Most már én is szerzek egyet az újabbikból. Analóg gép. Olyan mint régi analóg hanglemezt hallgatni. Van amiben a digitálisok sose verik meg. Volt Cobrám nagyon-nagyon rég. Csak azért adtam el, mert "letiltottak" a hobbiról.Kisvakond írta: ↑2026. május 23., szombat 15:30Ide is írok akkor, ha már.Annak ellenére, hogy minden fontosat elmondtak már. Régi Cobrát csak ideiglenesen használtam és tetszett, és egy éve alkalmazom ezt a CobraXT gépet és érthető hogy mélysége legendás lett. Ahogy mondani szokás, Ár-Érték aránya is kiváló.
Tényleg sokat számít a mélység és egyre jobban mert ki lettek fosztva a területek de csak a felszín. Egyre kevesebb az olyan ahol nem kell a mélység. Nekem nagyon bejön sokat ások, de szedek is.
Szelektálása nem olyan jó mint a Magnumomnak. Viszont a BT füles mind a kettővel jó és ahhoz képest az is igen kevés pénz. Nyilván az akku is, de még csak a Magnumban kellett cserélni, az nem volt sok.
De ezek a hangok visszahoztak valamit az igazi Cobra érzésből.
https://www.youtube.com/@cobrahking/videos

