A fórum a közeljövőben frissítésre kerül egy újabb, korszerűbb verzióra. Kisebb fennakadások előfordulhatnak emiatt.
Az új regisztrációk aktiválásához admin jóváhagyás is kell a spammerek miatt. Ezek külföldiek, tehát a regisztrációt megkönnyíti, ha a regisztrálandó névről vagy e-mailről látszik, hogy magyar. Akié mégsem lett aktiválva, esetleg sürgős, küldjön e-mailt!

MAGNUM

Fémkereséshez való eszközök
Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Status: Offline

Re: MAGNUM

HozzászólásSzerző: Feri » 2018. november 21., szerda 16:58

A három ovális MAGNUM keresőfej.
Méretek és tömeg:
36x28 cm 42 dkg
28x22 cm 28 dkg
19x12 cm 19 dkg
mfejek3x.jpg
mfejek3x.jpg (212.68 KiB) Megtekintve 449 alkalommal
www.metaldetector.hu

Ásóbéka
Tizedes
Tizedes

HozzászólásSzerző: Ásóbéka » 2018. december 29., szombat 12:27

Feri írta:
Arch Stanton írta:
Feri írta:A nagy BRUTUS legújabb változata. Középen ennél is kettéválasztható a hosszú rúd, és ugyanúgy szétszedhető, mint a kisebb BRUTUS.
Ez is hosszabb lett összeszerelve és sokkal kisebb szétszedve a korábbihoz képest.
IMG_20181031_113328-800x600.jpg

Gratula! Ez már nekem is nagyon érik, mert kipróbáltam egyet, ami a fehér csöves. Ahhoz képest milyen változás van ? A nagyobb érdekelne leginkább.
Milyen méretekkel rendelkezik? Legnagyobb problémának a nagy Brutus szállítása látszott méret gondok miatt.
Szerintem a Magnum magában is nagyon odaver, dea kézi-mély kombó mindent visz!

A fehér csöveshez képest hosszabb összeszerelt állapotban az új nagy szonda, de nem sokkal. Most már nem kell minél rövidebbre venni, hogy jól elférjen szállításnál egyben a hosszú rúd, mert most már szétszedhető. De nem mértem le pontosan centire. Ezek nem maradnak nálam annyi ideig, hogy nagyon méregethessem őket, a nagyobb szondát már a tulajdonos jelenlétében fényképeztem le :)
Ami fontos még, hogy a műszerdobozt és az akkut tartó rész külön levehető, mert nagyon kilóg és szállításnál sérülékeny, különösen ha csak részlegesen van szétszerelve. Teljesen szétszedve viszont most már eléggé barátságos méretűek.
Valaki nemrég ezt írta a Brutusos és kézi Magnumról:
"Csak csendben megjegyzem... semmi közöm hozzá..... de fényévekkel jársz a fémkereső gyártó cégek előtt. Nem gondoltál valami nagyobb reklámra? Egy kis hírverés biztosan nagyot lendítene az üzleteden. Nem tudom most mennyire vagy elhavazva, de biztos megugrana a kereslet. Pláne a külföldi piacon! Mondjuk ehhez lehet, hogy kéne egy segítség sz összeszerelésben :-) "
Hát ez van. Már volt erről szó korábban is.

Menrot63 írta:
Arch Stanton írta:
Menrot63 írta:Sziasztok,
Tengeri üzemmódhoz kérnék kis segítséget.
Ha beállítja az ember, akkor 0-1-2-3 opció vannak a sávszél. korlátozására.
Mennyi sávszélességet enged meg az 1-es, 2-es, 3-as opció és melyek ezek a frekvenciák?

Magasfesz vagy villanypásztor közelében melyiket ajánlanátok?
Köszönöm!

Magas fesz közelében tengeri 1-2 csillapít a zavaráson. Utána nyomom a zaj programot (a visszaszámlálást).

Köszi!
Ez meg is oldja a magas fesz problémát, vagy ugyanugy távol kell töle menni? Ugyértem 5méteres körzete mér csendes?
Sajnos utcai oszlopok mellett kell keresnem...

Ezt érdemes így csinálni, szerintem is ez a leghatékonyabb zavarelhárítás. Nekem benn a házban 36-os érzékenységen megy csak.

Összevetettük a fehér és az új szétszedhetős Brutuszt még a hó előtt. Cimbi ajánlotta mert neki egy fehér van és nagyon szereti. Az enyém, ami a az új már ott nyert hogy belefért a csomagtartóba pedig kis kocsim van. Kicsit át kellet rendezni, de oké. Pedig nem is szereltük szét teljesen. A másik csak hátulról a sebváltó felett becsúsztatva fért be. A rúd szétszedés nagyon jó ötlet. Ha a nagy méretű keretet is lehetne, akkor egy táskában vihető lenne.
Az egész valahogy nagyon egyben van összerakva is.
Eggyel mentünk végül, az újjal de a régit is beüzemeltük. nem mértük collstokkal de határozottan jobban jele z az új ugyanarra a dologra.
És sokkal stabilabb menet közben.
Kézi Magnumom már tavasz óta van, nagyon ott van az is, elsősorban a szelektálás és gyorsaság miatt. Könnyűség is sokat számít.
Már elsőre nagy sikerélmény volt és azóta se hazudtolta meg magát.
Sok szép leletet mindenkinek az új évre!

Atomixranger
Hadnagy
Hadnagy

HozzászólásSzerző: Atomixranger » 2019. január 10., csütörtök 0:09

FB_IMG_1546987049857.jpg
FB_IMG_1546987049857.jpg (63.99 KiB) Megtekintve 81 alkalommal
Minelab Equinox 600 cserélhető, maximum fél éves, hibátlan állapotú, lehetőség szerint a legújabb és legnagyobb fejjel szerelt verziós Magnumra.
Az Equinox 600 az 3x1 órát használt, vadonatúj, patika állapot.
A koptatón, a kijelzőn, stb, egyetlen karcot sem találsz!!!!!
További információ az atomixranger@gmail.com email címen kérhető.

Vissza: “Fémkeresők, fémkereső tartozékok, kellékek”