Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Nokta|Makro simplex +

Fémkereséshez való eszközök
Mackó
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2018. május 9., szerda 21:58
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: Mackó » 2020. május 23., szombat 10:10

Kedves Zwhed!

Nem nézek senkit idiótának. Az oktató jelleg azért, mert a mai keresősök nagy részének fingja sincs mit kell állítani és főleg miért. Sajnos ez a személyes tapasztalatom.
Az írásommal segíteni szeretnék és nem anyázni itt a fórumban mint az átlag tapló magyar. Mi átlag felett vagyunk remélem.
Amit a beállításokról írtam röviden. A gépet mindig a földhöz és a tulajdonságaihoz kell állítani. Simplexnél a megfelelő mód kiválasztásával. És így jobb lesz a találati esély.
Ez a pluszba állítás nem csak a nokta leírásban van. Sok cég ajánlja. Pont azért mert nyugis a gép. És csak egy PICIT pluszba. Azt már leírtam miért ne sokkal. Ha nem cicereg a gép a pici dolgokat jobban lehet szedni. Bocsánat megint "oktatok"
Akinek átmegy annak sok sikert, akinek nem az így marad.
Mindenkinek jó bokorcsapkodást kívánok és sok sok találatot.



zwhed
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2019. szeptember 4., szerda 10:06
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: zwhed » 2020. május 23., szombat 11:39

Mackó írta:
2020. május 23., szombat 10:10
Kedves Zwhed!

Nem nézek senkit idiótának. Az oktató jelleg azért, mert a mai keresősök nagy részének fingja sincs mit kell állítani és főleg miért. Sajnos ez a személyes tapasztalatom.
Az írásommal segíteni szeretnék és nem anyázni itt a fórumban mint az átlag tapló magyar. Mi átlag felett vagyunk remélem.
Amit a beállításokról írtam röviden. A gépet mindig a földhöz és a tulajdonságaihoz kell állítani. Simplexnél a megfelelő mód kiválasztásával. És így jobb lesz a találati esély.
Ez a pluszba állítás nem csak a nokta leírásban van. Sok cég ajánlja. Pont azért mert nyugis a gép. És csak egy PICIT pluszba. Azt már leírtam miért ne sokkal. Ha nem cicereg a gép a pici dolgokat jobban lehet szedni. Bocsánat megint "oktatok"
Akinek átmegy annak sok sikert, akinek nem az így marad.
Mindenkinek jó bokorcsapkodást kívánok és sok sok találatot.
Akkor ez nem is fűkasza ami jó bokorra is? :think: Viccet mellőzve, értem mit akarsz mondani.
Ez is olyan dolog mint az autóvezetés, mindig is lesznek kezdők vagy akik nem annyira értenek hozzá, sutábbak stb. Ez van, majd fejlődik...türelem tornaterem.
Az anyázás meg tényleg a legalja. Nincs rá szükség mert ahogy ul69 is mondta ütni is lehet, főleg a magnumosokat mert nekik jobb keresőjük van. :lol: na peace.



Joci68
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2019. április 29., hétfő 16:10
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: Joci68 » 2020. május 23., szombat 22:51

Mackó írta:
2020. május 22., péntek 22:28
Srácok!
Ez a gb hisztéria már kínos. Százszor megbeszéltük.
A normális gépeken be lehet állítani és be is kell. Az ideális a kiegyenlített állapot.
A mostani probléma lényege nem az automata gb. A probléma a kevesebb találat.
Középkori szemetes földben apró érmék keresése más technikát igényel.
Ha a lengetésed játszótérre való akkor alig találsz valamit. Nagyon számít milyen üzemmódba mész.
Hiába gondoljátok, hogy mező módban majd jobb a mélység. Jobb de úgy elhagysz érméket mint a pinyt.
A szennyezett kk földről van szó.
A fémkereső olyan mint egy régi fényképező. BE kell tudni állítani. Távolság, blende, zársebesség.
Fémkeresőnél a föld milyensége alapján. Ha tiszta így, ha szemetes úgy stb.
Makróval és Simplexel mentem igen tapasztalt Magnumos emberrel. Persze, hogy többet talált.
De azt mondta, hogy a deuszos cimborája a felét se szedte mint én a gépekkel. Pedig és se tartottam be a megfelelő technikát mindig. Szóval nyugi és lesz találat.
Lassú haladással óvatos lengetéssel szemetes kk-on is jól szed szántásban. Pozitív GB - nél kevesebb fals jelet ad stabilabb lesz a gép, ezért hallod ki jobban az gyengébb jeleket, de ez a mélység rovására megy. Mondjuk egy vasas, szemetes kk-on nem biztos hogy cicergősre húzottgéppel mennék, érzékenység valamelyest vissza és gb-t inkább kicsit pozitívba. Azért írtam, hogy szántásban, mert erdőben már kicsit gyengécske apróra. Valóban csak karcolja a felső kategória határát, mostanában több alkalmam is volt élesben tesztelni felsőkategóriás gépekkel, a mélyebben elhelyezkedő apró dénárokat obolokat egyszerűen nem éri el. Persze a gyártó sem állít róla valótlanságokat. Csak megjegyzem, hogy a helyhez aplikált park módban még azt a mélységet sem érte el. Amíg mondjuk az equi 800 vígan csipegetett kb.15-20cm-ről addig a simplex sajnos.. Rómán azért nincs ekkora probléma, dehát rómán egy garrett is elboldogúl. Azért az hogy alázza a equinox - ot
veri a deust azt valahol a sci-fi kategóriába sorolhatjuk. Jó ki gép a maga keretein belül. Nekem volt deusom és most már jó pár bokrot "megcsapkottam" a szimplexel is de kk-a biztos inkább előzővel mennék. Egyébként a deuszosok egy jó része rossz beállításokkal használja a gépét. Pont most találkoztam egy csókával, aki kíváncsi volt a simplex - re és közben kicsit tesztelgettünk. Büszkén mutatta, hogy megvettem a drága x-35-ös fejét és megmutatta a tuti beállítását erdőre, ahol ahol kk-ra alacsony freki állított mondván hogy jó mély legyen, és 4-es react-hoz hozzáadott egy - 1-es silencert. Aztán kis idő múlva majd eladja hogy szar. Belépőszintűnél én is többre tartom de az hogy megeszi a deust és a noxot hááát..
Jó jelet mindenkinek. 🙂



Joci68
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2019. április 29., hétfő 16:10
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: Joci68 » 2020. május 24., vasárnap 0:03

Mackó írta:
2020. május 23., szombat 10:10
Kedves Zwhed!

Nem nézek senkit idiótának. Az oktató jelleg azért, mert a mai keresősök nagy részének fingja sincs mit kell állítani és főleg miért. Sajnos ez a személyes tapasztalatom.
Az írásommal segíteni szeretnék és nem anyázni itt a fórumban mint az átlag tapló magyar. Mi átlag felett vagyunk remélem.
Amit a beállításokról írtam röviden. A gépet mindig a földhöz és a tulajdonságaihoz kell állítani. Simplexnél a megfelelő mód kiválasztásával. És így jobb lesz a találati esély.
Ez a pluszba állítás nem csak a nokta leírásban van. Sok cég ajánlja. Pont azért mert nyugis a gép. És csak egy PICIT pluszba. Azt már leírtam miért ne sokkal. Ha nem cicereg a gép a pici dolgokat jobban lehet szedni. Bocsánat megint "oktatok"
Akinek átmegy annak sok sikert, akinek nem az így marad.
Mindenkinek jó bokorcsapkodást kívánok és sok sok találatot.
Kedves Mackó!
Konstruktív jellegű hozzászólásokat esetleges jó szándékú bírálatokat szerintem szívesen fogad minden kedves kolléga. Ez mellett el kell ismernem, hogy fórumtársaidat tapló magyarrá degradáló minősítéseddel egészen biztosan átlagfelettivé avanzsáltál. 😀😀😀



Szabó. J. Z.
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2020. január 2., csütörtök 18:15
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: Szabó. J. Z. » 2020. május 30., szombat 21:48

Sziasztok. Az akumlátor kijelzés mellet van egy fektetett tégla lap egy nagy M - el az micsoda?



Joci68
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2019. április 29., hétfő 16:10
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: Joci68 » 2020. május 31., vasárnap 11:33

Sziasztok,
Használta már valaki notch discrimination módban a készüléket? Milyen szintű mélység vesztéssel jár mondjuk a vas teljes kizárása? Eddig egyetlen készüléken sem használtam ezt a funkciót, igazából nem is értem a működési szisztémáját. Általában a hagyományos szűrést is minimálisra vettem, illetve inkább hangalapú megkülönböztetésre hagyatkoztam gép függvényében. Feltételezem, hogy a vas teljes kizárásával a vasoxidos, ásványos talajon részlegesen megvakítom a gépet és így jelentősen csökken a mélysége, illetve sok célpontot elfedhet. Hozzászólásokat előre is köszönöm.



Gàbor72
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2019. október 25., péntek 13:04
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: Gàbor72 » 2020. augusztus 18., kedd 19:51

Nagy a csönd itt!Simplexesek gyerünk!Vegyek ?Vagy ne?



Szabó. J. Z.
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2020. január 2., csütörtök 18:15
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: Szabó. J. Z. » 2020. augusztus 21., péntek 19:01

3 honapos gepem eladó mivel a muzeum nem kecsegtetett jo hirekkel és így nem keresem a bajt inkább meg az a igazság hogy nagyon időm sincs. Füles nélküli 2x probáltam ki, papirokkal dobozában.
Ára 100000 ft
Személyesen Tatabánya
Tel. : 06202188143



Gàbor72
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2019. október 25., péntek 13:04
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: Gàbor72 » 2020. augusztus 30., vasárnap 17:26

Szevasztok!
vettem egy simplexet! Elèg frankò szerkezetnek néz ki, de még csak ismerkedünk.Mèlyebb mint a705 terra volt ez màr tuti.Gyorsabb is.Majd kiderül az idővel,hogy marad e.Tetszik a gombokat is megvilágitja,ès az autòmata világitás ha talál valamit felkapcsol.Szelektàlása nèha újra tervezès :) talál magas jelet ráàstam aztán vasként helyesbìt.Nézegetjük a 800 ashoz a spanommal időnkènt.Egyenlőre ennyi. Hali!Jò jeleket!



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2020. augusztus 30., vasárnap 18:31

Gàbor72 írta:
2020. augusztus 30., vasárnap 17:26
Szevasztok!
vettem egy simplexet! Elèg frankò szerkezetnek néz ki, de még csak ismerkedünk.Mèlyebb mint a705 terra volt ez màr tuti.Gyorsabb is.Majd kiderül az idővel,hogy marad e.Tetszik a gombokat is megvilágitja,ès az autòmata világitás ha talál valamit felkapcsol.Szelektàlása nèha újra tervezès :) talál magas jelet ráàstam aztán vasként helyesbìt.Nézegetjük a 800 ashoz a spanommal időnkènt.Egyenlőre ennyi. Hali!Jò jeleket!
Na hajrá!
Fő a lelkesedés és a sikerélmény.
Köszi az infókat.
Nagy kalappal!



joca
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. március 29., vasárnap 13:48
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: joca » 2020. október 21., szerda 0:55

Sziasztok!
Volna egy kérdésem ,hogy tudna valaki küldeni nekem magyar használati utasítást, Nokta Makro simplexról?
Gondolom amit Magyarországon vásároltok ahhoz biztos van magyar leírás is.
Előre is köszi!! Üdv mindenkinek!!



Gàbor72
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2019. október 25., péntek 13:04
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: Gàbor72 » 2020. október 23., péntek 10:16

joca írta:
2020. október 21., szerda 0:55
Sziasztok!
Volna egy kérdésem ,hogy tudna valaki küldeni nekem magyar használati utasítást, Nokta Makro simplexról?
Gondolom amit Magyarországon vásároltok ahhoz biztos van magyar leírás is.
Előre is köszi!! Üdv mindenkinek!!
Ird meg a mail cimed ès küldöm!



joca
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. március 29., vasárnap 13:48
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: joca » 2020. október 23., péntek 10:47

Szia ! Nagyon szépen Köszönöm!! Üdvözlettel József !
eszteredy@gmail.com



Gàbor72
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2019. október 25., péntek 13:04
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: Gàbor72 » 2020. október 25., vasárnap 10:19

joca írta:
2020. október 23., péntek 10:47
Szia ! Nagyon szépen Köszönöm!! Üdvözlettel József !
eszteredy@gmail.com
Igazán nincs mit! Itt nekem is segítettek anno mindenben. Én is ezt teszem.



godi
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015. július 4., szombat 8:04
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: godi » 2021. január 25., hétfő 19:58

Üdv!
Első keresőnek jó választás a nokta simplex? Minden vélemény érdekel. Köszönöm. Ugyanitt használt keresőt vennék.



Gàbor72
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2019. október 25., péntek 13:04
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: Gàbor72 » 2021. január 31., vasárnap 8:11

godi írta:
2021. január 25., hétfő 19:58
Üdv!
Első keresőnek jó választás a nokta simplex? Minden vélemény érdekel. Köszönöm. Ugyanitt használt keresőt vennék.
Nagyon frankò a Nokta simplex!



Sanya0410
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2020. január 21., kedd 16:03
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: Sanya0410 » 2021. április 4., vasárnap 8:47

Sziasztok!
Érdeklődnék valakinek van-e tapasztalata nokta simplex+-ről?
Újonnan itthon vásárolt gép,kb,1 hónapja.gépkönyv szerint 4 keresési mód van,gyakorlatban viszont 5;olyan funkciók is vannak a gépben ami a használatiban nincs!
Lehet hogy van régebbi verzió és ujjabb ?
És melyik?az új.
Köszi előre is a segítséget.



seipai
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. szeptember 5., szombat 9:58
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: seipai » 2021. május 6., csütörtök 10:10

Ma rendeltem egy Nokta Makro simplex + az alap ára 114-ezer. A Full szett 148- ezer. Ebben benne van a vezetek nélküli fejhallgató, és egy kisebb fej. Sok jót olvastam róla, többek között azt is, hogy vetekszik a nox 600-al. Remelem nem csalódok benne.



Lab36
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2020. szeptember 7., hétfő 9:07
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: Lab36 » 2021. június 21., hétfő 23:37

.



seipai
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. szeptember 5., szombat 9:58
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: seipai » 2021. július 16., péntek 5:46

Eladó egy fejhallgató Simplex Nokta makróhoz. ( 1x volt használva, 2 hónapos)
Ára: 33.000,-Ft.
Az új ára 50-ezer fellett van!
Tel: 06-70-325-1927



seipai
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. szeptember 5., szombat 9:58
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: seipai » 2021. július 16., péntek 5:47

Eladó egy fejhallgató Simplex Nokta makróhoz. ( 1x volt használva, 2 hónapos)
Ára: 33.000,-Ft.
Az új ára 50-ezer fellett van!
Tel: 06-70-325-1927
Csatolmányok
A50305AA-4E2C-4638-AE12-5AD76A3CF52D.jpeg
Szép állapotban!
A50305AA-4E2C-4638-AE12-5AD76A3CF52D.jpeg (2.01 MiB) Megtekintve 16778 alkalommal



Lab36
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2020. szeptember 7., hétfő 9:07
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: Lab36 » 2021. augusztus 1., vasárnap 22:31

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Lab36 2021. szeptember 8., szerda 16:54-kor.



seipai
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2015. szeptember 5., szombat 9:58
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: seipai » 2021. augusztus 8., vasárnap 19:12

Eladó Nokta Simplex Makró +
2021.05. 06.-an vásároltam. Garancia van meg rá 18 hónap. Adok hozzá egy vezetek nélküli fülest gyári Nokta ( zöld ) 1x használtam.
Természetesen dobozában adom, a postaköltség nincs!
Ára: 120.000,-Ft.
Tel: nulla 6 hetven 325-1927



doszo
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2016. május 26., csütörtök 19:34
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: doszo » 2021. augusztus 31., kedd 18:49

Sziasztok, azon gondolkodom, hogy lecserélem a Cobrámat Makro Simplexre. Tanácsot szeretnék kérni, hogy szerintetek az előrelépés lenne-e? Konkrétan, jobb-e a Simplex a Cobránál?



Nezelodo
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2019. április 21., vasárnap 20:30
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: Nezelodo » 2021. augusztus 31., kedd 20:53

doszo írta:
2021. augusztus 31., kedd 18:49
Sziasztok, azon gondolkodom, hogy lecserélem a Cobrámat Makro Simplexre. Tanácsot szeretnék kérni, hogy szerintetek az előrelépés lenne-e? Konkrétan, jobb-e a Simplex a Cobránál?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nezelodo 2022. március 19., szombat 15:36-kor.



ul69
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2015. július 1., szerda 18:48
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: ul69 » 2021. szeptember 1., szerda 7:17

Nezelodo írta:
2021. augusztus 31., kedd 20:53
doszo írta:
2021. augusztus 31., kedd 18:49
Sziasztok, azon gondolkodom, hogy lecserélem a Cobrámat Makro Simplexre. Tanácsot szeretnék kérni, hogy szerintetek az előrelépés lenne-e? Konkrétan, jobb-e a Simplex a Cobránál?
Én május magasságában váltottam ugyanúgy Cobráról . Magával a géppel nem volt bajom , viszont pár tulajdonságából adódóan nem egy sokrétű gép szerintem a Cobra , hiába meg voltam vele elégedve . Hiányzott már egy vezeték nélküli füles , meg egy kisebb , szemetes , kk helyre jobban használható fej ( ilyen csomagban is vettem a simplexet ) . Szóval a lényeg , hogy egy szélesebb körben használható gép a szimplex , főleg ha a plussz kis fejes csomagban veszed . Egy tiszta helyen nagyobbacska tárgyakra , érmékre biztos mélyebb a Cobra , viszont egy kk helyen már kínlódás volt vele . Amúgy meg külföldi fórumokon írták páran , hogy a Simplex nagyjából a Garrett AT Pro szintjén van .
atpró szint?ja csak a simplexben van biutusz hangerőszabályzó kijelző világít gyorsabb jóval mélyebb akkus online frissíthető olcsóbb stb. fényévekkel lehagyta a prót



Russky
Százados
Százados
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2015. október 12., hétfő 20:16
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: Russky » 2021. december 20., hétfő 8:46

.



tc311
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2022. február 4., péntek 18:12
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: tc311 » 2022. február 21., hétfő 16:23

Sziasztok. Simplex nagy fejről szeretnék információt kapni. Köszönöm.



Kircsi06
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2015. december 18., péntek 5:28
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: Kircsi06 » 2022. december 1., csütörtök 22:28

Üdvözlet! Kíváncsi vagyok olyan emberek véleményére akik az elejétől használják a simplex-et hogy mik a hosszú távú tapasztalatok? Köszi.



Namsos
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2020. július 5., vasárnap 12:20
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: Namsos » 2022. december 2., péntek 10:03

Kircsi06 írta:
2022. december 1., csütörtök 22:28
Üdvözlet! Kíváncsi vagyok olyan emberek véleményére akik az elejétől használják a simplex-et hogy mik a hosszú távú tapasztalatok? Köszi.
Volt egy ideig. Nem rossz. Jó szerkezet, jó anyagok, strapabíró, vízálló. Ált. nem véresen komoly keresőzésre megfelelő. Kevés beállítás, nem túl jó hangok de olcsó ár, + WS füles. 12khz apróra kicsit kevés, de nem lehetetlen vele találni, uez a rekacióval is vasaknál. Mélysége elfogadható, jelfeldolgozás néha elég labilis, emit pedig eléggé gyűjti, de sokat jo iranyban updateltek rajta amikrol mar lemaradtam, also szár kissé instabil volt de abból is lett update. Ha nem jön be, kelendő. Tipik alsó-közép kat. cucc, hétvégi fun lengetésre jön ami jön felfogással jó vétel sztem.



Kircsi06
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2015. december 18., péntek 5:28
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: Kircsi06 » 2022. december 2., péntek 17:24

Namsos írta:
2022. december 2., péntek 10:03
Kircsi06 írta:
2022. december 1., csütörtök 22:28
Üdvözlet! Kíváncsi vagyok olyan emberek véleményére akik az elejétől használják a simplex-et hogy mik a hosszú távú tapasztalatok? Köszi.
Volt egy ideig. Nem rossz. Jó szerkezet, jó anyagok, strapabíró, vízálló. Ált. nem véresen komoly keresőzésre megfelelő. Kevés beállítás, nem túl jó hangok de olcsó ár, + WS füles. 12khz apróra kicsit kevés, de nem lehetetlen vele találni, uez a rekacióval is vasaknál. Mélysége elfogadható, jelfeldolgozás néha elég labilis, emit pedig eléggé gyűjti, de sokat jo iranyban updateltek rajta amikrol mar lemaradtam, also szár kissé instabil volt de abból is lett update. Ha nem jön be, kelendő. Tipik alsó-közép kat. cucc, hétvégi fun lengetésre jön ami jön felfogással jó vétel sztem.
Nekem eddig bejött de erősen gondolkodom hogy vissza térjek a Cobrához valamiért szerettem azt a gépet!



Namsos
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2020. július 5., vasárnap 12:20
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: Namsos » 2022. december 2., péntek 19:25

Kircsi06 írta:
2022. december 2., péntek 17:24
Namsos írta:
2022. december 2., péntek 10:03
Kircsi06 írta:
2022. december 1., csütörtök 22:28
Üdvözlet! Kíváncsi vagyok olyan emberek véleményére akik az elejétől használják a simplex-et hogy mik a hosszú távú tapasztalatok? Köszi.
Volt egy ideig. Nem rossz. Jó szerkezet, jó anyagok, strapabíró, vízálló. Ált. nem véresen komoly keresőzésre megfelelő. Kevés beállítás, nem túl jó hangok de olcsó ár, + WS füles. 12khz apróra kicsit kevés, de nem lehetetlen vele találni, uez a rekacióval is vasaknál. Mélysége elfogadható, jelfeldolgozás néha elég labilis, emit pedig eléggé gyűjti, de sokat jo iranyban updateltek rajta amikrol mar lemaradtam, also szár kissé instabil volt de abból is lett update. Ha nem jön be, kelendő. Tipik alsó-közép kat. cucc, hétvégi fun lengetésre jön ami jön felfogással jó vétel sztem.
Nekem eddig bejött de erősen gondolkodom hogy vissza térjek a Cobrához valamiért szerettem azt a gépet!
Ízlések és pofonok. Cobrám még nem volt, de valóban azt is sokan szeretik.



Kircsi06
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2015. december 18., péntek 5:28
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: Kircsi06 » 2022. december 2., péntek 20:51

A Simplex nagyon jó gép! Ár érték arányban a legjobb szerintem!



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 686
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: Nokta|Makro simplex +

Hozzászólás Szerző: norman » 2023. december 2., szombat 15:42

Hali.
Valaki a Legendről írna valami tapasztalatot.? Sokan dícsérik.


:?:

Válasz küldése Előző témaKövetkező téma