Kép
Hírek:
- Új használati útmutató a Cobra XT-hez: https://metaldetector.hu/CobraXT.pdf
- Új, 28x22 cm-es keresőfej a Cobra és Cobra XT fémkeresőkhöz
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Rövidített MAGNUM beállítási útmutató: Útmutató
- Új Facebook-csoport: Metaldetector.hu
- Új, 36x28 cm-es keresőfej a Cobra és Cobra XT fémkeresőkhöz
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.

Pinpointerek

Fémkereséshez való eszközök
Avatar
Metal
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2016. február 3., szerda 11:27
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Metal » 2026. május 11., hétfő 11:41

Dexter írta:
2026. május 11., hétfő 9:57
Ezúttal sikerült melóba menet a reggeli mellé egy ilyet is venni. Legalább 30 volt még.
2 másodpercig várni kell, aztán 5 forint 4-5 centi. Otthon még tesztelem régi pénzekre is. Akkumulátoros, lámpás, vízhatlan. Nem ez a legjobb de nagyon korrekt ennyiért amikor a klasszikus Garrett tízszer ennyi újonnan, nem tud sokkal többet és az egy 9Voltos elemről megy.
Kép
Ebédszünetben én is veszek. Ha lesz még! :D
Kőműves ismerősnek van ilyen. Pl a fém bordákat, vízvezetékeket végig mutatja neki.



Avatar
zeus
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:42
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: zeus » 2026. május 11., hétfő 21:09

KB két éve már árulta a Lidl vettem de örültem hogy meg szabadultam tőle falban lévő vezeték vizsgáló de arra sem 100--s..Semmilyen pinpoitert nem használok már évek óta benne van a tekercsben csak használni kell.DE ez a kis készülék az árát tekintve nem rossz ....üdv.



94m3r
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2023. július 1., szombat 12:25
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: 94m3r » 2026. május 11., hétfő 21:42

zeus írta:
2026. május 11., hétfő 21:09
KB két éve már árulta a Lidl vettem de örültem hogy meg szabadultam tőle falban lévő vezeték vizsgáló de arra sem 100--s..Semmilyen pinpoitert nem használok már évek óta benne van a tekercsben csak használni kell.DE ez a kis készülék az árát tekintve nem rossz ....üdv.
Egyre biztos jó! A gyerekek feltették a két tokot, a pisztolytáskákat és lövöldöztek a pisztolyokkal. Kitalálták hogy amikor fémet tesznek oda akkor gyorsan jelez és akkor géppuska. :D Még jó hogy akksisak. Erre teljesen jó. :D Falban vezetéket nekem nem mutatja csak a kapcsolókat és konnektorokat.
:violence-rambo:



Tyrk
Tizedes
Tizedes
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2020. június 18., csütörtök 21:39
Status: Offline

Re: Pinpointerek

Hozzászólás Szerző: Tyrk » 2026. május 12., kedd 9:47

94m3r írta:
2026. május 11., hétfő 21:42
zeus írta:
2026. május 11., hétfő 21:09
KB két éve már árulta a Lidl vettem de örültem hogy meg szabadultam tőle falban lévő vezeték vizsgáló de arra sem 100--s..Semmilyen pinpoitert nem használok már évek óta benne van a tekercsben csak használni kell.DE ez a kis készülék az árát tekintve nem rossz ....üdv.
Egyre biztos jó! A gyerekek feltették a két tokot, a pisztolytáskákat és lövöldöztek a pisztolyokkal. Kitalálták hogy amikor fémet tesznek oda akkor gyorsan jelez és akkor géppuska. :D Még jó hogy akksisak. Erre teljesen jó. :D Falban vezetéket nekem nem mutatja csak a kapcsolókat és konnektorokat.
:violence-rambo:
Ár-érték arányosan szuper jó, valóban nagyon ott van, de aki gyakran előveszi. az jobban jár ha egy igazán profi pointert használ.



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma