Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Garrett ACE

Fémkereséshez való eszközök
ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. november 15., kedd 8:13

maverick írta:A 250-est nem ismerem,így nem tudom mennyivel jobb. Finomabb szerintem,elmondások alapján erre a következtetésre jutok.
Ez is "megdinnyül" mondjuk 40 centire a villanypásztortól és pár méterre az elektromos nagyfeszültség mellett,de az érzékenység levételével (1-2 egység) elmúlik ez a probléma. 4-es érzékenységen vígan tudok keresni a bekapcsolt villanypásztor alatt is.
a PinPoint nekem nem jön be,elég sokat kell játszani vele,hogy megismerje az ember,mert szerintem 5 centivel arréb van,mint a DD-vel írják.Egy MacroPointerrel kiegészülve nagyon elégedett vagyok vele.
akkor eg y kicsit javitottak rajta de nagyon vigyáztak nehogy túl jó legyen :D igen a 350esnek is elég pontatlan volt a pp-je.azt meghagyták :D mivel volt ilyen is meg próm is hát sokkal inkább egy 1-2 éves pró mint ez



Avatar
kovalik
Százados
Százados
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 12:27
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: kovalik » 2016. november 15., kedd 9:06

ul69 írta:
maverick írta:A 250-est nem ismerem,így nem tudom mennyivel jobb. Finomabb szerintem,elmondások alapján erre a következtetésre jutok.
Ez is "megdinnyül" mondjuk 40 centire a villanypásztortól és pár méterre az elektromos nagyfeszültség mellett,de az érzékenység levételével (1-2 egység) elmúlik ez a probléma. 4-es érzékenységen vígan tudok keresni a bekapcsolt villanypásztor alatt is.
a PinPoint nekem nem jön be,elég sokat kell játszani vele,hogy megismerje az ember,mert szerintem 5 centivel arréb van,mint a DD-vel írják.Egy MacroPointerrel kiegészülve nagyon elégedett vagyok vele.
akkor eg y kicsit javitottak rajta de nagyon vigyáztak nehogy túl jó legyen :D igen a 350esnek is elég pontatlan volt a pp-je.azt meghagyták :D mivel volt ilyen is meg próm is hát sokkal inkább egy 1-2 éves pró mint ez
250-nek viszonylag jó a pin pointja. Érdekes, hogy a 350-esnek meg rosszabb, mint a 250-é? Minél drágább, annál szarabb? :-D :-D



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2016. november 15., kedd 15:28

kovalik írta:
ul69 írta:
maverick írta:A 250-est nem ismerem,így nem tudom mennyivel jobb. Finomabb szerintem,elmondások alapján erre a következtetésre jutok.
Ez is "megdinnyül" mondjuk 40 centire a villanypásztortól és pár méterre az elektromos nagyfeszültség mellett,de az érzékenység levételével (1-2 egység) elmúlik ez a probléma. 4-es érzékenységen vígan tudok keresni a bekapcsolt villanypásztor alatt is.
a PinPoint nekem nem jön be,elég sokat kell játszani vele,hogy megismerje az ember,mert szerintem 5 centivel arréb van,mint a DD-vel írják.Egy MacroPointerrel kiegészülve nagyon elégedett vagyok vele.
akkor eg y kicsit javitottak rajta de nagyon vigyáztak nehogy túl jó legyen :D igen a 350esnek is elég pontatlan volt a pp-je.azt meghagyták :D mivel volt ilyen is meg próm is hát sokkal inkább egy 1-2 éves pró mint ez
250-nek viszonylag jó a pin pointja. Érdekes, hogy a 350-esnek meg rosszabb, mint a 250-é? Minél drágább, annál szarabb? :-D :-D
valószinű a pp-t a koncentrikus fejhez állitották a DD csak utána lett az meg igy működik vele azóta is.jóvan ez nektek :D



petz478
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016. november 17., csütörtök 11:11
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: petz478 » 2016. november 20., vasárnap 17:54

Hello. Én egy 150 est vettem. Teljesen kezdö vagyok. Elsö masinânak remélem jò lessz.



szarka
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2016. március 26., szombat 18:49
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: szarka » 2016. december 10., szombat 11:02

Sziasztok!
Kezdőként (aminek ma is tartom magam) 3 éve vettem egy garrett euro ace-t. Néhány dolgot leírnék amit tapasztaltam vele, bár lehet minden használónak ismerős lesz.
- Ha stabilan 15 cm-re jelzi a találatot arra érdemes ásni. Viszont ha a felszín tetéjén van akkor előfordul hogy 20+-ra jelzi. Amikor szintén a felszínen jelzi és magas jelzést ad, a pinpointert bekapcsolom és nem találja vagy csak "búg" akkor az mindig aluminium.
- Ha 20+ -ra jelzi a találatot és nemes fém hangot ad, akkor az nekem általában valami nagyobb vas tárgy, vaskarika, gránát hüvely stb...Valaki talált már 20+-on érmét, ezüstöt stb?
- Igényektől függő, de én jewelry módban használom. Ha nem vagyok benne biztos akkor zero-ban is megnézem de ha egyszer is becsippan vasra akkor az általában az is lesz, hiába jelzi nemesfémnek, pl. szögek, csavarok, vagy valami kerek vasból készült akármi...
- Nekem inkább a skála középtartományban hozza biztosan az ezüstöt.
- A pinpointere szerintem nagyon jól használható. Viszont hiányolom a világítást a kijelzőn, ahogy itt azt egy kolléga is írta. Valóban hangos fejhallgató nélkül, de ha valakit zavar a fején a fejhallgató mint engem is, akkor nyakban is hordható én úgy használom. Ami jó lett volna rá még, az egy teleszkópos szár. A táskáját nem hordom, mert kani betűkkel rá van írva hogy metal detector, ami hazánkban nem előnyös...
- A laza talajt szerintem annyira nem szereti a gép, pl a finom boronált földet, jobb menni vele erdőben, mezőn ahol tömör a talaj vagy zárzúzózás, betakarítás után.
- Van, hogy kapok egész jó jelet aztán megásom és eltűnik a jel...
- Az egész pici dolgokat is nagyon jól észreveszi a gép, valamint érmézéshez szerintem nagyon jó a gép.
Lehet hogy dedós dolgokat írtam le, de valakinek vannak hasonló tapasztalati vagy tippek esetleg? Sajnos más géppel nincs összehasonlítási alapom.



Avatar
a.kezdo
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2015. július 11., szombat 10:38
Tartózkodási hely: London
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: a.kezdo » 2016. december 10., szombat 12:13

szarka írta:Sziasztok!
Kezdőként (aminek ma is tartom magam) 3 éve vettem egy garrett euro ace-t. Néhány dolgot leírnék amit tapasztaltam vele, bár lehet minden használónak ismerős lesz.
- Ha stabilan 15 cm-re jelzi a találatot arra érdemes ásni. Viszont ha a felszín tetéjén van akkor előfordul hogy 20+-ra jelzi. Amikor szintén a felszínen jelzi és magas jelzést ad, a pinpointert bekapcsolom és nem találja vagy csak "búg" akkor az mindig aluminium.
- Ha 20+ -ra jelzi a találatot és nemes fém hangot ad, akkor az nekem általában valami nagyobb vas tárgy, vaskarika, gránát hüvely stb...Valaki talált már 20+-on érmét, ezüstöt stb?
- Igényektől függő, de én jewelry módban használom. Ha nem vagyok benne biztos akkor zero-ban is megnézem de ha egyszer is becsippan vasra akkor az általában az is lesz, hiába jelzi nemesfémnek, pl. szögek, csavarok, vagy valami kerek vasból készült akármi...
- Nekem inkább a skála középtartományban hozza biztosan az ezüstöt.
- A pinpointere szerintem nagyon jól használható. Viszont hiányolom a világítást a kijelzőn, ahogy itt azt egy kolléga is írta. Valóban hangos fejhallgató nélkül, de ha valakit zavar a fején a fejhallgató mint engem is, akkor nyakban is hordható én úgy használom. Ami jó lett volna rá még, az egy teleszkópos szár. A táskáját nem hordom, mert kani betűkkel rá van írva hogy metal detector, ami hazánkban nem előnyös...
- A laza talajt szerintem annyira nem szereti a gép, pl a finom boronált földet, jobb menni vele erdőben, mezőn ahol tömör a talaj vagy zárzúzózás, betakarítás után.
- Van, hogy kapok egész jó jelet aztán megásom és eltűnik a jel...
- Az egész pici dolgokat is nagyon jól észreveszi a gép, valamint érmézéshez szerintem nagyon jó a gép.
Lehet hogy dedós dolgokat írtam le, de valakinek vannak hasonló tapasztalati vagy tippek esetleg? Sajnos más géppel nincs összehasonlítási alapom.
Ha a jó jel teljesen eltűnik ( nemcsak átmegy vasba) akkor csekkold a gödör alját, vagy a cipőd talpát, ásót, néha ezekre ráragad, ha sár van. Vagy kint van a gödörből, csak épp élén állt meg és nem ad a gép rá jelet.
Égetett cserép, tufa, tégla is adhat jó jelet, az ember hajlamos félredobni ásás közben, aztán értetlenül keresni a jelet :)
Nekem Ace 250 adott szép jelet ásványos földben magára a földre. Ez lehet a fix földkiegyenlítés miatt volt, ha jól tudom az Euro Ace automata.
Egyébként lehet bele házilag tenni földkiegyenlítés állító potmétert, ha szeretsz barkácsolni ( a garancia persze ugrik) :
http://www.treasurenet.com/forums/metal ... e-mod.html



fradista23
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015. október 30., péntek 20:11
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: fradista23 » 2017. január 22., vasárnap 15:32

Szevasztok.

Nemrég vásároltam egy Ace 150- et.
kipróbáltam, sok kamu jelet ad, talán a földkiegyenlítés miatt.
Van közületek itt olyan, aki tud földkiegyenlítő potmétert építeni a gépbe? Lehetőleg Budapest környékiek jelentkezését várom.

Köszönöm.

sspeiper23@gmail.com



Avatar
Eugen
Százados
Százados
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 19:26
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: Eugen » 2017. január 22., vasárnap 17:50

fradista23 írta:Szevasztok.

Nemrég vásároltam egy Ace 150- et.
kipróbáltam, sok kamu jelet ad, talán a földkiegyenlítés miatt.
Van közületek itt olyan, aki tud földkiegyenlítő potmétert építeni a gépbe? Lehetőleg Budapest környékiek jelentkezését várom.

Köszönöm.

sspeiper23@gmail.com
Nem kell földkiegyenlítő potméter, mert csak rontotok rajta.
Az érzékenységen (sensitivity) egyet vissza.
Lehet, hogy tele van vassal a talaj Budapesten.
Próbáld máshol is a gépet. Először is vedd le a fejvédőt és mosd le, lehet, hogy tele van szutyokkal.



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: tibike » 2017. január 22., vasárnap 17:55

Eugen írta:
fradista23 írta:Szevasztok.

Nemrég vásároltam egy Ace 150- et.
kipróbáltam, sok kamu jelet ad, talán a földkiegyenlítés miatt.
Van közületek itt olyan, aki tud földkiegyenlítő potmétert építeni a gépbe? Lehetőleg Budapest környékiek jelentkezését várom.

Köszönöm.

sspeiper23@gmail.com
Nem kell földkiegyenlítő potméter, mert csak rontotok rajta.
Az érzékenységen (sensitivity) egyet vissza.
Lehet, hogy tele van vassal a talaj Budapesten.

Miért NE? Had tunningolja.....addig fog belé pénzt nyomni - ilyen tunning, olyan tunning, ilyen fej, olyan fej, aztán rájön, hogy már annyit fektetett a keresőbe, hogy mingyár vehetett volna egy jobb keresőt..... :))



Avatar
Eugen
Százados
Százados
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 19:26
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: Eugen » 2017. január 22., vasárnap 18:05

tibike írta:
Eugen írta:
fradista23 írta:Szevasztok.

Nemrég vásároltam egy Ace 150- et.
kipróbáltam, sok kamu jelet ad, talán a földkiegyenlítés miatt.
Van közületek itt olyan, aki tud földkiegyenlítő potmétert építeni a gépbe? Lehetőleg Budapest környékiek jelentkezését várom.

Köszönöm.

sspeiper23@gmail.com
Nem kell földkiegyenlítő potméter, mert csak rontotok rajta.
Az érzékenységen (sensitivity) egyet vissza.
Lehet, hogy tele van vassal a talaj Budapesten.

Miért NE? Had tunningolja.....addig fog belé pénzt nyomni - ilyen tunning, olyan tunning, ilyen fej, olyan fej, aztán rájön, hogy már annyit fektetett a keresőbe, hogy mingyár vehetett volna egy jobb keresőt..... :))
Nekem aztán a kilenc is páros. ;)
Majd adnak a sz@rnak egy pofont. :D



MESTER79
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016. december 30., péntek 12:03
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: MESTER79 » 2017. január 22., vasárnap 18:09

Sziasztok! Véleményetek szerint a Garrett Ace 300i ár-érték arányban milyen választás lenne??



Avatar
Eugen
Százados
Százados
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 19:26
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: Eugen » 2017. január 22., vasárnap 20:06

MESTER79 írta:Sziasztok! Véleményetek szerint a Garrett Ace 300i ár-érték arányban milyen választás lenne??
Eléggé rossz az ár érték aránya.
Amennyibe kerül, 104.900,- forint, sokkal jobb és profibb gépeket tudsz venni ezen az áron alig használtan.
Elszálltak az új gépek árával, mert alacsony a kereslet és valahogy nekik is meg kell élni. A kereskedőkre gondoltam.



MESTER79
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016. december 30., péntek 12:03
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: MESTER79 » 2017. január 23., hétfő 7:24

Konkrétan mi a Garrettek hátránya?? Nem lát elég mélyen? Nem jól szelektál?



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2017. január 23., hétfő 12:16

MESTER79 írta:Konkrétan mi a Garrettek hátránya?? Nem lát elég mélyen? Nem jól szelektál?
Nem làt mélyre,lassú,késik a jel,apró dolgokra nem annyira érzékeny.Ennyi pénzért jóval komolyabb gépeket kapni használtan.



Avatar
Eugen
Százados
Százados
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 19:26
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: Eugen » 2017. január 23., hétfő 12:17

MESTER79 írta:Konkrétan mi a Garrettek hátránya?? Nem lát elég mélyen? Nem jól szelektál?
Eltaláltad! a vas mellett nem látja az érmét, lassú az újraéledési ideje, a középkori aranyat vasnak nézi és nem egy mélység bajnok.
Nem a mi történelmi múltunk leleteinek feltárására készült. Amerikának nincs több ezer éves múltja.
Kapsz már ezen az áron jó magyar gépeket is, amit ha meghibásodik lehet javíttatni nem utolsó sorban olcsón.



Avatar
kovalik
Százados
Százados
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 12:27
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: kovalik » 2017. január 23., hétfő 13:22

"a középkori aranyat vasnak nézi"
WTF???
Baszki, mennyi arany mellett elmentem már akkor :-D :-D



fradista23
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015. október 30., péntek 20:11
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: fradista23 » 2017. január 23., hétfő 18:53

Köszönöm a segítégeteket.
Marad, ahogy van, max. tényleg megpucolom. :D



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2017. május 9., kedd 17:06




andromeda
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: andromeda » 2017. május 9., kedd 17:49

ul69 írta:https://youtu.be/orLuMUwbHHs
ráértem :D
Feliratkozások: Molnár Krisztián :D :D



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2017. november 23., csütörtök 20:13

Sziasztok! Eladó egy vadi új 28X22cm dd keresőfej +fejvédő.Garrett 150,250,350. illetve a 200i,300i, és a 400i keresőkkel kompatibilis

35 ezer



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: allando » 2017. december 3., vasárnap 14:08

Zsolti01 írta:Sziasztok! Eladó egy vadi új 28X22cm dd keresőfej +fejvédő.Garrett 150,250,350. illetve a 200i,300i, és a 400i keresőkkel kompatibilis

35 ezer
Nem jött be?


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2017. december 5., kedd 16:24

allando írta:
Zsolti01 írta:Sziasztok! Eladó egy vadi új 28X22cm dd keresőfej +fejvédő.Garrett 150,250,350. illetve a 200i,300i, és a 400i keresőkkel kompatibilis

35 ezer
Nem jött be?


Nem tudom hogy bejött volna vagy sem . Egy mars fejet vettem hozzá egyből



Láncfűrészes
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. március 17., szombat 22:09
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: Láncfűrészes » 2018. március 18., vasárnap 22:28

Szevasztok Skacok!
Kérdés: Próbált már valaki EuroACE gépet detechSEF fejjel megtuningolni? Ha igen, akkor mik a tapasztalatok?



akárki szalámi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 20:53
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: akárki szalámi » 2018. március 21., szerda 17:15

Zsolti01 írta:Sziasztok! Eladó egy vadi új 28X22cm dd keresőfej +fejvédő.Garrett 150,250,350. illetve a 200i,300i, és a 400i keresőkkel kompatibilis

35 ezer

Küldtem pm.-et. Egy cimborámat érdekelné.


https://www.youtube.com/watch?v=g_zMp9t6-x4

feri2
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017. május 25., csütörtök 18:18
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: feri2 » 2018. március 30., péntek 9:31

Eladó Garrett EuroAce gyári fejel fej védővel,esővédővel,hátizsákkal és fülhallgatóval 2014 10 hóban Magyarországon vásárolt.90 000 ft
Kép
Kép
Kép
Kép



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2018. április 26., csütörtök 21:55

Eladó ,cseréléhető egy Garrett 400i fémkereső Md Mars tiger-fejjel .A keresőre még 18-hónap Magyar garancia van a fejre pedig több mind 25-hónap gyártói garancia.A fejen koptató. Adok hozzá esővédőt .Keveset használt pár alkalommal max 5x .Hibátlan karcmentes minden funkciója hibátlanul működik .Ha bármi kérdésed lenne keressél bizalommal .
Csere kizárólag drágább keresőre MAX 100-ezret fizetek rá
Posta megoldható de a személyes átvételét preferálom

120 ezer



hdpetya
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2018. október 21., vasárnap 11:26
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: hdpetya » 2018. október 27., szombat 20:19

Sziasztok!

Egy rutinos lengető tanácsa kellene...vettem egy Euro Ace 350-t,tudnátok ajánlani egy jó beállítást,érmezéshez?
Előre is köszönöm!



Ranger67
Százados
Százados
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 15:48
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: Ranger67 » 2018. október 29., hétfő 21:56

Szevasztok!
Szakmai tanácsot kérnék Garret értőktől: hogy lehet egy ace 250 -est kicsit vagy nagyon tuningolni? Milyen fej ajánlott, mi lesz jobb, szelektálás, mélység hogy alakulhat, érdemes e ebbe az irányba invesztálni?
Köszönettel!



Csuvi
Százados
Százados
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2015. október 28., szerda 11:42
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: Csuvi » 2018. október 30., kedd 7:31

Ranger67 írta:Szevasztok!
Szakmai tanácsot kérnék Garret értőktől: hogy lehet egy ace 250 -est kicsit vagy nagyon tuningolni? Milyen fej ajánlott, mi lesz jobb, szelektálás, mélység hogy alakulhat, érdemes e ebbe az irányba invesztálni?
Köszönettel!
Udv, ralehet tenni egy baromi nagy keresofejet, azzal elersz egy kis melysegnovekedest, szelektalni semmilyen fejjel sem fog jobban velemenyem szerint. En nem koltenek a tuningolasra egy 250 es geppel, tul draga egy uj keresofej a gephez kepest s sokkal jobb amugysem lesz tolle, nem eri meg. Inkabb add el, a keresofej meg a gep arabol veszel egy kozepkategorias gepet.



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. október 30., kedd 15:58

Csuvi írta:
Ranger67 írta:Szevasztok!
Szakmai tanácsot kérnék Garret értőktől: hogy lehet egy ace 250 -est kicsit vagy nagyon tuningolni? Milyen fej ajánlott, mi lesz jobb, szelektálás, mélység hogy alakulhat, érdemes e ebbe az irányba invesztálni?
Köszönettel!
Udv, ralehet tenni egy baromi nagy keresofejet, azzal elersz egy kis melysegnovekedest, szelektalni semmilyen fejjel sem fog jobban velemenyem szerint. En nem koltenek a tuningolasra egy 250 es geppel, tul draga egy uj keresofej a gephez kepest s sokkal jobb amugysem lesz tolle, nem eri meg. Inkabb add el, a keresofej meg a gep arabol veszel egy kozepkategorias gepet.
Osztom a véleményed!



Ranger67
Százados
Százados
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 15:48
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: Ranger67 » 2018. október 30., kedd 19:05

zoli87 írta:
Csuvi írta:
Ranger67 írta:Szevasztok!
Szakmai tanácsot kérnék Garret értőktől: hogy lehet egy ace 250 -est kicsit vagy nagyon tuningolni? Milyen fej ajánlott, mi lesz jobb, szelektálás, mélység hogy alakulhat, érdemes e ebbe az irányba invesztálni?
Köszönettel!
Udv, ralehet tenni egy baromi nagy keresofejet, azzal elersz egy kis melysegnovekedest, szelektalni semmilyen fejjel sem fog jobban velemenyem szerint. En nem koltenek a tuningolasra egy 250 es geppel, tul draga egy uj keresofej a gephez kepest s sokkal jobb amugysem lesz tolle, nem eri meg. Inkabb add el, a keresofej meg a gep arabol veszel egy kozepkategorias gepet.
Osztom a véleményed!
Köszönöm Urak!
Korrekt válasz Nem lesz invesztáció.
Üdv!



dienjozs
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018. november 2., péntek 20:15
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: dienjozs » 2018. november 8., csütörtök 22:42

Tiszteletem az Uraknak és Hölgyeknek
Eladó Garrett Euro Ace 350 fémkereső S.E.F. fejjel és egy Super Sniper fejjel.
Érdeklődni a dienjozs01kukachotmailpontcom
I.ár: 120000 Ft.
További szép napot



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2019. szeptember 1., vasárnap 21:51



"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

kézi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:50
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: kézi » 2019. december 29., vasárnap 18:48

,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kézi 2020. január 18., szombat 19:50-kor.



kézi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:50
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: kézi » 2020. január 5., vasárnap 18:17

,



Carei
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2019. április 29., hétfő 21:04
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: Carei » 2020. április 5., vasárnap 8:30

Valaki tud már valamit az új Garrettekről? Garrett At Maximus és Garrett ace 560 turbo a neveik állítólag. Több frekisek.



Carei
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2019. április 29., hétfő 21:04
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: Carei » 2020. április 19., vasárnap 15:13

Május 15-én lesz a Garrett első bemutatója. Az új széria neve: Garrett Apex.



Csuvi
Százados
Százados
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2015. október 28., szerda 11:42
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: Csuvi » 2020. április 19., vasárnap 16:58

Az ember azt se tudja mar mit vegyen annyi uj gep jott ki mostanaba, egyik ''elvileg'' jobb mint a masik :D



Carei
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2019. április 29., hétfő 21:04
Status: Offline

Re: Garrett ACE

Hozzászólás Szerző: Carei » 2020. április 19., vasárnap 20:28

Igen. Bár ez jó,mert így lent tudják tartani valamennyire az árakat.Nincs monopolhelyzet. Az Apex után még jönnek a következő gépek a Garrettől. Fel kell kötnie a gatyát a Garrettnek.:)



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma