Kép
Hírek:
- Új használati útmutató a Cobra XT-hez: https://metaldetector.hu/CobraXT.pdf
- Új, 28x22 cm-es keresőfej a Cobra és Cobra XT fémkeresőkhöz
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Rövidített MAGNUM beállítási útmutató: Útmutató
- Új Facebook-csoport: Metaldetector.hu
- Új, 36x28 cm-es keresőfej a Cobra és Cobra XT fémkeresőkhöz
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.

Melyik a jobb kereső?

Fémkereséshez való eszközök
George
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2015. október 20., kedd 7:24
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: George » 2026. január 4., vasárnap 8:06

Üdv mindenkinek.!
Tudom elcsépelt a kérdés, de már szét olvastam magam.
Mit tudnátok ajánlani?
Egy jó megbizható ,mélyre látó,mindenre is használható,jól szelektáló,
gép személyében.
Pillanatnyilag xp gold max pow.van a kezemben.
Tudom a kérdés elnyűtt már. De azért köszönöm ha mondtok pár dolgot.



Avatar
András76
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2017. június 14., szerda 10:57
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: András76 » 2026. január 4., vasárnap 9:02

George írta:
2026. január 4., vasárnap 8:06
Üdv mindenkinek.!
Tudom elcsépelt a kérdés, de már szét olvastam magam.
Mit tudnátok ajánlani?
Egy jó megbizható ,mélyre látó,mindenre is használható,jól szelektáló,
gép személyében.
Pillanatnyilag xp gold max pow.van a kezemben.
Tudom a kérdés elnyűtt már. De azért köszönöm ha mondtok pár dolgot.
Szia
Mindenkinek a sajátja a legjobb 😁. Vannak itt viszont akik nagyon sok tapasztalattal rendelkeznek, szerintem érdemes meghalgatni a véleményüket ! Én a garrett at golddal kezdtem de hamar lecseréltem, szemetes helyen teljesen megbolondul, lehet vele menni de olyan füled kell legyen mint az őzikének ! Most equinox600-om van. Szeretem, könnyű nyugodt gép még szemetes helyen is jól szelektál de a mélysége lehetne jobb.
A deus II -est a manticore-t stb dícsérik sokan, viszont megvan az áruk is ami nem feltétlenül tükrözi a tudást is. A Feri gépét is nagyon dícsérik, amit nagyon meg kell tanulni kezelni. Amúgy meg én is gondokodom rajta, hogy veszek egy teljes szettet a Magnumból ( kézi és mélykereső együtt) s míg élek lessz mivel foglalatoskodjak 🙃. Ha equinoxon gondolkodsz inkább a 800 vagy a 900-ast nézd, mert sokkal jobban személyre szabható. Remélem hasznodra váli e pár sor, na legyen szép napod s sok jótalálatod !👍



Avatar
Darwin
Százados
Százados
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2015. október 1., csütörtök 16:23
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Darwin » 2026. január 4., vasárnap 9:16

András76 írta:
2026. január 4., vasárnap 9:02
George írta:
2026. január 4., vasárnap 8:06
Üdv mindenkinek.!
Tudom elcsépelt a kérdés, de már szét olvastam magam.
Mit tudnátok ajánlani?
Egy jó megbizható ,mélyre látó,mindenre is használható,jól szelektáló,
gép személyében.
Pillanatnyilag xp gold max pow.van a kezemben.
Tudom a kérdés elnyűtt már. De azért köszönöm ha mondtok pár dolgot.
Szia
Mindenkinek a sajátja a legjobb 😁. Vannak itt viszont akik nagyon sok tapasztalattal rendelkeznek, szerintem érdemes meghalgatni a véleményüket ! Én a garrett at golddal kezdtem de hamar lecseréltem, szemetes helyen teljesen megbolondul, lehet vele menni de olyan füled kell legyen mint az őzikének ! Most equinox600-om van. Szeretem, könnyű nyugodt gép még szemetes helyen is jól szelektál de a mélysége lehetne jobb.
A deus II -est a manticore-t stb dícsérik sokan, viszont megvan az áruk is ami nem feltétlenül tükrözi a tudást is. A Feri gépét is nagyon dícsérik, amit nagyon meg kell tanulni kezelni. Amúgy meg én is gondokodom rajta, hogy veszek egy teljes szettet a Magnumból ( kézi és mélykereső együtt) s míg élek lessz mivel foglalatoskodjak 🙃. Ha equinoxon gondolkodsz inkább a 800 vagy a 900-ast nézd, mert sokkal jobban személyre szabható. Remélem hasznodra váli e pár sor, na legyen szép napod s sok jótalálatod !👍
Ezek jók, bár az Eki800-at én nem annyira ajánlanám, de ebből a szériából a Manticore az eléggé ott van. A GMP egy legendásan jó gép, annyira h a Deusokat is sokan GMP módba rakva használják csak. De azok azért már jobbak, az utódai és nagyon kényelmes a kábel mentességük. Kicsit fejnehezek viszont. Szóval azok ajánlhatók ha ez neked bevált. Ha mélyre akarsz menni az új Cobra. Ha mély és kiváló szelektálás és mindenre is jó gép, akkor a Magnum. Nekem ezek a hazaiak vannak, plusz Delta. A Cobra mélységlegenda. A Magnum egy multifrekis kombó gép ami nem csak lengetősnek egyik legjobb hanem a nagy kerettel egyik legjobb mélyre ható kereső is.


Delta, Cobra, Magnum és lelkesedés

George
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2015. október 20., kedd 7:24
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: George » 2026. január 4., vasárnap 12:07

Sziasztok.
Igen hasznos volt.
Igazából amiket eddig néztem..:
Nokta score2
Minelab vanquuist 560
Minelab equinox 600
Xp orx
Xp deus 1
A hazaiakon és a nagyon sok 100 ezereseken még nem gondolkodtam.
Talán valamikor.



Avatar
Darwin
Százados
Százados
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2015. október 1., csütörtök 16:23
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Darwin » 2026. január 4., vasárnap 12:18

George írta:
2026. január 4., vasárnap 12:07
Sziasztok.
Igen hasznos volt.
Igazából amiket eddig néztem..:
Nokta score2
Minelab vanquuist 560
Minelab equinox 600
Xp orx
Xp deus 1
A hazaiakon és a nagyon sok 100 ezereseken még nem gondolkodtam.
Talán valamikor.
A két XP a legjobb ezek közül szerintem.


Delta, Cobra, Magnum és lelkesedés

Avatar
András76
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2017. június 14., szerda 10:57
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: András76 » 2026. január 4., vasárnap 14:01

Darwin írta:
2026. január 4., vasárnap 12:18
George írta:
2026. január 4., vasárnap 12:07
Sziasztok.
Igen hasznos volt.
Igazából amiket eddig néztem..:
Nokta score2
Minelab vanquuist 560
Minelab equinox 600
Xp orx
Xp deus 1
A hazaiakon és a nagyon sok 100 ezereseken még nem gondolkodtam.
Talán valamikor.
A két XP a legjobb ezek közül szerintem.
Nekem nincs tapasztalatom az XP-kel kapcsolatban, viszont én személy szerint jobban preferálom a kábeles eszközöket. Sokat dolgoztam drót nélküli dolgokkal, ....jók, jók, de azért ,...na ! Tudod, kinek a pap kinek a papné ! A lényeg az ,hogy elégedett legyél azzal amit "lengetsz" 😁!



George
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2015. október 20., kedd 7:24
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: George » 2026. január 4., vasárnap 15:25

Ez igaz! Nem bánnám a drótos dolgot..de mi van még ami ennyi lehetőséggel
bir beállitások és minden más terén..+ nem 1m ft.



Cujo
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2015. november 25., szerda 9:40
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Cujo » 2026. január 4., vasárnap 21:56

Aha, a fontos, hogy akármilyen gép is, az be legyen tanulva nagyon. A Goldmaxx kiváló, csak a mélység hagy kívánnivalót. A Deus1 valóban tud GMP módot, tehát azt a legkönnyebb utána betanulni.



Neo
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2026. február 9., hétfő 12:37
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Neo » 2026. február 9., hétfő 12:46

White's TM 808 mély kereső típusról vélemény? Megér 200 000-t?



Avatar
Metal
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2016. február 3., szerda 11:27
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Metal » 2026. február 9., hétfő 20:26

Neo írta:
2026. február 9., hétfő 12:46
White's TM 808 mély kereső típusról vélemény? Megér 200 000-t?
Három gombos vagy négy gombos (cave kereső) fajta?



Neo
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2026. február 9., hétfő 12:37
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Neo » 2026. február 10., kedd 9:09

Metal írta:
2026. február 9., hétfő 20:26
Neo írta:
2026. február 9., hétfő 12:46
White's TM 808 mély kereső típusról vélemény? Megér 200 000-t?
Három gombos vagy négy gombos (cave kereső) fajta?
3 beállító és 1 kapcsoló. Hadizni és depó?



Timber
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2016. január 8., péntek 11:26
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Timber » 2026. február 10., kedd 10:27

Neo írta:
2026. február 10., kedd 9:09
Metal írta:
2026. február 9., hétfő 20:26
Neo írta:
2026. február 9., hétfő 12:46
White's TM 808 mély kereső típusról vélemény? Megér 200 000-t?
Három gombos vagy négy gombos (cave kereső) fajta?
3 beállító és 1 kapcsoló. Hadizni és depó?
Arra jó. Az a jó benne, hogy kis dolgokat nem mutat ki. Ha az a fontos, megéri. Mindegy hány gombos mert a negyedik csak marketing kapcsoló. De ne számíts nagy mélységre, vécsey 30-40 cm rohamsisak max 80. Hadira,depóra szerintem sokkal jobb a Cobra. Használtan olcsóbb is.



Avatar
Metal
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2016. február 3., szerda 11:27
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Metal » 2026. február 10., kedd 21:49

Timber írta:
2026. február 10., kedd 10:27
Neo írta:
2026. február 10., kedd 9:09
Metal írta:
2026. február 9., hétfő 20:26
Neo írta:
2026. február 9., hétfő 12:46
White's TM 808 mély kereső típusról vélemény? Megér 200 000-t?
Három gombos vagy négy gombos (cave kereső) fajta?
3 beállító és 1 kapcsoló. Hadizni és depó?
Arra jó. Az a jó benne, hogy kis dolgokat nem mutat ki. Ha az a fontos, megéri. Mindegy hány gombos mert a negyedik csak marketing kapcsoló. De ne számíts nagy mélységre, vécsey 30-40 cm rohamsisak max 80. Hadira,depóra szerintem sokkal jobb a Cobra. Használtan olcsóbb is.
Van jobb is, de ha ez tetszik lealkudhatod azért mert csak három gombos. Az üreg kereső funkciót nem tudja akkor, de azzal nem sokat vesztesz



Avatar
Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 18:41
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Feri » 2026. február 11., szerda 9:18

Metal írta:
2026. február 10., kedd 21:49
Timber írta:
2026. február 10., kedd 10:27
Neo írta:
2026. február 10., kedd 9:09
Metal írta:
2026. február 9., hétfő 20:26
Neo írta:
2026. február 9., hétfő 12:46
White's TM 808 mély kereső típusról vélemény? Megér 200 000-t?
Három gombos vagy négy gombos (cave kereső) fajta?
3 beállító és 1 kapcsoló. Hadizni és depó?
Arra jó. Az a jó benne, hogy kis dolgokat nem mutat ki. Ha az a fontos, megéri. Mindegy hány gombos mert a negyedik csak marketing kapcsoló. De ne számíts nagy mélységre, vécsey 30-40 cm rohamsisak max 80. Hadira,depóra szerintem sokkal jobb a Cobra. Használtan olcsóbb is.
Van jobb is, de ha ez tetszik lealkudhatod azért mert csak három gombos. Az üreg kereső funkciót nem tudja akkor, de azzal nem sokat vesztesz
Nálam is van egy eladó TM-808. Gyakorlatilag új. Valaki itt hagyta, hogy adjam el neki.


www.metaldetector.hu

Neo
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2026. február 9., hétfő 12:37
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Neo » 2026. február 11., szerda 10:18

Feri írta:
2026. február 11., szerda 9:18
Metal írta:
2026. február 10., kedd 21:49
Timber írta:
2026. február 10., kedd 10:27
Neo írta:
2026. február 10., kedd 9:09
Metal írta:
2026. február 9., hétfő 20:26
Neo írta:
2026. február 9., hétfő 12:46
White's TM 808 mély kereső típusról vélemény? Megér 200 000-t?
Három gombos vagy négy gombos (cave kereső) fajta?
3 beállító és 1 kapcsoló. Hadizni és depó?
Arra jó. Az a jó benne, hogy kis dolgokat nem mutat ki. Ha az a fontos, megéri. Mindegy hány gombos mert a negyedik csak marketing kapcsoló. De ne számíts nagy mélységre, vécsey 30-40 cm rohamsisak max 80. Hadira,depóra szerintem sokkal jobb a Cobra. Használtan olcsóbb is.
Van jobb is, de ha ez tetszik lealkudhatod azért mert csak három gombos. Az üreg kereső funkciót nem tudja akkor, de azzal nem sokat vesztesz
Nálam is van egy eladó TM-808. Gyakorlatilag új. Valaki itt hagyta, hogy adjam el neki.
Köszi szépen! Tóninak is!



Grinder
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2025. március 1., szombat 17:13
Status: Offline

Re: Melyik a jobb kereső?

Hozzászólás Szerző: Grinder » 2026. február 14., szombat 10:35

Facebookon árulnak 3 gombosat. Nem tolonganak érte.



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma