Urbexezéssel foglalkozik vki? Természetesen detektorral kombinálva. Gyerkőc koromban sokszor bemásztunk lakatlan helyekre. Nemrégiben egy elhagyott vályogház kutatásával szereztem élményeket és megtetszett. Mesélnek ezt-azt befalazott dolgokról és bontással foglalkozó ismerős is biztatott hogy találnak bizony elfelejtett dolgokat befalazva, elrejtve, lefolyókba beesve. Állítólag nagyon régi épületek sarkát kell megnézni. Hasonló dolgokra gondoltam, de érdekes szerintem ezeket csak úgy is felfedezni a kaland kedvéért.
https://www.youtube.com/channel/UC27-Mb ... twAe7JTzYg
Hírek:
- Új használati útmutató a Cobra XT-hez: https://metaldetector.hu/CobraXT.pdf
- Új, 28x22 cm-es keresőfej a Cobra és Cobra XT fémkeresőkhöz
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Rövidített MAGNUM beállítási útmutató: Útmutató
- Új Facebook-csoport: Metaldetector.hu
- Új, 36x28 cm-es keresőfej a Cobra és Cobra XT fémkeresőkhöz
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
- Új használati útmutató a Cobra XT-hez: https://metaldetector.hu/CobraXT.pdf
- Új, 28x22 cm-es keresőfej a Cobra és Cobra XT fémkeresőkhöz
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Rövidített MAGNUM beállítási útmutató: Útmutató
- Új Facebook-csoport: Metaldetector.hu
- Új, 36x28 cm-es keresőfej a Cobra és Cobra XT fémkeresőkhöz
- Négy videó Cobra XT témában: https://www.youtube.com/@Feri69/videos
- A fórum levelezőrendszere újra működik. Újra lehet a továbbiakban e-mailt küldeni egymásnak. Ehhez az illető nickjére kell kattintani, majd a megjelenő listában az e-mail küldésére. A levelezőrendszer elküldi az e-mailt, amihez válaszcímként a küldőnek az itt megadott e-mail címét is mellékeli.
-A fórum és honlap adatátvitele titkosított, ezért a teljes webcím ezentúl nem http-vel, hanem https-sel kezdődik. Ezért a fórum még biztonságosabb lett.
Urbex
Re: Urbex
Régi épületek, bezárt helyek izgalmasak! Az Urbex modernebb elhagyott épületekre vonatkozik inkább, de az is érdekes. Úgy lett fémkeresőm, hogy a falban volt valami állítólag és azt akarták örökösök megkerestetni. Nem lett meg még bontás közben se, de izgalmas volt és sok mást kimutattam. Egyik legelső leletem volt, h ogy 1892-es 1 fillérest találtam lepusztult tömésfalban. Szinte verdefényes volt és vályogvetés közben került bele. Olyan is van, h téglába van a pénz beleégetve. Nem tudom, hogy valami babonából vagy vagy véletlenül.C-3PO írta: ↑2026. május 1., péntek 8:53Urbexezéssel foglalkozik vki? Természetesen detektorral kombinálva. Gyerkőc koromban sokszor bemásztunk lakatlan helyekre. Nemrégiben egy elhagyott vályogház kutatásával szereztem élményeket és megtetszett. Mesélnek ezt-azt befalazott dolgokról és bontással foglalkozó ismerős is biztatott hogy találnak bizony elfelejtett dolgokat befalazva, elrejtve, lefolyókba beesve. Állítólag nagyon régi épületek sarkát kell megnézni. Hasonló dolgokra gondoltam, de érdekes szerintem ezeket csak úgy is felfedezni a kaland kedvéért.
https://www.youtube.com/channel/UC27-Mb ... twAe7JTzYg


