajdonképpen az ilyeneken akadtam ki egy kissé a múltkor, de nem volt igazam: rengetegen támogatnak és drukkolnak nekem, ami most is kiderült - a többi meg nem számít ;)

A világon 7 588 784 623 ember él állítólag, nem csak 10 vagy 15 millió. Biztosan több százszorosan nagyobb a fémkeresők világpiaca mint amekkora piacra eddig készítettem. Az emberek minden sz..t megvesznek, csak elég csicsás és drága legyen - akkor talán a jót is megveszik, nem? ;)
Az érme másik oldala: ha Garrett, XP, Minelab, Tesoro, Fisher fémkeresőt akarsz, hány helyről tudod beszerezni? Magyarországon a kereskedők egymás konkurenciái, és még sokkal több külföldi dealer is szívesen elküldi ugyanazt ide, korlátlan mennyiségban. Az én műszereimet viszont csakis tőlem lehet beszerezni, mégpedig csak keveset, mert ezek nem tömegcikkek. Ezek különleges műszerek, és nem kevés dolgot felsoroltak már itt is, amiben a MAGNUM a legjobb. A legutóbbi személy is, aki nálam járt, elmondta, hogy az ismeretségi körében az összes gépnél jobb a Magnum. És közel sincs ezzel egyedül.
Érthető, mire gondolok? De biztos nagyon pofátlan és pénzéhes vagyok, nem? A szemét burzsuj Feri a 13 éves kocsiját akár 3 évesre is cserélheti, de ha jól csinálja, akár még egy 1 és egy 3 évesre is - hűha! :D És akkor reflexből muszáj azt tenni, amit Triondor vicce olyan szépen bemutat...
Alighanem sokan félreértettek, én nem kívánok a multi cégek konkurenciája lenni, nem ezerszám, vagy milliószám fogok fémkeresőket gyártani, csak azt néhány műszert fogom továbbra is legyártani, amit személyesen is össze tudok szerelni - esetleg kicsit többet, ha többen segítenek nekem.

Én mára befejeztem a programozást és az ide írogatást is, és én is jó keresőzést és sok sikert kívánok mindenkinek!


www.metaldetector.hu

Avatar
Simba
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015. november 19., csütörtök 8:36
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Simba » 2018. május 19., szombat 19:06

Kipróbáltam amit mondtam. 0,4 gramm dénár 18 centi mélyen. Kis meglepivel ;)

https://m.youtube.com/watch?feature=you ... p2wOHJG78Q#



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. május 19., szombat 20:09

Simba írta:Kipróbáltam amit mondtam. 0,4 gramm dénár 18 centi mélyen. Kis meglepivel ;)

https://m.youtube.com/watch?feature=you ... p2wOHJG78Q#
Üdv! A videó nem érhető el.



Avatar
Simba
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015. november 19., csütörtök 8:36
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Simba » 2018. május 19., szombat 20:18

zoli87 írta:
Simba írta:Kipróbáltam amit mondtam. 0,4 gramm dénár 18 centi mélyen. Kis meglepivel ;)

https://m.youtube.com/watch?feature=you ... p2wOHJG78Q#
Üdv! A videó nem érhető el.
Nekem mutatja.
Valamit rosszul csinálok? Asszonypajtás is reklamált a gyerek vonalzója miatt :(
A mai alföldi túrát sajnos abbahagytuk hamar az eső miatt, de amikor elállt megcsináltam a videót. Még sosem töltöttem fel videót, lehet hogy valamit még be kell állítani?



Avatar
Simba
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015. november 19., csütörtök 8:36
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Simba » 2018. május 19., szombat 20:54

Simba írta:
zoli87 írta:
Simba írta:Kipróbáltam amit mondtam. 0,4 gramm dénár 18 centi mélyen. Kis meglepivel ;)

https://m.youtube.com/watch?feature=you ... p2wOHJG78Q#
Üdv! A videó nem érhető el.
Nekem mutatja.
Valamit rosszul csinálok? Asszonypajtás is reklamált a gyerek vonalzója miatt :(
A mai alföldi túrát sajnos abbahagytuk hamar az eső miatt, de amikor elállt megcsináltam a videót. Még sosem töltöttem fel videót, lehet hogy valamit még be kell állítani?
Akkor mégis jó, mert sok a megnézés ;)
Lacháza mellett voltunk, ahol homokos, de meg fogom csinálni másmilyenen is.
20-ról is hozta, de nem elég határozottan.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. május 19., szombat 21:25

Simba írta:
Simba írta:
zoli87 írta:
Simba írta:Kipróbáltam amit mondtam. 0,4 gramm dénár 18 centi mélyen. Kis meglepivel ;)

https://m.youtube.com/watch?feature=you ... p2wOHJG78Q#
Üdv! A videó nem érhető el.
Nekem mutatja.
Valamit rosszul csinálok? Asszonypajtás is reklamált a gyerek vonalzója miatt :(
A mai alföldi túrát sajnos abbahagytuk hamar az eső miatt, de amikor elállt megcsináltam a videót. Még sosem töltöttem fel videót, lehet hogy valamit még be kell állítani?
Akkor mégis jó, mert sok a megnézés ;)
Lacháza mellett voltunk, ahol homokos, de meg fogom csinálni másmilyenen is.
20-ról is hozta, de nem elég határozottan.
Már látom.Nem rossz!



Triondor
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2017. december 29., péntek 16:00
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Triondor » 2018. május 19., szombat 21:31

És ahogy látom élén volt, azért az nem rossz... de csak, hogy a rossz májúak és a kétkedők (én is szkeptikus vagyok egy kicsit, igen) ne szólalhassanak, esetleg ha csinálsz még ilyet képváltás nélkül lengetnél egy olyat is utána amikor kiveszed, hogy érzékelhető legyen, hogy nem "rigged"?



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. május 19., szombat 21:36

Simba írta:
Simba írta:
zoli87 írta:
Simba írta:Kipróbáltam amit mondtam. 0,4 gramm dénár 18 centi mélyen. Kis meglepivel ;)

https://m.youtube.com/watch?feature=you ... p2wOHJG78Q#
Üdv! A videó nem érhető el.
Nekem mutatja.
Valamit rosszul csinálok? Asszonypajtás is reklamált a gyerek vonalzója miatt :(
A mai alföldi túrát sajnos abbahagytuk hamar az eső miatt, de amikor elállt megcsináltam a videót. Még sosem töltöttem fel videót, lehet hogy valamit még be kell állítani?
Akkor mégis jó, mert sok a megnézés ;)
Lacháza mellett voltunk, ahol homokos, de meg fogom csinálni másmilyenen is.
20-ról is hozta, de nem elég határozottan.
Ha nem bánod megosztottam a videot a Chrenkó Ferenc által gyártott fèmkeresők című facebook csoportomban.Több embernek is magnumos videókra fáj a foga :)



Avatar
Simba
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2015. november 19., csütörtök 8:36
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Simba » 2018. május 19., szombat 21:46

Zoli: Még jó hogy em bánom. De ezt mindenki láthatja, nem? Azt állítottam be hogy nyilvános.
Triondor: Nem. Nem volt benne képváltás. Jobban nem tudom hogyan lehetne.
Egyszerűen ráragasztottam egy műanyag vonalzóra. 20-nál is szólt rá, de négy-ötből egyet kihagyott. 18-nál elég stabilan fogja. Feltoltam 47 érzékenységre, négy vonal, talajkiegyenlítés, minden más normál. Szóval nem all metalban van hanem az alap szelektáláson!!!



Triondor
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2017. december 29., péntek 16:00
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Triondor » 2018. május 19., szombat 23:02

Úgy értem, hogy nem volt kevésbé mélyen valami odatéve, érted... ha egy szkeptikus nézi a videót azt mondhatja, hogy de mi van ha 2 centi mélyen a luk mellett van egy unciás ezüst sas. Sok videóban láttam, hogy vagy előtte vagy utána átintegetik a keresőt a teszt területen, mutatva azt, hogy nincs ott semmi amikor a tesztalany nincs a helyén. Felesleges kukacoskodásnak tűnhet, de elég sokat számít és csak jó szándékkal írom :)



176523
Százados
Százados
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2017. június 29., csütörtök 8:03
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: 176523 » 2018. május 20., vasárnap 7:54

zoli87 írta: Üdv!Milyen címen van fent az a videó?esetleg belinkelnéd?Jövő héten leszek Magnum tulaj,ez lesz a 18.gépem és addig is néznék róla ezt-azt amit még nem láttam.
2-3 hét után törölve lett minden. 7.-8. videónál teljesen kicsinálták a kommentelők.

Érdemi dolgot ma sem sikerült megtudnom. :) Tologassátok csak ezerrel a semmit érő "tesztvideókat".
Félreértések elkerülése végett én egy pillanatig sem a Magnum, a magyar gépgyártás, az akármi ellen beszéltem. Például Xp-t, Minelabot biztos, hogy az életbe nem veszek annyiért, amennyiért árulva vannak.



Avatar
KingMidas
Százados
Százados
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2015. szeptember 17., csütörtök 9:06
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: KingMidas » 2018. május 20., vasárnap 11:21

Ez a Magnum. :-bd
zoli87 írta:
Simba írta:
Simba írta:
zoli87 írta:
Simba írta:Kipróbáltam amit mondtam. 0,4 gramm dénár 18 centi mélyen. Kis meglepivel ;)

https://m.youtube.com/watch?feature=you ... p2wOHJG78Q#
Üdv! A videó nem érhető el.
Nekem mutatja.
Valamit rosszul csinálok? Asszonypajtás is reklamált a gyerek vonalzója miatt :(
A mai alföldi túrát sajnos abbahagytuk hamar az eső miatt, de amikor elállt megcsináltam a videót. Még sosem töltöttem fel videót, lehet hogy valamit még be kell állítani?
Akkor mégis jó, mert sok a megnézés ;)
Lacháza mellett voltunk, ahol homokos, de meg fogom csinálni másmilyenen is.
20-ról is hozta, de nem elég határozottan.
Ha nem bánod megosztottam a videot a Chrenkó Ferenc által gyártott fèmkeresők című facebook csoportomban.Több embernek is magnumos videókra fáj a foga :)


There was a king with magic hands
There was a crown and a touch of GOLD.... :royalty-crown:

toni
Százados
Százados
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2016. január 18., hétfő 6:17
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: toni » 2018. május 20., vasárnap 11:30

Ez a kérdés engem is érdekelt.Sajnos nem kapott választ.
Tapasztalatból tudom,nem mindég jobbak az új kiadások.Gondolom a kis Brutus kiadás csak anyival "jobb",hogy kisebb. A nagy Brutus,mivel messzebb az adó-vevő talán mélyebb (erősebb szignál)és ezért pontosabb a vas-nem vas kimutatás.
Nekem a fehér verzió van.
Arch Stanton írta:Akkor van kettő fajta Brutus ami nagy és egy ami kicsi?
A kettő nagy érdekelne. Mi a különbség? Gondolom, jobb az újabb, de miben?



Avatar
KingMidas
Százados
Százados
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2015. szeptember 17., csütörtök 9:06
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: KingMidas » 2018. május 20., vasárnap 11:45

Triondor írta:Úgy értem, hogy nem volt kevésbé mélyen valami odatéve, érted... ha egy szkeptikus nézi a videót azt mondhatja, hogy de mi van ha 2 centi mélyen a luk mellett van egy unciás ezüst sas. Sok videóban láttam, hogy vagy előtte vagy utána átintegetik a keresőt a teszt területen, mutatva azt, hogy nincs ott semmi amikor a tesztalany nincs a helyén. Felesleges kukacoskodásnak tűnhet, de elég sokat számít és csak jó szándékkal írom :)
Ja, biztos előtte elásott egy marék huszast is, hogy jelezzen már valamit :)

Észrevettétek, hogy annyira jelzi mintha lapjával volna és nem ilyen mélyen? Nincs all metalban, épp ellenkezőleg! Na most logikus, aki még nem látott Magnumot, hogy ez csak csalás lehet, mert akinek volt már "igazi" gép a kezébe, "tudhassa", hogy ez lehetetlen.
Vagy valamit TUD a gép. A Porszívó! :clap: Ez az egyik a sokból, hogy második gépnek is Magnumot vettem. És ha lesz új, akár külföldről is megveszem a harmadikat is.
Erről ennyit!

Jó lengetést ebéd után - nekem meglesz! :dance:


There was a king with magic hands
There was a crown and a touch of GOLD.... :royalty-crown:

zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. május 20., vasárnap 13:26

KingMidas írta:
Triondor írta:Úgy értem, hogy nem volt kevésbé mélyen valami odatéve, érted... ha egy szkeptikus nézi a videót azt mondhatja, hogy de mi van ha 2 centi mélyen a luk mellett van egy unciás ezüst sas. Sok videóban láttam, hogy vagy előtte vagy utána átintegetik a keresőt a teszt területen, mutatva azt, hogy nincs ott semmi amikor a tesztalany nincs a helyén. Felesleges kukacoskodásnak tűnhet, de elég sokat számít és csak jó szándékkal írom :)
Ja, biztos előtte elásott egy marék huszast is, hogy jelezzen már valamit :)

Észrevettétek, hogy annyira jelzi mintha lapjával volna és nem ilyen mélyen? Nincs all metalban, épp ellenkezőleg! Na most logikus, aki még nem látott Magnumot, hogy ez csak csalás lehet, mert akinek volt már "igazi" gép a kezébe, "tudhassa", hogy ez lehetetlen.
Vagy valamit TUD a gép. A Porszívó! :clap: Ez az egyik a sokból, hogy második gépnek is Magnumot vettem. És ha lesz új, akár külföldről is megveszem a harmadikat is.
Erről ennyit!

Jó lengetést ebéd után - nekem meglesz! :dance:
:-bd



Sky
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2015. november 24., kedd 23:18
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Sky » 2018. május 20., vasárnap 18:34

zoli87 írta:
KingMidas írta:
Triondor írta:Úgy értem, hogy nem volt kevésbé mélyen valami odatéve, érted... ha egy szkeptikus nézi a videót azt mondhatja, hogy de mi van ha 2 centi mélyen a luk mellett van egy unciás ezüst sas. Sok videóban láttam, hogy vagy előtte vagy utána átintegetik a keresőt a teszt területen, mutatva azt, hogy nincs ott semmi amikor a tesztalany nincs a helyén. Felesleges kukacoskodásnak tűnhet, de elég sokat számít és csak jó szándékkal írom :)
Ja, biztos előtte elásott egy marék huszast is, hogy jelezzen már valamit :)

Észrevettétek, hogy annyira jelzi mintha lapjával volna és nem ilyen mélyen? Nincs all metalban, épp ellenkezőleg! Na most logikus, aki még nem látott Magnumot, hogy ez csak csalás lehet, mert akinek volt már "igazi" gép a kezébe, "tudhassa", hogy ez lehetetlen.
Vagy valamit TUD a gép. A Porszívó! :clap: Ez az egyik a sokból, hogy második gépnek is Magnumot vettem. És ha lesz új, akár külföldről is megveszem a harmadikat is.
Erről ennyit!

Jó lengetést ebéd után - nekem meglesz! :dance:
:-bd
Meglepi: élére állva tudja amit többi lapjával se sokan :)) Porszívó - igaz :mrgreen: Utánam se sokat találnak. :mrgreen:
Az enyém még a régi kerek fejjel van, a szoftvernek se árt ha frissíttetem, de ez az egyik dolog amit videón látunk, ami miatt a Magnumot szeretjük. A másik videónál a Magnumosnak azonnal eszébe jutott, hogy miért nem 45 fokban van a pénz. Mert a földben mindenféle helyzetben vannak, 45 fokban és élére állva is, nem fog neked lapjára fordulni.
Jó, rendben, ha elég nagy az arcod a legújabb legmárkásabb géppel, legújabb ájfonnal és bmw terpjáróval mész oda, akkor a kedvedért lehet hogy még a dénárok is elfekszenek mint a csajok :)



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2018. május 22., kedd 20:02

ul69 írta:
ul69 írta:Kép
eladó egy 39x26-os fej Magnumhoz.akinek készült még sincs rávalója...30e.
ide is írhattok v urbanlaci69@gmail.com

elkelt :D
reklamáltátok a feketét.itt van 1 :D
Kép
még eladó :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ul69 2018. május 24., csütörtök 7:36-kor.



Avatar
Polaris
Százados
Százados
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 14:17
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Polaris » 2018. május 23., szerda 11:53

KingMidas írta:Ez a Magnum. :-bd
zoli87 írta:
Simba írta:
Simba írta:
zoli87 írta:
Simba írta:Kipróbáltam amit mondtam. 0,4 gramm dénár 18 centi mélyen. Kis meglepivel ;)

https://m.youtube.com/watch?feature=you ... p2wOHJG78Q#
Üdv! A videó nem érhető el.
Nekem mutatja.
Valamit rosszul csinálok? Asszonypajtás is reklamált a gyerek vonalzója miatt :(
A mai alföldi túrát sajnos abbahagytuk hamar az eső miatt, de amikor elállt megcsináltam a videót. Még sosem töltöttem fel videót, lehet hogy valamit még be kell állítani?
Akkor mégis jó, mert sok a megnézés ;)
Lacháza mellett voltunk, ahol homokos, de meg fogom csinálni másmilyenen is.
20-ról is hozta, de nem elég határozottan.
Ha nem bánod megosztottam a videot a Chrenkó Ferenc által gyártott fèmkeresők című facebook csoportomban.Több embernek is magnumos videókra fáj a foga :)
Élével beásva? Ez tetszik! A tesztvideókon valahogy mindig lapján van a pénz. Tényleg jó kis meglepi, mert a Magnum élén is kiveszi :D :D :D Talán azért is szed annyit még a már átkeresett helyeken is.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. május 27., vasárnap 21:41

Üdv!Érdekelne valakit 2éves Brutus melykereső keret?Nekem nincs rá szüksègem.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. május 29., kedd 6:54

zoli87 írta:Üdv!Érdekelne valakit 2éves Brutus melykereső keret?Nekem nincs rá szüksègem.
Ugyanitt 41cm-es kerek fej,magnumhoz eladó.



Metal
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016. február 3., szerda 11:27
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Metal » 2018. május 29., kedd 19:18

Nekem van szkópom és sok fémkeresőt megnéztem már. Nemegyet szét is szereltem. Hobbiból magam is építek és átalakítok. Olvasgatom aszakirodalmat is.
Azt tudom mondani, hogy a Magnum tényleg különleges, olyan jelet produkált aszkópon mint más egyse! EREDETI! Szerintem minden megbecsülést megérdemel és nem semmi butaság koppintásnak nevezni! Ez az élével dénárt dolog is olyan, amit nem sok gép tud, és szerintem ezen a szinten egyetlen más se. És tényleg meg van írva Feri és Nagymáté Csaba tollából a 2015. évi RT évkönyvben ez is és még sok olyan, hogy nem tudtam letenni!
Egyébként nekem Cobrám van Feri saját kezű művei közül, egy nagyon leharcolt darabot újítottam fel a segítségével és nagyon tudom értékelni a tudása és a műszaki megoldásai alapján is a gépet és Feri segítőkészségét is, amit e helyütt is köszönök!
A Feri leírása alapján megépítettem többek között a Silver Star gépet. Sok kapcsolást láttam és a Silver se egy közönséges dolog, ilyen működésű se sok van. Az se jellemző a mai profitorientált világban, hogy valaki csak így közzé teszi ingyen hogy mások is megépíthessék.

DE szerintem sokan vagyunk ilyenek, akik értékeljük, a többi nem érdekes, azok hadd mondják a mondókájukat! ;) ^:)^



newage
Százados
Százados
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2016. március 8., kedd 14:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: newage » 2018. május 31., csütörtök 7:07

eq 800as vs deus nail test nézegetés közben ezt dobta ki :D
érdekes

https://www.youtube.com/watch?v=WHCYcrFbHQs



Sky
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2015. november 24., kedd 23:18
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Sky » 2018. május 31., csütörtök 13:35

newage írta:eq 800as vs deus nail test nézegetés közben ezt dobta ki :D
érdekes

https://www.youtube.com/watch?v=WHCYcrFbHQs
Hát igen. Ez csak egy képesség a sok közül, amiért Magnummal járok :ymapplause:
Következő videónak ezt dobta ki a tube: https://www.youtube.com/watch?v=o5G14itUNUk
Nézem, milyen különös nyél: Magnum nyeles Delta :P



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. május 31., csütörtök 18:29

Sky írta:
newage írta:eq 800as vs deus nail test nézegetés közben ezt dobta ki :D
érdekes

https://www.youtube.com/watch?v=WHCYcrFbHQs
Hát igen. Ez csak egy képesség a sok közül, amiért Magnummal járok :ymapplause:
Következő videónak ezt dobta ki a tube: https://www.youtube.com/watch?v=o5G14itUNUk
Nézem, milyen különös nyél: Magnum nyeles Delta :P
Cobra nyeles ,én úgy tudom.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2018. május 31., csütörtök 19:27

talentum írta:
Sky írta:
newage írta:eq 800as vs deus nail test nézegetés közben ezt dobta ki :D
érdekes

https://www.youtube.com/watch?v=WHCYcrFbHQs
Hát igen. Ez csak egy képesség a sok közül, amiért Magnummal járok :ymapplause:
Következő videónak ezt dobta ki a tube: https://www.youtube.com/watch?v=o5G14itUNUk
Nézem, milyen különös nyél: Magnum nyeles Delta :P
Cobra nyeles ,én úgy tudom.

hiába szépíted lelepleződtél :D :D



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. május 31., csütörtök 20:19

ul69 írta:
talentum írta:
Sky írta:
newage írta:eq 800as vs deus nail test nézegetés közben ezt dobta ki :D
érdekes

https://www.youtube.com/watch?v=WHCYcrFbHQs
Hát igen. Ez csak egy képesség a sok közül, amiért Magnummal járok :ymapplause:
Következő videónak ezt dobta ki a tube: https://www.youtube.com/watch?v=o5G14itUNUk
Nézem, milyen különös nyél: Magnum nyeles Delta :P
Cobra nyeles ,én úgy tudom.

hiába szépíted lelepleződtél :D :D
Már megint igazad van... most mindjárt szét is szerelem a szerkezetet...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. május 31., csütörtök 21:25

Üdv!Pàr napja vagyok Magnum tulaj.Ma csinàltam egy tesztet.Facebook csoportban eddig csak fikazàsok jöttek a videóra.Pl:gagyi gèp,ezek új szegek,túl nagy az érme,de mélysèget nem tud,lassú stb...Akkor próbaljàk meg a gèpükkel ők is,hogy mit mutat.

https://youtu.be/ZGdm3VaAu54



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. május 31., csütörtök 21:26

zoli87 írta:Üdv!Pàr napja vagyok Magnum tulaj.Ma csinàltam egy tesztet.Facebook csoportban eddig csak fikazàsok jöttek a videóra.Pl:gagyi gèp,ezek új szegek,túl nagy az érme,de mélysèget nem tud,lassú stb...Akkor próbaljàk meg a gèpükkel ők is,hogy mit mutat.

https://youtu.be/ZGdm3VaAu54
A szegek 80mm hosszúak.A szögfejek alatt egy 5ft-os van.



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. május 31., csütörtök 21:50

zoli87 írta:
zoli87 írta:Üdv!Pàr napja vagyok Magnum tulaj.Ma csinàltam egy tesztet.Facebook csoportban eddig csak fikazàsok jöttek a videóra.Pl:gagyi gèp,ezek új szegek,túl nagy az érme,de mélysèget nem tud,lassú stb...Akkor próbaljàk meg a gèpükkel ők is,hogy mit mutat.

https://youtu.be/ZGdm3VaAu54
A szegek 80mm hosszúak.A szögfejek alatt egy 5ft-os van.
Melyik csoportban?


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Sky
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2015. november 24., kedd 23:18
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Sky » 2018. május 31., csütörtök 21:51

talentum írta:
ul69 írta:
talentum írta:
Sky írta:
newage írta:eq 800as vs deus nail test nézegetés közben ezt dobta ki :D
érdekes

https://www.youtube.com/watch?v=WHCYcrFbHQs
Hát igen. Ez csak egy képesség a sok közül, amiért Magnummal járok :ymapplause:
Következő videónak ezt dobta ki a tube: https://www.youtube.com/watch?v=o5G14itUNUk
Nézem, milyen különös nyél: Magnum nyeles Delta :P
Cobra nyeles ,én úgy tudom.

hiába szépíted lelepleződtél :D :D
Már megint igazad van... most mindjárt szét is szerelem a szerkezetet...
:clap:



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. május 31., csütörtök 21:54

talentum írta:
zoli87 írta:
zoli87 írta:Üdv!Pàr napja vagyok Magnum tulaj.Ma csinàltam egy tesztet.Facebook csoportban eddig csak fikazàsok jöttek a videóra.Pl:gagyi gèp,ezek új szegek,túl nagy az érme,de mélysèget nem tud,lassú stb...Akkor próbaljàk meg a gèpükkel ők is,hogy mit mutat.

https://youtu.be/ZGdm3VaAu54
A szegek 80mm hosszúak.A szögfejek alatt egy 5ft-os van.
Melyik csoportban?
Hobbi f.keresősök



Sky
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2015. november 24., kedd 23:18
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: Sky » 2018. május 31., csütörtök 21:55

talentum írta:
zoli87 írta:
zoli87 írta:Üdv!Pàr napja vagyok Magnum tulaj.Ma csinàltam egy tesztet.Facebook csoportban eddig csak fikazàsok jöttek a videóra.Pl:gagyi gèp,ezek új szegek,túl nagy az érme,de mélysèget nem tud,lassú stb...Akkor próbaljàk meg a gèpükkel ők is,hogy mit mutat.

https://youtu.be/ZGdm3VaAu54
A szegek 80mm hosszúak.A szögfejek alatt egy 5ft-os van.
Melyik csoportban?
Szerintem is tök gagyi. Ne is használja senki. :mrgreen: Rajtam kívül ;)



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. május 31., csütörtök 21:59

:?:
Sky írta:
talentum írta:
ul69 írta:
talentum írta:
Sky írta:
newage írta:eq 800as vs deus nail test nézegetés közben ezt dobta ki :D
érdekes

https://www.youtube.com/watch?v=WHCYcrFbHQs
Hát igen. Ez csak egy képesség a sok közül, amiért Magnummal járok :ymapplause:
Következő videónak ezt dobta ki a tube: https://www.youtube.com/watch?v=o5G14itUNUk
Nézem, milyen különös nyél: Magnum nyeles Delta :P
Cobra nyeles ,én úgy tudom.

hiába szépíted lelepleződtél :D :D
Már megint igazad van... most mindjárt szét is szerelem a szerkezetet...
:clap:
:?:


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

newage
Százados
Százados
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2016. március 8., kedd 14:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: newage » 2018. június 1., péntek 9:51

Sky írta:
talentum írta:
zoli87 írta:
zoli87 írta:Üdv!Pàr napja vagyok Magnum tulaj.Ma csinàltam egy tesztet.Facebook csoportban eddig csak fikazàsok jöttek a videóra.Pl:gagyi gèp,ezek új szegek,túl nagy az érme,de mélysèget nem tud,lassú stb...Akkor próbaljàk meg a gèpükkel ők is,hogy mit mutat.

https://youtu.be/ZGdm3VaAu54
A szegek 80mm hosszúak.A szögfejek alatt egy 5ft-os van.
Melyik csoportban?
Szerintem is tök gagyi. Ne is használja senki. :mrgreen: Rajtam kívül ;)
hát szar is ez a magnum nekem is csak az aranyat meg az ezüstöt szedi :D .. ráadásul még a vasat meg a sok szemetet is szelektálja hát ez borzasztó :D és az hogy agyba főbe személyre szabhatod hát ez a legrosszabb :D
ráadásul még menni is kell vele hogy találjon az ember valamit..egy szerűbb lenne bekapcsolni és gombnyomásra a fejhez vonzana minden érdekes dolgot 10m-es körzetben.. nem ? :D

bezzeg egy "fasza" ace 150es vagy md (meg a többi sz.r) hmm hát az igen azt csak bekapcsolod oszt csak jön csak jön minden értékes :D sőt van mikor be sem kell kapcsolni csak felkelsz reggel és már ott van a kereső mellet a sok lelet :D


zoli87 te meg ne foglalkozz a gyíkokkal majd ha tesznek fel videót és érdekesebb lesz akkor....



newage
Százados
Százados
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2016. március 8., kedd 14:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: newage » 2018. június 1., péntek 20:30




allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: allando » 2018. június 1., péntek 21:35

newage írta:hát ezért ez .. izé :D :O https://www.youtube.com/watch?v=pAqoUyQl5ac
Annyira nem gyozott meg.
A levegobe 4-5 centirol nem erzekeli a penzt ha rajt a nem rozsdas szog....


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. június 1., péntek 22:01

allando írta:
newage írta:hát ezért ez .. izé :D :O https://www.youtube.com/watch?v=pAqoUyQl5ac
Annyira nem gyozott meg.
A levegobe 4-5 centirol nem erzekeli a penzt ha rajt a nem rozsdas szog....
Mutass olyan gèpet ami fele ekkora vasakkal megnyikkanik az èrmère.



newage
Százados
Százados
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2016. március 8., kedd 14:48
Status: Offline

Re: MAGNUM

Hozzászólás Szerző: newage » 2018. június 1., péntek 22:09

allando írta:
newage írta:hát ezért ez .. izé :D :O https://www.youtube.com/watch?v=pAqoUyQl5ac
Annyira nem gyozott meg.
A levegobe 4-5 centirol nem erzekeli a penzt ha rajt a nem rozsdas szog....
hogy gondoltad? a levegőben megfogsz egy érmét rá teszel egy acél szeget és úgy próbálod? vagy hogy? nem értem



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma