Kép
Hírek:
-A MAGNUM ezentúl új, jelentősen továbbfejlesztett szoftverrel működik. Részletek és videók a MAGNUM témánál és a videógalériában.

-A fórum frissítésre került a legújabb verzióra.
-Az új regisztrációk aktiválása a továbbiakban e-mailen keresztül történik, mivel új, igen hatékony spammerszűrőt kapott a fórum. Ez a regisztráló adatait a stopforumspam.com számára elküldi ellenőrzésre.
-Fontosabb fórum újdonságok: Postimage gyors képfeltöltés hozzászólásnál, Youtube galéria (Videos, fenn), közösségi megosztás.

DEUS

Fémkereséshez való eszközök
zoli
Százados
Százados
Status: Offline

Re: DEUS

Hozzászólás Szerző: zoli » 2021. február 10., szerda 21:42

Guriga írta:
2021. február 8., hétfő 12:43
Sziasztok! Van egy gépem, amit pár éve vettem használtan-már akkor is ezt tapasztaltam vele. Ha csak elfordulok a tekercstől, elveszti a jelet, a tekercsen megszűnik a led villogása. Aztán újra csatlakozik, és működik tovább. Most lett frissítve 5.21-re, mert első bekapcsolásnál is nagyon nehezen jött létre a kapcsolat a fej és a füles közt (5.2 sw-rel), ez most rendben van. Előfordulhat, hogy haldoklik az akku a fejben? (mondjuk üzemidő gond nincs...) Köszönöm a válaszokat.
Nekem is csinálta ezt a kis ovál fehér fej, volt szervizben is ez miatt, ott azt mondták aksival volt gond és kicserélték, pont akkor vettem használtan egy távot attól fogva megszűnt ez a probléma, viszont ha csak fülessel mentem elő fordult hogy utána is lecsatlakozott, igaz nem olyan gyakran de volt rá példa.

Roki1989
Lengető
Lengető

Hozzászólás Szerző: Roki1989 » 2021. február 14., vasárnap 8:21

Sziasztok!
Küldte már ki valaki közvetlenül Francia országba a gepet javitásra?A Magyarokat kihagyva belőle

Guriga
Őrmester
Őrmester

Hozzászólás Szerző: Guriga » 2021. április 12., hétfő 22:00

Megoldódott a komminikációs probléma. Kaptam kölcsön egy távot, amin nem voltak egyedi programok. Ezzel visszaraktam a gépemre a 3.2 szoftvert, visszaírogattam a saját kis programjaimat, aztán tuti minden. Olvastam, a régi fejek sokkal jobban szeretik ezt a szoftvert. Pikk-pakk kapcsolódik a füles a fejhez.

Válasz küldése Előző témaKövetkező téma