Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Fémkereséshez való eszközök
Medve
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019. május 10., péntek 20:15
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Medve » 2019. május 21., kedd 17:34

Üdv!Carbonszáras Magnumot vennék,reális áron.



Joci68
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2019. április 29., hétfő 16:10
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Joci68 » 2019. május 21., kedd 19:19

Medve írta:
2019. május 21., kedd 17:34
Üdv!Carbonszáras Magnumot vennék,reális áron.
Én is.



berti
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2019. május 4., szombat 18:19
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: berti » 2019. május 22., szerda 6:41

Feri írta:
2015. június 26., péntek 20:13
Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket
Eladó egy Tesoro cibola fémdetektor !! Új . 120 000 E Ft



lénárd
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:28
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: lénárd » 2019. május 22., szerda 15:27

Sziasztok!

Megvételre keresek használt Garrett ATX masinát.

Üdv Lénárd



Horka
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. február 15., hétfő 9:33
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Horka » 2019. május 22., szerda 17:20

Mi a "reális ár"? 2-3 éves gép, jó aksikkal, utolsó előtti szoftverrel.
Joci68 írta:
2019. május 21., kedd 19:19
Medve írta:
2019. május 21., kedd 17:34
Üdv!Carbonszáras Magnumot vennék,reális áron.
Én is.



Florida27
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019. április 20., szombat 14:46
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Florida27 » 2019. május 22., szerda 17:32

lénárd írta:
2019. május 22., szerda 15:27
Sziasztok!

Megvételre keresek használt Garrett ATX masinát.

Üdv Lénárd
Szia! Nekem van eladó Atx!
06 30 3705240



Medve
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019. május 10., péntek 20:15
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Medve » 2019. május 22., szerda 19:19

Horka írta:
2019. május 22., szerda 17:20
Mi a "reális ár"? 2-3 éves gép, jó aksikkal, utolsó előtti szoftverrel.
Joci68 írta:
2019. május 21., kedd 19:19
Medve írta:
2019. május 21., kedd 17:34
Üdv!Carbonszáras Magnumot vennék,reális áron.
Én is.
Üdv!Lenne eladó?



Joci68
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2019. április 29., hétfő 16:10
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Joci68 » 2019. május 22., szerda 19:58

Horka írta:
2019. május 22., szerda 17:20
Mi a "reális ár"? 2-3 éves gép, jó aksikkal, utolsó előtti szoftverrel.
Joci68 írta:
2019. május 21., kedd 19:19
Medve írta:
2019. május 21., kedd 17:34
Üdv!Carbonszáras Magnumot vennék,reális áron.
Én is.
Gondolom, hogy van már valamilyen elképzelésed az árral kapcsolatban? Szerintem írd le amit gondolsz, aztán megbeszéljük. Olvastam hogy üdvözölted a frissítéseket, ezért gondolom, hogy hirtelen elhatározásról lehet szó.



Medve
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019. május 10., péntek 20:15
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Medve » 2019. május 22., szerda 20:02

Joci68 írta:
2019. május 22., szerda 19:58
Horka írta:
2019. május 22., szerda 17:20
Mi a "reális ár"? 2-3 éves gép, jó aksikkal, utolsó előtti szoftverrel.
Joci68 írta:
2019. május 21., kedd 19:19
Medve írta:
2019. május 21., kedd 17:34
Üdv!Carbonszáras Magnumot vennék,reális áron.
Én is.
Gondolom, hogy van már valamilyen elképzelésed az árral kapcsolatban? Szerintem írd le amit gondolsz, aztán megbeszéljük. Olvastam hogy üdvözölted a frissítéseket, ezért gondolom, hogy hirtelen elhatározásról lehet szó.
Ár az függ attól mennyi idős,és hogy carbonszáras e.Tavaly adtam el egy carbonszáras 3,5 eves magnumot 2db fejjel 190.000ért.Az reális volt szerintem.



Joci68
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2019. április 29., hétfő 16:10
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Joci68 » 2019. május 22., szerda 20:23

Medve írta:
2019. május 22., szerda 20:02
Joci68 írta:
2019. május 22., szerda 19:58
Horka írta:
2019. május 22., szerda 17:20
Mi a "reális ár"? 2-3 éves gép, jó aksikkal, utolsó előtti szoftverrel.
Joci68 írta:
2019. május 21., kedd 19:19
Medve írta:
2019. május 21., kedd 17:34
Üdv!Carbonszáras Magnumot vennék,reális áron.
Én is.
Gondolom, hogy van már valamilyen elképzelésed az árral kapcsolatban? Szerintem írd le amit gondolsz, aztán megbeszéljük. Olvastam hogy üdvözölted a frissítéseket, ezért gondolom, hogy hirtelen elhatározásról lehet szó.
Ár az függ attól mennyi idős,és hogy carbonszáras e.Tavaly adtam el egy carbonszáras 3,5 eves magnumot 2db fejjel 190.000ért.Az reális volt szerintem.
Két fejjel az tényleg jó.



Horka
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. február 15., hétfő 9:33
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Horka » 2019. május 25., szombat 8:38

Bocs, nem voltam pár napig.
Gondoltam, veszek egy újat, ha magas árat kapok érte. De jól működik, viszem Ferihez frissíteni. Info portot szeretnék tetetni bele és marad.
Köszi



berti
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2019. május 4., szombat 18:19
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: berti » 2019. május 29., szerda 5:45

Tesoro cibola eladó . Új . Hot fejjel 120000 Ft tel : 702935394
Csatolmányok
IMG_20190428_190259.jpg
IMG_20190428_190259.jpg (1.59 MiB) Megtekintve 19392 alkalommal



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: tibike » 2019. június 13., csütörtök 16:48

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tibike 2019. június 14., péntek 17:27-kor.



DeedPool
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2019. június 13., csütörtök 19:29
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: DeedPool » 2019. június 14., péntek 17:18

Sziasztok! Nem vagyok a téma szakértője, most ismerkedem a dolgokkal, de ha akarnék egy használt GARRETT ACE 250-et, akkor mire figyeljek? Milyen hibái lehetnek egy ilyen gépnek? Mivel tudna átverni az eladó?



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2019. június 14., péntek 23:33

DeedPool írta:
2019. június 14., péntek 17:18
Sziasztok! Nem vagyok a téma szakértője, most ismerkedem a dolgokkal, de ha akarnék egy használt GARRETT ACE 250-et, akkor mire figyeljek? Milyen hibái lehetnek egy ilyen gépnek? Mivel tudna átverni az eladó?
Fejvédőt vedd le, ellenőrizd a fej alsó felének állapotát. Hihetetlen vékony a gyantaréteg a garretteknél. Ha koptató nélkül használják pár év alatt napvilágot lát a tekercs ami nem egészséges. Elsőnek a rideg gyanta a fej szélén pattogzik ki, mint mikor az üvegpohár csorbul, majd meg is repedezik, aminél fogva már el is veszti a vízállóságát. Ez főleg ősztől a reggeli harmatos, ködös időben lehetetleníti el a használatot (persze lehet kókányolni szilikonnal, epoxigyantával). A fejrögzítő csavar ha lehet legyen eredeti, de a pótlás nem zavarja a működését, viszont esztétikai hiba. A fej tövében szokott még a kábel megtörni, vagy a csatlakozónál, bár kábeltörés nélkül is érzékeny a garrett az ütődésre és képes fals jelet adni, de ha nagyon összevissza jelez ha kicsit is megrázod vagy ütögeted gyengén akkor gyanus, hogy valami bibi van. Az elemtartó fedelének van 2 db kampója ami le szokott törni. Ettől még használható, de ártényező. Ha mindkettő kampó letörik akkor már hajlamos magától leesni, lehet ragszalagozni. A kartámasz szokott még megfáradni. Érdemes átnézni nincs e rajta repedés. Elemeket szedd ki, nézd meg nincsenek e átforrasztva a rugók. Ha forrasztva van az se feltétlenül baj, de akkor már tudod, hogy egy agyonhasznált gép van a kezedben amire a gazdája nem vigyázott, hagyta belerohadni az elmeket. Szárat érdemes még megnézni mennyire kotyog. Szétszedve nézz be a csöbe, a laprugók mennyire épek/rozsdásak. Magába a műszeregységbe nem látsz bele, de érdemes olyat venni ami nincs lemattulva, összekarcolva.
1.jpg
1.jpg (51.16 KiB) Megtekintve 19257 alkalommal
2.jpg
2.jpg (65.19 KiB) Megtekintve 19257 alkalommal
3.jpg
3.jpg (80.68 KiB) Megtekintve 19257 alkalommal
4.jpg
4.jpg (89.78 KiB) Megtekintve 19257 alkalommal


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: allando » 2019. június 15., szombat 9:51

Ez egy nagyon korrekt hozzászólás

Ha megfogadod a tanacsom nem (ismétlem nem) veszel hasznalt gépet elso keresőnek.
Ket egyforma gep kozott is van kulombseg.
Most gondolj bele. Uj ar mondjuk 60k használtan 50k....
Érdemes azert a 10k ert egy agyon hasznalt gépet venned?
Hat nem.
Majd ha mar lesz egy par gep a kezedbe akkor mar nyugodt szívvel fogsz használtat venni de most siman alaszaladhatsz.
Ja es megegy. Ha mindenkepp hasznalt garrettet veszel tedd fel az érzékenységet maximumra es probald ki fűben.
Ha nem cicereg ossze vissza akkor gyenge szar a gep....
Probald ki nem levegőben hanem földben.
Egy asonyom melyen ass le egy kis pénzérmét es es tapossa be a földet utana es igy nezd meg hogyan jelzi illetve nem jelzi.
Ha nem akarja az elado ezt engedni meg se vedd a gépet.

kanbagoly írta:
2019. június 14., péntek 23:33
DeedPool írta:
2019. június 14., péntek 17:18
Sziasztok! Nem vagyok a téma szakértője, most ismerkedem a dolgokkal, de ha akarnék egy használt GARRETT ACE 250-et, akkor mire figyeljek? Milyen hibái lehetnek egy ilyen gépnek? Mivel tudna átverni az eladó?
Fejvédőt vedd le, ellenőrizd a fej alsó felének állapotát. Hihetetlen vékony a gyantaréteg a garretteknél. Ha koptató nélkül használják pár év alatt napvilágot lát a tekercs ami nem egészséges. Elsőnek a rideg gyanta a fej szélén pattogzik ki, mint mikor az üvegpohár csorbul, majd meg is repedezik, aminél fogva már el is veszti a vízállóságát. Ez főleg ősztől a reggeli harmatos, ködös időben lehetetleníti el a használatot (persze lehet kókányolni szilikonnal, epoxigyantával). A fejrögzítő csavar ha lehet legyen eredeti, de a pótlás nem zavarja a működését, viszont esztétikai hiba. A fej tövében szokott még a kábel megtörni, vagy a csatlakozónál, bár kábeltörés nélkül is érzékeny a garrett az ütődésre és képes fals jelet adni, de ha nagyon összevissza jelez ha kicsit is megrázod vagy ütögeted gyengén akkor gyanus, hogy valami bibi van. Az elemtartó fedelének van 2 db kampója ami le szokott törni. Ettől még használható, de ártényező. Ha mindkettő kampó letörik akkor már hajlamos magától leesni, lehet ragszalagozni. A kartámasz szokott még megfáradni. Érdemes átnézni nincs e rajta repedés. Elemeket szedd ki, nézd meg nincsenek e átforrasztva a rugók. Ha forrasztva van az se feltétlenül baj, de akkor már tudod, hogy egy agyonhasznált gép van a kezedben amire a gazdája nem vigyázott, hagyta belerohadni az elmeket. Szárat érdemes még megnézni mennyire kotyog. Szétszedve nézz be a csöbe, a laprugók mennyire épek/rozsdásak. Magába a műszeregységbe nem látsz bele, de érdemes olyat venni ami nincs lemattulva, összekarcolva.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: tibike » 2019. június 15., szombat 10:03

Én is belekotyognék ha szabad....igazából a Garrett sorozatból nem vennék semmit..... mi az alapja a keresőnek? Legyen Sensitivity, legyen Discrimináció, és legyen Ground Balance.... kjelző, GPS, kávéfőző meg stbi az csak butitás....az utólsó több keresőn nincs, vagy stabil értékre van beálitva.... na ez olyan, mind egy autó váltó nélkül, csak egy sebességel - szántásom, autópályán - mindenhol csak 20-20 km sebességel megy.... inkább néz utána valami olcsóbb Fisher, Tesoro vagy Golden Mask után.... ha félsz, kérj meg valakit, aki már egy kicsit tapasztalt, menjen veled, próbálja ki az illető....legalább lessz kire ráfogni ha nem jön be a kereső....



DeedPool
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2019. június 13., csütörtök 19:29
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: DeedPool » 2019. június 16., vasárnap 13:38

Huh, hát ez nagyon sok oda figyelés. Amúgy se vagyok a híve a használt dolgoknak, de így már még úgy se gondolok rá hogy használta vennék. Amúgy is csak tök véletlen hogy tudok egy ilyen gépről a közelembe ami aladó, de akkor kihagyom. Köszi. Nézek újat.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: tibike » 2019. június 16., vasárnap 13:47

DeedPool írta:
2019. június 16., vasárnap 13:38
Huh, hát ez nagyon sok oda figyelés. Amúgy se vagyok a híve a használt dolgoknak, de így már még úgy se gondolok rá hogy használta vennék. Amúgy is csak tök véletlen hogy tudok egy ilyen gépről a közelembe ami aladó, de akkor kihagyom. Köszi. Nézek újat.
Na azért áljon meg a menett... arról nem volt szó hogy ne vegyél használt keresőt, csak arról, hogy valamellyik okoska át ne verjen valalmi xarral.... mert azért egy új kereső a harmadával vagy a felével drágább mind egy használt....és ha nincs sok lóvé akkor mi van? Csak el kel menni, le kel ellenőrizni, letesztelni és kész.... én a 80% keresőmet használtan vettem, és nem volt semmi probléma... nem kel mingyárt lemondani...mert vehetsz jó áron drágább keresőt is.... fél áron....



toni
Százados
Százados
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2016. január 18., hétfő 6:17
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: toni » 2019. június 30., vasárnap 21:15

Vásárolnék Orion mélykeresőt 1x1m keret szondával.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára toni 2019. szeptember 2., hétfő 10:53-kor.



diaboloo
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2019. április 30., kedd 8:27
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: diaboloo » 2019. július 1., hétfő 10:46

...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára diaboloo 2019. július 3., szerda 15:20-kor.



gisz
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019. július 1., hétfő 13:15
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: gisz » 2019. július 1., hétfő 13:18

Jó állapotú Macro Racer 2 esetleg Minelab Equinox 600, vagy 800 keresek megvételre.
30hatszázkettő0008



Avatar
Thrax44
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015. szeptember 13., vasárnap 20:41
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Thrax44 » 2019. augusztus 12., hétfő 19:09

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Fémkeresőt szeretnék venni csak nem tudom eldönteni hogy milyen paramétereket vegyek figyelembe. Kezdő vagyok, így az ilyen alap gépek között nézelődtem. Az összeg amit rá tudok szánni az ilyen 100 ezer ft körüli.
Egy stabil kis gépet szeretnék, ami magabiztosan jelzi a találatokat (nem elsődleges, hogy külön válogassa a fémeket vagy nagyon extrás funkciók amiket olvasgattam). Érmék, kis apróbb fémek, jöhet a vas is, apróságok keresésére használnám, vizektől távol. (Csak legyen pontos és megbízható, tisztán le lásson)
Továbbá: A keresőfej mikor jó, ha mekkora? Tudjátok ami már úgy jó egy kezdőnek vagy egy közepes méret talán, ajánlotok. A válaszokat előre is köszönöm! Bocsi ha néha pontatlanul fogalmaztam, csak még most ismerkedek a témával. További szép napot!

Üdv.



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: allando » 2019. augusztus 12., hétfő 20:24

Ezzel nem losz melle....
Ezt nem fogod lecserelgetni...


https://www.jofogas.hu/fejer/Minelab_ex ... 884114.htm

Thrax44 írta:
2019. augusztus 12., hétfő 19:09
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Fémkeresőt szeretnék venni csak nem tudom eldönteni hogy milyen paramétereket vegyek figyelembe. Kezdő vagyok, így az ilyen alap gépek között nézelődtem. Az összeg amit rá tudok szánni az ilyen 100 ezer ft körüli.
Egy stabil kis gépet szeretnék, ami magabiztosan jelzi a találatokat (nem elsődleges, hogy külön válogassa a fémeket vagy nagyon extrás funkciók amiket olvasgattam). Érmék, kis apróbb fémek, jöhet a vas is, apróságok keresésére használnám, vizektől távol. (Csak legyen pontos és megbízható, tisztán le lásson)
Továbbá: A keresőfej mikor jó, ha mekkora? Tudjátok ami már úgy jó egy kezdőnek vagy egy közepes méret talán, ajánlotok. A válaszokat előre is köszönöm! Bocsi ha néha pontatlanul fogalmaztam, csak még most ismerkedek a témával. További szép napot!

Üdv.


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

Avatar
Thrax44
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015. szeptember 13., vasárnap 20:41
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Thrax44 » 2019. augusztus 12., hétfő 21:20

Köszönöm, ránézek.
Igazából újonnan érdekelne fémkereső, mert fontos lenne az eladói,gyártói garancia mellé amit a boltok adnak.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: tibike » 2019. augusztus 13., kedd 13:57

Nem válna meg valaki egy Fisher CZ 21-es től? Használt, de jó álapotú legyen és nem drága.... :D cserébe lehet egy Fisher F19-es, két NEL fejjel...

tibko58@gmail.com



Russky
Százados
Százados
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2015. október 12., hétfő 20:16
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Russky » 2019. augusztus 18., vasárnap 11:33

Üdv!
Keresek Explorer 2-re kicsi, érméző fejet.



Csuvi
Százados
Százados
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2015. október 28., szerda 11:42
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Csuvi » 2019. augusztus 18., vasárnap 17:10

Russky írta:
2019. augusztus 18., vasárnap 11:33
Üdv!
Keresek Explorer 2-re kicsi, érméző fejet.
Szia, van egy 6''-es sef. fejem



dremi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2015. december 13., vasárnap 21:09
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: dremi » 2019. augusztus 22., csütörtök 17:38

Üdv!
Keresek jó állapotu pinpointert eladót
Ha gari van rá az még jobb.
Ajánlatokat privátban vagy a dremi111@gmail.com email cimre kérek
Köszönöm



Robi
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2019. augusztus 22., csütörtök 20:37
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Robi » 2019. augusztus 26., hétfő 20:56

Sziasztok!
Keresek XP Deus , Orx esetleg Gold Maxx Power Garett AT Pro is szóba jöhet ha valaki megválna tőle :)



toni
Százados
Százados
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2016. január 18., hétfő 6:17
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: toni » 2019. szeptember 2., hétfő 11:06

Senki nem adja el az Orionnyát?
Nem is csodálkozok. Kár hogy abba hagyta Feri a gyártását,fejlesztését. Ki tudja mit tudna most az Orion. Már amikor kijött, jobb volt az X3 tól 1x1m kerettel. (mélység és a fém vezetőképesség mérésének pontossága)
toni írta:
2019. június 30., vasárnap 21:15
Vásárolnék Orion mélykeresőt 1x1m keret szondával.



Legi007
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016. február 6., szombat 22:03
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Legi007 » 2019. szeptember 2., hétfő 13:33

Sziasztok. 3 gép között variálok.. Makro multi cruser, Xp gmaxx 2 es Minelab equinox 600 kozt..
Ti melyiket ajanlanatok?



Laci5000
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:31
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Laci5000 » 2019. szeptember 2., hétfő 14:39

Legi007 írta:
2019. szeptember 2., hétfő 13:33
Sziasztok. 3 gép között variálok.. Makro multi cruser, Xp gmaxx 2 es Minelab equinox 600 kozt..
Ti melyiket ajanlanatok?
Én a Minelabot választanám



zwhed
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2019. szeptember 4., szerda 10:06
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: zwhed » 2019. szeptember 4., szerda 10:15

8-}
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zwhed 2019. szeptember 12., csütörtök 13:17-kor.



unikornis
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2017. július 30., vasárnap 18:30
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: unikornis » 2019. szeptember 11., szerda 21:22

Kipróbálnék egy ilyen új magnumot, ha van valakinek eladó. Lehetőleg garanciális, normális állapotú legyen, az új karbon nyéllel, meg valamelyik új ovál fejjel, mert régi már volt anno, az nem nagyon jött be, kíváncsi vagyok erre az újra. Ajánlatokat pü.-ben kérnék. Köszönettel előre is -



Avatar
krtek
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2019. augusztus 22., csütörtök 11:28
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: krtek » 2019. szeptember 12., csütörtök 15:58

Sziasztok!

Van valakinek esetleg eladó Golden Mask 5+ SE - Platinum, vagy Makro Racer 2?



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: tibike » 2019. szeptember 12., csütörtök 16:45

krtek írta:
2019. szeptember 12., csütörtök 15:58
Sziasztok!

Van valakinek esetleg eladó Golden Mask 5+ SE - Platinum, vagy Makro Racer 2?

Na szia krtek, abba a GM5-ösbe valahogy nem mennék bele... küldjél Mailt van két Racer 2-es is eladó.... :D kérdés, hogy van-e pénzed.... :D meg még van egy Fisher F19-es, ez sem rossz masina.....

Tibor



agyar
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2019. szeptember 13., péntek 18:30
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: agyar » 2019. szeptember 13., péntek 18:48

Üdv mindenkinek! Használt, jó àllapotú Magnum-ot vásárolnék. E-mail: agyarolt@freemail.hu



unikornis
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2017. július 30., vasárnap 18:30
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: unikornis » 2019. szeptember 17., kedd 8:27

Vennék 28x22 vagy 19x12 magnum keresőfejet, ha lenne valakinek ilyen DD feje elfekvőben eladó, de a régi MS 25 cm-es kerek magnum fejet se vetném meg, ha megválna tőle valaki (egyébként ez a régi kerek fej jól szuperál még az új magnumokkal?). Az ajánlatokat pü.-ben várnám, köszönettel előre is -



Vertigo18
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2019. január 7., hétfő 20:13
Status: Offline

Re: Vásárolnék fémkeresőt, tartozékot, kelléket

Hozzászólás Szerző: Vertigo18 » 2019. szeptember 18., szerda 13:28

Garrett 250-eshez keresnék gyári, alap fejet, olyat, amivel adják. Sok-sok fejet kipróbáltam már, de mégis az jön be legjobban. Koptatóval kellene, tökéletes állapotban lévő...



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma