Kép
Hírek:
-A MAGNUM ezentúl új, jelentősen továbbfejlesztett szoftverrel működik. Részletek és videók a MAGNUM témánál és a videógalériában.

-A fórum frissítésre került a legújabb verzióra.
-Az új regisztrációk aktiválása a továbbiakban e-mailen keresztül történik, mivel új, igen hatékony spammerszűrőt kapott a fórum. Ez a regisztráló adatait a stopforumspam.com számára elküldi ellenőrzésre.
-Fontosabb fórum újdonságok: Postimage gyors képfeltöltés hozzászólásnál, Youtube galéria (Videos, fenn), közösségi megosztás.

Segítsetek!

Fémkereséshez való eszközök
Pnemes2
Lengető
Lengető
Status: Offline

Segítsetek!

Hozzászólás Szerző: Pnemes2 » 2020. április 19., vasárnap 12:38

Üdv. Mindenkinek!
Fémkereső vásárlása előtt állok, ebben szeretnék hozzáértők tanácsát kérni, nem igazán tudok választani. Elsősorban érmék, különböző nemesfémek érdekelnek. Szántóföldeken, vízparton, erdős részeken tervezem használni. A max keretem a gépre 300 e ft. Ami még fontos szempont : teljesen kezdő vagyok, egyszerű, gyorsan kiismerhető legyen.

allando
Őrnagy
Őrnagy
Status: Offline

Re: Segítsetek!

Hozzászólás Szerző: allando » 2020. április 19., vasárnap 13:10

Udv
Latszik, hogy beregisztraltal es mielott atolvastad volna a forumot egybol irogatsz....
Pl melyik a jobb kereso rovatot erre talaltak ki.
De ott reszletesen ki is lett taglalva az, hogy hol mire szeretned hasznalni es mekkora a kereted....
Olvass, tajekozodj!
Pnemes2 írta:
2020. április 19., vasárnap 12:38
Üdv. Mindenkinek!
Fémkereső vásárlása előtt állok, ebben szeretnék hozzáértők tanácsát kérni, nem igazán tudok választani. Elsősorban érmék, különböző nemesfémek érdekelnek. Szántóföldeken, vízparton, erdős részeken tervezem használni. A max keretem a gépre 300 e ft. Ami még fontos szempont : teljesen kezdő vagyok, egyszerű, gyorsan kiismerhető legyen.

An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

Válasz küldése Előző témaKövetkező téma