Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

XP ORX

Fémkereséshez való eszközök
luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: XP ORX

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2020. július 22., szerda 11:47

kanbagoly írta:
2020. július 21., kedd 13:58
Éremtöredékeket is szoktam vele szedni, de ez a legkisebb érme eddig - amit korábban említettem Ibrahim akcse - ami ezzel a géppel jött. Mint ahogy a képen is látszik akkora, mint az 5 forintoson az ötös hasa. Magnumos koromban egyszer a régészünk elejtett egy ugyanilyen akcsét. Láttuk hová esett le mégse találtuk meg újra se magnummal, se gold maxxal :)

ibrahim.jpg

Emez meg a legnagyobb orx-es érmém 45 mm széles lapkára vert teveszájú. Itt a történetben nincs semmi extra, nem volt mélyen se.
Csak ha már a legkisebbet feltettem legyen itt ez is. :)

Névtelen.jpg
Hűű!
Ez aztán még akcsénak is mini.
Gratulálok hozzá! Jó hallásod van. Melyik frekin ketyegett az orx?



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: XP ORX

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2020. július 23., csütörtök 11:24

luckyotter írta:
2020. július 22., szerda 11:47
kanbagoly írta:
2020. július 21., kedd 13:58
Éremtöredékeket is szoktam vele szedni, de ez a legkisebb érme eddig - amit korábban említettem Ibrahim akcse - ami ezzel a géppel jött. Mint ahogy a képen is látszik akkora, mint az 5 forintoson az ötös hasa. Magnumos koromban egyszer a régészünk elejtett egy ugyanilyen akcsét. Láttuk hová esett le mégse találtuk meg újra se magnummal, se gold maxxal :)

ibrahim.jpg

Emez meg a legnagyobb orx-es érmém 45 mm széles lapkára vert teveszájú. Itt a történetben nincs semmi extra, nem volt mélyen se.
Csak ha már a legkisebbet feltettem legyen itt ez is. :)

Névtelen.jpg
Hűű!
Ez aztán még akcsénak is mini.
Gratulálok hozzá! Jó hallásod van. Melyik frekin ketyegett az orx?
Ezt most így fejből passzolom. Általában a mélység miatt 7,7-en szoktam vele menni, de ha inkább az apró a cél akkor van, hogy feljebb teszem.


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

tejesember
Százados
Százados
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:19
Status: Offline

Re: XP ORX

Hozzászólás Szerző: tejesember » 2020. augusztus 14., péntek 16:14

Üdv,! Mindenkinek nagyon köszönöm aki a témához hozzá szólt.



Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: XP ORX

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2021. április 14., szerda 19:16

-



tunyacsáp
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2015. október 25., vasárnap 7:57
Status: Offline

Re: XP ORX

Hozzászólás Szerző: tunyacsáp » 2023. február 25., szombat 19:18

Üdv mindenkinek!

Érdeklődnék ki milyen beálítással használja az orx-et!!?
Treshold , disc ,érzékenység! Válaszokat előre is köszönöm! X35-ös 28-cm-es fej!
Tisztelettel tunyacsáp!



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma