Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Bemutatkozás

Fémkereséshez való eszközök
jani61
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019. augusztus 30., péntek 9:18
Status: Offline

Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: jani61 » 2019. augusztus 30., péntek 10:16

Üdv Mindenkinek! Jani vagyok, Miskolcról és ezúton szeretnék bemutatkozni! Kezdő vagyok a fórumon is és a fémkeresésben is. Érdekel a téma és tanulni szeretnénk Tőletek. Egyszerű kis fémkeresőkkel eddig is szórakoztam, de most kaptam egy komolyabbat (Fisher gold bug). Gépkönyv nincs, szinte semmi infó, egyenlőre erről a gépről szeretnénk minél többet megtudni, ha tudtok segítsetek! Előre is köszönöm Jani61!



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: allando » 2019. augusztus 30., péntek 12:18

Szia.
Mielott arra szantad el magad, higy irsz el kellett volna olvasni a forum aloldalait.
Amit fentebb leirtal siman a segitseg rovatba mehetett vona es nem kellett volna uj topikot nyitni.
Ha jol emlekszem az emlitett geppel kapcsolatban volt anno bejegyzes.
Amigy udv a csapatban.
Feri legyszi helyzd at a topikot


jani61 írta:
2019. augusztus 30., péntek 10:16
Üdv Mindenkinek! Jani vagyok, Miskolcról és ezúton szeretnék bemutatkozni! Kezdő vagyok a fórumon is és a fémkeresésben is. Érdekel a téma és tanulni szeretnénk Tőletek. Egyszerű kis fémkeresőkkel eddig is szórakoztam, de most kaptam egy komolyabbat (Fisher gold bug). Gépkönyv nincs, szinte semmi infó, egyenlőre erről a gépről szeretnénk minél többet megtudni, ha tudtok segítsetek! Előre is köszönöm Jani61!


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: tibike » 2019. augusztus 30., péntek 17:40

Teknetics G2, Gold Bug, Gold Bug Pro, Fisher F19-es - mind egy kutya... akár melyikről passzol a kézikönyv - némi eltéréssel.... vagy ha van valaki a közelbe ilyen géppel próbáld megszólitani.....igazából pofon egyszerű kereső.... egy pár alap beállitás, nem tudod elrontani.... próbálgasd és lengess előtte valami érmével.....



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: allando » 2019. augusztus 30., péntek 22:29



An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: allando » 2019. augusztus 31., szombat 7:59

Xxx
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára allando 2019. augusztus 31., szombat 13:51-kor.


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

jani61
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019. augusztus 30., péntek 9:18
Status: Offline

Re: Bemutatkozás

Hozzászólás Szerző: jani61 » 2019. augusztus 31., szombat 12:45

Bocsi és köszönöm! Legközelebb nobban figyelek.



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma