Kép
Hírek:
- Új használati útmutató a Cobra XT-hez: https://metaldetector.hu/CobraXT.pdf
- Új, 28x22 cm-es keresőfej a Cobra és Cobra XT fémkeresőkhöz
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Rövidített MAGNUM beállítási útmutató: Útmutató
- Új Facebook-csoport: Metaldetector.hu
- Új, 36x28 cm-es keresőfej a Cobra és Cobra XT fémkeresőkhöz
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.

Cobra

Fémkereséshez való eszközök
Marcus Antonius
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2015. október 20., kedd 10:40
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Marcus Antonius » 2026. május 28., csütörtök 11:38

Kisvakond írta:
2026. május 23., szombat 15:30
Ide is írok akkor, ha már. :))@ Annak ellenére, hogy minden fontosat elmondtak már. Régi Cobrát csak ideiglenesen használtam és tetszett, és egy éve alkalmazom ezt a CobraXT gépet és érthető hogy mélysége legendás lett. Ahogy mondani szokás, Ár-Érték aránya is kiváló.
Tényleg sokat számít a mélység és egyre jobban mert ki lettek fosztva a területek de csak a felszín. Egyre kevesebb az olyan ahol nem kell a mélység. Nekem nagyon bejön sokat ások, de szedek is.
Szelektálása nem olyan jó mint a Magnumomnak. Viszont a BT füles mind a kettővel jó és ahhoz képest az is igen kevés pénz. Nyilván az akku is, de még csak a Magnumban kellett cserélni, az nem volt sok.
Most már én is szerzek egyet az újabbikból. Analóg gép. Olyan mint régi analóg hanglemezt hallgatni. Van amiben a digitálisok sose verik meg. Volt Cobrám nagyon-nagyon rég. Csak azért adtam el, mert "letiltottak" a hobbiról.
De ezek a hangok visszahoztak valamit az igazi Cobra érzésből.
https://www.youtube.com/@cobrahking/videos



Falurossza
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2023. március 15., szerda 17:40
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Falurossza » 2026. május 29., péntek 12:56

Marcus Antonius írta:
2026. május 28., csütörtök 11:38
Kisvakond írta:
2026. május 23., szombat 15:30
Ide is írok akkor, ha már. :))@ Annak ellenére, hogy minden fontosat elmondtak már. Régi Cobrát csak ideiglenesen használtam és tetszett, és egy éve alkalmazom ezt a CobraXT gépet és érthető hogy mélysége legendás lett. Ahogy mondani szokás, Ár-Érték aránya is kiváló.
Tényleg sokat számít a mélység és egyre jobban mert ki lettek fosztva a területek de csak a felszín. Egyre kevesebb az olyan ahol nem kell a mélység. Nekem nagyon bejön sokat ások, de szedek is.
Szelektálása nem olyan jó mint a Magnumomnak. Viszont a BT füles mind a kettővel jó és ahhoz képest az is igen kevés pénz. Nyilván az akku is, de még csak a Magnumban kellett cserélni, az nem volt sok.
Most már én is szerzek egyet az újabbikból. Analóg gép. Olyan mint régi analóg hanglemezt hallgatni. Van amiben a digitálisok sose verik meg. Volt Cobrám nagyon-nagyon rég. Csak azért adtam el, mert "letiltottak" a hobbiról.
De ezek a hangok visszahoztak valamit az igazi Cobra érzésből.
https://www.youtube.com/@cobrahking/videos
Magam is így vagyok. Az akksicserés posztok jutottak eszembe nézve a videót, hogy a telefonokat már azért nem lehet normálisan javítani és már aksit cserélni se mert a gyártó le akar húzni minél nagyobb összegekre. Direkt javíthatatlanra van csinálva. cseréltem nem egy akksit olcsón, ragasztottam meg törött dobozt, a Cobra pont az ami könnyen javítható ha egyáltalán elromlik valami. És ingyen is javították már gépemet. Ami Cobra szintén és úgy néz ki, az meg direkt javíthatóra van csinálva.
https://www.youtube.com/watch?v=jtEQwtRIYDg
Miért nem akarják, hogy megjavítsd a telefonodat?



Avatar
Királykobra
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 21:14
Status: Offline

Re: Cobra

Hozzászólás Szerző: Királykobra » 2026. június 9., kedd 10:36

Hozza mélységet a mélység legenda, de azt el is várom! Bizonyított az XT verzió nálam is. Idestova a harmadik, azaz mert lómála megyek legjobban, helyesebben írva III. Cobrám van. :))@ Deus II-t, Manticort is mélységben rendesen odaveri! Maradt régi nagyfej (40 cm) az előző gépekből és egy kisebb ragasztott, de gyártó által beminősítetten jó 25 cm fej is plussz az új 36 cm-es. Megmondom őszintén, én a megszokott 40-est preferálom ha nincs sok aljnövényzet, ha van, a 25-öst, a 36 pedig könnyűsége miatt jó. Jobb mint korábbi Cobra és a betanult módon ez az új is megy. Plusz amit írtak már vashangról és fülesről, nem akarok ismételni.
Szóval kitűnő, amit el is vártam!



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma