Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

DEUS

Fémkereséshez való eszközök
Avatar
zoli
Százados
Százados
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015. július 2., csütörtök 8:04
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: zoli » 2021. február 10., szerda 21:42

Guriga írta:
2021. február 8., hétfő 12:43
Sziasztok! Van egy gépem, amit pár éve vettem használtan-már akkor is ezt tapasztaltam vele. Ha csak elfordulok a tekercstől, elveszti a jelet, a tekercsen megszűnik a led villogása. Aztán újra csatlakozik, és működik tovább. Most lett frissítve 5.21-re, mert első bekapcsolásnál is nagyon nehezen jött létre a kapcsolat a fej és a füles közt (5.2 sw-rel), ez most rendben van. Előfordulhat, hogy haldoklik az akku a fejben? (mondjuk üzemidő gond nincs...) Köszönöm a válaszokat.
Nekem is csinálta ezt a kis ovál fehér fej, volt szervizben is ez miatt, ott azt mondták aksival volt gond és kicserélték, pont akkor vettem használtan egy távot attól fogva megszűnt ez a probléma, viszont ha csak fülessel mentem elő fordult hogy utána is lecsatlakozott, igaz nem olyan gyakran de volt rá példa.



Roki1989
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2019. május 14., kedd 19:02
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Roki1989 » 2021. február 14., vasárnap 8:21

Sziasztok!
Küldte már ki valaki közvetlenül Francia országba a gepet javitásra?A Magyarokat kihagyva belőle



Guriga
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. szeptember 10., szombat 18:23
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Guriga » 2021. április 12., hétfő 22:00

Megoldódott a komminikációs probléma. Kaptam kölcsön egy távot, amin nem voltak egyedi programok. Ezzel visszaraktam a gépemre a 3.2 szoftvert, visszaírogattam a saját kis programjaimat, aztán tuti minden. Olvastam, a régi fejek sokkal jobban szeretik ezt a szoftvert. Pikk-pakk kapcsolódik a füles a fejhez.



kézi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:50
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kézi » 2021. június 5., szombat 14:41

,
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kézi 2021. június 10., csütörtök 20:26-kor.



naspolya
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2019. június 26., szerda 22:18
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: naspolya » 2021. június 8., kedd 1:29

Sziasztok, ws4 fejhallgató egy ideig néma volt, aztán töltés után néhány ki-be kapcsolás, majd már be sem kapcsol. Kábé 20-szor használtam, fél éves. Saját tokjában, az meg a műanyag bőröndben, mindkét tok gyári, csakúgy mint a töltő, kábel, egyebek. Garis. Nem fürdött sem esőben, sem tengerben, vigyázok rá, mert drága, nem szedtem szét (bár nagy a késztetés de még korai lenne) kezdő felhasználó vagyok. Berlinben vettem, most Angliában vagyok. Detektorozni jöttem. Van távirányító is, de az hangos... Alternatív megoldásokkal nehézkesen, de el vagyok egyenlőre. Érdemes garival visszaküldeni? Tényleg nincsen factory reset-je a fejhallgatónak? Akksi csere? Dugjam rá a laptopra frissíteni? Pánikolok, mert szerdán megyek egy jó helyre, de csöndben kéne lenni, és ha a kijelző a gépen van, a kábeles fülest hozzá csatlakoztatva nem lehet röptében lehelyezni a gépet vízszintesbe.. A kijelzőt látnom kell, a hang nekem még nem elég, kipróbáltam, de sajnos hozzá szoktam, hogy a tiszta tónus csak nagy számokkal jó a kijelzőn. Magyar virtus szerinti őszinte hozzászólásokat és mindenféle jótanácsot is szívesen fogadok



draperjozsi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2017. május 8., hétfő 16:37
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: draperjozsi » 2021. június 10., csütörtök 14:09

naspolya írta:
2021. június 8., kedd 1:29
Sziasztok, ws4 fejhallgató egy ideig néma volt, aztán töltés után néhány ki-be kapcsolás, majd már be sem kapcsol. Kábé 20-szor használtam, fél éves. Saját tokjában, az meg a műanyag bőröndben, mindkét tok gyári, csakúgy mint a töltő, kábel, egyebek. Garis. Nem fürdött sem esőben, sem tengerben, vigyázok rá, mert drága, nem szedtem szét (bár nagy a késztetés de még korai lenne) kezdő felhasználó vagyok. Berlinben vettem, most Angliában vagyok. Detektorozni jöttem. Van távirányító is, de az hangos... Alternatív megoldásokkal nehézkesen, de el vagyok egyenlőre. Érdemes garival visszaküldeni? Tényleg nincsen factory reset-je a fejhallgatónak? Akksi csere? Dugjam rá a laptopra frissíteni? Pánikolok, mert szerdán megyek egy jó helyre, de csöndben kéne lenni, és ha a kijelző a gépen van, a kábeles fülest hozzá csatlakoztatva nem lehet röptében lehelyezni a gépet vízszintesbe.. A kijelzőt látnom kell, a hang nekem még nem elég, kipróbáltam, de sajnos hozzá szoktam, hogy a tiszta tónus csak nagy számokkal jó a kijelzőn. Magyar virtus szerinti őszinte hozzászólásokat és mindenféle jótanácsot is szívesen fogadok
Nem kell a kijelző. Koksz vagy hot rock miatt kell? Akkor megértem, egyébként felesleges. Vagy ne a gépre tedd a távot. Van ez a bőr tok hozzá, amit beakasztasz a mellzsebbe és végig lehajtva tartva bármikor rápillanthatsz.



kézi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:50
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kézi » 2021. június 10., csütörtök 20:26

,
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára kézi 2021. július 28., szerda 20:05-kor.



kézi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:50
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kézi » 2021. június 24., csütörtök 10:04

,



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2021. november 10., szerda 22:12

Új Deusrol vannak már infók?
Mit tud, ár stb... kapható e?!



kézi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:50
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kézi » 2021. november 11., csütörtök 13:36

,



jasser
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020. augusztus 24., hétfő 20:03
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: jasser » 2021. november 20., szombat 16:32

Sziasztok!
Magyarnyelvű használati útmutatót keresnék Deus távhoz.
Egy linket,ha tudtok vagy a szabzoli69@gmail.com címre is jöhet
Előre is köszönöm!



kézi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:50
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kézi » 2021. november 20., szombat 17:20

,



rool78
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2015. szeptember 21., hétfő 8:55
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: rool78 » 2021. december 2., csütörtök 14:43

Sziasztok! Nekem is szükségem lenne az 5.2 verziohoz tartozó használati utasításra.
sz.rool@gmail.com ha valaki elküldené meg köszönném.

Köszi, sziasztok.



delta87
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016. szeptember 25., vasárnap 20:41
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: delta87 » 2022. január 2., vasárnap 14:22

Sziasztok!

Eladnám Deusom. 1 év gari van még rá, tökéletesen működik, de idén 1x volt időm megsétáltatni. Ettől többet érdemel 🙂
Csak személyes átvétel lehetséges Kecskeméten, vagy Szegeden előre egyeztetett időpontban.
Fix ár: 270.000 Ft
Érdeklődni privátban: gaborvarga87@gmail.com



draperjozsi
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2017. május 8., hétfő 16:37
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: draperjozsi » 2022. június 22., szerda 18:50

Van egy eladó 28-as x 35 fejem. 200 euró. Gari nincs rá. Kis alku belefér. Komárom, Esztergom környékére el tudom vinni. Esztergom mellett lakom.



Pherry
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2016. január 17., vasárnap 12:03
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Pherry » 2022. augusztus 21., vasárnap 8:57

-
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Pherry 2022. szeptember 18., vasárnap 18:34-kor.



redboy2009
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015. július 19., vasárnap 10:35
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: redboy2009 » 2022. szeptember 4., vasárnap 15:35

Sziasztok!
Magyarnyelvű használati útmutatót keresnék Deus távhoz.
Egy linket,ha tudtok vagy a redboy20092@gmail.com címre is jöhet
Előre is köszönöm!



Avatar
suberat95
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2021. január 31., vasárnap 19:07
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: suberat95 » 2022. október 16., vasárnap 17:39

Üdv. Eladó vagy cserélhető a képen látható Deus kiegészítők.
HF 85000
X35 90000
Ws4 60000
Csere-beszámítás lehetséges, ami érdekel: golden mask 4 pro nagy fejjel, xp gmaxx-goldmax
Személyesen Zalaegerszegen megtekinthető vagy utalás után foxpost
06306847285
Kép



newage
Százados
Százados
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2016. március 8., kedd 14:48
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: newage » 2022. december 8., csütörtök 6:35

deus 2 őt valaki tesztelte már élesben ?



Leopold
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 18:58
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Leopold » 2022. december 24., szombat 15:13

newage írta:
2022. december 8., csütörtök 6:35
deus 2 őt valaki tesztelte már élesben ?
Elég nagy a hallgatás … mennyibe is kerül?! 600 e körül?
Hát nem hiszem hogy ér annyit…
De állítólag a facén is… csak a győri kereskedő dicséri…
Dehát jól is teszi. Bár ha jó akkor valami teszt félét fel is tehetne, mint régebben valaki.



kézi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:50
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: kézi » 2023. május 2., kedd 17:33

,



Avatar
Zsolti01
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2015. július 3., péntek 21:07
Tartózkodási hely: Komárom
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: Zsolti01 » 2023. szeptember 24., vasárnap 21:12

Sziasztok! Komplett Deus keresőszárat vennék.



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma