Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Fémkereséshez való eszközök
Magus
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2017. február 16., csütörtök 10:39
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: Magus » 2018. szeptember 30., vasárnap 18:38

Magus írta:Sziasztok,
Eladó egy Minelab Equinox 800 teljesen új, csak kipróbálva volt, magyar garival.
ár: 250.000.-
ajánlat: Pü.
Elkelt...



rool78
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2015. szeptember 21., hétfő 8:55
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: rool78 » 2018. október 1., hétfő 20:36

Eladó két kifogástalan minimálisat használt pinpointer.
Az egyik terepszinű detecnix xpointer, a másik egy fekete színű vízálló makro pointer. (Fekete kemény gyári tartójában) 25000/db.



Atomixranger
Százados
Százados
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2018. március 8., csütörtök 17:14
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: Atomixranger » 2018. október 3., szerda 8:40

tenkes írta:Eladó itthon vásárolt(2017.04) XP Deus v3.2 fémkereső távirányítóval (füles nélkül), 28cm fejjel, gyári szárral, töltővel, 3,5 év garanciával, számlával, dobozával, nagyon jó állapotban kihasználatlanság miatt.
Ár: 230 e Ft
tenkes7@gmail.com
Írtam emailt.



Atomixranger
Százados
Százados
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2018. március 8., csütörtök 17:14
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: Atomixranger » 2018. október 3., szerda 19:11

Screenshot_20181003_191105.jpg
Screenshot_20181003_191105.jpg (329.43 KiB) Megtekintve 14225 alkalommal
Eladó!!!
Minelab Pro-Find 35 pointer.
A pointer új, nulla perces.
Garanciális csere miatt kaptam belőle újat.
Bolti ár alatt adom, Magyar garancia van hozzá.
39.990ft.



Avatar
Risingsun
Százados
Százados
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. március 13., vasárnap 9:18
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: Risingsun » 2018. október 6., szombat 10:23

.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Risingsun 2018. november 12., hétfő 18:06-kor.


www.femkereso.eoldal.hu

Triondor
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2017. december 29., péntek 16:00
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: Triondor » 2018. október 6., szombat 17:30

Eladó sorba kerül Minelab X-terra 705ösöm Nel hunter 18.75KHz-es fejjel. Kiváló tanulógép volt, de sajnos vízben nem tudok vele lengetni (idegesítő, hogy derékig érő víznél beljebb ha sejti az ember a valamit és nem mehet, mert nem vízálló a ház). Én is használtan vásároltam így csak a gép, a fej, illetve egy 6.3 - 3.5re Jack átalakító foglaltatik a csomagban. Csatlakozó gumiborítása nincs nyúlva, a vezeték nincs törve, csatlakozók épek/tiszták, a fejhez van koptató. A burkolat felületén karcok kopások vannak, igyekeztem a fotón feltüntetni.. a szár festése is kopott illetve az egyik szártag csővégénél egy nagyon apró repedés található. Mindezek az összeszerelhetőséget és a használatot kicsit sem befolyásolják - tökéletesen üzemel, teszi a dolgát. Az utódja már megvan így csere nem érdekel. Használt cikk lévén a személyes megtekintést preferálom ha eladok, ha veszek így posta kizárólag a vevő felelősségére. A vevőnek természetesen örömmel megmutatom amit tud a gép, illetve azt amit én tudok róla, hogy mit tud :) Az ára pedig 85000 Ft

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. október 6., szombat 21:38

Triondor írta:Eladó sorba kerül Minelab X-terra 705ösöm Nel hunter 18.75KHz-es fejjel. Kiváló tanulógép volt, de sajnos vízben nem tudok vele lengetni (idegesítő, hogy derékig érő víznél beljebb ha sejti az ember a valamit és nem mehet, mert nem vízálló a ház). Én is használtan vásároltam így csak a gép, a fej, illetve egy 6.3 - 3.5re Jack átalakító foglaltatik a csomagban. Csatlakozó gumiborítása nincs nyúlva, a vezeték nincs törve, csatlakozók épek/tiszták, a fejhez van koptató. A burkolat felületén karcok kopások vannak, igyekeztem a fotón feltüntetni.. a szár festése is kopott illetve az egyik szártag csővégénél egy nagyon apró repedés található. Mindezek az összeszerelhetőséget és a használatot kicsit sem befolyásolják - tökéletesen üzemel, teszi a dolgát. Az utódja már megvan így csere nem érdekel. Használt cikk lévén a személyes megtekintést preferálom ha eladok, ha veszek így posta kizárólag a vevő felelősségére. A vevőnek természetesen örömmel megmutatom amit tud a gép, illetve azt amit én tudok róla, hogy mit tud :) Az ára pedig 85000 Ft

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Ez egy jó gèp,jó áron!



miliarense
Százados
Százados
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2015. október 29., csütörtök 17:32
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: miliarense » 2018. október 9., kedd 17:01

Eladova valt minelab x terrs 70 femkeresom .18khz fejjel .a gep jp allapotban van!erdeklodni 06305434858



miliarense
Százados
Százados
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2015. október 29., csütörtök 17:32
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: miliarense » 2018. október 9., kedd 17:02

X terra ara 60000ft



Avatar
Risingsun
Százados
Százados
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. március 13., vasárnap 9:18
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: Risingsun » 2018. október 9., kedd 17:48

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Risingsun 2018. november 12., hétfő 18:06-kor.


www.femkereso.eoldal.hu

Vasmacska
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2017. május 19., péntek 18:35
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: Vasmacska » 2018. október 11., csütörtök 15:54

.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Vasmacska 2018. október 19., péntek 20:58-kor.



Hadron
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016. október 6., csütörtök 11:40
Status: Offline

Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: Hadron » 2018. október 12., péntek 7:09

Eladó Xp Deus távirányítóval, kicsi(22") és mélykereső(28" ovál.) fejjel, vízí szettel! Érdeklődni PM- ben!



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: allando » 2018. október 12., péntek 8:23

Hadron írta:Eladó Xp Deus távirányítóval, kicsi(22") és mélykereső(28" ovál.) fejjel, vízí szettel! Érdeklődni PM- ben!
Nem ertem ezeket a hirdeteseket.
Ha valaki el akar adni valamit miert nem lehet az arat kiirni es ha az ar megfelelo es vasarlasi szandeka van akkor a reszletekert erdeklodik privatba.....

Esetleg egy kep se artana elozetesbe...


Na mindegy, ugy latszik nem egyforman gondolkodunk.


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

Triondor
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2017. december 29., péntek 16:00
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: Triondor » 2018. október 12., péntek 12:51

Általában a nem feltétlenül jó áron kínált termékek hirdetői szoktak eképpen, de az is gyakori, hogy az emberünk úgy véli, ha már csak kósza érdeklődőként fut be valaki akkor is nagyobb az esélye meggyőzni - lévén, hogy közvetlen kommunikálnak - mintha csak szárazon ott a hirdetés és átgörgethet rajta a potenciális érdeklődő.



ladmaczi
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. október 18., vasárnap 13:27
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: ladmaczi » 2018. október 14., vasárnap 11:04

Raro írta:Xp Deus táv eladó. jó állapotban, tokjával, + karpánt. Német nyelvű, de ezt csak pár menüpontban veszed észre. Ára. 125000 Ft
Szia!
Meg van még a Deus táv?



Vasmacska
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2017. május 19., péntek 18:35
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: Vasmacska » 2018. október 14., vasárnap 12:55

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vasmacska 2018. október 17., szerda 10:42-kor.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. október 14., vasárnap 18:15

Eladó Deus ovál fehér HF keresőfej 13x24cm, nem használt, csak tesztelve volt - 300,-Euró

https://www.detektorykovu.cz/hledaci-ci ... 3x24-cm-2d

Eladó fekete Makro Pointer...használt de működő képes....szij tokkal - 70,-Euró

https://www.lovecpokladu.cz/eshop/produ ... ro-pointer

Egy Makro Racer 1 és 2-es kis keresőfej, újj, csak tesztelve volt....apró dolgokra, nagyon jó a szelektálása.... 75,-Euró


tibko58@gmail.com
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tibike 2018. október 21., vasárnap 16:55-kor.



Vasmacska
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2017. május 19., péntek 18:35
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: Vasmacska » 2018. október 17., szerda 10:44

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vasmacska 2018. október 19., péntek 20:59-kor.



Raro
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 12:16
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: Raro » 2018. október 19., péntek 10:21

Elkelt.
ladmaczi írta:
Raro írta:Xp Deus táv eladó. jó állapotban, tokjával, + karpánt. Német nyelvű, de ezt csak pár menüpontban veszed észre. Ára. 125000 Ft
Szia!
Meg van még a Deus táv?



gyuruvadasz
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016. március 8., kedd 19:38
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: gyuruvadasz » 2018. október 20., szombat 13:30

.........................................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gyuruvadasz 2018. november 5., hétfő 10:32-kor.



dakar
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017. június 27., kedd 18:27
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: dakar » 2018. október 25., csütörtök 23:09

Csa . Szàmodat el tudnàd küldeni ? pocok790617@gmail.com ra
Triondor írta:Eladó sorba kerül Minelab X-terra 705ösöm Nel hunter 18.75KHz-es fejjel. Kiváló tanulógép volt, de sajnos vízben nem tudok vele lengetni (idegesítő, hogy derékig érő víznél beljebb ha sejti az ember a valamit és nem mehet, mert nem vízálló a ház). Én is használtan vásároltam így csak a gép, a fej, illetve egy 6.3 - 3.5re Jack átalakító foglaltatik a csomagban. Csatlakozó gumiborítása nincs nyúlva, a vezeték nincs törve, csatlakozók épek/tiszták, a fejhez van koptató. A burkolat felületén karcok kopások vannak, igyekeztem a fotón feltüntetni.. a szár festése is kopott illetve az egyik szártag csővégénél egy nagyon apró repedés található. Mindezek az összeszerelhetőséget és a használatot kicsit sem befolyásolják - tökéletesen üzemel, teszi a dolgát. Az utódja már megvan így csere nem érdekel. Használt cikk lévén a személyes megtekintést preferálom ha eladok, ha veszek így posta kizárólag a vevő felelősségére. A vevőnek természetesen örömmel megmutatom amit tud a gép, illetve azt amit én tudok róla, hogy mit tud :) Az ára pedig 85000 Ft

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép



orsógomb
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2015. december 21., hétfő 21:07
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: orsógomb » 2018. október 26., péntek 18:43

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára orsógomb 2018. november 5., hétfő 13:10-kor.



imcso
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018. október 21., vasárnap 16:31
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: imcso » 2018. október 26., péntek 21:21

Delta Argust keresnék reális áron !



Avatar
Risingsun
Százados
Százados
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. március 13., vasárnap 9:18
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: Risingsun » 2018. október 27., szombat 12:26

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Risingsun 2018. november 12., hétfő 18:05-kor.


www.femkereso.eoldal.hu

Triondor
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2017. december 29., péntek 16:00
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: Triondor » 2018. október 27., szombat 16:32

Triondor írta:Eladó sorba kerül Minelab X-terra 705ösöm Nel hunter 18.75KHz-es fejjel. Kiváló tanulógép volt, de sajnos vízben nem tudok vele lengetni (idegesítő, hogy derékig érő víznél beljebb ha sejti az ember a valamit és nem mehet, mert nem vízálló a ház). Én is használtan vásároltam így csak a gép, a fej, illetve egy 6.3 - 3.5re Jack átalakító foglaltatik a csomagban. Csatlakozó gumiborítása nincs nyúlva, a vezeték nincs törve, csatlakozók épek/tiszták, a fejhez van koptató. A burkolat felületén karcok kopások vannak, igyekeztem a fotón feltüntetni.. a szár festése is kopott illetve az egyik szártag csővégénél egy nagyon apró repedés található. Mindezek az összeszerelhetőséget és a használatot kicsit sem befolyásolják - tökéletesen üzemel, teszi a dolgát. Az utódja már megvan így csere nem érdekel. Használt cikk lévén a személyes megtekintést preferálom ha eladok, ha veszek így posta kizárólag a vevő felelősségére. A vevőnek természetesen örömmel megmutatom amit tud a gép, illetve azt amit én tudok róla, hogy mit tud :) Az ára pedig 85000 Ft

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Elkelt!



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. október 28., vasárnap 10:28

Eladó:

Sorex Pro - 500,- Eur + két frekis Sniper fej, 15x25cm, 5/12 kHz
Signum MFD 2.05 verzió - 650,- Eur + három frekis fej 33cm, 3/7/14 kHz

komoly érdeklődőnek tudok más 1 frekis fej választékott küldeni, vagy lecserélni az adott fejett más frekisre - ki mitt keres...... a gépek 3 kHz-től 25 kHz-ig dolgoznak, pontos freki bemérés - a kereső ráhangolódik az adott fej frekvenciájára, aztán pontos GB bemérés, program választás és mehett....nem kezdőnek való, kel némi tapasztalatt és egy pár óra tanulási idő, de megéri.....

tibko58@gmail.com



gyuruvadasz
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2016. március 8., kedd 19:38
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: gyuruvadasz » 2018. október 28., vasárnap 18:07

................................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gyuruvadasz 2018. november 5., hétfő 10:33-kor.



kistóni
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2017. október 24., kedd 21:00
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: kistóni » 2018. október 28., vasárnap 19:21

Sziasztok!
Tanácsot kérnék szakértőktől ,van egy e-trac és egy expi -2 fémkeresőm.Mivel keveset járok keresőzni gondoltam eladom mind kettőt és vennék egy equinox 800-at. Szerintetek érdemes lecserélni őket ? Mindkettő tökéletesen működik 1 éves fejjel vannak felszerelve.
Nem ajánlatokat kérek csak tanácsot. :D
Köszönöm



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. október 28., vasárnap 22:41

kistóni írta:Sziasztok!
Tanácsot kérnék szakértőktől ,van egy e-trac és egy expi -2 fémkeresőm.Mivel keveset járok keresőzni gondoltam eladom mind kettőt és vennék egy equinox 800-at. Szerintetek érdemes lecserélni őket ? Mindkettő tökéletesen működik 1 éves fejjel vannak felszerelve.
Nem ajánlatokat kérek csak tanácsot. :D
Köszönöm
Etrac ket jellemzovel valogat. Azt csak a ctx tudja utana.
Explorerekkel sokszor lejart helyen mar nincs semmi csak vas.
Equinoxhoz nincsenek meg egyeb specko fejek, csak a gyari. Az meg aranyaron van.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. október 29., hétfő 18:20

kistóni írta:Sziasztok!
Tanácsot kérnék szakértőktől ,van egy e-trac és egy expi -2 fémkeresőm.Mivel keveset járok keresőzni gondoltam eladom mind kettőt és vennék egy equinox 800-at. Szerintetek érdemes lecserélni őket ? Mindkettő tökéletesen működik 1 éves fejjel vannak felszerelve.
Nem ajánlatokat kérek csak tanácsot. :D
Köszönöm
Ha van elég fölösleges pánzed, csináld.....DE ahogy irod - mivel keveset járok keresőzni.... akkor vékép nem érdemes eladni és venni egy Equit....ennek is van tanulási ideje, mire belejösz, elmúlik egy-két év..... ha ritkán jársz, vagy olcsón eladod, mert nem fogod tudni beálitani, vagy rátekered a legközelibb fára - ennek is vannak háklis beállitásai, amitt érteni kel... :D



kistóni
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2017. október 24., kedd 21:00
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: kistóni » 2018. október 29., hétfő 18:28

luckyotter írta:
kistóni írta:Sziasztok!
Tanácsot kérnék szakértőktől ,van egy e-trac és egy expi -2 fémkeresőm.Mivel keveset járok keresőzni gondoltam eladom mind kettőt és vennék egy equinox 800-at. Szerintetek érdemes lecserélni őket ? Mindkettő tökéletesen működik 1 éves fejjel vannak felszerelve.
Nem ajánlatokat kérek csak tanácsot. :D
Köszönöm
Etrac ket jellemzovel valogat. Azt csak a ctx tudja utana.
Explorerekkel sokszor lejart helyen mar nincs semmi csak vas.
Equinoxhoz nincsenek meg egyeb specko fejek, csak a gyari. Az meg aranyaron van.
Köszi ,ha lenne több infóm az Equinox-ról könnyebb lenne dönteni de valahogy a nagy kezdő reklámok után nagy csend övezi a gépet.
Aki vett már ilyet nem nagyon nyilatkozik ,pedig a fórum is azért van hogy tapasztalatot cseréljünk. :think:
Lehet hogy maradnom kéne a jól bevált gépeimnél :-? ?



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. október 29., hétfő 19:12

Na akkor egy pár dolgott még tisztázunk: annyi sok Equi nem volt eladva MO-n....szerintem 30 - 40 db körül....csehországba elment kb 180 - 200 db - saccolásom szerint.... na most kitől akarsz infót? Egy pár gyerektől, aki most tanulja, vagy attól aki már megbánta és eladta, mert nem tudta beálitani? Egy éve van a piacon - kb.... MO-n a külföldi keresők nem nagyon mennek, de a cseheknél nagyba megy a tesztelés meg a sok duma körülötte.... és most vald be, ha megveszed, egyszer egy hónapba kimész vele, milyien eredményed lesz? Én rákérdeztem a Blisstoolra - úgy néz ki, hogy MO-n van 5 darab... ennyi a külföldi keresőkről...NE cseréld le, ha érted az E Trackot, maradj mellette.... az Expi menjen útnak....ennyi....



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. október 29., hétfő 19:13

Ja még valami - az Equihoz van már 3 gyári fej eladó....luckyotter.....



kistóni
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2017. október 24., kedd 21:00
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: kistóni » 2018. október 29., hétfő 19:43

tibike írta:Na akkor egy pár dolgott még tisztázunk: annyi sok Equi nem volt eladva MO-n....szerintem 30 - 40 db körül....csehországba elment kb 180 - 200 db - saccolásom szerint.... na most kitől akarsz infót? Egy pár gyerektől, aki most tanulja, vagy attól aki már megbánta és eladta, mert nem tudta beálitani? Egy éve van a piacon - kb.... MO-n a külföldi keresők nem nagyon mennek, de a cseheknél nagyba megy a tesztelés meg a sok duma körülötte.... és most vald be, ha megveszed, egyszer egy hónapba kimész vele, milyien eredményed lesz? Én rákérdeztem a Blisstoolra - úgy néz ki, hogy MO-n van 5 darab... ennyi a külföldi keresőkről...NE cseréld le, ha érted az E Trackot, maradj mellette.... az Expi menjen útnak....ennyi....
Köszi tibike ,az e-trackot fájó szívvel cserélném le de az expi-2 is bizonyított , inkább attól tartottam hogy belenyúlok egy olyan gépbe aminek a tudása elmarad az eddigieknél és kiszállni se tudnék belőle.Ha csak az egyik megy akkor meg sokat kell pótolni.Amiket leírtál teljes mértékben igaz ,de ezért is írtam ide hogy okosabb társak véleményére adva tudjak dönteni ^:)^ .Ha sikerül vennem egy 800-ast lenne tipped a beállításban?
Köszi a hsz-t



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. október 29., hétfő 20:19

Szerintem ne misztifikáljuk túl ezt az equinox dolgot... Magyarban sztem a kereskedők össz. eladtak vagy 90-100 db-ot, csak nem mindenki fórumozik itt, sok usert felszív a facebook, van is ilyen csoport, ott talán már van (gyorsan ránézek) igen, jelenleg 64 tag... ja és persze ott sincs mindenki, akinek van ilyen gépe...a beállítás meg sztem megint csak nem egy NASA project, majdnem kezdőknek is merném ajánlani, mert van a gépen kapcsold be és menj alapbeállítás...az a baj, ha valamit ajánlasz, és valaki az ajánlásod miatt vesz egy gépet, de akármi miatt majd nem fog tetszeni neki, akkor evidens, hogy te leszel a hülye. El sem hinnétek, hogy milyen fogyatékos, technikailag analfabéta emberek is vesznek komoly gépeket, utána meg eladják, közben meg hintik az igét, hogy milyen szar, meg minden, az agyilag zoknik, és az is komoly teljesítmény volt már tőlük, hogy be tudták kapcsolni, nemhogy értelmezni a kiírt ikonokat, meg a hangokat... Ki mer így ajánlani terméket? Meg miért is? Hogy a kereskedő meggazdagodjon ?!? Ha valakinek van esze, megveszi szlovákban olcsóbban, még magyarul is tudnak ott a kereskedők.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. október 29., hétfő 20:21

tibike írta:Ja még valami - az Equihoz van már 3 gyári fej eladó....luckyotter.....
Tudom. Nagyfej bevezeto aron 109000 Forint.
Gyari Minelab fejektol sohasem voltam elragadtatva. Harman vettunk uj etracot. Mindharmunknak beszart a gyari fej joval a gariido lejarta elott. Es a garanciaba kapott uj cserefejek is. Ugyhogy, a budos eletbe nem kell megegyszer ilyen kontakthibas-vezetekszakados dragasag.
Sefekkel meg a coiltek fejekkel mar mindjart jobb a molyolo. De ezek ugye meg nincsenek az equinoxokhoz.
A vezetekes fejek szempontjabol nezve a dolgot, legjobb valasztas egy hazai gyartasu gepet hasznalni, mert azt legalabb igy vagy ugy de megjavitja a gyarto. Meg a tetemes "postakoltseget" is megussza az ember. Ami erthetetlen egy garis meghibasodas eseteben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára luckyotter 2018. október 29., hétfő 20:30-kor.



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. október 29., hétfő 20:23

talentum írta:Szerintem ne misztifikáljuk túl ezt az equinox dolgot... Magyarban sztem a kereskedők össz. eladtak vagy 90-100 db-ot, csak nem mindenki fórumozik itt, sok usert felszív a facebook, van is ilyen csoport, ott talán már van (gyorsan ránézek) igen, jelenleg 64 tag... ja és persze ott sincs mindenki, akinek van ilyen gépe...a beállítás meg sztem megint csak nem egy NASA project, majdnem kezdőknek is merném ajánlani, mert van a gépen kapcsold be és menj alapbeállítás...az a baj, ha valamit ajánlasz, és valaki az ajánlásod miatt vesz egy gépet, de akármi miatt majd nem fog tetszeni neki, akkor evidens, hogy te leszel a hülye. El sem hinnétek, hogy milyen fogyatékos, technikailag analfabéta emberek is vesznek komoly gépeket, utána meg eladják, közben meg hintik az igét, hogy milyen szar, meg minden, az agyilag zoknik, és az is komoly teljesítmény volt már tőlük, hogy be tudták kapcsolni, nemhogy értelmezni a kiírt ikonokat, meg a hangokat... Ki mer így ajánlani terméket? Meg miért is? Hogy a kereskedő meggazdagodjon ?!? Ha valakinek van esze, megveszi szlovákban olcsóbban, még magyarul is tudnak ott a kereskedők.
Abban tenyleg jok a Minelabok, hogy minimalis tudassal is eredmenyesen lehet veluk keresozni.



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. október 29., hétfő 20:24

Példának okáért:Equinox nagyfej (EQX15DD) itthon 110 e ft, kint 266 euró. 10 euróért bepostázzák, vagy 12-ért utánvéttel bepostázzák Magyarhonunkba. Na, ez kb összvissz 85- e. jó Magyar forint. Igen, ez is Qva drága, de mégsem 110- e. ft.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. október 29., hétfő 20:26

tibike írta:Na akkor egy pár dolgott még tisztázunk: annyi sok Equi nem volt eladva MO-n....szerintem 30 - 40 db körül....csehországba elment kb 180 - 200 db - saccolásom szerint.... na most kitől akarsz infót? Egy pár gyerektől, aki most tanulja, vagy attól aki már megbánta és eladta, mert nem tudta beálitani? Egy éve van a piacon - kb.... MO-n a külföldi keresők nem nagyon mennek, de a cseheknél nagyba megy a tesztelés meg a sok duma körülötte.... és most vald be, ha megveszed, egyszer egy hónapba kimész vele, milyien eredményed lesz? Én rákérdeztem a Blisstoolra - úgy néz ki, hogy MO-n van 5 darab... ennyi a külföldi keresőkről...NE cseréld le, ha érted az E Trackot, maradj mellette.... az Expi menjen útnak....ennyi....
Expi ketto meg minosegi alkatreszekbol van megepitve, a trac meg malaj-kinai tomegszarbol.



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. október 29., hétfő 20:28

kistóni írta:
tibike írta:Na akkor egy pár dolgott még tisztázunk: annyi sok Equi nem volt eladva MO-n....szerintem 30 - 40 db körül....csehországba elment kb 180 - 200 db - saccolásom szerint.... na most kitől akarsz infót? Egy pár gyerektől, aki most tanulja, vagy attól aki már megbánta és eladta, mert nem tudta beálitani? Egy éve van a piacon - kb.... MO-n a külföldi keresők nem nagyon mennek, de a cseheknél nagyba megy a tesztelés meg a sok duma körülötte.... és most vald be, ha megveszed, egyszer egy hónapba kimész vele, milyien eredményed lesz? Én rákérdeztem a Blisstoolra - úgy néz ki, hogy MO-n van 5 darab... ennyi a külföldi keresőkről...NE cseréld le, ha érted az E Trackot, maradj mellette.... az Expi menjen útnak....ennyi....
Köszi tibike ,az e-trackot fájó szívvel cserélném le de az expi-2 is bizonyított , inkább attól tartottam hogy belenyúlok egy olyan gépbe aminek a tudása elmarad az eddigieknél és kiszállni se tudnék belőle.Ha csak az egyik megy akkor meg sokat kell pótolni.Amiket leírtál teljes mértékben igaz ,de ezért is írtam ide hogy okosabb társak véleményére adva tudjak dönteni ^:)^ .Ha sikerül vennem egy 800-ast lenne tipped a beállításban?
Köszi a hsz-t
Nem lesz szükséged segítségre a beállításoknál sztem, hacsak nem vagy nyomi...Egy kis próbálgatás, otthoni tesztelgetés, szövegértelmezés, és menni fog.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Válasz küldése Előző témaKövetkező téma