Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

DEUS

Fémkereséshez való eszközök
Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2018. december 3., hétfő 17:33

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 11., péntek 20:42-kor.



Guriga
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. szeptember 10., szombat 18:23
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Guriga » 2018. december 4., kedd 12:38

Én ezzel a kéréssel augusztusban írtam ide... Inkább vidd el egy forgalmazóhoz.



Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2018. december 4., kedd 19:00

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 11., péntek 20:42-kor.



Dolby
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2017. január 6., péntek 20:25
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Dolby » 2018. december 4., kedd 20:12

[Az új soft szar...quote="Pherry"]Még reménykedem. Neked hogy sikerült megoldani?[/quote]



Atomixranger
Százados
Százados
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2018. március 8., csütörtök 17:14
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Atomixranger » 2018. december 7., péntek 17:45

Jó urak. Kérhetek ide egy Magyar nyelvű használati útmutatót, kézikönyvet??
Miku.mail@freemail.hu
Köszönöm előre is.



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: templomos » 2018. december 7., péntek 18:18

Atomixranger írta:Jó urak. Kérhetek ide egy Magyar nyelvű használati útmutatót, kézikönyvet??
Miku.mail@freemail.hu
Köszönöm előre is.


Elküldöm,de csak Gmail re tudom ...nem sikerült a freemailre :cry: ez van ,dobsz egy Gmail és megy priviben...

Üdv



Atomixranger
Százados
Százados
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2018. március 8., csütörtök 17:14
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Atomixranger » 2018. december 8., szombat 13:12

matrozmiki@gmail.com
Köszönöm!!!!!

templomos írta:
Atomixranger írta:Jó urak. Kérhetek ide egy Magyar nyelvű használati útmutatót, kézikönyvet??
Miku.mail@freemail.hu
Köszönöm előre is.


Elküldöm,de csak Gmail re tudom ...nem sikerült a freemailre :cry: ez van ,dobsz egy Gmail és megy priviben...

Üdv



unikornis
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2017. július 30., vasárnap 18:30
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: unikornis » 2018. december 8., szombat 20:12

Xp Deus komplett szett: Távirányító, ws4 füles, gyári deus szár, töltő, 28 nagy kerek fej, ovál fehér nagy frekis fej, bőr meg egy vízhatlan vászon táv tok, és egy makro pointer eladó. Aki táv nélkül isteníti a deust, az programozzon kicsit, és meglátja, hogy mit talál majd távval és egy jó programmal, amit a saját földjére, a keresni kívánt célokra írt, és úgy tolja. A 28 fej szerintem mélységben és szelektálásban is az arany középút, vagy annál is jobb, ezidáig a legjobban eltalált fej, a kerek ovál, fehér pedig a legjobb picire, meg árpira, bárki mást mond, ne higgyetek neki, olyan 0.2-0,3 grammos érméket talál, amit nem is tudtál, hogy létezik. Huszonegy éve nyomom, az egészségem se a régi, sajnos kiöregedtem, de a tapasztalatom azt mutatja, hogy amit ezzel a szettel nem találsz meg, az valószínűleg nincs is... A teljes szett ára 300 ezer FT. Külön-külön is eladó, de csak úgy, ha többen veszitek, akkor mindenre legyen vevő. Üzeneteket pü.-ben várok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára unikornis 2018. december 9., vasárnap 13:39-kor.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. december 9., vasárnap 9:15

unikornis írta:Xp Deus komplett szett: Távirányító, ws4 füles, gyári deus szár, töltő, 28 nagy kerek fej, ovál fehér nagy frekis fej, bőr meg egy vízhatlan vászon táv tok, és egy makro pointer eladó. Aki táv nélkül isteníti a deust, az programozzon kicsit, és meglátja, hogy mit talál majd távval és egy jó programmal, amit a saját földjére, a keresni kívánt célokra írt, és úgy tolja. A 28 fej szerintem mélységben és szelektálásban is az arany középút, vagy annál is jobb, ezidáig a legjobban eltalált fej, a kerek ovál, fehér pedig a legjobb picire, meg árpira, bárki mást mond, ne higgyetek neki, olyan 0.2-0,3 grammos érméket talál, amit nem is tudtál, hogy létezik. Huszonegy éve nyomom, az egészségem se a régi, sajnos kiöregedtem, de a tapasztalatom azt mutatja, hogy amit ezzel a szettel nem találsz meg, az valószínűleg nincs is... A teljes szett ára 300 ezer FT. Külön-külön is eladó, de csak úgy, ha többen veszitek, akkor mindenre legyen vevő. Valami olcsót, de jót, esetleg beszámítok, hogy legyen emlékbe valami, és az igen ritka, de nagyon álmatlan estéken legyen mit sétáltatni. Üzeneteket pü. várok.
Üdv!Írtam!



unikornis
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2017. július 30., vasárnap 18:30
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: unikornis » 2018. december 10., hétfő 18:08

Elkelt !!!!

unikornis írta:Xp Deus komplett szett: Távirányító, ws4 füles, gyári deus szár, töltő, 28 nagy kerek fej, ovál fehér nagy frekis fej, bőr meg egy vízhatlan vászon táv tok, és egy makro pointer eladó. Aki táv nélkül isteníti a deust, az programozzon kicsit, és meglátja, hogy mit talál majd távval és egy jó programmal, amit a saját földjére, a keresni kívánt célokra írt, és úgy tolja. A 28 fej szerintem mélységben és szelektálásban is az arany középút, vagy annál is jobb, ezidáig a legjobban eltalált fej, a kerek ovál, fehér pedig a legjobb picire, meg árpira, bárki mást mond, ne higgyetek neki, olyan 0.2-0,3 grammos érméket talál, amit nem is tudtál, hogy létezik. Huszonegy éve nyomom, az egészségem se a régi, sajnos kiöregedtem, de a tapasztalatom azt mutatja, hogy amit ezzel a szettel nem találsz meg, az valószínűleg nincs is... A teljes szett ára 300 ezer FT. Külön-külön is eladó, de csak úgy, ha többen veszitek, akkor mindenre legyen vevő. Üzeneteket pü.-ben várok.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. december 12., szerda 16:12

Üdv! 2017-es Ws4 füles és 2017-es 24x13-as hf ovál fej eladó.70-75.000ft
Kép
Kép
Kép



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. december 13., csütörtök 10:45

zoli87 írta:Üdv! 2017-es Ws4 füles és 2017-es 24x13-as hf ovál fej eladó.70-75.000ft
Kép
Kép
Kép
Füles elkelt!



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. december 13., csütörtök 12:01

zoli87 írta:
zoli87 írta:Üdv! 2017-es Ws4 füles és 2017-es 24x13-as hf ovál fej eladó.70-75.000ft
Kép
Kép
Kép
Füles elkelt!
A fej 69.000ft-ért vihető.Olcsóbb nem lesz.Közel 4 év gari van rajt.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. december 20., csütörtök 20:34

zoli87 írta:
zoli87 írta:
zoli87 írta:Üdv! 2017-es Ws4 füles és 2017-es 24x13-as hf ovál fej eladó.70-75.000ft
Kép
Kép
Kép
Füles elkelt!
A fej 69.000ft-ért vihető.Olcsóbb nem lesz.Közel 4 év gari van rajt.
A fej is elkelt!



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2018. december 21., péntek 20:37

l
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti01 2022. január 21., péntek 9:55-kor.



Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2018. december 23., vasárnap 9:00

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 11., péntek 20:41-kor.



Avatar
Risingsun
Százados
Százados
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. március 13., vasárnap 9:18
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Risingsun » 2018. december 28., péntek 17:33

Üdv.

Melyik a legfrissebb szoftver?

Köszi


www.femkereso.eoldal.hu

Sasmut
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2017. július 9., vasárnap 23:15
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Sasmut » 2018. december 28., péntek 19:52

Szia!

Tudtommal V5.2 jelenleg.
Risingsun írta:Üdv.

Melyik a legfrissebb szoftver?

Köszi



Avatar
Risingsun
Százados
Százados
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2016. március 13., vasárnap 9:18
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Risingsun » 2018. december 29., szombat 14:43

Keresek valakit aki segítene egy WS5 fülest lefrissíteni.
3.2-es van jelenleg rajta.
Komárom, Győr, Veszprém, Kisbér vagy Mór környékén.

Köszönöm


www.femkereso.eoldal.hu

zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. december 29., szombat 16:05

Risingsun írta:Keresek valakit aki segítene egy WS5 fülest lefrissíteni.
3.2-es van jelenleg rajta.
Komárom, Győr, Veszprém, Kisbér vagy Mór környékén.

Köszönöm
Üdv!Keresd Nagy Tibort.Győri detectmaxx. detector.hu
Mèg írt programokat is tesz rá ha kèred.Nekem ingyen frissített ès tett rá programokat a nyáron.



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2019. január 1., kedd 13:59

BUÉK!
Segítség kellene mert nem tudom mi a gondja a deusomnak: 28 As fejjel,3.2 és szoftver, füles., feltöltve az elemek.
Fast prg. Bekapcsolás után egy idő múlva a cicerges halkul, és a hangok tonusa mélyül, tompul...olyan mintha egy sapka lenne a fülem és a füles között...
Csinálja egy darabig, majd visszaáll normál működésre...

Volt ilyen már valakinek?
Esetleg valami bezavarta?
A fulesnek nem lehet baja szerintem, hiszen akkor mindig szarul szólna.. A fejét nem ütöttem be sehova, vigyázo k a cuccra...
Remélem tud valaki segíteni!
Köszönöm



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: templomos » 2019. január 1., kedd 15:01

Leopold,lehet még is szar a 28-tekercs széria?Ezek régebbi hozzászólások,ha nekem legközelebb baszakodik,akkor biztos viszem a forgalmazóhoz,most már úgy látom nem csak nálam fordult elő :(
templomos írta:
gyxxer írta:
templomos írta:
gyxxer írta:Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, van egy 28cm normál tekercsem, 2016 ban vasaroltam. 4.1- el használom távval. Bekapcsolom, csatlakozik a fej a távval és csörög zörög szinte már zavaróan, nem ilyen volt. Pár hónapja tapasztalom ezt, néha van olyan pillanata amikor elcsendesedik, de fél óra és kezdi megint. Le kell vigyem a senst. 70 re, hogy elcsendesedjen, csak így meg elég sovány a mélység. Álltalában pontos groundal megyek, de ha 90 környékén hagyom a groundok akkor is tapasztalom a "hibát". Van egy 22" HF tekercsem, azzal nem tapasztalok ilyesmit, sens 93, pontos groung és szépen dolgozik. Garis még a tekercs, max visszaküldöm , csak gondoltam hátha találkozott már valaki ilyennel.
Előre is köszi
Szinte ugyanez ,ciripel egyfolytában ,de néha alábbhagyott és újra,fura volt mert 6hónapos a tekercs,elvittem a kereskedőhöz és a lehetséges ok a fülesemben volt nem szólt a jobb hangszóró,lehet azért gondoltam a kereskedő a saját új fülesével próbáltuk nem volt hiba a fejcicergésnek ,de előtte visszatettük a 3. Szoftvert rá,ez 22 tekercs...persze írtad távval használod így azt tanácsolnám egyel előbbi szofit tegyél rá,de előtte vedd le a porvédőt hátha alatta van fémhulladék attól cicereg.
Nekem egyenlőre megszűnt de kicserélem a füles pántot ,és ha baszakodik akkor a fej ...100% ra akkor nyugszok meg,bár lehet semmi köze a szoftver cserének sem hogy jó most ,de ezt tapasztaltam,azért nem izgulok mert magyar garanciával újba vettem magyar kereskedőtől és még van bő 4 év...ha szar kicseréli és addig meg ad cserefejet..ezért jó itthon venni.Bár a régi tekercsnek az nagy ovál volt soha nem tapasztaltam ilyet..na az idő majd kidobja az igazat...
Probáltam más szoftver verziokkal is 3.2, 4.0, 5.x, stb, de mindegyikkel csörömpöl, ez mellett jelez, csak halljam ki belőle a jó hangot.., porvédő alatt nem volt semmi fémdarab, meg az is fura, hogy a 22" HF el amint bekapcsolom a távot kb 3 màsodperc és csatlakozott is a tekercshez, de ha a 28 as normál tekercset akarom használni, akkor meg kell egy jó 10 , 15 másodperc mire kapcsolódik a távhoz, és amint csatlakozott egyből csörög zörög,
Magyar garis nekem is a gép, felveszem majd a kapcsolatot az eladóval
Pffff amúgy lehet enyém is bibis...most jó tegnap próbáltam 90 sen és grund al működött ,de résen kell lenni nem öt forint volt de elgondolkodtató ,hogy nekem is hasonló probléma és ha valaki hasonlót tapasztal ne tartsa magában ,mert akkor hibás a széria..



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2019. január 1., kedd 18:54

Nem,nekem nem ilyen gondom: az enyém tompán szól és halkul. A hangszîn ből eltűnik az éles- magas tónus, valamint a cicergesből is....
templomos írta:Leopold,lehet még is szar a 28-tekercs széria?Ezek régebbi hozzászólások,ha nekem legközelebb baszakodik,akkor biztos viszem a forgalmazóhoz,most már úgy látom nem csak nálam fordult elő :(
templomos írta:
gyxxer írta:
templomos írta:
gyxxer írta:Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, van egy 28cm normál tekercsem, 2016 ban vasaroltam. 4.1- el használom távval. Bekapcsolom, csatlakozik a fej a távval és csörög zörög szinte már zavaróan, nem ilyen volt. Pár hónapja tapasztalom ezt, néha van olyan pillanata amikor elcsendesedik, de fél óra és kezdi megint. Le kell vigyem a senst. 70 re, hogy elcsendesedjen, csak így meg elég sovány a mélység. Álltalában pontos groundal megyek, de ha 90 környékén hagyom a groundok akkor is tapasztalom a "hibát". Van egy 22" HF tekercsem, azzal nem tapasztalok ilyesmit, sens 93, pontos groung és szépen dolgozik. Garis még a tekercs, max visszaküldöm , csak gondoltam hátha találkozott már valaki ilyennel.
Előre is köszi
Szinte ugyanez ,ciripel egyfolytában ,de néha alábbhagyott és újra,fura volt mert 6hónapos a tekercs,elvittem a kereskedőhöz és a lehetséges ok a fülesemben volt nem szólt a jobb hangszóró,lehet azért gondoltam a kereskedő a saját új fülesével próbáltuk nem volt hiba a fejcicergésnek ,de előtte visszatettük a 3. Szoftvert rá,ez 22 tekercs...persze írtad távval használod így azt tanácsolnám egyel előbbi szofit tegyél rá,de előtte vedd le a porvédőt hátha alatta van fémhulladék attól cicereg.
Nekem egyenlőre megszűnt de kicserélem a füles pántot ,és ha baszakodik akkor a fej ...100% ra akkor nyugszok meg,bár lehet semmi köze a szoftver cserének sem hogy jó most ,de ezt tapasztaltam,azért nem izgulok mert magyar garanciával újba vettem magyar kereskedőtől és még van bő 4 év...ha szar kicseréli és addig meg ad cserefejet..ezért jó itthon venni.Bár a régi tekercsnek az nagy ovál volt soha nem tapasztaltam ilyet..na az idő majd kidobja az igazat...
Probáltam más szoftver verziokkal is 3.2, 4.0, 5.x, stb, de mindegyikkel csörömpöl, ez mellett jelez, csak halljam ki belőle a jó hangot.., porvédő alatt nem volt semmi fémdarab, meg az is fura, hogy a 22" HF el amint bekapcsolom a távot kb 3 màsodperc és csatlakozott is a tekercshez, de ha a 28 as normál tekercset akarom használni, akkor meg kell egy jó 10 , 15 másodperc mire kapcsolódik a távhoz, és amint csatlakozott egyből csörög zörög,
Magyar garis nekem is a gép, felveszem majd a kapcsolatot az eladóval
Pffff amúgy lehet enyém is bibis...most jó tegnap próbáltam 90 sen és grund al működött ,de résen kell lenni nem öt forint volt de elgondolkodtató ,hogy nekem is hasonló probléma és ha valaki hasonlót tapasztal ne tartsa magában ,mert akkor hibás a széria..



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2019. január 4., péntek 13:37

Az új szoftver felrakasa hogy zajlik,ha 2 fej és 2 másik füles van?
UAZ a procedúra csak a másik fej széria számát kikeresem, és a másik fülest párosítani, mint az elsőnél?



Avatar
Stunter
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018. április 10., kedd 17:52
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Stunter » 2019. január 5., szombat 14:10

Leopold írta:Az új szoftver felrakasa hogy zajlik,ha 2 fej és 2 másik füles van?
UAZ a procedúra csak a másik fej széria számát kikeresem, és a másik fülest párosítani, mint az elsőnél?
A fülest távon keresztül le lehet frissíteni bármikor/nem kell számítógép hozzá/ ha mindkettőt egy fejhez csatlakoztatsz azon keresztűl le tudod frissíteni. Ha nem sikerűl írj privátban.



Avatar
Stunter
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018. április 10., kedd 17:52
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Stunter » 2019. január 5., szombat 14:11

Én így frissítettem a haveroknak a füleseit.



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2019. január 11., péntek 20:37

Minden rendben, panasz mentes a fej! Tényleg kellett neki a szoftver frissítés..!


Leopold írta:Nem,nekem nem ilyen gondom: az enyém tompán szól és halkul. A hangszîn ből eltűnik az éles- magas tónus, valamint a cicergesből is....
templomos írta:Leopold,lehet még is szar a 28-tekercs széria?Ezek régebbi hozzászólások,ha nekem legközelebb baszakodik,akkor biztos viszem a forgalmazóhoz,most már úgy látom nem csak nálam fordult elő :(
templomos írta:
gyxxer írta:
templomos írta:
gyxxer írta:Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, van egy 28cm normál tekercsem, 2016 ban vasaroltam. 4.1- el használom távval. Bekapcsolom, csatlakozik a fej a távval és csörög zörög szinte már zavaróan, nem ilyen volt. Pár hónapja tapasztalom ezt, néha van olyan pillanata amikor elcsendesedik, de fél óra és kezdi megint. Le kell vigyem a senst. 70 re, hogy elcsendesedjen, csak így meg elég sovány a mélység. Álltalában pontos groundal megyek, de ha 90 környékén hagyom a groundok akkor is tapasztalom a "hibát". Van egy 22" HF tekercsem, azzal nem tapasztalok ilyesmit, sens 93, pontos groung és szépen dolgozik. Garis még a tekercs, max visszaküldöm , csak gondoltam hátha találkozott már valaki ilyennel.
Előre is köszi
Szinte ugyanez ,ciripel egyfolytában ,de néha alábbhagyott és újra,fura volt mert 6hónapos a tekercs,elvittem a kereskedőhöz és a lehetséges ok a fülesemben volt nem szólt a jobb hangszóró,lehet azért gondoltam a kereskedő a saját új fülesével próbáltuk nem volt hiba a fejcicergésnek ,de előtte visszatettük a 3. Szoftvert rá,ez 22 tekercs...persze írtad távval használod így azt tanácsolnám egyel előbbi szofit tegyél rá,de előtte vedd le a porvédőt hátha alatta van fémhulladék attól cicereg.
Nekem egyenlőre megszűnt de kicserélem a füles pántot ,és ha baszakodik akkor a fej ...100% ra akkor nyugszok meg,bár lehet semmi köze a szoftver cserének sem hogy jó most ,de ezt tapasztaltam,azért nem izgulok mert magyar garanciával újba vettem magyar kereskedőtől és még van bő 4 év...ha szar kicseréli és addig meg ad cserefejet..ezért jó itthon venni.Bár a régi tekercsnek az nagy ovál volt soha nem tapasztaltam ilyet..na az idő majd kidobja az igazat...
Probáltam más szoftver verziokkal is 3.2, 4.0, 5.x, stb, de mindegyikkel csörömpöl, ez mellett jelez, csak halljam ki belőle a jó hangot.., porvédő alatt nem volt semmi fémdarab, meg az is fura, hogy a 22" HF el amint bekapcsolom a távot kb 3 màsodperc és csatlakozott is a tekercshez, de ha a 28 as normál tekercset akarom használni, akkor meg kell egy jó 10 , 15 másodperc mire kapcsolódik a távhoz, és amint csatlakozott egyből csörög zörög,
Magyar garis nekem is a gép, felveszem majd a kapcsolatot az eladóval
Pffff amúgy lehet enyém is bibis...most jó tegnap próbáltam 90 sen és grund al működött ,de résen kell lenni nem öt forint volt de elgondolkodtató ,hogy nekem is hasonló probléma és ha valaki hasonlót tapasztal ne tartsa magában ,mert akkor hibás a széria..



kézi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:50
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kézi » 2019. február 2., szombat 16:04

,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kézi 2019. február 4., hétfő 17:02-kor.



Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2019. február 3., vasárnap 18:39

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 11., péntek 20:41-kor.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: tibike » 2019. február 3., vasárnap 18:58

Pherry írta:Sziasztok!
Egy kis info/segítség kellene. A meglévő deushoz vettem egy kisfejet. Hiába írtam be a számát a fülesbe, nem csatlakozik. Mi lehet a gond?


:lol: :lol: :lol: Ne adj Isten - más verzió volna rajta? :lol: :lol: :lol:



Robi76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2016. május 8., vasárnap 20:07
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Robi76 » 2019. február 3., vasárnap 19:06

Kép

28x34 fej csere 22cm-es fejre



Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2019. február 4., hétfő 12:26

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. március 11., péntek 20:40-kor.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: tibike » 2019. február 4., hétfő 13:25

Hát akkor biztos hogy nem passzolnak egymáshoz...mert a kis fekete fejen gyárilag a 4-es verzió szok lenni, és a fehér nagy frekis kis fejen meg az 5-ös verzió szok lenni....



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2019. február 22., péntek 16:34

Az új szoftveren a fülesen van olyan a ground menüben hogy tracking. Ezt hogy kell belőni a talajra?!
Ground/ nyomni amíg nem villog/ aztán nyomni a minuszjelet közben pumpálni? Mint a 10 és progin?



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: tibike » 2019. február 22., péntek 17:35

Leopold írta:Az új szoftveren a fülesen van olyan a ground menüben hogy tracking. Ezt hogy kell belőni a talajra?!
Ground/ nyomni amíg nem villog/ aztán nyomni a minuszjelet közben pumpálni? Mint a 10 és progin?
Kérlek, először pötyögtesd be a Googli transzlatorba.... :lol: :lol: :lol: aztán minden tisztább lessz....ez egy fémkeresős alap kérdés... ha ez nem tiszta, akkor hogy akarod megérteni a többit? :? Olvasd a kézi útmutatót - Manual....benne van minden....ne légy lusta..... ha nincs, átküldöm..... :lol: :lol: :lol:



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2019. február 22., péntek 20:05

tibike írta:
Leopold írta:Az új szoftveren a fülesen van olyan a ground menüben hogy tracking. Ezt hogy kell belőni a talajra?!
Ground/ nyomni amíg nem villog/ aztán nyomni a minuszjelet közben pumpálni? Mint a 10 és progin?
Kérlek, először pötyögtesd be a Googli transzlatorba.... :lol: :lol: :lol: aztán minden tisztább lessz....ez egy fémkeresős alap kérdés... ha ez nem tiszta, akkor hogy akarod megérteni a többit? :? Olvasd a kézi útmutatót - Manual....benne van minden....ne légy lusta..... ha nincs, átküldöm..... :lol: :lol: :lol:
Szerintem 2.0 verziónàl nincs frissebb leíràs és ez az extra menü a fülesen az 5.2-től érhető el.Ami eddig ugye nem volt.Sajna èn nem tudok segíteni mert csak tàvom van de facebookon deus csoportban biztos megvàlaszoljàk,vagy majd itt is talán.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: tibike » 2019. február 22., péntek 20:55

zoli87 írta:
tibike írta:
Leopold írta:Az új szoftveren a fülesen van olyan a ground menüben hogy tracking. Ezt hogy kell belőni a talajra?!
Ground/ nyomni amíg nem villog/ aztán nyomni a minuszjelet közben pumpálni? Mint a 10 és progin?
Kérlek, először pötyögtesd be a Googli transzlatorba.... :lol: :lol: :lol: aztán minden tisztább lessz....ez egy fémkeresős alap kérdés... ha ez nem tiszta, akkor hogy akarod megérteni a többit? :? Olvasd a kézi útmutatót - Manual....benne van minden....ne légy lusta..... ha nincs, átküldöm..... :lol: :lol: :lol:
Szerintem 2.0 verziónàl nincs frissebb leíràs és ez az extra menü a fülesen az 5.2-től érhető el.Ami eddig ugye nem volt.Sajna èn nem tudok segíteni mert csak tàvom van de facebookon deus csoportban biztos megvàlaszoljàk,vagy majd itt is talán.


Benne van a 2.0 verzióban is, 18-19 oldal - Tracking.....ugyan úgy működik a fülesen mind a vezérlő boxon.... ha ezt választod a menübe, akkor ugyan úgy dolgozik.... figyeli a talajt, és ráál a GB a változó talajra..... egyszerű.....semmi pumpálás csak kiválasztani a Menübe a Trackingott..... :lol: :lol: :lol:



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2019. február 22., péntek 21:04

Jól van már Tanár Úr...:D
viszont azért nem tiszta,mert a 10-es progin minden sima a talaj beállitással-pumpálom és pár mp után beáll...
viszont a 5.2-esen groundot nyomom pár mp-ig,majd villog a grd karakter,és hiába pumpálok nem ad változó hangot ésnem áll be a talajra:nyomom 90-ről a minusz jelet de nem áll be:szalad lefele a számérték..
eőtte meg 10 es progin beáll 77-re a talajra..
na,ez nem volt tiszta...
mivel soha nem volt távom,ezért nem is lvastam el a trackinget...
de most neki kezdek.Nem leszek lusta.... :clap:
tibike írta:
zoli87 írta:
tibike írta:
Leopold írta:Az új szoftveren a fülesen van olyan a ground menüben hogy tracking. Ezt hogy kell belőni a talajra?!
Ground/ nyomni amíg nem villog/ aztán nyomni a minuszjelet közben pumpálni? Mint a 10 és progin?
Kérlek, először pötyögtesd be a Googli transzlatorba.... :lol: :lol: :lol: aztán minden tisztább lessz....ez egy fémkeresős alap kérdés... ha ez nem tiszta, akkor hogy akarod megérteni a többit? :? Olvasd a kézi útmutatót - Manual....benne van minden....ne légy lusta..... ha nincs, átküldöm..... :lol: :lol: :lol:
Szerintem 2.0 verziónàl nincs frissebb leíràs és ez az extra menü a fülesen az 5.2-től érhető el.Ami eddig ugye nem volt.Sajna èn nem tudok segíteni mert csak tàvom van de facebookon deus csoportban biztos megvàlaszoljàk,vagy majd itt is talán.


Benne van a 2.0 verzióban is, 18-19 oldal - Tracking.....ugyan úgy működik a fülesen mind a vezérlő boxon.... ha ezt választod a menübe, akkor ugyan úgy dolgozik.... figyeli a talajt, és ráál a GB a változó talajra..... egyszerű.....



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: tibike » 2019. február 22., péntek 21:23

Akkor itt van a hiba....nem kel nyomogatni a Groundott....1x megnyomni, kiválasztani a Pumpingott aztán lehet nyomni a fejet fel-le.... ha a Ground után kiválasztod a Trackingot, nem kel semmit csinálni, figyeli a talajt és magától beáll.... ennyi.... de egy ilyen komoly keresőnél érdemes belenézni a Menübe is ....



Robi76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2016. május 8., vasárnap 20:07
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Robi76 » 2019. február 23., szombat 22:53

Kép

Készül a pointer tartó a géphez! Elvileg kedden itt az első db.



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma