Kép
Hírek:
-A MAGNUM ezentúl új, jelentősen továbbfejlesztett szoftverrel működik. Részletek és videók a MAGNUM témánál és a videógalériában.

-A fórum frissítésre került a legújabb verzióra.
-Az új regisztrációk aktiválása a továbbiakban e-mailen keresztül történik, mivel új, igen hatékony spammerszűrőt kapott a fórum. Ez a regisztráló adatait a stopforumspam.com számára elküldi ellenőrzésre.
-Fontosabb fórum újdonságok: Postimage gyors képfeltöltés hozzászólásnál, Youtube galéria (Videos, fenn), közösségi megosztás.

Minelab

Fémkereséshez való eszközök
berti
Hadnagy
Hadnagy
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: berti » 2020. szeptember 20., vasárnap 20:47

Minelab Go Find 66 eladó . Kétszer hasznàltam . Pinpointerrel 80000 ft

kézi
Őrnagy
Őrnagy

Hozzászólás Szerző: kézi » 2020. október 4., vasárnap 19:10

,

dremi
Őrmester
Őrmester

Hozzászólás Szerző: dremi » 2020. október 10., szombat 12:05

Sziasztok. Ha valakinek megvan a minelab xterra 705 magyarnyelvű leírása küldje el nekem kérem az email címemre
dremi111@gmail.com
Nagyon szépen köszönöm előre is

Solidus
Hadnagy
Hadnagy

Hozzászólás Szerző: Solidus » 2020. november 14., szombat 9:44

Helló. Adott egy Sovereign GT és azt olvasom a dobozán hogy made in Malaysia. Sov gt EU csomag. Mikor kezdték el a Malajziában gyártani a minelabokat? Azt tudom hogy régen Írország és USA, meg hogy az equinoxokat és egyéb más típusokat a Maláj üzemben gyártják, de furcsa ez egy Sovereign esetében amit utoljára 2013 bán gyártottak. Ugyanitt keresek hibátlan sovereign egyenes szárat és 0km védőhuzatot, kartámasz huzatot, érdekelhet hibátlan újszerű fej is, meg mindenféle más sovereign gt tartozék. Köszi

Válasz küldése Előző témaKövetkező téma