Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Minelab

Fémkereséshez való eszközök
allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: allando » 2018. március 17., szombat 0:18

Robi76 írta:Minelab xterra 70 hez kézikönyv valakinek?
Ahhoz minek?


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: templomos » 2018. március 17., szombat 8:05

allando írta:
Robi76 írta:Minelab xterra 70 hez kézikönyv valakinek?
Ahhoz minek?
Nekem a 705-ös megvan PDF-ben,ha kell küldj egy e-mail címet és ràküldöm. ;)



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2018. március 17., szombat 10:54

tejesember írta:Biztosan van már nálunk is gép csak valamiért nem nyilatkoznak, az ára is húzós főleg a 800 - as
Egy eunuk800-as első bevetésen, első érméje ami egy AS. Ma lett tesztelve egy "talléros helyen" is de nem akarok se jó, se rossz reklámot a gépnek. Csak annyit, hogy van már idehaza is belőlük.
eunuk800.jpg
eunuk800.jpg (162.53 KiB) Megtekintve 17263 alkalommal


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

Atomixranger
Százados
Százados
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2018. március 8., csütörtök 17:14
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Atomixranger » 2018. március 18., vasárnap 11:12

kanbagoly írta:
tejesember írta:Biztosan van már nálunk is gép csak valamiért nem nyilatkoznak, az ára is húzós főleg a 800 - as
Egy eunuk800-as első bevetésen, első érméje ami egy AS. Ma lett tesztelve egy "talléros helyen" is de nem akarok se jó, se rossz reklámot a gépnek. Csak annyit, hogy van már idehaza is belőlük.
eunuk800.jpg
Nem kell reklám. Annyi kell csak, hogy megérte e megvenni, ad e pluszt, vagy csak átlagos, estleg túlárazott műszer...



anthemion
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. május 10., kedd 11:22
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: anthemion » 2018. március 18., vasárnap 12:00

kanbagoly írta:
tejesember írta:Biztosan van már nálunk is gép csak valamiért nem nyilatkoznak, az ára is húzós főleg a 800 - as
Egy eunuk800-as első bevetésen, első érméje ami egy AS. Ma lett tesztelve egy "talléros helyen" is de nem akarok se jó, se rossz reklámot a gépnek. Csak annyit, hogy van már idehaza is belőlük.
eunuk800.jpg

Ha az AT Gold-ot lecseréljem rá, megbánom? :?: :shock:


Sors bona, nihil aliud.

Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2018. március 18., vasárnap 17:39

Amire nekem kellett volna, nem vált be, sajnos ez sem az a csoda gép :( . De lehet az oka ennek az is, hogy még nincs a géppel megfelelő tapasztalat. Egyébként nem az enyém, hanem az egyik cimboráé.


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

unikornis
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2017. július 30., vasárnap 18:30
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: unikornis » 2018. március 18., vasárnap 20:47

kanbagoly írta:Amire nekem kellett volna, nem vált be, sajnos ez sem az a csoda gép :( . De lehet az oka ennek az is, hogy még nincs a géppel megfelelő tapasztalat. Egyébként nem az enyém, hanem az egyik cimboráé.
Mire kellett volna, ha nem titok? Jó lenne tudni, hogy más is okuljon belőle, és ne tolja a sárba a biciklit.



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2018. március 18., vasárnap 21:38

unikornis írta:
kanbagoly írta:Amire nekem kellett volna, nem vált be, sajnos ez sem az a csoda gép :( . De lehet az oka ennek az is, hogy még nincs a géppel megfelelő tapasztalat. Egyébként nem az enyém, hanem az egyik cimboráé.
Mire kellett volna, ha nem titok? Jó lenne tudni, hogy más is okuljon belőle, és ne tolja a sárba a biciklit.
Szemetes helyen ahol a sok kisvas bearnyekolja a melyebben fekvo közep-nagy targyakat, ugyanugy behal mint a gepek tobbsege beleertve a deust is. Persze lehet, hogy kellene egy specko beallitas, de egyelore nalunk nem hozta meg az attorest. Ezzel nem lehuzni akarom, az ara kedvezobb, mint egy deus tavval es konnyen meglehet, hogy van is olyan jo. Lehet meg jobb is, de amire nekem ill. nekunk kellett volna nem valt be elso nekifutasra. Konkretumot nem akarok irni, mert futo regeszeti projekt ami nem publikus.


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

unikornis
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2017. július 30., vasárnap 18:30
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: unikornis » 2018. március 18., vasárnap 21:40

kanbagoly írta:
unikornis írta:
kanbagoly írta:Amire nekem kellett volna, nem vált be, sajnos ez sem az a csoda gép :( . De lehet az oka ennek az is, hogy még nincs a géppel megfelelő tapasztalat. Egyébként nem az enyém, hanem az egyik cimboráé.
Mire kellett volna, ha nem titok? Jó lenne tudni, hogy más is okuljon belőle, és ne tolja a sárba a biciklit.
Szemetes helyen ahol a sok kisvas bearnyekolja a melyebben fekvo közep-nagy targyakat, ugyanugy behal mint a gepek tobbsege beleertve a deust is. Persze lehet, hogy kellene egy specko beallitas, de egyelore nalunk nem hozta meg az attorest. Ezzel nem lehuzni akarom, az ara kedvezobb, mint egy deus tavval es konnyen meglehet, hogy van is olyan jo. Lehet meg jobb is, de amire nekem ill. nekunk kellett volna nem valt be elso nekifutasra. Konkretumot nem akarok irni, mert futo regeszeti projekt ami nem publikus.
Értem, köszönöm a választ.



Avatar
kanbagoly
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 15:54
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: kanbagoly » 2018. március 18., vasárnap 21:49

Annyit meg, hogy a deussal fenemod osszegerjed. Egy csapatban nem fer meg kozel a 2 gep. :D


"A nagy világon e kivűl
Nincsen számodra hely;
Áldjon vagy verjen sors keze;
Itt élned, halnod kell." ..itt és nem nyugaton!

zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. március 18., vasárnap 22:03

kanbagoly írta:Annyit meg, hogy a deussal fenemod osszegerjed. Egy csapatban nem fer meg kozel a 2 gep. :D
Persze mert multifrekis.Más gépet is bezavar.



rubinhud
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 14:35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: rubinhud » 2018. március 23., péntek 13:03

Magyar kèzikönyvet tud valaki a minelab eq. 800 hoz vagy meg nincs ?



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. március 23., péntek 17:49

rubinhud írta:Magyar kèzikönyvet tud valaki a minelab eq. 800 hoz vagy meg nincs ?

Mivel a gyártó angolul beszél, nem ad magyar kézikönyvet, se más nyelben sem.....ha a magyar eladó nem hajlandó leforditani, muszáj megtanulni angolul..... :D De én megveszem - jó pénzért, én beszélek angolul...na meg egy kicsit olvasok is..... :lol:



Atomixranger
Százados
Százados
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2018. március 8., csütörtök 17:14
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Atomixranger » 2018. március 23., péntek 18:40

kanbagoly írta:
tejesember írta:Biztosan van már nálunk is gép csak valamiért nem nyilatkoznak, az ára is húzós főleg a 800 - as
Egy eunuk800-as első bevetésen, első érméje ami egy AS. Ma lett tesztelve egy "talléros helyen" is de nem akarok se jó, se rossz reklámot a gépnek. Csak annyit, hogy van már idehaza is belőlük.
eunuk800.jpg
MINELAB EQUINOX 800...
Még ma megrendelem, eldőlt. Valaki tippet arra, ha ma venné, azt hol, melyik boltban tenné meg?????(külföldi is oké ) (Engedélyem is sínen van hálisten, nem lesz bújkálás és rettegés a szervektől)



kézi
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:50
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: kézi » 2018. március 24., szombat 19:04

DETECT MAX HUNGARY Kft.
Üzlet: 9023. Győr, Buda utca 13.
Nyitvatartási idő:
Hétfő -Péntek: 8:00 - 16:00
Szombat: ZÁRVA
Vasárnap: ZÁRVA
Elérhetőségek:
Telefon:

+36 20 511 6740
+36 70 942 4055
+36 96 310 348

Web: http://www.detector.hu
E-mail: sale@detector.hu



Atomixranger
Százados
Százados
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2018. március 8., csütörtök 17:14
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Atomixranger » 2018. március 24., szombat 20:50

kézi írta:DETECT MAX HUNGARY Kft.
Üzlet: 9023. Győr, Buda utca 13.
Nyitvatartási idő:
Hétfő -Péntek: 8:00 - 16:00
Szombat: ZÁRVA
Vasárnap: ZÁRVA
Elérhetőségek:
Telefon:

+36 20 511 6740
+36 70 942 4055
+36 96 310 348

Web: http://www.detector.hu
E-mail: sale@detector.hu
Köszönöm!!
Külföldi bolt amit esetleg preferáltok??



Triondor
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2017. december 29., péntek 16:00
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Triondor » 2018. március 24., szombat 23:00

Ember ha nem tetszett az ára, vagy bármi akkor legyél már kedves használni a fórum keresőjét(többször volt már téma a legolcsóbb eu-s bolt) ha már a googlet lusta is voltál/nem értesz hozzá.



rubinhud
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 14:35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: rubinhud » 2018. március 25., vasárnap 1:28

Romaniaban eleg jo arba van en is onne vettem 3nap es megvan es mar januar vegetol lehet kapni



luckyotter
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2017. január 10., kedd 14:14
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: luckyotter » 2018. március 25., vasárnap 10:25

Meg amikor elromlik a fej, majd akkor is lehet kulfoldre kuldozgetni, ha meg van rajta, garis csereert konyorogni romanul. Plussz postakoltsegek.



Atomixranger
Százados
Százados
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2018. március 8., csütörtök 17:14
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Atomixranger » 2018. március 25., vasárnap 11:04

Triondor írta:Ember ha nem tetszett az ára, vagy bármi akkor legyél már kedves használni a fórum keresőjét(többször volt már téma a legolcsóbb eu-s bolt) ha már a googlet lusta is voltál/nem értesz hozzá.
Te engem ne osszál. Nem húztunk együtt bakancsot. Attól kérdeztem, akinek nem teher a válaszadás.
Google kereső? Retardált lennék? A fórum kérdezni, tapasztalatot megosztani hivatott. Neked nemtetszik?
Lapozz tovább, de ez amit írsz csak téged minősít.



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: templomos » 2018. március 25., vasárnap 11:36

Atomixranger írta:
Triondor írta:Ember ha nem tetszett az ára, vagy bármi akkor legyél már kedves használni a fórum keresőjét(többször volt már téma a legolcsóbb eu-s bolt) ha már a googlet lusta is voltál/nem értesz hozzá.
Te engem ne osszál. Nem húztunk együtt bakancsot. Attól kérdeztem, akinek nem teher a válaszadás.
Google kereső? Retardált lennék? A fórum kérdezni, tapasztalatot megosztani hivatott. Neked nemtetszik?
Lapozz tovább, de ez amit írsz csak téged minősít.
Én pàr éve a Joan Allen metaldetector-tól vettem a Safarira tekercset,nem volt gond papír garancia rendben volt,még az àra is.



allando
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 20:16
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: allando » 2018. március 25., vasárnap 11:36

Atomixranger írta:
Triondor írta:Ember ha nem tetszett az ára, vagy bármi akkor legyél már kedves használni a fórum keresőjét(többször volt már téma a legolcsóbb eu-s bolt) ha már a googlet lusta is voltál/nem értesz hozzá.
Te engem ne osszál. Nem húztunk együtt bakancsot. Attól kérdeztem, akinek nem teher a válaszadás.
Google kereső? Retardált lennék? A fórum kérdezni, tapasztalatot megosztani hivatott. Neked nemtetszik?
Lapozz tovább, de ez amit írsz csak téged minősít.
Ha ilyen vagy ne varj segitseget itt a forumon....


An unidentified coin is a piece of metal. An identified coin is a piece of history.
Kb magyarul: Egy azonosítatlan érme, csak egy darab fém - egy azonosított érme egy darab történelem.

zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. március 25., vasárnap 12:05

Atomixranger írta:
kézi írta:DETECT MAX HUNGARY Kft.
Üzlet: 9023. Győr, Buda utca 13.
Nyitvatartási idő:
Hétfő -Péntek: 8:00 - 16:00
Szombat: ZÁRVA
Vasárnap: ZÁRVA
Elérhetőségek:
Telefon:

+36 20 511 6740
+36 70 942 4055
+36 96 310 348

Web: http://www.detector.hu
E-mail: sale@detector.hu
Köszönöm!!
Külföldi bolt amit esetleg preferáltok??


Üdv! Itt vannak nagyon jó áron gépek.Equinox 600 600euró-ért volt megjelölve a 800-as 899 euróért de most látom nincsenek fent.Gondolom beszerzéssel vannak gondok mint mindenhol ezért le is vehettték.Figyelni kell az oldalt,ha nem olyan sürgős.

https://www.detektory-nox.sk/



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: tibike » 2018. március 25., vasárnap 16:10

rubinhud írta:Romaniaban eleg jo arba van en is onne vettem 3nap es megvan es mar januar vegetol lehet kapni

Azért bedobhatnád az eladó oldalát.....gondolm azt az olcsó románt..... :D



Avatar
András76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2017. június 14., szerda 10:57
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: András76 » 2018. március 25., vasárnap 16:21

rodetectors.com



zoli87
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2015. július 14., kedd 19:47
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: zoli87 » 2018. március 25., vasárnap 16:42

András76 írta:rodetectors.com
Ezt nem nevezném olcsó oldalnak :) Amit feljebb linkeltem jóval olcsóbb.



Atomixranger
Százados
Százados
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2018. március 8., csütörtök 17:14
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Atomixranger » 2018. március 25., vasárnap 18:27

zoli87 írta:
Atomixranger írta:
kézi írta:DETECT MAX HUNGARY Kft.
Üzlet: 9023. Győr, Buda utca 13.
Nyitvatartási idő:
Hétfő -Péntek: 8:00 - 16:00
Szombat: ZÁRVA
Vasárnap: ZÁRVA
Elérhetőségek:
Telefon:

+36 20 511 6740
+36 70 942 4055
+36 96 310 348

Web: http://www.detector.hu
E-mail: sale@detector.hu
Köszönöm!!
Külföldi bolt amit esetleg preferáltok??


Üdv! Itt vannak nagyon jó áron gépek.Equinox 600 600euró-ért volt megjelölve a 800-as 899 euróért de most látom nincsenek fent.Gondolom beszerzéssel vannak gondok mint mindenhol ezért le is vehettték.Figyelni kell az oldalt,ha nem olyan sürgős.

https://www.detektory-nox.sk/
Köszönöm!



newage
Százados
Százados
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2016. március 8., kedd 14:48
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: newage » 2018. március 27., kedd 6:57

Itthon miért ilyen drága? http://www.detector.hu/hobbi-detektorok ... emdetektor

nézegettem a külföldi oldalakat 800ast lehet kapni ennyiért.



unikornis
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2017. július 30., vasárnap 18:30
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: unikornis » 2018. március 27., kedd 11:57

Azért, mert az ország jól teljesít. Ha jól tudom, hazánkban van a legmagasabb az ÁFA a világon, és az a + 27 százalék nálunk azért nagyon durva, és nem csak a keresőre tesznek rá ennyit, hanem szinte mindenre. Egyébként jó pár helyen jártam már külföldön, és még a leggazdagabb országban sem nagyon drágább már semmi, mint nálunk, csak ugye nálunk harmadannyi vagy negyedannyi az átlagjövedelem.
newage írta:Itthon miért ilyen drága? http://www.detector.hu/hobbi-detektorok ... emdetektor

nézegettem a külföldi oldalakat 800ast lehet kapni ennyiért.



Krajczár
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 4:16
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Krajczár » 2018. március 27., kedd 13:36

unikornis írta:Azért, mert az ország jól teljesít. Ha jól tudom, hazánkban van a legmagasabb az ÁFA a világon, és az a + 27 százalék nálunk azért nagyon durva, és nem csak a keresőre tesznek rá ennyit, hanem szinte mindenre. Egyébként jó pár helyen jártam már külföldön, és még a leggazdagabb országban sem nagyon drágább már semmi, mint nálunk, csak ugye nálunk harmadannyi vagy negyedannyi az átlagjövedelem.
newage írta:Itthon miért ilyen drága? http://www.detector.hu/hobbi-detektorok ... emdetektor

nézegettem a külföldi oldalakat 800ast lehet kapni ennyiért.
Igen, az ország jól teljesít. A fizetések 2010 elõtt nem harmada volt a nyugati fizetéseknek hanem a tizede. Ha az ellenzéki pártok alakítanak kormányt akkor sem lesz bérúnió. A külföldön gyártott termékek azért drágák mert az ottani magasabb elõállítási költségeket kell megfizetni plusz természetesen az Áfát plusz a kereskedõ hasznát és egyéb költségeit aki behozza az országba és forgalmazza. Mert a kereskedõ is belõlünk vásárlókból él. Tehát nem Orbán Viktor a felelõs azért mert drága a fémkeresõ.



Avatar
templomos
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 21:05
Tartózkodási hely: Heves-megye
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: templomos » 2018. március 27., kedd 14:52

Krajczár írta:
unikornis írta:Azért, mert az ország jól teljesít. Ha jól tudom, hazánkban van a legmagasabb az ÁFA a világon, és az a + 27 százalék nálunk azért nagyon durva, és nem csak a keresőre tesznek rá ennyit, hanem szinte mindenre. Egyébként jó pár helyen jártam már külföldön, és még a leggazdagabb országban sem nagyon drágább már semmi, mint nálunk, csak ugye nálunk harmadannyi vagy negyedannyi az átlagjövedelem.
newage írta:Itthon miért ilyen drága? http://www.detector.hu/hobbi-detektorok ... emdetektor

nézegettem a külföldi oldalakat 800ast lehet kapni ennyiért.
Igen, az ország jól teljesít. A fizetések 2010 elõtt nem harmada volt a nyugati fizetéseknek hanem a tizede. Ha az ellenzéki pártok alakítanak kormányt akkor sem lesz bérúnió. A külföldön gyártott termékek azért drágák mert az ottani magasabb elõállítási költségeket kell megfizetni plusz természetesen az Áfát plusz a kereskedõ hasznát és egyéb költségeit aki behozza az országba és forgalmazza. Mert a kereskedõ is belõlünk vásárlókból él. Tehát nem Orbán Viktor a felelõs azért mert drága a fémkeresõ.
Így van!Ezért is S.Gy. a hibás :lol:



Avatar
norman
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 18:48
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: norman » 2018. március 27., kedd 15:54

newage írta:Itthon miért ilyen drága? http://www.detector.hu/hobbi-detektorok ... emdetektor

nézegettem a külföldi oldalakat 800ast lehet kapni ennyiért.


Miért lenne drága?Mivel ez egy állítólagos csoda gép lesz bőven visszahozza a befektetett tőkét :D
Mindenki arra számít hogy a már ezerszer lejárt területekről még szed valamit ki.
Ja bocs itt mindenki csak hobbi keresős több százezres gépekkel.Vannak akik pedig szintén ekkora befektetéssel, csak úgy puszira bevisznek mindent?Tehát mivel telik rá csak úgy "hobbiból", az ország mégiscsak jól teljesít :?:


:?:

newage
Százados
Százados
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2016. március 8., kedd 14:48
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: newage » 2018. március 27., kedd 19:01

XD látom van PRO / KONTRA XD



unikornis
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2017. július 30., vasárnap 18:30
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: unikornis » 2018. március 27., kedd 21:46

Krajczár írta:
unikornis írta:Azért, mert az ország jól teljesít. Ha jól tudom, hazánkban van a legmagasabb az ÁFA a világon, és az a + 27 százalék nálunk azért nagyon durva, és nem csak a keresőre tesznek rá ennyit, hanem szinte mindenre. Egyébként jó pár helyen jártam már külföldön, és még a leggazdagabb országban sem nagyon drágább már semmi, mint nálunk, csak ugye nálunk harmadannyi vagy negyedannyi az átlagjövedelem.
newage írta:Itthon miért ilyen drága? http://www.detector.hu/hobbi-detektorok ... emdetektor

nézegettem a külföldi oldalakat 800ast lehet kapni ennyiért.
Igen, az ország jól teljesít. A fizetések 2010 elõtt nem harmada volt a nyugati fizetéseknek hanem a tizede. Ha az ellenzéki pártok alakítanak kormányt akkor sem lesz bérúnió. A külföldön gyártott termékek azért drágák mert az ottani magasabb elõállítási költségeket kell megfizetni plusz természetesen az Áfát plusz a kereskedõ hasznát és egyéb költségeit aki behozza az országba és forgalmazza. Mert a kereskedõ is belõlünk vásárlókból él. Tehát nem Orbán Viktor a felelõs azért mert drága a fémkeresõ.


A viccet jól viselem, de az ostobaságot kevésbé. Mindenki tudja, hogy mi megy ebben az országban, akinek nyitva van a szeme, de mivel ez a fórum politika mentes, ezért csak felvilágosítanálak, hogy 2010 óta pl. a német átlag munkabérekhez nőtt a magyar átlagbérek lemaradása. 2010-ben még 32% volt, tavaly már csak a német átlagbér 28 %-át értük el. Egyébként meg pont nekem ne magyarázd már meg, hogy milyen fasza a helyzet itthon, mikor dolgoztam már Németországban, Svédországban, Szlovákiában is, úgyhogy van összehasonlítási alapom. Az meg a vicc kategória, hogy a szlovákoknál lassan 10 éve euro van, és egy szlovákiai magyar rokonom ott tűzoltó, és az alapfizetése 800 euro, a magyar ismerősömé ugyanebben a beosztásban pedig 120 ezer forint, vagyis a fele! A 27 százalékos ÁFA meg nem csak a fémkeresőket terheli, hanem szinte mindent amit vásárolsz. Elhiszem, hogy sokkal könnyebb csukott szemmel, és gondolkodás nélkül élni, és így magadat becsaphatod, de aki bejárta az EU-t, élt és dolgozott kint, az csak jót nevet rajtatok. Ha minden évben csak a szokásos 4 hónapot dolgozom kint, akkor is kétszer annyit keresek kint, mint itt egész évben. Akinek meg nem tetszik a béruniós kezdeményezés, és nem támogatja, az dolgozzon itthon negyed annyiért, nekem nem fáj.



Atomixranger
Százados
Százados
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2018. március 8., csütörtök 17:14
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Atomixranger » 2018. március 31., szombat 11:09

Nincs valaki aki előrendelte a Equinox 800-ast, és a félárú pinpointerre nincs szüksége? Én lecsúsztam róla.



Robi76
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2016. május 8., vasárnap 20:07
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Robi76 » 2018. április 1., vasárnap 22:00

Xterra 70 re keresek fejet



Atomixranger
Százados
Százados
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2018. március 8., csütörtök 17:14
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Atomixranger » 2018. április 10., kedd 19:08

Ma megjött az Equinox 600.
Na most megtanulhatok keresőzni...
Köszönöm Nagy Tibor, hogy személyesen elhoztad!!



Atlantisz
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015. augusztus 5., szerda 22:42
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Atlantisz » 2018. április 16., hétfő 18:44

Jófogáson van már eladó használt minelab equinox 800-as!
Ez gyors volt!

https://www.jofogas.hu/somogy/Femkereso ... 568662.htm



Triondor
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2017. december 29., péntek 16:00
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: Triondor » 2018. április 16., hétfő 22:55

Amit láttam az alapján egész jó az Equinox, de nem 285000 jó...



rubinhud
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016. szeptember 7., szerda 14:35
Status: Offline

Re: Minelab

Hozzászólás Szerző: rubinhud » 2018. június 3., vasárnap 20:40

Udv Elso gepem az equniox 800 de gyulolom 1000 euro volt minden szart kiasok vele vagy nem tudom hogy kell kezelni szar



Válasz küldése Előző témaKövetkező téma