A fórum a közeljövőben frissítésre kerül egy újabb, korszerűbb verzióra. Kisebb fennakadások előfordulhatnak emiatt.
Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

DEUS

Fémkereséshez való eszközök
Pherry
Tizedes
Tizedes
Status: Offline

Re: DEUS

HozzászólásSzerző: Pherry » 2018. december 3., hétfő 17:33

Dorog környékén valaki nem akar bevállalni egy szoftverfrissítést? Nekem sajnos nincs távom...

Guriga
Tizedes
Tizedes

HozzászólásSzerző: Guriga » 2018. december 4., kedd 12:38

Én ezzel a kéréssel augusztusban írtam ide... Inkább vidd el egy forgalmazóhoz.

Pherry
Tizedes
Tizedes

HozzászólásSzerző: Pherry » 2018. december 4., kedd 19:00

Még reménykedem. Neked hogy sikerült megoldani?

Dolby
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: Dolby » 2018. december 4., kedd 20:12

[Az új soft szar...quote="Pherry"]Még reménykedem. Neked hogy sikerült megoldani?[/quote]

Atomixranger
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: Atomixranger » 2018. december 7., péntek 17:45

Jó urak. Kérhetek ide egy Magyar nyelvű használati útmutatót, kézikönyvet??
Miku.mail@freemail.hu
Köszönöm előre is.

templomos
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: templomos » 2018. december 7., péntek 18:18

Atomixranger írta:Jó urak. Kérhetek ide egy Magyar nyelvű használati útmutatót, kézikönyvet??
Miku.mail@freemail.hu
Köszönöm előre is.

Elküldöm,de csak Gmail re tudom ...nem sikerült a freemailre :cry: ez van ,dobsz egy Gmail és megy priviben...

Üdv

Atomixranger
Őrmester
Őrmester

HozzászólásSzerző: Atomixranger » 2018. december 8., szombat 13:12

matrozmiki@gmail.com
Köszönöm!!!!!

templomos írta:
Atomixranger írta:Jó urak. Kérhetek ide egy Magyar nyelvű használati útmutatót, kézikönyvet??
Miku.mail@freemail.hu
Köszönöm előre is.

Elküldöm,de csak Gmail re tudom ...nem sikerült a freemailre :cry: ez van ,dobsz egy Gmail és megy priviben...

Üdv

unikornis
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: unikornis » 2018. december 8., szombat 20:12

Xp Deus komplett szett: Távirányító, ws4 füles, gyári deus szár, töltő, 28 nagy kerek fej, ovál fehér nagy frekis fej, bőr meg egy vízhatlan vászon táv tok, és egy makro pointer eladó. Aki táv nélkül isteníti a deust, az programozzon kicsit, és meglátja, hogy mit talál majd távval és egy jó programmal, amit a saját földjére, a keresni kívánt célokra írt, és úgy tolja. A 28 fej szerintem mélységben és szelektálásban is az arany középút, vagy annál is jobb, ezidáig a legjobban eltalált fej, a kerek ovál, fehér pedig a legjobb picire, meg árpira, bárki mást mond, ne higgyetek neki, olyan 0.2-0,3 grammos érméket talál, amit nem is tudtál, hogy létezik. Huszonegy éve nyomom, az egészségem se a régi, sajnos kiöregedtem, de a tapasztalatom azt mutatja, hogy amit ezzel a szettel nem találsz meg, az valószínűleg nincs is... A teljes szett ára 300 ezer FT. Külön-külön is eladó, de csak úgy, ha többen veszitek, akkor mindenre legyen vevő. Üzeneteket pü.-ben várok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára unikornis 2018. december 9., vasárnap 13:39-kor.

zoli87
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2018. december 9., vasárnap 9:15

unikornis írta:Xp Deus komplett szett: Távirányító, ws4 füles, gyári deus szár, töltő, 28 nagy kerek fej, ovál fehér nagy frekis fej, bőr meg egy vízhatlan vászon táv tok, és egy makro pointer eladó. Aki táv nélkül isteníti a deust, az programozzon kicsit, és meglátja, hogy mit talál majd távval és egy jó programmal, amit a saját földjére, a keresni kívánt célokra írt, és úgy tolja. A 28 fej szerintem mélységben és szelektálásban is az arany középút, vagy annál is jobb, ezidáig a legjobban eltalált fej, a kerek ovál, fehér pedig a legjobb picire, meg árpira, bárki mást mond, ne higgyetek neki, olyan 0.2-0,3 grammos érméket talál, amit nem is tudtál, hogy létezik. Huszonegy éve nyomom, az egészségem se a régi, sajnos kiöregedtem, de a tapasztalatom azt mutatja, hogy amit ezzel a szettel nem találsz meg, az valószínűleg nincs is... A teljes szett ára 300 ezer FT. Külön-külön is eladó, de csak úgy, ha többen veszitek, akkor mindenre legyen vevő. Valami olcsót, de jót, esetleg beszámítok, hogy legyen emlékbe valami, és az igen ritka, de nagyon álmatlan estéken legyen mit sétáltatni. Üzeneteket pü. várok.

Üdv!Írtam!

unikornis
Százados
Százados

HozzászólásSzerző: unikornis » 2018. december 10., hétfő 18:08

Elkelt !!!!

unikornis írta:Xp Deus komplett szett: Távirányító, ws4 füles, gyári deus szár, töltő, 28 nagy kerek fej, ovál fehér nagy frekis fej, bőr meg egy vízhatlan vászon táv tok, és egy makro pointer eladó. Aki táv nélkül isteníti a deust, az programozzon kicsit, és meglátja, hogy mit talál majd távval és egy jó programmal, amit a saját földjére, a keresni kívánt célokra írt, és úgy tolja. A 28 fej szerintem mélységben és szelektálásban is az arany középút, vagy annál is jobb, ezidáig a legjobban eltalált fej, a kerek ovál, fehér pedig a legjobb picire, meg árpira, bárki mást mond, ne higgyetek neki, olyan 0.2-0,3 grammos érméket talál, amit nem is tudtál, hogy létezik. Huszonegy éve nyomom, az egészségem se a régi, sajnos kiöregedtem, de a tapasztalatom azt mutatja, hogy amit ezzel a szettel nem találsz meg, az valószínűleg nincs is... A teljes szett ára 300 ezer FT. Külön-külön is eladó, de csak úgy, ha többen veszitek, akkor mindenre legyen vevő. Üzeneteket pü.-ben várok.

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”