Kép
Hírek:
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- Néha átmenetileg fel kell függeszteni az automatikus azonnali regisztrálást, mivel a fórumot és a honlapot többször érte már támadás, pl. kamu nickek sorozatos regisztrálásával. Ilyenkor is működik a regiszráció, de meg kell várni az admin jóváhagyást.
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
-Az új regisztrációk a továbbiakban azonnal aktívak és azonnal be is lehet lépni a fórumba a megadott nicknévvel és jelszóval.

Vízi keresőzés

Avatar
Feri
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 18:41
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós
Status: Offline

Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: Feri » 2015. június 26., péntek 23:22

Vízi keresőzés


www.metaldetector.hu

minelab.adv
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 9:19
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: minelab.adv » 2015. június 28., vasárnap 9:25

Halihó! Mielőtt elszállt a "régi új" fórum, kaptam egy üzenetet Petrától. Persze akkor már nem tudtam elolvasni... Szóval én is beállok a Petra-keresők táborába! :D



mérges
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 21:23
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: mérges » 2015. június 29., hétfő 21:28

nem biztos,hogy annyira reálisan kéne kezelni Petra "okítását"....................


Mire az igazság felveszi a csizmát,addigra a hazugság bejárja a Földet.

anno
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:41
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: anno » 2015. június 29., hétfő 21:59

mérges írta:nem biztos,hogy annyira reálisan kéne kezelni Petra "okítását"....................
Amit elmondott, és amit eddig sikerült abból végigcsinálni az teljes mértékben helytálló volt!



mérges
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 21:23
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: mérges » 2015. június 29., hétfő 22:25

Igen ,egyre jobban hajolsz a ,kardodba,az ,hogy be kell menni a BVH, mederkezelőit kérni majd Kaposváron 3000 pénzért megmondják,hogy hol ne keresőzz a Balaton déli oldalán kapsz róla egy 3-4 oldalas lapot és kész ,mind ezt küldik a helyi Önk,jegyzőjéhez Vízi rendészethez , http://net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.c ... 100191.KOR olvasd el és csak egyszerűen. ne keress benne csavart , amit PETRA olyan nagy ,dologkén kezel itt a fórumon azt bármelyik keresős megmondja neked a Balaton parton ,csak azok nem lépnek fel ide .


Mire az igazság felveszi a csizmát,addigra a hazugság bejárja a Földet.

Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2015. június 29., hétfő 22:39

Adnak engedélyt a Balatonban való keresőzéshez?



mérges
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 21:23
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: mérges » 2015. június 29., hétfő 23:07

Nem nem adnak rá ,mivel nem kel rá NAGYON SOK EMBERT FÉLRE VEZETETT EGY ......mindegy ,de kérhetsz .
1- BEMÉSZ SIÓFOKON A VÁMHÁZ u 6 ALÁ,Közép-dunántúli Vízügyi kirendeltségre OTT A LÁNYOK SEGÍTENEK, megírják a kérelmet mégpedig
Tárgy: Fémkeresési tevékenységhez mederkezelői hozzájárulás,kb 2 nap ,és megkapod ,INGYEN nem kerül semmibe.............
Lesz egy hozzájárulásod 1 ÉVRE. ( értelmetlen papír ,de legalább bekerülsz az irattárba hurrá )

2-Majd ezzel a papirossal ,irány Kaposvár örökségvédelmi hivatal......eddig ok????????????
Ott 3000 pénzért leírják neked ,hogy 3-hónapig mivel ennyi időre kapod (és nem hosszabbítható meg ) ,hogy hova ne menj keresőzni ,
de ez csak a Déli part mivel,az Északi más hivatalhoz tartozik ( cuki dolog )
Ide írom a lényeget...... - IDE NE MENJ----- BALATONBERÉNY-BALATON MEDER ,SZÁNTÓD CIFRAHÍD
SZÁNTÓD-BALATON MEDER , A RÉV-TŐL NYUGATRA
ZAMÁRDI - KECSKEMÉTI ÚT VÉGE
Ezen kívűl oda mész ahova szeretnél ,nem régészeti terület ,fémkeresőzés nyilt vizen nem tiltott,amit talász ,8 napod van leadni az adott terület önkormányzatán elismervény ellenében ,majd 30 nap után igényttarthatsz rá ...persze kérelemmel,
Remélem segítettem gondoljátok át ,ne a rosszindulatú baromságot éltessük már...............


Mire az igazság felveszi a csizmát,addigra a hazugság bejárja a Földet.

Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2015. június 29., hétfő 23:35

Köszönöm a segítséget, minden információ hasznos! Szántódon nem lehet keresgélni a mederben?
Valamilyen papír mégis csak, kell, ha adnak... vagy a balatoni keresősök nélküle keresnek?
Levélben lehet intézni ezeket a papírokat?



mérges
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 21:23
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: mérges » 2015. június 30., kedd 6:51

Szántódon lehet.... de ahogy írja RÉVTŐL Nyugatra tehát a Parti villasor -és- a rév között ne menj
az, hogy valamilyen papír kell ?
Ha bemész az adott Önk-hoz és kikéred azon helyek,helységek listáját ahol tilos dohányozni-Illeték bélyeg befizet X-ezer ft, kérelem megír ,és megkapod X nap múlva ,hogy hol nem cigizhetsz ,de nincs minden dohányosnál ilyen papír, kb így kezeld


Mire az igazság felveszi a csizmát,addigra a hazugság bejárja a Földet.

Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2015. június 30., kedd 11:35

Értem, de mederkezelői azért szükséges nem? Nem kérik azt sem a rendőrök?



anno
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:41
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: anno » 2015. június 30., kedd 17:15

mérges írta:Nem nem adnak rá ,mivel nem kel rá NAGYON SOK EMBERT FÉLRE VEZETETT EGY ......mindegy ,de kérhetsz .
1- BEMÉSZ SIÓFOKON A VÁMHÁZ u 6 ALÁ,Közép-dunántúli Vízügyi kirendeltségre OTT A LÁNYOK SEGÍTENEK, megírják a kérelmet mégpedig
Tárgy: Fémkeresési tevékenységhez mederkezelői hozzájárulás,kb 2 nap ,és megkapod ,INGYEN nem kerül semmibe.............
Lesz egy hozzájárulásod 1 ÉVRE. ( értelmetlen papír ,de legalább bekerülsz az irattárba hurrá )

2-Majd ezzel a papirossal ,irány Kaposvár örökségvédelmi hivatal......eddig ok????????????
Ott 3000 pénzért leírják neked ,hogy 3-hónapig mivel ennyi időre kapod (és nem hosszabbítható meg ) ,hogy hova ne menj keresőzni ,
de ez csak a Déli part mivel,az Északi más hivatalhoz tartozik ( cuki dolog )
Ide írom a lényeget...... - IDE NE MENJ----- BALATONBERÉNY-BALATON MEDER ,SZÁNTÓD CIFRAHÍD
SZÁNTÓD-BALATON MEDER , A RÉV-TŐL NYUGATRA
ZAMÁRDI - KECSKEMÉTI ÚT VÉGE
Ezen kívűl oda mész ahova szeretnél ,nem régészeti terület ,fémkeresőzés nyilt vizen nem tiltott,amit talász ,8 napod van leadni az adott terület önkormányzatán elismervény ellenében ,majd 30 nap után igényttarthatsz rá ...persze kérelemmel,
Remélem segítettem gondoljátok át ,ne a rosszindulatú baromságot éltessük már...............
Két gondolat, ha csak ennyi lenne, akkor a mederhasználati hozzájáruláson miért is szerepel pl. az alábbi mondat:

Jelen hozzájárulás egyéb engedélyek beszerzése alól nem mentesít.



Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2015. június 30., kedd 18:13

Nem tudom miért vannak egymásnak ellentmondó információk a vízi keresőzésnél, gondolom a megélhetési vízi keresősök nem örülnének annak, ha csak oda lenne engedély és minden hobbi keresőző ott lengetne ;)



mérges
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 21:23
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: mérges » 2015. június 30., kedd 19:06

anno ::::Jelen hozzájárulás egyéb engedélyek beszerzése alól nem mentesít. , mert a vizirendészeti szabályokat,mellette ugyanúgy be kell tartani ,nem tárhatsz fel ,nem szorithatsz ki vizet stb ,de mindegy mindenki azt magyaráz bele amit akar ahogy neki jól esik.

Gábor ::: nem szoktam ilyen fórumokra fellépni,de már untam a sok baromságot amit írnak ,ismerem Petrát ( G L ) meg sokat innen,sajnos 50%-uk sületlen elrettentő baromságot ír, azok a fajta emberek akik ha belefinganak a Balatonba, megfordulnak és bekapják a buborékot , mik azok a megélhetési keresősök ???? szerinted azokkal fogsz találkozni a Balatonban 30-ból kettő talán ,aki járt már lent az tudja,hogy nincs arannyal hintve a Balaton alja. csak hogy tiszta legyen,mik vannak............
kb két éve este voltam lent,nem tudtam aludni ,mindegy, lementem tudom ,hogy nem szabad este menni mert vétek a vízi jártasság szabályai ellen stb stb
kb 2 órányi bolyongás után találkoztam egy másik keresőssel ,rögtön megismertem ,már voltunk egy párszor együtt keresőzni,elkezdett nekem magyarázni ,hogy ezt nem szabad mert megbüntetnek ,(nem ismert meg az ökör )de neki van ismerőse , így szerencsém van menjek vele ,közben be nem állt a pofája ,mondta a legendás találatait ,olyan strandokon ahol az életbe nem lehetett találni semmit,közbe persze kérdezte milyen gépem van ,kamuztam neki valamit,na mindjárt meg kellett hallgatnom,hogy milyen gép a tuti ..stb stb ajnározta a vízre alkalmatlan gépeket....
mikor meguntam ,elmondtam neki,hogy ki vagyok,na volt megrökönyödés ,heherészés -tudod, csak kis félrevezetés,ne legyen kedvük,az újaknak,rávilágitottam neki,micsoda jellemtelen dolog ez, persze persze,elmondta,hogy szokott szórni kis aprópénzt meg bizsut a vízbe ,mikor már alaposan lejárta,hogy a következőnek ne menjen el a kedve,és addig se menjen újabb helyre.
na most ez az ember szokott itt a fórumon tanácsot adni meg .privátba megmondani a tutit ,és ő aztán segít,( ezek alapján azt is tudja én ki vagyok )
ha nem ismerném hallgatnék rá én is.......................
részemről ennyi volt mindenki vonja le a tanúságot , többet nem jövök , végül is csak az idióta papír kérelmek végett léptem fel ,aki értelmesen elolvassa és értelmezi amit írtam ,összevetve a belinkelt törvénnyel ,az tudni fogja,hogy kell papiros ,vagy nem kell
üdv mostmár nyugodtabb.....................


Mire az igazság felveszi a csizmát,addigra a hazugság bejárja a Földet.

Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2015. június 30., kedd 19:56

Megélhetési keresős szerintem, aki ebből él vagy részben ebből él. Nyilván már nincs olyan sok elvesztett ékszer, mint régen volt, de azért hagynak el az emberek vízben értékeket szerencsével és sok keresgéléssel biztos lehet találni. Én kezdő keresős vagyok és hobbiként szeretném szabályosan űzni, ezért fontos az engedély, hogy nyugodtan keresgélhessek kikapcsolódásképpen egyszer-kétszer a nyáron. A hobbi szerintem viszi a pénzt, nem pedig hozza, bármilyen hobbi pénzbe kerül, nem keres vele az ember alapvetően, azért hobbi, hogy kikapcsolódjon, szórakozzon, pihenjen, mozogjon...

Üdv



Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2015. július 1., szerda 17:55

A vízi "megélhetési" keresőzés szerintem, ha szabályosan és etikusan csinálják, akkor nem rossz dolog és hasznos is, tisztítják a medret. A negatív megítélést és a szigorú törvényt nyilván a "kincsrabló" és bunkó keresősök miatt hozták :evil:



Prohunter
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015. július 26., vasárnap 13:50
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: Prohunter » 2015. július 26., vasárnap 14:28

Sziasztok!

Múlthéten Balcsin nyaraltunk, ennek alkalmából megleptem magam egy makróval..:D Életem első vizi "keresőzése" volt, gondoltam bohóckodok a strandolók között feltünés nélkül..:D Megérte, bár barátnőm kevésbé örült neki..:D Mikor a gyűrűt megláttam, nem hittem a szememnek..

http://kepfeltoltes.hu/150726/vizi_www. ... es.hu_.jpg



tibike
Tábornok
Tábornok
Hozzászólások: 697
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 8:35
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: tibike » 2015. július 26., vasárnap 15:19

Prohunter írta:Sziasztok!

Múlthéten Balcsin nyaraltunk, ennek alkalmából megleptem magam egy makróval..:D Életem első vizi "keresőzése" volt, gondoltam bohóckodok a strandolók között feltünés nélkül..:D Megérte, bár barátnőm kevésbé örült neki..:D Mikor a gyűrűt megláttam, nem hittem a szememnek..

http://kepfeltoltes.hu/150726/vizi_www. ... es.hu_.jpg
Ahogy számolgatom, jutott egy- két sörre is..... :lol:



Horpa
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 16:38
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: Horpa » 2015. július 26., vasárnap 16:16

Prohunter írta:Sziasztok!

Múlthéten Balcsin nyaraltunk, ennek alkalmából megleptem magam egy makróval..:D Életem első vizi "keresőzése" volt, gondoltam bohóckodok a strandolók között feltünés nélkül..:D Megérte, bár barátnőm kevésbé örült neki..:D Mikor a gyűrűt megláttam, nem hittem a szememnek..

http://kepfeltoltes.hu/150726/vizi_www. ... es.hu_.jpg

Fényes nappal ? Gondolom engedély nélkül... :o :o

Bátor vagy....


Üdv Horpa !



Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2015. július 26., vasárnap 17:22

Petra még sehol?
Valaki leírná nekem, lépésről-lépésre a balatoni vízi kertesőzéshez való engedélykérés menetét, a déli partra, konkurencia nem leszek a helyieknek :), talán 1-2 alkalommal lesz csak időm/keretem lenézni, még nem keresőztem vízben :D



Prohunter
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015. július 26., vasárnap 13:50
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: Prohunter » 2015. július 26., vasárnap 18:07

Horpa írta:
Prohunter írta:Sziasztok!

Múlthéten Balcsin nyaraltunk, ennek alkalmából megleptem magam egy makróval..:D Életem első vizi "keresőzése" volt, gondoltam bohóckodok a strandolók között feltünés nélkül..:D Megérte, bár barátnőm kevésbé örült neki..:D Mikor a gyűrűt megláttam, nem hittem a szememnek..

http://kepfeltoltes.hu/150726/vizi_www. ... es.hu_.jpg

Fényes nappal ? Gondolom engedély nélkül... :o :o

Bátor vagy....


Üdv Horpa !
Persze nappal, kb 11-3 óráig. Miért olyan szigorúan veszik a Balatont? Nemhogy örülnének hogy a sörösdobozokat, szegeket, drótokat, lemezdarabokat is kiszedtem. Azt ott helybe kidobtam a kukába. Engedélyem az nincs, kb 1 évbe egyszer vagyok a Balatonon szóval nem is lenne érdemes.



Horpa
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015. június 29., hétfő 16:38
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: Horpa » 2015. július 26., vasárnap 19:17

Hali !
Akkor lehet,hogy én vagyok a szerencsétlenebb fajtából :oops: :oops: ,de ahányszor nappal voltam vízen, nem úsztam meg rendőri ellenőrzés nélkül.
Valaki mindig kihívta a szervet :twisted: :twisted: .Azóta csak éjjel és ritkán...Igaz,hogy sötétben több keresős van a vízben mint szerelmespár :roll: :roll: Valaki beszélt itt engedélyről meg stb.,de azóta nagy a kuss.Nem tudni adnak-e... :shock: :shock: .
Ja és nem ijesztegetés gyanánt,/rendőr ismerős mondta/,de tetten éréskor akár a gépet is elkobozhatják engedély hiányában,-az ugye meg nincs :cry: :cry:

Üdv Horpa :!: :!:



Prohunter
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015. július 26., vasárnap 13:50
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: Prohunter » 2015. július 26., vasárnap 19:48

Horpa írta:Hali !
Akkor lehet,hogy én vagyok a szerencsétlenebb fajtából :oops: :oops: ,de ahányszor nappal voltam vízen, nem úsztam meg rendőri ellenőrzés nélkül.
Valaki mindig kihívta a szervet :twisted: :twisted: .Azóta csak éjjel és ritkán...Igaz,hogy sötétben több keresős van a vízben mint szerelmespár :roll: :roll: Valaki beszélt itt engedélyről meg stb.,de azóta nagy a kuss.Nem tudni adnak-e... :shock: :shock: .
Ja és nem ijesztegetés gyanánt,/rendőr ismerős mondta/,de tetten éréskor akár a gépet is elkobozhatják engedély hiányában,-az ugye meg nincs :cry: :cry:

Üdv Horpa :!: :!:


Szerintem senki nem szúrt ki...:D Strand nadrágom zsebében el fért a pointer, és csak a vizben vettem elő. Voltunk kint a parton sötétben, polgárőrök sétálgattak a parton, vizben csak fürdőzők voltak. Bár gondolom ez strand függő. Sajnos semmit nemtudok a vizi keresőzésről, igy teljesen nulla tudással mentem ki. Azért köszi a felvilágosítást, egyszer megnéznék egy profit is...:D



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: talentum » 2015. július 26., vasárnap 19:54

Gyerekek, mi a helyzet Horvát szomszédunknál a tengerparton?
Lehet keresőzni a parton, vagy a vízben?
Vagy lehet, de csak óvatosan? :)
Valamit mondjatok, mert én hozzá nem értő fajta vagyok...
Köszi előre is az értelmes hozzászólásokat!


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

anno
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:41
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: anno » 2015. július 26., vasárnap 21:00

Prohunter írta:
Horpa írta:Hali !
Akkor lehet,hogy én vagyok a szerencsétlenebb fajtából :oops: :oops: ,de ahányszor nappal voltam vízen, nem úsztam meg rendőri ellenőrzés nélkül.
Valaki mindig kihívta a szervet :twisted: :twisted: .Azóta csak éjjel és ritkán...Igaz,hogy sötétben több keresős van a vízben mint szerelmespár :roll: :roll: Valaki beszélt itt engedélyről meg stb.,de azóta nagy a kuss.Nem tudni adnak-e... :shock: :shock: .
Ja és nem ijesztegetés gyanánt,/rendőr ismerős mondta/,de tetten éréskor akár a gépet is elkobozhatják engedély hiányában,-az ugye meg nincs :cry: :cry:

Üdv Horpa :!: :!:


Szerintem senki nem szúrt ki...:D Strand nadrágom zsebében el fért a pointer, és csak a vizben vettem elő. Voltunk kint a parton sötétben, polgárőrök sétálgattak a parton, vizben csak fürdőzők voltak. Bár gondolom ez strand függő. Sajnos semmit nemtudok a vizi keresőzésről, igy teljesen nulla tudással mentem ki. Azért köszi a felvilágosítást, egyszer megnéznék egy profit is...:D
Jó nagy zsebed lehet, de a kütyü tényleg jó, sajna nekem nem érkezett meg a Bulgáriai nyaralásra:(



Prohunter
Őrmester
Őrmester
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015. július 26., vasárnap 13:50
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: Prohunter » 2015. július 26., vasárnap 21:18

Hát kicsit bővíteni kellett a zseben..:D De nagyon élveztem, nem hittem hogy találok is valamit vele. Bulgária az szép hely, ellehet ott tölteni mással is az időt. ( bár keresővel csak jobb lehetne..:D )



anno
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:41
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: anno » 2015. július 26., vasárnap 22:25

Prohunter írta:Hát kicsit bővíteni kellett a zseben..:D De nagyon élveztem, nem hittem hogy találok is valamit vele. Bulgária az szép hely, ellehet ott tölteni mással is az időt. ( bár keresővel csak jobb lehetne..:D )
A helyiek nagyban nyomták esténként:D



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: talentum » 2015. július 26., vasárnap 22:39

Üdv Urak!
Egy olyat is kérdeznék, hogy van-e itt közületek valaki, aki használt már Vibra-Tector 730-at?
Mondjon már róla valamit, látom sima pointerrel is lehet vízben nyomni :)
Érdemes belefeccolni 60e ft-ot?


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

anno
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:41
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: anno » 2015. július 26., vasárnap 22:55

talentum írta:Üdv Urak!
Egy olyat is kérdeznék, hogy van-e itt közületek valaki, aki használt már Vibra-Tector 730-at?
Mondjon már róla valamit, látom sima pointerrel is lehet vízben nyomni :)
Érdemes belefeccolni 60e ft-ot?
A Makro Pointer nem sima, hanem vízálló ugyanúgy, és akciósan 38eFt volt:D



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: talentum » 2015. július 26., vasárnap 23:35

anno írta:
talentum írta:Üdv Urak!
Egy olyat is kérdeznék, hogy van-e itt közületek valaki, aki használt már Vibra-Tector 730-at?
Mondjon már róla valamit, látom sima pointerrel is lehet vízben nyomni :)
Érdemes belefeccolni 60e ft-ot?
A Makro Pointer nem sima, hanem vízálló ugyanúgy, és akciósan 38eFt volt:D
Hali!
Igen, egyértelmű, hogy vízálló a makro, végeredményben is a vibra tector eredményességére-hatékonyságára lettem volna kíváncsi, mert vízálló pointerem nekem is van, de azzal kavarni az iszapot... :think: hát nemtom... :) elgondolkoztam,hogy pancsi közben rejtetten milyen jó lenne halmozni az élvezeteket egy kicsit nagyobbal ...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

anno
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:41
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: anno » 2015. július 27., hétfő 6:56

talentum írta:
anno írta:
talentum írta:Üdv Urak!
Egy olyat is kérdeznék, hogy van-e itt közületek valaki, aki használt már Vibra-Tector 730-at?
Mondjon már róla valamit, látom sima pointerrel is lehet vízben nyomni :)
Érdemes belefeccolni 60e ft-ot?
A Makro Pointer nem sima, hanem vízálló ugyanúgy, és akciósan 38eFt volt:D
Hali!
Igen, egyértelmű, hogy vízálló a makro, végeredményben is a vibra tector eredményességére-hatékonyságára lettem volna kíváncsi, mert vízálló pointerem nekem is van, de azzal kavarni az iszapot... :think: hát nemtom... :) elgondolkoztam,hogy pancsi közben rejtetten milyen jó lenne halmozni az élvezeteket egy kicsit nagyobbal ...
A Makro 360 fokos érzékelővel rendelkezik, így ha lefekteted a meder aljára és úgy mozgatod nem kell az iszapot túrni. Egy éve volt valaki aki tesztelte a vibra-tectort és nem volt elájulva a teljesítményétől. Én is filóztam, hogy mi legyen. Ez vagy szeptemberbe hozassak az ismerőssel az USA-ból ott kb. 40e Huf az ára. A Makro mellett döntöttem



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: talentum » 2015. július 27., hétfő 10:11

anno írta:
talentum írta:
anno írta:
talentum írta:Üdv Urak!
Egy olyat is kérdeznék, hogy van-e itt közületek valaki, aki használt már Vibra-Tector 730-at?
Mondjon már róla valamit, látom sima pointerrel is lehet vízben nyomni :)
Érdemes belefeccolni 60e ft-ot?
A Makro Pointer nem sima, hanem vízálló ugyanúgy, és akciósan 38eFt volt:D
Hali!
Igen, egyértelmű, hogy vízálló a makro, végeredményben is a vibra tector eredményességére-hatékonyságára lettem volna kíváncsi, mert vízálló pointerem nekem is van, de azzal kavarni az iszapot... :think: hát nemtom... :) elgondolkoztam,hogy pancsi közben rejtetten milyen jó lenne halmozni az élvezeteket egy kicsit nagyobbal ...
A Makro 360 fokos érzékelővel rendelkezik, így ha lefekteted a meder aljára és úgy mozgatod nem kell az iszapot túrni. Egy éve volt valaki aki tesztelte a vibra-tectort és nem volt elájulva a teljesítményétől. Én is filóztam, hogy mi legyen. Ez vagy szeptemberbe hozassak az ismerőssel az USA-ból ott kb. 40e Huf az ára. A Makro mellett döntöttem
Hát igen, elég öszvér megoldásnak tűnik a Vibra Tector,köszi a válaszokat, majd megálmodom még a továbbiakat...


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

anno
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:41
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: anno » 2015. július 27., hétfő 17:51

Az ára jó, de a 15 cm mélység meg az erősen ásványos körzetben is kicsit kemény:)



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: talentum » 2015. július 27., hétfő 22:23

anno írta:Az ára jó, de a 15 cm mélység meg az erősen ásványos körzetben is kicsit kemény:)
Köcce fiúk, felhívtam, de nem postázza vidékre, pestiekkel tárgyal csak! :P
Illetve azokkal, aki felmegy érte pestre :snooty:
Ez van... :(


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

anno
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:41
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: anno » 2015. július 28., kedd 6:52

talentum írta:
anno írta:Az ára jó, de a 15 cm mélység meg az erősen ásványos körzetben is kicsit kemény:)
Köcce fiúk, felhívtam, de nem postázza vidékre, pestiekkel tárgyal csak! :P
Illetve azokkal, aki felmegy érte pestre :snooty:
Ez van... :(
Tudom, ma megyek érte, mert tegnap nem volt időm.

Hova kellett volna levinni vidékre?



Petra
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015. július 28., kedd 8:48
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: Petra » 2015. július 28., kedd 9:41

mérges írta:anno ::::Jelen hozzájárulás egyéb engedélyek beszerzése alól nem mentesít. , mert a vizirendészeti szabályokat,mellette ugyanúgy be kell tartani ,nem tárhatsz fel ,nem szorithatsz ki vizet stb ,de mindegy mindenki azt magyaráz bele amit akar ahogy neki jól esik.

Gábor ::: nem szoktam ilyen fórumokra fellépni,de már untam a sok baromságot amit írnak ,ismerem Petrát ( G L ) meg sokat innen,sajnos 50%-uk sületlen elrettentő baromságot ír, azok a fajta emberek akik ha belefinganak a Balatonba, megfordulnak és bekapják a buborékot , mik azok a megélhetési keresősök ???? szerinted azokkal fogsz találkozni a Balatonban 30-ból kettő talán ,aki járt már lent az tudja,hogy nincs arannyal hintve a Balaton alja. csak hogy tiszta legyen,mik vannak............
kb két éve este voltam lent,nem tudtam aludni ,mindegy, lementem tudom ,hogy nem szabad este menni mert vétek a vízi jártasság szabályai ellen stb stb
kb 2 órányi bolyongás után találkoztam egy másik keresőssel ,rögtön megismertem ,már voltunk egy párszor együtt keresőzni,elkezdett nekem magyarázni ,hogy ezt nem szabad mert megbüntetnek ,(nem ismert meg az ökör )de neki van ismerőse , így szerencsém van menjek vele ,közben be nem állt a pofája ,mondta a legendás találatait ,olyan strandokon ahol az életbe nem lehetett találni semmit,közbe persze kérdezte milyen gépem van ,kamuztam neki valamit,na mindjárt meg kellett hallgatnom,hogy milyen gép a tuti ..stb stb ajnározta a vízre alkalmatlan gépeket....
mikor meguntam ,elmondtam neki,hogy ki vagyok,na volt megrökönyödés ,heherészés -tudod, csak kis félrevezetés,ne legyen kedvük,az újaknak,rávilágitottam neki,micsoda jellemtelen dolog ez, persze persze,elmondta,hogy szokott szórni kis aprópénzt meg bizsut a vízbe ,mikor már alaposan lejárta,hogy a következőnek ne menjen el a kedve,és addig se menjen újabb helyre.
na most ez az ember szokott itt a fórumon tanácsot adni meg .privátba megmondani a tutit ,és ő aztán segít,( ezek alapján azt is tudja én ki vagyok )
ha nem ismerném hallgatnék rá én is.......................
részemről ennyi volt mindenki vonja le a tanúságot , többet nem jövök , végül is csak az idióta papír kérelmek végett léptem fel ,aki értelmesen elolvassa és értelmezi amit írtam ,összevetve a belinkelt törvénnyel ,az tudni fogja,hogy kell papiros ,vagy nem kell
üdv mostmár nyugodtabb.....................
Szia mérges !

Én is azt vallottam anno, hogy nem kell papír és ragaszkodtam az álláspontomhoz, amíg egyesek be nem adták a kérelmet és ezzel elindítottak egy folyamatot. Ezt megelőzte az, hogy az örokségvédelmi hivatal dolgozói egy Budapesti konferencián megállapodtak abban, hogy általánosan mindenkitől megkövetelik a hatósági engedélyt.( ezt az örökségvédelmis mondta) Most is azt vallom, hogy nem kell, mert ide nem vonatkozik a vízre a 2001-es örökségvédelmi törvény. Ezt elismerték többen, még a hatóság is. Sajnos ettől föggetlenül megállapodtak, hivatkozva egy kormányrendeletre. Így én is beadtam a kérelmet és meg is kaptam, lassan lejár. Tudod, ha kérik és nincs , akkor feljelentenek, majd a bíróságon igazolhatod az igazadat, valószílűleg az is lesz , de kell a procedúra, a meghurcolás, esetleg szereplés a hiradóban? Szerntem nem . Ez a 3 ezer forint lószar azért , hogy nyugodtan tudjál menni. Az írásodból az jön le , hogy neked is van, vagy láttál ilyet. A hatóságtól is többen űzik eme hobbit és nekik is van engedélyük.
Tegnap olvastam a beírásod( egy vizirendőr hívta fel a figyelmem a beírásokra), nem válaszoltam azonnal, mert ki akartam próbálni, hogy benne vagyok e abba a bizonyos 50 %-ba. Reggel lementem , mert szabin vagyok és kipróbáltam a nyakig érő vízben, ha fingok és megfordulok be tudom -e kapni, de nem , így megnyugodtam, hogy nem rám gondoltál.
Ebbe a fórumba azelőtt én sem írtam be, de én is sok baromságot olvastam , így megpróbáltam segíteni .
Sokan ezért rossz szemmel néznek rám, mert azt gondolják rontom az üzletüket. Lehet... De leszarom. " Gyulabácsi" szerint ami nekem van megírva az az enyém lesz , ami nem az úgy sem..Attól nem lesz több keresős, Csak max több papírral rendelkező. Én nem szeretém azt , hogy egy napon megelégelje a hatóság az éjszakai sötétben 4-5 főből álló cirkáló papír nélküli keresősöket és megtegyék az első feljelentést, na akkor lesz megint miről csámcsogni a tévében. Mert ugye tele van a víz éjszaka. Erről árulkodik az a temérdek lyuk partközelben. Ha lenne papírjuk , akkor nappal mennének és nem hajnali 1 kor kellene a hatóságnak figyelmeztetni őket.Mert még úgy vettem ki a hatóság szavaiból, hogy csak figyelmeztetnek. De meddig?
Egyébként miért vagy mérges, mit írtam olyat , ami esetleg nem igaz?
Akik hozzám fordultam privátban ( nem kevesen) azoknak elmondtam , amit tudok, az engedélyszerzés menetét. Mert szerintem így jó.
Akivel éjszaka találkoztál, azt gondolom tudom ki volt.( csak a tisztánlátás végett biztosan nem én voltam) Amit mondott az egy szemét dolog, már mint az aprópénz szórása. Gerinctelen. Szárszó és Földvár környezetét etetőcsúzlival szórta teli.( zöld oxidos Dózsa 20-as, stb) De tudok olyan esetről is , hogy a mögötte jövő másik keresőst úgy lassította, hogy időnként szort egy kis pénz neki. Nagyon szánalmas. De van olyan is , aki legyárt direkt alu kockákat, kiüti a gépéből, majd ilyennel szórja teli a vizet.. ( Kenese , Akarattya környéke). Ez is szánalmas ..
De az is , aki póbál a víztől távol tartani, mondván sokat járok. Ezért attól sem riad vissza , hogy tönkretegye a kocsimat. Ezt is úgy mondták nekem vissza. Legalább tudom, ha bármi baja van a kocsimnak, hogy kit jelentsek fel a helyszínről, a másik kollega vallomása alapján.Mindenki annyit járjon , amennyi jól esik neki és ne legyen irigy, főleg úgy , hogy a parton ül és horgászik.. és ha ő nem megy be , akkor más se...

Mégegyszer: Tudom, hogy nem jó, hogy látótérben lesz az , akinek van papírja, de hát az is akinek van jogsija autóra, vagy van tefonja. Nem mindegy , ha egyszer legális..
Egyébként privátban megírhatnád ki vagy, mert ha tudod én ki vagyok , úgy fer , ha tudom te ki vagy.. Esetleg mentünk már együtt vadászni?

Üdv : Petra ( G.L.)



Avatar
talentum
Ezredes
Ezredes
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 23:52
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: talentum » 2015. július 28., kedd 15:55

anno írta:
talentum írta:
anno írta:Az ára jó, de a 15 cm mélység meg az erősen ásványos körzetben is kicsit kemény:)
Köcce fiúk, felhívtam, de nem postázza vidékre, pestiekkel tárgyal csak! :P
Illetve azokkal, aki felmegy érte pestre :snooty:
Ez van... :(
Tudom, ma megyek érte, mert tegnap nem volt időm.

Hova kellett volna levinni vidékre?
Ööő,sehova nem kellett volna...ilyen kérésem nem volt,a posta mindent megoldott volna...amúgy vas m.


talentum ... ókori tömeg, és pénzegység, melynek értéke koronként, és területenként változott...

anno
Hadnagy
Hadnagy
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. június 28., vasárnap 18:41
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: anno » 2015. július 28., kedd 20:17

talentum írta:
anno írta:
talentum írta:
anno írta:Az ára jó, de a 15 cm mélység meg az erősen ásványos körzetben is kicsit kemény:)
Köcce fiúk, felhívtam, de nem postázza vidékre, pestiekkel tárgyal csak! :P
Illetve azokkal, aki felmegy érte pestre :snooty:
Ez van... :(
Tudom, ma megyek érte, mert tegnap nem volt időm.

Hova kellett volna levinni vidékre?
Ööő,sehova nem kellett volna...ilyen kérésem nem volt,a posta mindent megoldott volna...amúgy vas m.
Óvjon az ég az ilyen eladóktól. Tegnap megegyeztünk, hogy ma meló után megyek érte. A hirdetés eltűnt, a telefont pedig nem veszi fel, és vissza sem hív.



Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2015. július 28., kedd 20:24

:evil:
anno írta:
talentum írta:
anno írta:
talentum írta:
anno írta:Az ára jó, de a 15 cm mélység meg az erősen ásványos körzetben is kicsit kemény:)
Köcce fiúk, felhívtam, de nem postázza vidékre, pestiekkel tárgyal csak! :P
Illetve azokkal, aki felmegy érte pestre :snooty:
Ez van... :(
Tudom, ma megyek érte, mert tegnap nem volt időm.

Hova kellett volna levinni vidékre?
Ööő,sehova nem kellett volna...ilyen kérésem nem volt,a posta mindent megoldott volna...amúgy vas m.
Óvjon az ég az ilyen eladóktól. Tegnap megegyeztünk, hogy ma meló után megyek érte. A hirdetés eltűnt, a telefont pedig nem veszi fel, és vissza sem hív.



Gabor
Őrnagy
Őrnagy
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2015. június 27., szombat 13:52
Tartózkodási hely: Baranya
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: Gabor » 2015. július 28., kedd 20:25

Petra írta:
mérges írta:anno ::::Jelen hozzájárulás egyéb engedélyek beszerzése alól nem mentesít. , mert a vizirendészeti szabályokat,mellette ugyanúgy be kell tartani ,nem tárhatsz fel ,nem szorithatsz ki vizet stb ,de mindegy mindenki azt magyaráz bele amit akar ahogy neki jól esik.

Gábor ::: nem szoktam ilyen fórumokra fellépni,de már untam a sok baromságot amit írnak ,ismerem Petrát ( G L ) meg sokat innen,sajnos 50%-uk sületlen elrettentő baromságot ír, azok a fajta emberek akik ha belefinganak a Balatonba, megfordulnak és bekapják a buborékot , mik azok a megélhetési keresősök ???? szerinted azokkal fogsz találkozni a Balatonban 30-ból kettő talán ,aki járt már lent az tudja,hogy nincs arannyal hintve a Balaton alja. csak hogy tiszta legyen,mik vannak............
kb két éve este voltam lent,nem tudtam aludni ,mindegy, lementem tudom ,hogy nem szabad este menni mert vétek a vízi jártasság szabályai ellen stb stb
kb 2 órányi bolyongás után találkoztam egy másik keresőssel ,rögtön megismertem ,már voltunk egy párszor együtt keresőzni,elkezdett nekem magyarázni ,hogy ezt nem szabad mert megbüntetnek ,(nem ismert meg az ökör )de neki van ismerőse , így szerencsém van menjek vele ,közben be nem állt a pofája ,mondta a legendás találatait ,olyan strandokon ahol az életbe nem lehetett találni semmit,közbe persze kérdezte milyen gépem van ,kamuztam neki valamit,na mindjárt meg kellett hallgatnom,hogy milyen gép a tuti ..stb stb ajnározta a vízre alkalmatlan gépeket....
mikor meguntam ,elmondtam neki,hogy ki vagyok,na volt megrökönyödés ,heherészés -tudod, csak kis félrevezetés,ne legyen kedvük,az újaknak,rávilágitottam neki,micsoda jellemtelen dolog ez, persze persze,elmondta,hogy szokott szórni kis aprópénzt meg bizsut a vízbe ,mikor már alaposan lejárta,hogy a következőnek ne menjen el a kedve,és addig se menjen újabb helyre.
na most ez az ember szokott itt a fórumon tanácsot adni meg .privátba megmondani a tutit ,és ő aztán segít,( ezek alapján azt is tudja én ki vagyok )
ha nem ismerném hallgatnék rá én is.......................
részemről ennyi volt mindenki vonja le a tanúságot , többet nem jövök , végül is csak az idióta papír kérelmek végett léptem fel ,aki értelmesen elolvassa és értelmezi amit írtam ,összevetve a belinkelt törvénnyel ,az tudni fogja,hogy kell papiros ,vagy nem kell
üdv mostmár nyugodtabb.....................
Szia mérges !

Én is azt vallottam anno, hogy nem kell papír és ragaszkodtam az álláspontomhoz, amíg egyesek be nem adták a kérelmet és ezzel elindítottak egy folyamatot. Ezt megelőzte az, hogy az örokségvédelmi hivatal dolgozói egy Budapesti konferencián megállapodtak abban, hogy általánosan mindenkitől megkövetelik a hatósági engedélyt.( ezt az örökségvédelmis mondta) Most is azt vallom, hogy nem kell, mert ide nem vonatkozik a vízre a 2001-es örökségvédelmi törvény. Ezt elismerték többen, még a hatóság is. Sajnos ettől föggetlenül megállapodtak, hivatkozva egy kormányrendeletre. Így én is beadtam a kérelmet és meg is kaptam, lassan lejár. Tudod, ha kérik és nincs , akkor feljelentenek, majd a bíróságon igazolhatod az igazadat, valószílűleg az is lesz , de kell a procedúra, a meghurcolás, esetleg szereplés a hiradóban? Szerntem nem . Ez a 3 ezer forint lószar azért , hogy nyugodtan tudjál menni. Az írásodból az jön le , hogy neked is van, vagy láttál ilyet. A hatóságtól is többen űzik eme hobbit és nekik is van engedélyük.
Tegnap olvastam a beírásod( egy vizirendőr hívta fel a figyelmem a beírásokra), nem válaszoltam azonnal, mert ki akartam próbálni, hogy benne vagyok e abba a bizonyos 50 %-ba. Reggel lementem , mert szabin vagyok és kipróbáltam a nyakig érő vízben, ha fingok és megfordulok be tudom -e kapni, de nem , így megnyugodtam, hogy nem rám gondoltál.
Ebbe a fórumba azelőtt én sem írtam be, de én is sok baromságot olvastam , így megpróbáltam segíteni .
Sokan ezért rossz szemmel néznek rám, mert azt gondolják rontom az üzletüket. Lehet... De leszarom. " Gyulabácsi" szerint ami nekem van megírva az az enyém lesz , ami nem az úgy sem..Attól nem lesz több keresős, Csak max több papírral rendelkező. Én nem szeretém azt , hogy egy napon megelégelje a hatóság az éjszakai sötétben 4-5 főből álló cirkáló papír nélküli keresősöket és megtegyék az első feljelentést, na akkor lesz megint miről csámcsogni a tévében. Mert ugye tele van a víz éjszaka. Erről árulkodik az a temérdek lyuk partközelben. Ha lenne papírjuk , akkor nappal mennének és nem hajnali 1 kor kellene a hatóságnak figyelmeztetni őket.Mert még úgy vettem ki a hatóság szavaiból, hogy csak figyelmeztetnek. De meddig?
Egyébként miért vagy mérges, mit írtam olyat , ami esetleg nem igaz?
Akik hozzám fordultam privátban ( nem kevesen) azoknak elmondtam , amit tudok, az engedélyszerzés menetét. Mert szerintem így jó.
Akivel éjszaka találkoztál, azt gondolom tudom ki volt.( csak a tisztánlátás végett biztosan nem én voltam) Amit mondott az egy szemét dolog, már mint az aprópénz szórása. Gerinctelen. Szárszó és Földvár környezetét etetőcsúzlival szórta teli.( zöld oxidos Dózsa 20-as, stb) De tudok olyan esetről is , hogy a mögötte jövő másik keresőst úgy lassította, hogy időnként szort egy kis pénz neki. Nagyon szánalmas. De van olyan is , aki legyárt direkt alu kockákat, kiüti a gépéből, majd ilyennel szórja teli a vizet.. ( Kenese , Akarattya környéke). Ez is szánalmas ..
De az is , aki póbál a víztől távol tartani, mondván sokat járok. Ezért attól sem riad vissza , hogy tönkretegye a kocsimat. Ezt is úgy mondták nekem vissza. Legalább tudom, ha bármi baja van a kocsimnak, hogy kit jelentsek fel a helyszínről, a másik kollega vallomása alapján.Mindenki annyit járjon , amennyi jól esik neki és ne legyen irigy, főleg úgy , hogy a parton ül és horgászik.. és ha ő nem megy be , akkor más se...

Mégegyszer: Tudom, hogy nem jó, hogy látótérben lesz az , akinek van papírja, de hát az is akinek van jogsija autóra, vagy van tefonja. Nem mindegy , ha egyszer legális..
Egyébként privátban megírhatnád ki vagy, mert ha tudod én ki vagyok , úgy fer , ha tudom te ki vagy.. Esetleg mentünk már együtt vadászni?

Üdv : Petra ( G.L.)

Szia!

Gondolom százával bombáznak a levelekkel, ha majd lesz időd légyszíves írj nekem is :-h



Avatar
Cobra
Lengető
Lengető
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2015. július 13., hétfő 12:17
Status: Offline

Re: Vízi keresőzés

Hozzászólás Szerző: Cobra » 2015. július 29., szerda 16:18

Eközben Balatonszemesen lubickolnak a békés fürdőzők :D
image-picikuki.jpg
image-picikuki.jpg (234.13 KiB) Megtekintve 23674 alkalommal


Túl rövid az élet, hogy rossz borokat igyunk.

Válasz küldése Előző témaKövetkező téma