Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Fémkereséshez való eszközök
Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. október 29., hétfő 20:30

luckyotter írta:
tibike írta:Na akkor egy pár dolgott még tisztázunk: annyi sok Equi nem volt eladva MO-n....szerintem 30 - 40 db körül....csehországba elment kb 180 - 200 db - saccolásom szerint.... na most kitől akarsz infót? Egy pár gyerektől, aki most tanulja, vagy attól aki már megbánta és eladta, mert nem tudta beálitani? Egy éve van a piacon - kb.... MO-n a külföldi keresők nem nagyon mennek, de a cseheknél nagyba megy a tesztelés meg a sok duma körülötte.... és most vald be, ha megveszed, egyszer egy hónapba kimész vele, milyien eredményed lesz? Én rákérdeztem a Blisstoolra - úgy néz ki, hogy MO-n van 5 darab... ennyi a külföldi keresőkről...NE cseréld le, ha érted az E Trackot, maradj mellette.... az Expi menjen útnak....ennyi....
Expi ketto meg minosegi alkatreszekbol van megepitve, a trac meg malaj-kinai tomegszarbol.
Ez igaz, az equinox -ok között is van selejtes, de mégsem török tervezés...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. október 29., hétfő 20:45

Na ebbe nem vagyok olyan biztos.....a Racer 2-es kis fejjel - no nem hiszem, hogy sok kereső lássa a kis sárga gömbölyűt....azért már volt a kezembe egy pár kimondottan Gold kereső és elcsúszot..... :D és nem szólva arról, hogy kb 5 év alatt kidobtak 5-8 keresőt.... Racer sorozat, Fors sorozat, Impact, most meg a Kruzer sorozat.....valamellyik bevált, valamellyik nem.....ez az élet... :D

Ja - és a hires Equi - malayzia.....nem ausztrália..... :lol:



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. október 29., hétfő 20:48

tibike írta:Na ebbe nem vagyok olyan biztos.....a Racer 2-es kis fejjel - no nem hiszem, hogy sok kereső lássa a kis sárga gömbölyűt....azért már volt a kezembe egy pár kimondottan Gold kereső és elcsúszot..... :D és nem szólva arról, hogy kb 5 év alatt kidobtak 5-8 keresőt.... Racer sorozat, Fors sorozat, Impact, most meg a Kruzer sorozat.....valamellyik bevált, valamellyik nem.....ez az élet... :D

Ja - és a hires Equi - malayzia.....nem ausztrália..... :lol:
A tervezés , Tibike, a tervezés...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. október 29., hétfő 20:51

talentum írta:
tibike írta:Na ebbe nem vagyok olyan biztos.....a Racer 2-es kis fejjel - no nem hiszem, hogy sok kereső lássa a kis sárga gömbölyűt....azért már volt a kezembe egy pár kimondottan Gold kereső és elcsúszot..... :D és nem szólva arról, hogy kb 5 év alatt kidobtak 5-8 keresőt.... Racer sorozat, Fors sorozat, Impact, most meg a Kruzer sorozat.....valamellyik bevált, valamellyik nem.....ez az élet... :D

Ja - és a hires Equi - malayzia.....nem ausztrália..... :lol:
A tervezés , Tibike, a tervezés...
Arra értettem, hogy nem mindegy, ki gyártat... a mercit is, az audit is gyártják hazánkban is, mégsem magyar technológia, hanem német.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

kistóni
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2017. október 24., kedd 21:00
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: kistóni » 2018. október 29., hétfő 20:54

Na legalább lett élet a fórumon \:D/ köszi a sok hsz-t. Ha sikerül megvennem teszek fel infókat, vettem már kintről is fejet meg itthon is. A gari miatt vennék itthon na meg ha valaki gazdagodik rajtam az legalább honfitárs legyen.



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. október 29., hétfő 20:59

A felvidéken élő magyarokat nem szeretd? :)


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

kistóni
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2017. október 24., kedd 21:00
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: kistóni » 2018. október 29., hétfő 21:02

talentum írta:A felvidéken élő magyarokat nem szeretd? :)
Mindenkit szeretek aki magyar, bárhol is legyen most a határvonal. :-bd



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. október 29., hétfő 21:02

kistóni írta:
talentum írta:A felvidéken élő magyarokat nem szeretd? :)
Mindenkit szeretek aki magyar, bárhol is legyen most a határvonal. :-bd

Ott a pont!


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

kistóni
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2017. október 24., kedd 21:00
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: kistóni » 2018. október 29., hétfő 21:04

talentum írta:
kistóni írta:
talentum írta:A felvidéken élő magyarokat nem szeretd? :)
Mindenkit szeretek aki magyar, bárhol is legyen most a határvonal. :-bd

Ott a pont!
Ámen



reinold
Százados
Százados
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 1:13
Tartózkodási hely: Belfast ui:Egy kávára a vendégeim lehettek, ha erre jártok! :D
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: reinold » 2018. október 29., hétfő 23:23

tibike írta:Na ebbe nem vagyok olyan biztos.....a Racer 2-es kis fejjel - no nem hiszem, hogy sok kereső lássa a kis sárga gömbölyűt....azért már volt a kezembe egy pár kimondottan Gold kereső és elcsúszot..... :D és nem szólva arról, hogy kb 5 év alatt kidobtak 5-8 keresőt.... Racer sorozat, Fors sorozat, Impact, most meg a Kruzer sorozat.....valamellyik bevált, valamellyik nem.....ez az élet... :D

Ja - és a hires Equi - malayzia.....nem ausztrália..... :lol:
Hi!
A Makro m. kruzer a török arany érmét úgy levasazta, hogy csak lestem...


Minden embernek alanyi joga, hogy hülye legyen, és sokan élnek is ezzel a jogukkal.Én is! ;)

tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. október 30., kedd 6:16

reinold írta:
tibike írta:Na ebbe nem vagyok olyan biztos.....a Racer 2-es kis fejjel - no nem hiszem, hogy sok kereső lássa a kis sárga gömbölyűt....azért már volt a kezembe egy pár kimondottan Gold kereső és elcsúszot..... :D és nem szólva arról, hogy kb 5 év alatt kidobtak 5-8 keresőt.... Racer sorozat, Fors sorozat, Impact, most meg a Kruzer sorozat.....valamellyik bevált, valamellyik nem.....ez az élet... :D

Ja - és a hires Equi - malayzia.....nem ausztrália..... :lol:
Hi!
A Makro m. kruzer a török arany érmét úgy levasazta, hogy csak lestem...
Hát ezt mondtam én is - valmelyik bevált, valamelyik nem.....de a Racer 2-es jól sikerült....és a fejlesztés meg a gyártó komplett török..... :D



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. október 30., kedd 18:57

Na akkor ma megjött angliából a V6-os Blisstool.....igy már a V5-ös szabadon mehett világgá..... 500,-Euró, plusz 15,-Euró a pósta költség...... nem kel megijedni, nem olyan komplikált, mind ahogy kinéz....bármelyik digi keresőt kinyitva a menüt, több a beálitása mind ennek a Blisstool nak....csak nyissátok ki a Magnum menüjét..... :D



seci59
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015. december 20., vasárnap 19:29
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: seci59 » 2018. november 1., csütörtök 18:13

Elkelt .



seci59
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2015. december 20., vasárnap 19:29
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: seci59 » 2018. november 1., csütörtök 18:13

Elkelt a Nokta.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 1., csütörtök 18:24

kistóni írta:Na legalább lett élet a fórumon \:D/ köszi a sok hsz-t. Ha sikerül megvennem teszek fel infókat, vettem már kintről is fejet meg itthon is. A gari miatt vennék itthon na meg ha valaki gazdagodik rajtam az legalább honfitárs legyen.
Csak egy kis hozzászólás....az a duma, ki milyen hazafi már valahogy nem érvényes... van olyan is, hogy a legjobb haverod átbaxik.....no meg a családba - nem mindegyikbe, de van olyan is, hogy a saját rokonod fog átverni.... ami a külföldi vásárlást illeti, nem vagyok biztos abban sem, hogy egy saját honfitársad nem fog kibaxni veled....én is veszek egy Equit, de nem nálunk - a Felvidéken, de nem nálatok MO-n hanem Svájcból.... :D :D :D

https://www.ebay.ie/itm/MINELAB-EQUINOX ... rk:21:pf:0

azért 200 Euró külömbség nem mindegy.... és a gari érvényes egész EU-ba..... ha tetszik ha nem, a magyar márkás eladónak is el kel fogadni a reklamációt...... :D :D :D



kistóni
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2017. október 24., kedd 21:00
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: kistóni » 2018. november 1., csütörtök 18:48

tibike írta:
kistóni írta:Na legalább lett élet a fórumon \:D/ köszi a sok hsz-t. Ha sikerül megvennem teszek fel infókat, vettem már kintről is fejet meg itthon is. A gari miatt vennék itthon na meg ha valaki gazdagodik rajtam az legalább honfitárs legyen.
Csak egy kis hozzászólás....az a duma, ki milyen hazafi már valahogy nem érvényes... van olyan is, hogy a legjobb haverod átbaxik.....no meg a családba - nem mindegyikbe, de van olyan is, hogy a saját rokonod fog átverni.... ami a külföldi vásárlást illeti, nem vagyok biztos abban sem, hogy egy saját honfitársad nem fog kibaxni veled....én is veszek egy Equit, de nem nálunk - a Felvidéken, de nem nálatok MO-n hanem Svájcból.... :D :D :D

https://www.ebay.ie/itm/MINELAB-EQUINOX ... rk:21:pf:0

azért 200 Euró külömbség nem mindegy.... és a gari érvényes egész EU-ba..... ha tetszik ha nem, a magyar márkás eladónak is el kel fogadni a reklamációt...... :D :D :D
Jaj tibike ne legyél ennyire pesszimista ,talentummal csak a nemzeti hovatartozásunkat lőttük körbe .Mostanában nincs jó kedved :D .
Természetesen én se vennék hatalmas árkülönbséggel csak azért mert itthoni ,mint írtam vettem fejet már a Angliából is .
Meglátjuk ha meglesz a pénz rá majd kérek tippet (ha segítesz tőled is ) ki hol látta jó árban .
Addig is légy pozitív és jó kedvű :lol:



imcso
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018. október 21., vasárnap 16:31
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: imcso » 2018. november 2., péntek 19:32

Deus távot vennék kis vagy közepes fejjel, de csak a táv is érdekel!



Laci5000
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:31
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: Laci5000 » 2018. november 2., péntek 19:35

X
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci5000 2018. november 5., hétfő 18:27-kor.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 2., péntek 19:41

kistóni írta:
tibike írta:
kistóni írta:Na legalább lett élet a fórumon \:D/ köszi a sok hsz-t. Ha sikerül megvennem teszek fel infókat, vettem már kintről is fejet meg itthon is. A gari miatt vennék itthon na meg ha valaki gazdagodik rajtam az legalább honfitárs legyen.
Csak egy kis hozzászólás....az a duma, ki milyen hazafi már valahogy nem érvényes... van olyan is, hogy a legjobb haverod átbaxik.....no meg a családba - nem mindegyikbe, de van olyan is, hogy a saját rokonod fog átverni.... ami a külföldi vásárlást illeti, nem vagyok biztos abban sem, hogy egy saját honfitársad nem fog kibaxni veled....én is veszek egy Equit, de nem nálunk - a Felvidéken, de nem nálatok MO-n hanem Svájcból.... :D :D :D

https://www.ebay.ie/itm/MINELAB-EQUINOX ... rk:21:pf:0

azért 200 Euró külömbség nem mindegy.... és a gari érvényes egész EU-ba..... ha tetszik ha nem, a magyar márkás eladónak is el kel fogadni a reklamációt...... :D :D :D
Jaj tibike ne legyél ennyire pesszimista ,talentummal csak a nemzeti hovatartozásunkat lőttük körbe .Mostanában nincs jó kedved :D .
Természetesen én se vennék hatalmas árkülönbséggel csak azért mert itthoni ,mint írtam vettem fejet már a Angliából is .
Meglátjuk ha meglesz a pénz rá majd kérek tippet (ha segítesz tőled is ) ki hol látta jó árban .
Addig is légy pozitív és jó kedvű :lol:

Ez nem pesszimizmus, hanem kemény realizmus...... :D :D :D magyarán - ilyen az élet..... :lol: :lol: :lol:



hdpetya
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018. október 21., vasárnap 11:26
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: hdpetya » 2018. november 2., péntek 20:08

Sziasztok!
Eladó Garrett Euro Ace 350 dobozában,fülesel eladó! Magyarországi vásárlás, hibátlan működés!
Ár.:76.000ft

Elkelt!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hdpetya 2018. november 5., hétfő 11:00-kor.



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: allando » 2018. november 2., péntek 20:49

hdpetya írta:Sziasztok!
Eladó Garrett Euro Ace 350 dobozában,fülesel eladó! Magyarországi vásárlás, hibátlan működés!
Ár.:76.000ft
Hol van helyileg a gép?


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

hdpetya
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018. október 21., vasárnap 11:26
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: hdpetya » 2018. november 2., péntek 20:56

Baján..



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. november 3., szombat 10:37

Laci5000 írta:XP Adventis 2 jó állapotban eladó.
85000 Ft
PA280019.jpg
Udv!
Csak a varazsdoboz vagy van hozza fej meg szar is?



Laci5000
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:31
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: Laci5000 » 2018. november 3., szombat 15:38

luckyotter írta:
Laci5000 írta:XP Adventis 2 jó állapotban eladó.
85000 Ft
PA280019.jpg
Udv!
Csak a varazsdoboz vagy van hozza fej meg szar is?

Szárral,fejjel varázsdobozzal kompletten. :)



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 3., szombat 15:49

Eladó Minelab Equinox-hoz fejhalgató... egy sárga - vízálló meg egy Minelab Equinox adó WM 08-as...
a füles 100 ,-Euró, az adó 50,-Euró.... minden póstával.....

tibko58@gmail.com

https://www.lovecpokladu.cz/eshop/produ ... ab-equinox
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tibike 2018. november 4., vasárnap 12:37-kor.



Menrot63
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: Menrot63 » 2018. november 3., szombat 19:10

Sziasztok!
Pointert szeretnék vásárolni! Pm-ben tud irni, ha valakinek van eladó! Napi többször nézem az oldalt.



dienjozs
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018. november 2., péntek 20:15
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: dienjozs » 2018. november 4., vasárnap 11:42

Tiszteletem az Uraknak és Hölgyeknek
Eladó Garrett Euro Ace 350 fémkereső S.E.F. fejjel és egy Super Sniper fejjel.
Érdeklődni a dienjozs01kukachotmailpontcom
I.ár: 120000 Ft.
További szép napot



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: allando » 2018. november 4., vasárnap 11:47

Makro pointer hibátlan semmi más csak a tökéletes pointer ara 30 ezer
Menrot63 írta:Sziasztok!
Pointert szeretnék vásárolni! Pm-ben tud irni, ha valakinek van eladó! Napi többször nézem az oldalt.


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

orsógomb
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2015. december 21., hétfő 21:07
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: orsógomb » 2018. november 5., hétfő 13:09

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára orsógomb 2018. november 19., hétfő 22:38-kor.



m.zoli
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. november 8., csütörtök 17:11
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: m.zoli » 2018. november 9., péntek 13:41

elkeltt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára m.zoli 2018. november 29., csütörtök 18:09-kor.



imcso
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018. október 21., vasárnap 16:31
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: imcso » 2018. november 9., péntek 14:21

m.zoli írta:Eladó használtt deus fémkereső ,elektronika,csipesz,töltő,vezetékes xp füles ,22 fej, gép2012 megvkiméltt jó aksival használati utasitással .tel.06309823778 kápolnásnyék.

Árat tudnál írni engem főként a táv és a fej érdekelne!



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. november 9., péntek 16:24

imcso írta:
m.zoli írta:Eladó használtt deus fémkereső ,elektronika,csipesz,töltő,vezetékes xp füles ,22 fej, gép2012 megvkiméltt jó aksival használati utasitással .tel.06309823778 kápolnásnyék.

Árat tudnál írni engem főként a táv és a fej érdekelne!
Engem meg a szár :)



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 10., szombat 16:53

Blisstool V5-ös, The Best fémkereső, nagy 15 cólos fejjel, még garanciás... na kérem, ez nem gyerek játék, hanem egy komoly kereső.... első sorban javaslom az érdeklőnek - de mindenkinek akitt érdekel, olvassa át a kézi könyvet, ott minden benne van, vagy nézzen meg egy pár videót a Youtube-on...

570,-Euró póstával

tibko58@gmail.com



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 11., vasárnap 11:19

Equinox set - külföldön vásárolt minden garanciával.... a set tartalma: Equi 800 kereső, sárga - vízi füles - a fekete nincs a setbe, alap fej 11 cólos, kis fej 6 cólos, töltő, BT modul WM 08.... a set ára póstával 950,-Euró

Külön: fámkereső - 800,-Euró
sárga vizi füles - 110,-Euró
kis 6 cólos fej - 140,-Euró

érdeklődni itt:

tibko58@gmail.com



Atomixranger
Százados
Százados
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2018. március 8., csütörtök 17:14
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: Atomixranger » 2018. november 11., vasárnap 12:00

X35 tekercset vennék, "28x34 cm DD" méretben, sima
XP Deus 28 cm-es (11") DD kereső tekercs beszámítással.(1.5éves, garis)
atomixranger@gmail.com
kepatmeretezes_hu_Screenshot_20181111_145948 (1).jpg
kepatmeretezes_hu_Screenshot_20181111_145948 (1).jpg (55.53 KiB) Megtekintve 13041 alkalommal



tyson
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2017. február 7., kedd 16:57
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: tyson » 2018. november 12., hétfő 14:31

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tyson 2018. november 16., péntek 23:39-kor.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 13., kedd 20:56

tibike írta:Eladó:

Sorex Pro - 500,- Eur + két frekis Sniper fej, 15x25cm, 5/12 kHz
Signum MFD 2.05 verzió - 650,- Eur + három frekis fej 33cm, 3/7/14 kHz

komoly érdeklődőnek tudok más 1 frekis fej választékott küldeni, vagy lecserélni az adott fejett más frekisre - ki mitt keres...... a gépek 3 kHz-től 25 kHz-ig dolgoznak, pontos freki bemérés - a kereső ráhangolódik az adott fej frekvenciájára, aztán pontos GB bemérés, program választás és mehett....nem kezdőnek való, kel némi tapasztalatt és egy pár óra tanulási idő, de megéri.....

tibko58@gmail.com

A Signum elkelt, a Sorex Pro még megvan, na és fájó szívvel eladó egy Signum Pro V4-es verzió.....csak komoly érdeklődőnek mert ez nem olcsó kereső..... ;)



toni
Százados
Százados
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2016. január 18., hétfő 6:17
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: toni » 2018. november 14., szerda 9:46

Kettő Magnum Brutusom van. Nagy szondával-fehér és kis szondával -1.kiadás.
Eladnám a Magnum Brutust a szétszehetős kis szondával.
550 eur/ 180 000 Ft



indián
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016. április 24., vasárnap 10:21
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: indián » 2018. november 14., szerda 10:55

Üdv. Mindenkinek!
Eladó Delta argus fémkeresőm,30-as fej,házi nyél,akkupack.75000ft.
Pest megye,0630-3066931



imcso
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018. október 21., vasárnap 16:31
Status: Offline

Re: Eladó fémkereső, tartozék, kellék

Hozzászólás Szerző: imcso » 2018. november 14., szerda 12:38

indián írta:Üdv. Mindenkinek!
Eladó Delta argus fémkeresőm,30-as fej,házi nyél,akkupack.75000ft.
Pest megye,0630-3066931
Szia hány khz-es a Delta és kb mennyi idős? Képet dobhatnál fel.



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma