Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

MAGNUM

Fémkereséshez való eszközök
Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Status: Offline

Re: MAGNUM

HozzászólásSzerző: Feri » 2018. augusztus 8., szerda 9:32

Cujo írta:
lada.jpg

Ezek az elemek, akksik jók a Magnumba? Használja ezt valaki. Ikea. Van egy tartalék tartóm, de üres és ezeket láttam viszonylag olcsón.
Egyébként nekem az eddigi legjobb gépem pedig egy tucat év alatt sokat tartottam kézben, ez is már két éve megvan. Cobra szintén nagyon ott van. Most voltunk kis 'ráncfelvarrató műtéten': Szoftver frissítése, modul berakás.

Szerintem ez jó a Magnumba. Az egyik legjobb a TRONIC, amit a Lidlben lehet kapni, a 2400-as zöld és a 2500-as piros is. Ezek elég jók és olcsók, úgyhogy ezt szoktam ajánlani.
Van egy rakás ilyen kis modul, most már rutinból szerelem be őket.
Egyben megy a szoftverfejlesztés is.
www.metaldetector.hu

toni
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: toni » 2018. augusztus 9., csütörtök 8:14

A kis Brutus tökéletesen működik. Az ismerősöm nem vette észre,hogy kisebb mélységet tudna.Sőt talán pontosabb a mérése,vas-nem vas.
A szétszerelést összeszerelést nem nagyon használhatja. Mivel többnyire éjjel, sötétben jár. Sötétben,mint bekötött szemmel összeszerelni,szétszerelni semmi kedve.De mivel kisebb,¸összeszerelve is jobban befér az autóba mint a nagy Brutus.
De jól jönne egy átalakítás.Ha megrövidítené a képen megjelölt csöveket 10-15 cm- rel, befolyásolná a működést? Próbálta valaki?
Vagy a Ferit kérném, mit szól hozzá?
Köszönöm.
Csatolmányok
brutus2a.jpg
brutus2a.jpg (73.25 KiB) Megtekintve 825 alkalommal

Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Feri » 2018. augusztus 10., péntek 13:27

toni írta:A kis Brutus tökéletesen működik. Az ismerősöm nem vette észre,hogy kisebb mélységet tudna.Sőt talán pontosabb a mérése,vas-nem vas.
A szétszerelést összeszerelést nem nagyon használhatja. Mivel többnyire éjjel, sötétben jár. Sötétben,mint bekötött szemmel összeszerelni,szétszerelni semmi kedve.De mivel kisebb,¸összeszerelve is jobban befér az autóba mint a nagy Brutus.
De jól jönne egy átalakítás.Ha megrövidítené a képen megjelölt csöveket 10-15 cm- rel, befolyásolná a működést? Próbálta valaki?
Vagy a Ferit kérném, mit szól hozzá?
Köszönöm.

Meg lehet rövidíteni, az nem befolyásolja a működést.
De felső vízszintes rúd magassága állítható, lejjebb is lehet csúsztatni, mert nincs fixen rárögzítve a két függőlegesre, csak annyira szorul, hogy magától ne mozduljon el.
www.metaldetector.hu

toni
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: toni » 2018. augusztus 11., szombat 8:04

Köszönöm a választ.
A vízszintes rúd magasság állíthatósága jó +kiegészítő. Szabályozható a negatív hang.És a kereső saját magasságához állíthatja.
De a Brutus magassága gondolom fix. Ezt a vízszintes rúdval nem szabályozhatom. 10cm-ert kell levágni, hogy összerakva kényelmesen beférjen az autóba.
Csatolmányok
brutus2a – kópia.jpg
brutus2a – kópia.jpg (157.19 KiB) Megtekintve 686 alkalommal

Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Feri » 2018. augusztus 11., szombat 11:12

toni írta:Köszönöm a választ.
A vízszintes rúd magasság állíthatósága jó +kiegészítő. Szabályozható a negatív hang.És a kereső saját magasságához állíthatja.
De a Brutus magassága gondolom fix. Ezt a vízszintes rúdval nem szabályozhatom. 10cm-ert kell levágni, hogy összerakva kényelmesen beférjen az autóba.

Le is lehet vágni ezeket rövidebbre, de az a rész levehető, csak két csavar fogja kétoldalról.
www.metaldetector.hu

Warrior
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: Warrior » 2018. augusztus 19., vasárnap 13:07

Újdonsült és lelkes Magnumosként egy gyors értékelés:
Csak 1x voltam kinn, tegnap este (a kánikulára tekintettel), és több órán át nem tudtam abbahagyni :D Külön jó a többféle világítás, azt azonnal használatba is vettem ahogy sötétedett. Viszont a használati szöveg lehetne rövidebb is, amit vittem magammal :mrgreen: Egyben így kezdeti ismerkedésben a súgó funkció NAGYON hasznos és az is felhasználóbarát, hogy ha valamit nyomok, megjelenik a kijelzőn, mit csináltam.
Első benyomás, hogy az egész gép KÖNNYŰ.
Az előző gépeim után még jól találtam és alig jött vas egy kk területen. Én is aláírom, hogy ennek lehet a legjobb a szelektálása. Kis ezüst és réz töredékek viszont nagyon jöttek néhány egész mellett. Ennek is örültem. Gyakorlatilag a hely minimum 10x lett átnézve korábban csak általam is több géppel.
Nagyon pozitív az első benyomás.

toni
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: toni » 2018. szeptember 12., szerda 13:39

Mélykeresők közül amit használtam, egyedül a Fisher Gemini 3 mélykereső volt, amely teljesen ellenállt a villamos interferencia zavarásnak. Igaz teljesen más felépítésű mint a Brutus. Két különálló fej. Nem értek a fizikához és a halász feleségét se akarom utánnozni,de ha ezzel a jó tulajdonsággal be lehetne szorozni a Brutust, jó lenne.

zoli87
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2018. szeptember 25., kedd 10:58

Üdv!MAGNUM ELADÓ!Sajnos időhiány miatt el kell,hogy adjam régóta vágyott gépemet.Mivel sok pénzem áll benne ezért olcsóbb lesz helyette,csak ez az eladás oka. https://www.jofogas.hu/zala/Magnum_femk ... 073572.htm

erdosmihaly67
Lengető
Lengető

HozzászólásSzerző: erdosmihaly67 » 2018. szeptember 25., kedd 16:00

Feri írta:MAGNUM fémkereső

Szia Feri!
Érdekelne az eladó Magnum fémkeresőd!
Tel:0670/4263279
Üdv,Misi

zoli87
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2018. szeptember 27., csütörtök 9:37

zoli87 írta:Üdv!MAGNUM ELADÓ!Sajnos időhiány miatt el kell,hogy adjam régóta vágyott gépemet.Mivel sok pénzem áll benne ezért olcsóbb lesz helyette,csak ez az eladás oka. https://www.jofogas.hu/zala/Magnum_femk ... 073572.htm

190000ft

toni
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: toni » 2018. szeptember 27., csütörtök 9:47

Vegyük meg közössen, Ha valakit érdekelnék külön a fejek,nyél,aku,akutartó, én megvenném az elektronikát.

zoli87 írta:
zoli87 írta:Üdv!MAGNUM ELADÓ!Sajnos időhiány miatt el kell,hogy adjam régóta vágyott gépemet.Mivel sok pénzem áll benne ezért olcsóbb lesz helyette,csak ez az eladás oka. https://www.jofogas.hu/zala/Magnum_femk ... 073572.htm

190000ft

zoli87
Ezredes
Ezredes

HozzászólásSzerző: zoli87 » 2018. szeptember 29., szombat 10:51

toni írta:Vegyük meg közössen, Ha valakit érdekelnék külön a fejek,nyél,aku,akutartó, én megvenném az elektronikát.

zoli87 írta:

190000ft

ELKELT!

Leopold
Őrnagy
Őrnagy

HozzászólásSzerző: Leopold » 2018. szeptember 29., szombat 11:58

Megkímélt Magnumot keresek .

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”