Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Melyik a jobb kereső?

Fémkereséshez való eszközök
tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. október 3., szerda 12:03

templomos írta:
tibike írta:
Brumi írta:Vagy annyira jók az Equinox gépek, hogy ezért megy a lapítás...
Jók, de nem kezdőknek.....itt már érteni kel, mit ,miért és mennyire magasra vagy alacsonyra beálitani.....akinek nincs tapasztalata Deus, E track vagy más komolyabb géppel, ne is vegye meg, vagy ha már megveszi, legyen annyi ideje és ereje hogy megtanulja..... :lol:
Igaz,meg kell enni pár gépet bár én nem dobtam el magam tőle,szerintem nehéz,nagy..én megálltam a Deusnál,nem állítom hogy a legjobb ,de ha ki tapasztalja az ember akkor hálás kis masina,persze minden gépre vonatkozik ,de ne feledjük üres tóban hiába horgászunk százezres bottal,gyér a fogás.Hasonló a lengetés is a hely az fontos,nagyon fontos 8-) ;)

Ezt aláírom, csak pontosítok, hogy a Deusall hasonlítva igen, valamivel nehezebb, de azért nem nehéz az Equi.... :lol:



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. október 3., szerda 22:43

tibike írta:
templomos írta:
tibike írta:
Brumi írta:Vagy annyira jók az Equinox gépek, hogy ezért megy a lapítás...
Jók, de nem kezdőknek.....itt már érteni kel, mit ,miért és mennyire magasra vagy alacsonyra beálitani.....akinek nincs tapasztalata Deus, E track vagy más komolyabb géppel, ne is vegye meg, vagy ha már megveszi, legyen annyi ideje és ereje hogy megtanulja..... :lol:
Igaz,meg kell enni pár gépet bár én nem dobtam el magam tőle,szerintem nehéz,nagy..én megálltam a Deusnál,nem állítom hogy a legjobb ,de ha ki tapasztalja az ember akkor hálás kis masina,persze minden gépre vonatkozik ,de ne feledjük üres tóban hiába horgászunk százezres bottal,gyér a fogás.Hasonló a lengetés is a hely az fontos,nagyon fontos 8-) ;)

Ezt aláírom, csak pontosítok, hogy a Deusall hasonlítva igen, valamivel nehezebb, de azért nem nehéz az Equi.... :lol:
.
Előny a deussal szemben, hogy nem oly nehéz a feje, lévén nincs benne elektronika, akksi. Könnyebb lengetni. Frissítés már jött rá, most meg a nagyobb fej valami horror áron... Nagyon rossz gép, ne vegyetek! :snooty:


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Brumi
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015. június 30., kedd 8:44
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Brumi » 2018. október 4., csütörtök 11:36

Kösz a válaszokat, ezek szerint jók az Euinox gépek. A jutubon lévő teszt szerint deus szintű, illetve több teszten veri azt...



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: talentum » 2018. október 4., csütörtök 13:50

Brumi írta:Kösz a válaszokat, ezek szerint jók az Euinox gépek. A jutubon lévő teszt szerint deus szintű, illetve több teszten veri azt...
Én egyenlőre így látom , a garanciális hibák ellenére is , mint pl. beázás , stb. Mindenhol van hétfő, az tény.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

Menrot63
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Menrot63 » 2018. október 11., csütörtök 8:12

Sziasztok,
Sem equinox gépem sem Deus-om nem volt még, ezért kérdezném a tapasztaltabbakat, hogy Magnummal szemben mi a pro és contra? Mennyire ér fel ezekhez a Magnum? Hiszen árban nagy a különbségés, tudásban milyen? Szelektálás, mélység, súly, pontosság, üzemidö, ilyen dolgokra gondolok, meg úgy minden ami felirhato :)
Köszönöm



176523
Százados
Százados
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2017. június 29., csütörtök 8:03
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: 176523 » 2018. október 11., csütörtök 14:56

Menrot63 írta:Sziasztok,
Sem equinox gépem sem Deus-om nem volt még, ezért kérdezném a tapasztaltabbakat, hogy Magnummal szemben mi a pro és contra? Mennyire ér fel ezekhez a Magnum? Hiszen árban nagy a különbségés, tudásban milyen? Szelektálás, mélység, súly, pontosság, üzemidö, ilyen dolgokra gondolok, meg úgy minden ami felirhato :)
Köszönöm
Menny keresőzni, ne hülyeségeken agyalj! Nem a gép miatt nem találsz semmit, és amazok nem szedik fel sem előled, sem utánad, ha esetleg ezekért kérded.



Menrot63
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Menrot63 » 2018. október 12., péntek 14:35

176523 írta:
Menrot63 írta:Sziasztok,
Sem equinox gépem sem Deus-om nem volt még, ezért kérdezném a tapasztaltabbakat, hogy Magnummal szemben mi a pro és contra? Mennyire ér fel ezekhez a Magnum? Hiszen árban nagy a különbségés, tudásban milyen? Szelektálás, mélység, súly, pontosság, üzemidö, ilyen dolgokra gondolok, meg úgy minden ami felirhato :)
Köszönöm
Menny keresőzni, ne hülyeségeken agyalj! Nem a gép miatt nem találsz semmit, és amazok nem szedik fel sem előled, sem utánad, ha esetleg ezekért kérded.
Hali,
Nem tudom miért lenne hülyeség erről beszélni...
Másrészről vannak találataim és nem azért kérdeztem :D
Amugy meg ne kötözködj, ez pont idevaló kérdés, pont ebbe a topicba :)



Kossuth
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 9:17
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Kossuth » 2018. október 12., péntek 16:26

Menrot63 írta:
176523 írta:
Menrot63 írta:Sziasztok,
Sem equinox gépem sem Deus-om nem volt még, ezért kérdezném a tapasztaltabbakat, hogy Magnummal szemben mi a pro és contra? Mennyire ér fel ezekhez a Magnum? Hiszen árban nagy a különbségés, tudásban milyen? Szelektálás, mélység, súly, pontosság, üzemidö, ilyen dolgokra gondolok, meg úgy minden ami felirhato :)
Köszönöm
Menny keresőzni, ne hülyeségeken agyalj! Nem a gép miatt nem találsz semmit, és amazok nem szedik fel sem előled, sem utánad, ha esetleg ezekért kérded.
Hali,
Nem tudom miért lenne hülyeség erről beszélni...
Másrészről vannak találataim és nem azért kérdeztem :D
Amugy meg ne kötözködj, ez pont idevaló kérdés, pont ebbe a topicba :)


Magnumosként engem is kifejezetten érdekelne, hogy pl. az Equinox jobb e valamiben, avagy rosszabb.



176523
Százados
Százados
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2017. június 29., csütörtök 8:03
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: 176523 » 2018. október 13., szombat 7:50

Menrot63 írta: Hali,
Nem tudom miért lenne hülyeség erről beszélni...
Másrészről vannak találataim és nem azért kérdeztem :D
Amugy meg ne kötözködj, ez pont idevaló kérdés, pont ebbe a topicba :)
Tényleg nem kötözködésnek szántam, csak valamiért így jött le. Mármint, hogy talán a gépben látod az esetleges "hibát". Most visszanéztem május végén még géped sem volt. Aztán volt egy cobra, most magnum, és már a mégdrágább után érdeklődsz. Vasdarabokról, egyéb szemetekről berakott képek. Aztán engedély. Tudom, tudom az "engedély hamisítások" paradicsoma vagyunk, de ahova engedélyt kaphatnál ott nem nagyon lesz semmi. Na meg egyes helyeken csak olyannak adnak engedélyt, aki jó eséllyel nem talál semmit. Mivel, amint mutatsz valamit abban a pillanatban indul a hazugságdömping.
Neked akartam csak jót és pénzt spórolni. Majd ha tudsz magadtól és nem másoktól olvasva, hallva legalább 10 olyan helyet, ahol lehet a szeméten kívül is folyamatosan dolgokat találni, illetve te is megtalálod, akkor vedd elő újra a gép témát!
Persze lehet gyengülnek a gondolatolvasó képességeim, még a végén a jó áron fémkeresőzést vállalok jeligére íródott könyvet is benéztem, hogy b@assza meg! :D



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. október 13., szombat 8:48

Voltak idők, amikor lehetett találni bármilyen egyszerű keresővel.....de ezekett a helyekett már sokszor átjárták, töb fajta keresővel, és amitt tudtak, kiszedtek....maradtak a szenyezett helyek, vagy a mélyebb dolgok, ahol nem mindeggyik kereső vált be....oda nem nagyon tolakszik szenki...ide már igazából kel a jó szelektálású kereső, kiválló mélységgel na és a megfelelő beállitás....tehát már nem a szerencséről beszélünk, hanem a tervezett és kifinomult keresőzésről volna a duma.....ilyen helyekre már ACE 150-essel nem érdemes kimenni, tehát a jó kereső kérdése helyén van....a dolog más oldala, kinek mellyk kereső hogyan felel meg, mert valaki dicséri ezt-azt, másnak meg nem nagyon jön be ugyanaz a kereső......ha a gyereknek van elég pénze, vegye meg a legdrágábbat, próbáljon szerencsét vele.... :lol:



Menrot63
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Menrot63 » 2018. október 13., szombat 9:17

176523 írta:
Menrot63 írta: Hali,
Nem tudom miért lenne hülyeség erről beszélni...
Másrészről vannak találataim és nem azért kérdeztem :D
Amugy meg ne kötözködj, ez pont idevaló kérdés, pont ebbe a topicba :)
Tényleg nem kötözködésnek szántam, csak valamiért így jött le. Mármint, hogy talán a gépben látod az esetleges "hibát". Most visszanéztem május végén még géped sem volt. Aztán volt egy cobra, most magnum, és már a mégdrágább után érdeklődsz. Vasdarabokról, egyéb szemetekről berakott képek. Aztán engedély. Tudom, tudom az "engedély hamisítások" paradicsoma vagyunk, de ahova engedélyt kaphatnál ott nem nagyon lesz semmi. Na meg egyes helyeken csak olyannak adnak engedélyt, aki jó eséllyel nem talál semmit. Mivel, amint mutatsz valamit abban a pillanatban indul a hazugságdömping.
Neked akartam csak jót és pénzt spórolni. Majd ha tudsz magadtól és nem másoktól olvasva, hallva legalább 10 olyan helyet, ahol lehet a szeméten kívül is folyamatosan dolgokat találni, illetve te is megtalálod, akkor vedd elő újra a gép témát!
Persze lehet gyengülnek a gondolatolvasó képességeim, még a végén a jó áron fémkeresőzést vállalok jeligére íródott könyvet is benéztem, hogy b@assza meg! :D
Na akkor mellétaláltál, de elég ügyes nyomozó lennél :) Ha már engedélyről beszéltél, akkor lehet azért rakok be képet felismerhetetlen dolgokról, mert amit találok, azt megmondják, hogy mi az, aki okosabb ebben a témában, ami meg lehet bármi, azt felrakom ide, hátha valaki kitalálja. Amiről egyszerűen megállapítod, hogy mi az, azt nem rakom fel.
Na de elég abból annyi, hogy most nem éreztél rá a másik indítékára. Viszont arra rá lehet érezni, hogy az egyszerű kérdésekből vitát kovácsolni tudsz a fórumon, nehogy értelmes postok sora alakuljon ki. Úgy gondolom, ilyen téren, ehhez a témához most fűztem hozzá utoljára a mondandóm.
Félreértés ne essék, megsérteni nem akarlak, csak szimplán most nincs igazad.



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2018. október 13., szombat 10:27

Kossuth írta:
Menrot63 írta:
176523 írta:
Menrot63 írta:Sziasztok,
Sem equinox gépem sem Deus-om nem volt még, ezért kérdezném a tapasztaltabbakat, hogy Magnummal szemben mi a pro és contra? Mennyire ér fel ezekhez a Magnum? Hiszen árban nagy a különbségés, tudásban milyen? Szelektálás, mélység, súly, pontosság, üzemidö, ilyen dolgokra gondolok, meg úgy minden ami felirhato :)
Köszönöm
Menny keresőzni, ne hülyeségeken agyalj! Nem a gép miatt nem találsz semmit, és amazok nem szedik fel sem előled, sem utánad, ha esetleg ezekért kérded.
Hali,
Nem tudom miért lenne hülyeség erről beszélni...
Másrészről vannak találataim és nem azért kérdeztem :D
Amugy meg ne kötözködj, ez pont idevaló kérdés, pont ebbe a topicba :)


Magnumosként engem is kifejezetten érdekelne, hogy pl. az Equinox jobb e valamiben, avagy rosszabb.
Engem is érdekelne, hogy magnum és 27-es fejjel szerelt gold maxx power mellé érdemes lenne e beszerezni valamelyik equinox gépet? A vízi keresőzés annyira nem érdekel, de szakadó esőben is kimegyek ha úgy jön ki a szabadidőm. Szöszölős keresgélésnél nem cserélném le a magnumot, de a mélységgel nem vagyok elégedett. A gold maxx lényegesen könyebb gép és túlhúzva nem marad el olyan egetverően a magnumtól és mélységben nagy tárgyakra jobb, viszont kevésnek tartom a benne rejlő lehetőséget. Nálam a goldi kihegyezése az érzékenység túlhúzásában kimerül. Lehet rosszul csinálom, de bárhogy próbáltam állítgatni többet nem tudok belőle kihozni ezért jött a gondolat, hogy venni kéne egy equinoxot, ha abból kilehet hozni többet.


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

Menrot63
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Menrot63 » 2018. október 21., vasárnap 12:56

Új kérdésem lenne, bár az előző is elhalt, volt már valakinek Makro racerje és Magnum-ja is? Vagy látott összehasonlítást, mik a tapasztalatok, pro és kontra?
Köszi :)



hdpetya
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018. október 21., vasárnap 11:26
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: hdpetya » 2018. november 3., szombat 8:49

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni.. eddig Garrett Euro Ace 250, illetve 350-et használtam.Szeretnèk váltani!Mit ajánlanátok ami esetleg jobban szelektál,jobb gèp?!Fontos hogy digitális legyen...főkèp èrmezèshez használom.Köszönöm!



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 3., szombat 9:10

hdpetya írta:Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni.. eddig Garrett Euro Ace 250, illetve 350-et használtam.Szeretnèk váltani!Mit ajánlanátok ami esetleg jobban szelektál,jobb gèp?!Fontos hogy digitális legyen...főkèp èrmezèshez használom.Köszönöm!

Minden csak a pénz kérdése.... mennyit akarsz invesztálni az új gépbe..... :D de bármelyik közép kategóriás jobb lesz mind az ACE.....



hdpetya
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018. október 21., vasárnap 11:26
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: hdpetya » 2018. november 3., szombat 9:20

100.000ft körül gondolkodtam!



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. november 3., szombat 9:41

hdpetya írta:100.000ft körül gondolkodtam!
Üdv! Van itt fent az eladó gépek közt egy minelab x-terra 705.Azt hiszem 85.000ft-ért.Nézz utána,egész jó gép.



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: allando » 2018. november 3., szombat 9:52

zoli87 írta:
hdpetya írta:100.000ft körül gondolkodtam!
Üdv! Van itt fent az eladó gépek közt egy minelab x-terra 705.Azt hiszem 85.000ft-ért.Nézz utána,egész jó gép.
Makro racer se rossz ha találsz eladó gépet....


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

Triondor
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2017. december 29., péntek 16:00
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Triondor » 2018. november 3., szombat 10:07

Már nincs meg az x-terra 705, eladtam. Szóval hacsak más nem hirdet... De egyébként láttam Deust táv nélkül valamikor 115ért (vagy 120ért talán? mindegy). Ahhoz képest egy garrett 250, 350 elnevezésű hulladék olyan mint a paraszt aki kapál a Himalája lábánál (ebben a példában aki nem értené a deus lesz a Himalája).



hdpetya
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018. október 21., vasárnap 11:26
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: hdpetya » 2018. november 3., szombat 10:47

Szèp hasonlat,èrtem a párhuzamot! Köszönöm a tanácsot!



Laci5000
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:31
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Laci5000 » 2018. november 8., csütörtök 8:29

Helo.
Nem tudja valaki hogy a Nokta Fors Core milyen gép lehet?
Mélység ,szelektálás stb?



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. november 8., csütörtök 12:55

Laci5000 a Force sorozatt nem nagyon vált be.... elég nehézek, és átlagos teljesítmény.... ennyi... ha nincs nagyon olcsón, akkor nem érdemes megvenni....



Laci5000
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:31
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Laci5000 » 2018. november 8., csütörtök 13:21

tibike írta:Laci5000 a Force sorozatt nem nagyon vált be.... elég nehézek, és átlagos teljesítmény.... ennyi... ha nincs nagyon olcsón, akkor nem érdemes megvenni....
Köszi szépen!



Laci5000
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:31
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Laci5000 » 2018. december 15., szombat 18:36

Helo

Mi a véleményetek a Deteknix Quest pro gépről?
Nem túl gyakori,volt vagy van valakinek?



Clodo79
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. november 23., péntek 19:26
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Clodo79 » 2019. január 9., szerda 20:43

Hello mindenki
Szerintetek melyik gép lenne alkalmasabb hadizásra,makro racer2 ,aka berkut5, ace400i ,fisher f44?



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: allando » 2019. január 9., szerda 21:49

Clodo79 írta:Hello mindenki
Szerintetek melyik gép lenne alkalmasabb hadizásra,makro racer2 ,aka berkut5, ace400i ,fisher f44?
Hello
Ace es a Fisher felejtos.
Makro jo de nem a hadi az erossege a magas freki miatt az akat nem ismerem.
Hadizni inkabb cobra de ha ezek kozul akarsz mindenkepp akkor makro...


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: tibike » 2019. január 10., csütörtök 5:24

Clodo79 írta:Hello mindenki
Szerintetek melyik gép lenne alkalmasabb hadizásra,makro racer2 ,aka berkut5, ace400i ,fisher f44?

Itt nincs miről dumálni... AKA Berkut, de kell hozzá nagy 30-35ös fej 3 - 5 maximum 7 Khz frekivel.... idővel ha meggondolod, veszel egy nagyobb frekis fejett, és lehett érmézni... könnyű, egyszerű a beállitás....



Timber
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2016. január 8., péntek 11:26
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Timber » 2019. január 13., vasárnap 13:15

allando írta:
Clodo79 írta:Hello mindenki
Szerintetek melyik gép lenne alkalmasabb hadizásra,makro racer2 ,aka berkut5, ace400i ,fisher f44?
Hello
Ace es a Fisher felejtos.
Makro jo de nem a hadi az erossege a magas freki miatt az akat nem ismerem.
Hadizni inkabb cobra de ha ezek kozul akarsz mindenkepp akkor makro...
Cobra. Szerintem is tök egyértelmű. Nekem is az van és hadizni ez a legjobb. Az egyik legnagyobb mázlim az életben hogy az első gépem cobra. Éppen egy Acés ismerős dumált rá és azóta neki is az van ;)



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2019. január 13., vasárnap 20:51

Timber írta:
allando írta:
Clodo79 írta:Hello mindenki
Szerintetek melyik gép lenne alkalmasabb hadizásra,makro racer2 ,aka berkut5, ace400i ,fisher f44?
Hello
Ace es a Fisher felejtos.
Makro jo de nem a hadi az erossege a magas freki miatt az akat nem ismerem.
Hadizni inkabb cobra de ha ezek kozul akarsz mindenkepp akkor makro...
Cobra. Szerintem is tök egyértelmű. Nekem is az van és hadizni ez a legjobb. Az egyik legnagyobb mázlim az életben hogy az első gépem cobra. Éppen egy Acés ismerős dumált rá és azóta neki is az van ;)
Osztom a véleményed.Örök magyar gari és még olcsó is.Nekem volt 2db.



Timber
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2016. január 8., péntek 11:26
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Timber » 2019. január 14., hétfő 11:50

zoli87 írta:
Timber írta:
allando írta:
Clodo79 írta:Hello mindenki
Szerintetek melyik gép lenne alkalmasabb hadizásra,makro racer2 ,aka berkut5, ace400i ,fisher f44?
Hello
Ace es a Fisher felejtos.
Makro jo de nem a hadi az erossege a magas freki miatt az akat nem ismerem.
Hadizni inkabb cobra de ha ezek kozul akarsz mindenkepp akkor makro...
Cobra. Szerintem is tök egyértelmű. Nekem is az van és hadizni ez a legjobb. Az egyik legnagyobb mázlim az életben hogy az első gépem cobra. Éppen egy Acés ismerős dumált rá és azóta neki is az van ;)
Osztom a véleményed.Örök magyar gari és még olcsó is.Nekem volt 2db.
Mit látnak szemeim? A leghíresebb roncsos kolléga is ezzel nyomul. ;)
thumb.jpg
thumb.jpg (136.11 KiB) Megtekintve 13645 alkalommal
http://www.blikk.hu/aktualis/belfold/ku ... %C3%ADj%22



Avatar
Koppány
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2016. május 5., csütörtök 22:49
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Koppány » 2019. január 16., szerda 15:54

Timber írta:
zoli87 írta:
Timber írta:
allando írta:
Clodo79 írta:Hello mindenki
Szerintetek melyik gép lenne alkalmasabb hadizásra,makro racer2 ,aka berkut5, ace400i ,fisher f44?
Hello
Ace es a Fisher felejtos.
Makro jo de nem a hadi az erossege a magas freki miatt az akat nem ismerem.
Hadizni inkabb cobra de ha ezek kozul akarsz mindenkepp akkor makro...
Cobra. Szerintem is tök egyértelmű. Nekem is az van és hadizni ez a legjobb. Az egyik legnagyobb mázlim az életben hogy az első gépem cobra. Éppen egy Acés ismerős dumált rá és azóta neki is az van ;)
Osztom a véleményed.Örök magyar gari és még olcsó is.Nekem volt 2db.
Mit látnak szemeim? A leghíresebb roncsos kolléga is ezzel nyomul. ;)
thumb.jpg
http://www.blikk.hu/aktualis/belfold/ku ... %C3%ADj%22
Egyetértek. Persze hogy azt használja. Én is.
Nekem ACE volt és mintha Sherman tankról Panzer VI-ra váltottam volna :)



Legi007
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016. február 6., szombat 22:03
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Legi007 » 2019. február 3., vasárnap 18:38

Üdv.
Ez a 2 gép ugyan az?
https://www.femdetektor.com/kiegeszitok ... tektor-481

http://www.femkeresobolt.hu/index.php?o ... Itemid=327

Egy márka kicsit eltérő név és ár.. illetve az egyiknél nincs lírás.



Menrot63
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Menrot63 » 2019. február 3., vasárnap 21:42

Legi007 írta:Üdv.
Ez a 2 gép ugyan az?
https://www.femdetektor.com/kiegeszitok ... tektor-481

http://www.femkeresobolt.hu/index.php?o ... Itemid=327

Egy márka kicsit eltérő név és ár.. illetve az egyiknél nincs lírás.


Sanszos...



Kanuka89
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2019. február 10., vasárnap 11:42
Status: Offline

Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Kanuka89 » 2019. február 12., kedd 22:24

Sziasztok! Köszönöm hogy itt lehetek. 3 gép között vacilálok. Fisher f44, Teknetics Eurotek pro és Bounty Hunter land ranger Pro. Szerintetek melyiket válasszam? Főleg érmézésre és kis tárgyakra szeretném használni. Ár/érték arányban a 3 gép majdnem egy helyen áll az f44 kicsit drágább esetleg. Köszönöm a válaszokat.



Mackó
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018. május 9., szerda 21:58
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Mackó » 2019. február 15., péntek 10:41

Kanuka89 írta:Sziasztok! Köszönöm hogy itt lehetek. 3 gép között vacilálok. Fisher f44, Teknetics Eurotek pro és Bounty Hunter land ranger Pro. Szerintetek melyiket válasszam? Főleg érmézésre és kis tárgyakra szeretném használni. Ár/érték arányban a 3 gép majdnem egy helyen áll az f44 kicsit drágább esetleg. Köszönöm a válaszokat.
Szia!
Választ nem, de lebaxást azt kaptál.

Ezek a gépek nem voltak és nem is lesznek a kezemben. De azért megnéztem őket, mert ezen a fórumon tombolnak a segítő kész harcosok.
Egy jó dolog van, tudod mire kell: érmezésre.
Milyen legyen egy jó gép érmezésre?
1. DD fej legyen rajta
2. 14 Khz -től felfelé a működési frekvencia--régen iszonyú pici érméket csináltak--
Nagyobb frekivel apró dolgokat találni de a mélység csökken. Alacsonyabb freki mélyebb nagyobb érmékre.
3. Jó diszkrimináció. Ne vasazza le a jó jelet.
4. vas után gyors visszaállás, éledés/ ha ez kapcsolható gyors-lassú az ideális tiszta helyen plusz mélység/
5. Nagyon fontos az állítható GB.
6. megfelelő mélység /soha nem lesz olyan gép :mrgreen: /
Amiket néztél mind alacsony frekis gép. A Bounty-nak van DD feje a többi gyárilag koncentrikus. Valószínűleg egy hét után megbánod a vásárlást a kis mélység miatt.
Azt ajánlom keresgélj még a típusok között.



Robi76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2016. május 8., vasárnap 20:07
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Robi76 » 2019. február 15., péntek 14:49

Szerintem is mellőzd ezeket a gépeket! Ebben az árkategóriában vannak jó használt géoek!



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: tibike » 2019. február 15., péntek 16:02

Ja és pontosícsd, mennyit akarsz belefektetni - az sem mindegy....50e vagy 150e....



Kanuka89
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2019. február 10., vasárnap 11:42
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Kanuka89 » 2019. február 15., péntek 16:17

Köszönöm szépen a segítségetek. Az ár 100 és 140.000ft közötti kellene hogy legyen



Kanuka89
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2019. február 10., vasárnap 11:42
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Kanuka89 » 2019. február 15., péntek 16:25

Mackó írta:
Kanuka89 írta:Sziasztok! Köszönöm hogy itt lehetek. 3 gép között vacilálok. Fisher f44, Teknetics Eurotek pro és Bounty Hunter land ranger Pro. Szerintetek melyiket válasszam? Főleg érmézésre és kis tárgyakra szeretném használni. Ár/érték arányban a 3 gép majdnem egy helyen áll az f44 kicsit drágább esetleg. Köszönöm a válaszokat.
Szia!
Választ nem, de lebaxást azt kaptál.

Ezek a gépek nem voltak és nem is lesznek a kezemben. De azért megnéztem őket, mert ezen a fórumon tombolnak a segítő kész harcosok.
Egy jó dolog van, tudod mire kell: érmezésre.
Milyen legyen egy jó gép érmezésre?
1. DD fej legyen rajta
2. 14 Khz -től felfelé a működési frekvencia--régen iszonyú pici érméket csináltak--
Nagyobb frekivel apró dolgokat találni de a mélység csökken. Alacsonyabb freki mélyebb nagyobb érmékre.
3. Jó diszkrimináció. Ne vasazza le a jó jelet.
4. vas után gyors visszaállás, éledés/ ha ez kapcsolható gyors-lassú az ideális tiszta helyen plusz mélység/
5. Nagyon fontos az állítható GB.
6. megfelelő mélység /soha nem lesz olyan gép :mrgreen: /
Amiket néztél mind alacsony frekis gép. A Bounty-nak van DD feje a többi gyárilag koncentrikus. Valószínűleg egy hét után megbánod a vásárlást a kis mélység miatt.
Azt ajánlom keresgélj még a típusok között.

Köszönöm szépen a segítséget! Te az ezekhez hasonló gépek árához, tehát 100-140 ezer forintos kategóriához milyen gépet ajánlanál?



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: tibike » 2019. február 15., péntek 17:34

Na nekem volna egy Golden Mask 4 Pro, 8-18 kHz frekis, 29x31cm-es fejjel.... 450,-Euró pénz, gondold meg, és jelentkez ide: tibko58@gmail.com



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma